בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך מתגברים על אדון?

חסרת רסן​(נשלטת)
לפני 10 שנים • 4 בספט׳ 2013

Re: רק את

חסרת רסן​(נשלטת) • 4 בספט׳ 2013
בודקת אפשרויות כתב/ה:
תדעי את התשובה
רק ההתמדה שלך בהחלטה
אין תפריט ואין כלים שיכולים לעזור מלבד את עצמך
וכוח הרצון שלך להגיע להחלטה הנכונה.

כן.... זו ההבנה שעולה בי כל הזמן... רק אני יכולה לבחור במקום שלי איתו... ורק אני יכולה לקום וללכת.
במקומות בהם הבחירה מובהקת לי... לכאן או לכאן..... אני מוצאת את הכוח....
במקומות שבהם אין ידיעה מובהקת... שם אני חסרת כוח....
הכל מתחיל ונגמר בהחלטה....
חסרת רסן​(נשלטת)
Lordpain כתב/ה:
ביום שבו תרצי לעזוב, זה יהיה היום שבו לא תהיה אפילו סיבה אחת להישאר, ועד אותו היום
אל תטעי את עצמך, אלא פשוט תתמודדי עם הקשיים, כי אם את עדיין שם, זה אומר
שעם כל הכאב שיש, זה עדיין משתלם עבורך.

כן... זה נכון.... יש עוד סיבות להישאר.... אחרת לא היה כל כך קשה לעזוב.....
חסרת רסן​(נשלטת)
שלגי כתב/ה:
אינני חושבת שהקושי בפרידה קשור לסוג הקשר או ל״תפקיד״, אלא לעומק רגשות ואולי אפילו תלות, של הצד שמתקשה להפרד.
ראיתי דומים מסוקסים נשברים לחתיכות כשנגמר קשר שבו הם היו מאוהבים עד כלות.
ולהפך....

אין ספק שהקושי הוא דו כיווני..... כמו בכל מערכת יחסים ואפילו יותר ביחסים כאלה.....
חסרת רסן​(נשלטת)

Re: הר ועמק

אדון_המשאלות כתב/ה:
אם כשאת איתו את בפסגה של הר, ובלעדיו בעמק ניכר - בגלל הריקנות שבחוץ את צריכה דווקא לממש את הקשר אם ניתן.
אם לא ניתן לממש יותר את הקשר בגלל זמינות סטטוס או כמובן אם הוא פוגע בך או לא מתאים אז תחתכי.
icon_wink.gif

יפה אמרת..... פסגה של הר ועמק ניכר.... זו בדיוק התחושה.....
חסרת רסן​(נשלטת)

Re: איך מתגברים על אדון?

ליתיום כתב/ה:
[עצוב לי לקרוא את זה. זו הסיבה שאני לא מפתחת תלות כזו בגברים/אדונים. המחשבה להגיע למצב כזה שזה בלתי אפשרי לעזוב מפחידה אותי. אחת הקלישאות הכי טובות היא "הזמן הוא התרופה" וזה נכון. כי אז קורים עוד הרבה דברים אחרים שמשכיחים אותו, את מתעסקת בעוד דברים.
.

תודה ליתיום על התשובה הארוכה... אני מכירה היטב את חמשת שלבי האבל... עברתי אותם לא פעם.... השאלה נשאלה בפורום הזה כי יש הבדל משמעותי בין יחסים ונילים ובדס"מים.... ורציתי לדעת.. מניסיון.... על ניתוק החבלים (תרתי משמע) ביחסים שכאלה... כי אני פשוט לא רואה את האפשרות הזו.....
חסרת רסן​(נשלטת)

Re: אני גיליתי מנסיוני

'פוליאנה' כתב/ה:
שאני לא מסוגלת לחתוך.
כשאני מוכנה לפרידה, כשאני מסוגלת לראות את המגרעות ולא רק את הדברים הטובים -
או אז אני פשוט מרימה רגלים וקמה ועוזבת. רק כשאני מסוגלת לשאת את כאב הפרידה, את ההעדרות של הבחור מחיי.
אבל עד אז, אני משתדלת באמת פשוט למצות את הקשר ולקוות לטוב ( = התעוררות בלי יותר מדי כאב).
שתהיה לך שנה מעולה, ומקווה שתמצאי את הדרך שלך לצאת מהקשר הזה אם את מעונינת }{

תודה פוליאנה..... זו מחשבה יפה ונכונה..... אין לנו מה "לאנוס" עצמינו ללכת..... אלא "לרכב על הגל" עד תומו.....
חתיכת רכבת הרים החיים האלה..... icon_smile.gif
חסרת רסן​(נשלטת)

מישלי כתב/ה:

אחרי שהתגברתי על התחושות שחלק מהתגובות כאן עוררו בי, אני אתן את דעתי.
והיא מניסיון.
אבל ממש מהבשר והנשמה שלי.
מה שאת מתארת היא תופעה שמוכרת לי ולדעתי, לא ממש מובנת לרוב האנשים (כולל חלק מאלו שהגיבו כאן).

בקשר כזה יש אלמנטים של התמכרות וסימביוזה שנוצרת בין אנשים, שהיא מעבר לקשר זוגי רומנטי, תלות ותהליכים נפשיים מאד עמוקים.
אין עצה או מתכון נכון... כי אותך, אותו, אתכם ואת מה שיש בינכם, רק שניכם מכירים....
דברי איתו ותראי מה הוא יכול לעשות כדי לעזור לך (ולעצמו) בה, ומה מעבר ליכולתיו.
חשוב שתעשו מעבר הדרגתי מהיררכיה לגובה עיניים, לאט לאט תוותרו על הטקסים והביטויים של השליטה שלו בך.

ויש לי עוד, אבל נראה לי שזה מספיק לבנתיים.
שיהיה בהצלחה וכל החיזוקים האפשריים,
מיש.

אוי.... את מעולה.... זה בדיוק מה שלא הצלחתי לסדר לעצמי בראש.... וזה כל כך נכון!! גם אם מגיעה ההחלטה על הפרידה.... הוא עדיין יכול ורוצה לעזור..... הוא עדיין איש מוערך...... וחכם....
ניסיתי לקפוץ החוצה באלימות.... וגיליתי שזה לא נכון.... לא עובד... ורק מכאיב ומשאיר קצוות פרומים.....
כפי שבחרתי אותו נכון ללכת יחד.... צריכה לסמוך על עצמי שגם במצב הזה.... גם בשלב הזה....
זו התגובה שבגללה כתבתי את ההודעה... ואני כל כך מודה לך ששיתפת משלך.....
שנה טובה מישלי icon_smile.gif
Malvina​(נשלטת)

Malvina​(נשלטת) • 4 בספט׳ 2013
ניובי סקרנית כתב/ה:
שפחות יקרות... צריכה את עזרתכן...
חייבת ללכת ממנו.... באמת שחייבת... יש יותר דמעות מאושר.... אבל איך עושים את זה בכלל?? איך נפרדים מאדון של שנה? הרי כל הגוף שלי מחובר אליו.... וכל הנשמה שלי קופצת מכל מילה שלו.... והגעגוע.... זה לא געגוע ונילי וכועס..... זה געגוע... לאדון.... ואין דבר שמשתווה לזה.... והוא... משאיר את הדלת פתוחה... מה שרק מקשה עוד יותר....
מה עושים?? (ובבקשה אל תגידו לי ללכת לסשן טוב... לא יכולה לחשוב על גבר אחר שנוגע בי כרגע)
תודה ושנה טובה.

אולי תבקשי לקחת פסק זמן של שבוע - שבועיים. ותראי איך זה להיות בלעדיו. מי יודע, אולי במקום אבל תרגישי הקלה.
אדון_המשאלות​(מתחלף)

Re: הר ועמק

ניובי סקרנית כתב/ה:
אדון_המשאלות כתב/ה:
אם כשאת איתו את בפסגה של הר, ובלעדיו בעמק ניכר - בגלל הריקנות שבחוץ את צריכה דווקא לממש את הקשר אם ניתן.
אם לא ניתן לממש יותר את הקשר בגלל זמינות סטטוס או כמובן אם הוא פוגע בך או לא מתאים אז תחתכי.
icon_wink.gif

יפה אמרת..... פסגה של הר ועמק ניכר.... זו בדיוק התחושה.....

אם זה זה אז זה גורם למניה דיפרסיה - הנאות שיא ושיעמום מדברי.
ןזה רק יחמיר. אם את לא יכולה להיות בהר כל הזמן כי הוא לא זמין, או הקשר לא יכול להתקדם מסיבות אחרןת תחתכי חבל על הסבל.