סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

יוהו! יש לי מיקום למסיבת נשים בת"א.

demanding​(שולטת)
לפני 10 שנים • 2 בספט׳ 2013

יוהו! יש לי מיקום למסיבת נשים בת"א.

demanding​(שולטת) • 2 בספט׳ 2013
חלל לא גדול של סלון + חדר שינה + מקלחת. הכל נקי מאד. יש גם אספקה של מגבות וסדינים נקיים.
אין סלינגים או איבזור מיוחד אבל מקווה שלמסיבה לא מסחרית, מן מפגש ראשוני זה יהיה טוב. לפחות האוירה מתאימה.
עכשיו שאלה לכל מי שהגיבו בהודעה הקודמת - ותודה על ההענות - המקום הוא של מכר שלי, שיצטרך להיות במקום. הוא לא מתכוון לשהות איתנו באותו חלל [למעט אם מישהי תרצה מסג' מקצועי מצויין - מנסיוני והכוונה היא בדיוק לזה :מסג' נקודה]
השאלה היא אם זה ימנע מכן להגיע למסיבה?
העדיפות היא ליום מימי השבוע מ 22 ואילך.
אם תהיה הענות חיובית שלכן, לפחות כל מי שאמרה שמעוניינת אמשיך להזיז את זה
רק צריכה את תשובתכן לשאלה העקרונית
ראש השבט​(שולט)

הזמנה..

ראש השבט​(שולט) • 2 בספט׳ 2013
תביטי בתמונות בגלריית התמונות שלי. כל הסטודיו המאובזר והדיסקרטי ניתן להשכרה לפי שעות.

מקום בו יש כל מה שצריך. ואתן לעצמכן בלבד..

אם מעוניינת, תפני אלי לפרטים נוספים בהודעות..
אניגמטית​(שולטת)

אני רק לשאלה

אניגמטית​(שולטת) • 2 בספט׳ 2013
למה אנחנו צריכות אספקה של סדינים ומגבות?
סתם כאילו... אני רוקדת... מדברת ואז מתעטפת בסדין ורצה למקלחת?icon_smile.gif
    התגובה האהובה בשרשור
demanding​(שולטת)

LOL אניגמטית

demanding​(שולטת) • 2 בספט׳ 2013
אופס, שכחתי מרוב התלהבות לרגע, שאני בישראל ושוויתי לעיני רוחי את מסיבות הבדסמ שהשתתפתי בהן בחו"ל ושם יקירותי עשו כל מיני דברים שחרגו מדיבורים. חלקן ,משום מה, העדיפו לשכב בזמן הזה ולא לעמוד דווקא... היו גם נשלטות שבטפשותן העיזו לרצות להתקלח במים אחרי מקלחת זהב או חלב נרות קרוש.

לרקוד? אולי על הבטן של הסאבית - כמובן עם כוס מיץ תפוזים צברית למהדרין.
נחת זרועי​(שולטת)

למה להגדיר

נחת זרועי​(שולטת) • 2 בספט׳ 2013
מי שרוצה תדבר, מי שרוצה תשחק. היה פה איזה דיבור גם על הדגמות של אביזרים. אז אפשר בסבבה שקצת תהיה הכרות ואח"כ כל אחת תעשה מה בראש שלה
Astarte
Astarte • 2 בספט׳ 2013
I'm in
hrgiger
לפני 10 שנים • 3 בספט׳ 2013
hrgiger • 3 בספט׳ 2013
ואני תוהה לי... למה הוא "יצטרך" להיות נוכח?
"ירצה", "מעדיף", "מתנה את קבלת המקום בכך ש..." - אני מבינה, אבל "יצטרך"?
demanding​(שולטת)
לפני 10 שנים • 3 בספט׳ 2013

הרגיגר את משפטנית?

demanding​(שולטת) • 3 בספט׳ 2013
לא באמת חשבתי לעומק על כל מילה בניסוח אבל אם את מתעקשת אז למען הסר ספק בואי נאמר ש: " מתנה את וג'ו"
ועכשיו כשהבהרנו את העניין "החוזי" icon_wink.gif בת'כלס מתאים לך מצב כזה או לא?

נשים אנא ענו לי לשאלה ואל תגלשו כרגע לכל מיני עניינים של למה יש טקילה ולא וודקה ולמה הבריסטול של ההזמנה ירוק ולא צהבהב.....

מתאים לכן ובא לכן לבוא סבבה. לא מתאים גם בסדר. אםשר גם לשכור מקום עם ציוד , כמו שהוצע לי,אבל אז במקום שכל אחת תביא בקבוק שתיה ותתן 5 ש"ח זה יעלה כבר סכום ממשי.

אני לא לוקחת על עצמי ריסקים כספיים כי זו לא מסיבה מסחרית מבחינתי , ואני לא הולכת להרוויח גרוש, אלא משהו שרציתי לעשות לעצמי כיף בסיועכן וגם עבורכן. לא יהיה שיתוף פעןלה אז ארד מכל העניין וחלס