ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

על ההבדלים בין התפקידים השונים והאם נשלטות הן הבררניות מכולם

פור גוד
לפני 10 שנים • 4 באוק׳ 2013
פור גוד • 4 באוק׳ 2013
יום כיפור כתב/ה:
כן זאלו, בסך הכל התלוצצתי , בדיוק כמו שמרי כתבה. אל תהיה ילד קטן. אבל התיקונים הקטנים שלי לתגובה שלך היו ענייניים, ואני עומד מאחוריהם.
לא הזנב שלך מעניין אותי, וגם לא קצה הזנב שלך מעניין אותי. ואני מקווה שגם קצה הזנב שלי לא מעניין אותך. כנ"ל להיות התגובה האהובה בשרשור לא מעניין לי את קצה הזנב.
האמת, לעומת זאת, כן מעניינת אותי. אבל אני מבין שאנחנו רואים אותה אחרת. וזה בסדר גמור.
( הכינוי הראשי שלי הוא פור גוד, והייתי גם כותב בשם הפרטי שלי פה, אם כלובי היה מאפשר לי את זה. ותכלס, לא דרכת לי מעולם על שום זנב, ולא על שום קצה זנב. אל תאמין לעצמך. אבל בוא לא נתעסק בטפל, הא ? icon_smile.gif)
Ultra​(שולט)
לפני 10 שנים • 4 באוק׳ 2013

Re: על ההבדלים בין התפקידים השונים והאם נשלטות הן הבררניות מ

Ultra​(שולט) • 4 באוק׳ 2013
מיו כתב/ה:
כמובן שלא באה להכליל ושיש יוצאים מן הכלל
אבל
מתוך שיחות שלי עם חברים (שולטים/שולטות, נשלטים/נשלטות)
עולים ונחשפתי להבדלים הבאים (אשמח את תאשרו לי שהם נכונים טוש תעמידו אותי על טעותי);

1) שולטים, מתחילים ומחזרים אחרי נשלטות, בעוד ששולטות מחכות או מצפות שיתחילו איתן?
2) לשולטים , יש פחות בעיה עם סאביות נשואות לעומת שולטות שלא מוכנות להיות האישה השניה/מספר 2?
3)לשולטים/שולטות ונשלטים אין בעיה להיות עם פרטנר שהיה בתפקיד X ועשה הסבה. מבחינת שולטים ושולטות זה סוג של גאווה, לקחת פרטנר דומיננטי ולהעביר אותו לצד הנשלט. בעיני נשלטים גברים, המין הנשי הוא המין החזק ולכן הן סוגדים לכל אישה, גם אם היא לא דומיננטית ותנסה להיות כזו בשבילם.
לעומת זאת אצל נשלטות נשים (ויכול להיות שכאן אני משליכה מעצמי על כל הנשלטות האחרות) לא רק שקשה לנו לקבל נשלט שעושה סוויץ ובא לו לפעמים לשלוט, גם אצל כאלה שמגדירים את עצמם כשולטים מבטן ומלידה, אנחנו מחפשות שליטה ודומיננטיות מוחלטת ואם יש סימן קל שבקלים אפילו מחוץ לסשן, של חוסר שליטה וחוסר בטחון אפילו מחוץ לסשן ובחיים האמיתיים, זה מוריד לנו.

דעתכם?

ברק אובמה , מפקד העליון של מעצמה גרעינית מפחד מאישתו ולכן לא מעשן.

כל שולט שעובד בחברת הייטק גדולה יכול למצא עצמו עם מנהלת והיא בכלל לא דומיננטית
ועדיין הוא צריך להגיד : כן גיברתי , אעשה כדבריך ומיד.

האביר על הסוס השחור עם חרב ביד אחת ושוט בשניה הוא תוצר של פנטזיה ולא מביא
שום תועלת פרקטית.
נשלטת שמחפשת שולט אבסולוטי 24/7 תחפש הרבה זמן.

אולי עדיף גבר ששולט בך ואת מרגישה נשלטת כלפיו והוא אדם שפוי ואכפתי גם אם
לא קוראים לו Christian Gray?

לגבי כל הנושא של נישואים , הסיבה שנשלטות לא רוצות שולטים נשואים היא כיוון שהם
מפיצים מחלות נוראיות כמו צרעת, מגפה שחורה, וירוס מחשבים סטוקסנט
ושוטים דם של נשלטת צעירה בטכס סודי של אגודת השולטים הנשואים המתקיים כל חודש
במקביל למאנץ' הירושלמי.
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 10 שנים • 5 באוק׳ 2013

בלוסום​(לא בעסק) • 5 באוק׳ 2013
Ultra כתב/ה:

...לגבי כל הנושא של נישואים , הסיבה שנשלטות לא רוצות שולטים נשואים היא כיוון שהם
במקביל למאנץ' הירושלמי.

לגבי הנושא של נשואים: בעיני ההתמסרות שלי שווה קצת יותר משעות גנובות מתי שהוא יכול להתפנות מהאשה והילדים בלי להבריז כל שניה בגלל בלת"מים.
תמונה כפרית

שתי ציפורים במכה

תמונה כפרית • 5 באוק׳ 2013
Ultra כתב/ה:
מיו כתב/ה:
אבל
עולים ונחשפתי להבדלים הבאים (אשמח את תאשרו לי שהם נכונים טוש תעמידו אותי על טעותי);

1) שולטים, מתחילים ומחזרים אחרי נשלטות, בעוד ששולטות מחכות או מצפות שיתחילו איתן?
2) לשולטים , יש פחות בעיה עם סאביות נשואות לעומת שולטות שלא מוכנות להיות האישה השניה/מספר 2?
3)לשולטים/שולטות ונשלטים אין בעיה להיות עם פרטנר שהיה בתפקיד X ועשה הסבה. מבחינת שולטים ושולטות זה סוג של גאווה, לקחת פרטנר דומיננטי ולהעביר אותו לצד הנשלט. בעיני נשלטים גברים, המין הנשי הוא המין החזק ולכן הן סוגדים לכל אישה, גם אם היא לא דומיננטית ותנסה להיות כזו בשבילם.
לעומת זאת אצל נשלטות נשים (ויכול להיות שכאן אני משליכה מעצמי על כל הנשלטות האחרות) לא רק שקשה לנו לקבל נשלט שעושה סוויץ ובא לו לפעמים לשלוט, גם אצל כאלה שמגדירים את עצמם כשולטים מבטן ומלידה, אנחנו מחפשות שליטה ודומיננטיות מוחלטת ואם יש סימן קל שבקלים אפילו מחוץ לסשן, של חוסר שליטה וחוסר בטחון אפילו מחוץ לסשן ובחיים האמיתיים, זה מוריד לנו.

דעתכם?

שום תועלת פרקטית.

במקביל למאנץ' הירושלמי.

ראשית מענה למיו ואח"כ אליך אולטרה

מיו,
אם גבר מוצא חן בעיני כן אני אתחיל איתו, מה יש לי להפסיד? מקסימום יגיד לי לא, חרב העולם?

לגברים יש בעיית אגו גדולה, תנסי לשאול שולט אם הוא מסכים שיהי לך שולט נוסף ותקבלי את התשובה האמיתית - לא
זה שהנשלטת שלו נשואה לא מפריע לו כן וחצי יפריע לו שולט נוסף כי זה כבר נחשב לפלישה לטריטוריה שלו.

לי חשובה האינטראקציה ביני לבינו, אם בעיני הוא נתפס כשולט, הרי זה מה שחשוב. איך הוא מול אחרים בסיטואציות אחרות לא מעניין אותי כל עוד איתי הוא מה שבעיני נחשב.

אולטרה
התסכול שלך כאדם נשוי המחפש / חיפש נשלטת והתקשה מול נשים פנוית ברורה.
מה שלא ברור לי הוא האטימות הברורה אל הצד השני במשוואה שלך

בהנחה טהנשלטת שלך היא פנויה מצויה
מה היא אמורה לעשות עם עצמה בזמן שאתה חוזר אל חיק משפחתך האוהבת?
זכותה המלאה לרצות ולחפש גם לה את הזוגיות שהיא רוצה
ומה לעשות אתה (ובעצם כל הנשואים כמוך) לא מסוגלים / רוצים / יכולים להעניק זמן קצוב אשר לא מאפשר למלא את כל הצרכים שלה.

התבטאויות כמו שלך הן עצובות ואומללות ומראות יותר מכל על אטימות וחוסר התחשבות,
שלא לדבר על אגואיסטיות על שרואה רק את הצד שלך ולא את שלה.
במקרה כתב לי אתמול נשוי אחד (שבכל רואה בנו לא נורמטבייים - שזה בכלל עצוב בפני עצמו)
"מעוניין למלא / לצבוע את החיים עם אישה באותה סיטואציה
לא מתיימר מעבר לכך"
הוא רואה אך ורק את עצמו ואת הצרכים שלו ולא מתיימר אפילו לשקול או להתחשב בשלה.
זו ההתייחסות הגורפת של נשואים ולכן זו ההתייחסות הכמעט גורפת אליהם בחזרה.

כדי שמשולש כזה יצליח ויהיה מפרה וממלא עבור כל הצדדים, צריך שותפים מיוחדים
צריך שם את האקסטרה מייל שלרוב לא קיים.
אני אישית זכיתי ליוצא מן הכלל
רפאל
רפאל • 5 באוק׳ 2013
אנשים בדרך כלל אוהבים מאוד לשחק בהכללות הנוגעות לגברים ולנשים, ודרך ההכללות הללו לבסס את הנשיות שלהן או הגבריות שלהם. אלא שחלק בלתי מבוטל מן הכללות הלו, אפילו כשהן אופנתיות מאוד, פשוט שגוי. הטענה שנשלטות מחפשות דומיננטיות מוחלטת בעוד שנשלטים מגלים גמישות ביחס לדומיננטיות של שולטות, היא פשוט לא נכונה לדעתי. מרבים לדבר כאן על נשלטים שמחפיצים נשים, אבל פחות על נשלטות שמחפיצות גברים. זו בעיני דוגמה להחפצה של נשלטות. זה מובן שנשלטת רוצה גבר דומיננטי, ואפילו מאוד דומיננטי. אבל אם לנשלטת יורד משולט רק בגלל שנתגלה "סדק" בדומיננטיות המוחלטת שלו, הרי שהקשר לא היה מבוסס על היכרות אינטימית בין אנשים, אלא על פונקציה של דומיננטיות שהשולט מילא עבור הנשלטת. על-פי-רוב נשלטת כזו אינה מעוניינת לציית או להתמסר, אלא שהיא בעיקר מעוניינת להמשיך את גיל ההתבגרות, ושהשולט שלה יחזור ויכניע אותה כאב אוהב ונוקשה. כפי שכבר העירו כאן, קשרים כאלו מועדים לפורענות, ומתקיימים בעיקר בפנטזיה, או לפרקי זמן קצרים שבהם אפשר לפנטז קשר. אבל הכי חשוב - מהניסיון שלי מרבית הנשלטות אינן כאלו. והנשלטות הכי "טוטאליות" והכי "אקסטרימיות" שהכרתי היו רחוקות מזה מאוד. גם כאשר הן היו חזק מאוד בקטע של גבר דומיננטי, הן לא היו בקטע של גיבור-על ללא רבב. להפך, היה להן רצון אמיתי באינטימיות עומקה ומורכבת.

אני חושב שגם הטענה הפופולרית של זאלפון שבאופן כללי נשים מעוניינות בדומיננטיות בעוד שלגברים זה לא כל כך חשוב, כי הם מחפשים אצל שולטת משהו אחר, היא ממש לא נכונה. זה נכון שפטישיזם נפוץ יותר בקרב גברים מאשר בקרב נשים. אבל לא נובע מכך שנשלטים הם בעיקרו של דבר פטישיסטים, ושדעתם נחה עליהם ברגע שיש לפניהם כף רגל נאה שאפשר ללקק. נדמה לי שלמרבית הנשלטים, בדיוק כמו לנשלטות, יש צורך רגשי באישה דומיננטית. אני מסכים עם הביקורת של יום כיפור.
Mary Jane

Re: שני תיקונים קטנים לתגובה די פופוליסטית, וקצת עצובה

Mary Jane • 5 באוק׳ 2013
יום כיפור כתב/ה:
[

..............

ב. לנשלטים ועוד איך איכפת מהדומיננטיות של האישה. ועוד איך. זה ממש כל העניין שלהם - לפחות בפנטזיה. ............

:

לגמרי (:

כי נכון שישבן נשאר ישבן ואפשר לסגוד לו ולנעליים בכל מיני מצבים, אבל מי ידרוך לך על הראש ויגיד לך להיות בשקט ולא להוציא מילה, ואם כבר להפיק איזה קול, אז של חיה קטנה וכנועה - זה כבר משהו אחר (;
פור גוד

Re: שני תיקונים קטנים לתגובה די פופוליסטית, וקצת עצובה

פור גוד • 5 באוק׳ 2013
Mary Jane כתב/ה:
יום כיפור כתב/ה:
[

..............

ב. לנשלטים ועוד איך איכפת מהדומיננטיות של האישה. ועוד איך. זה ממש כל העניין שלהם - לפחות בפנטזיה. ............

:

לגמרי (:

כי נכון שישבן נשאר ישבן ואפשר לסגוד לו ולנעליים בכל מיני מצבים, אבל מי ידרוך לך על הראש ויגיד לך להיות בשקט ולא להוציא מילה, ואם כבר להפיק איזה קול, אז של חיה קטנה וכנועה - זה כבר משהו אחר (;

נכון, מרי. חשוב שתהיה לישבן אישיות מרנינה, אופקים רחבים, השכלה עמוקה, מעוף ודמיון (:
Mary Jane
Mary Jane • 5 באוק׳ 2013
צודק. הייתי מצרפת תמונה של ישבן נשי מלומד ומרנין עם שוט מתקרב לאיזו דמות מפוחדת, לשם המחשת הטענות, אבל אני אחסוך את המראה המלבב מבאי הפורום, שלא יקיאו כאן על השטיח..
Ultra​(שולט)

Re: שתי ציפורים במכה

Ultra​(שולט) • 5 באוק׳ 2013
תמונה כפרית כתב/ה:
Ultra כתב/ה:
מיו כתב/ה:
אבל

דעתכם?

שום תועלת פרקטית.

במקביל למאנץ' הירושלמי.

ראשית מענה למיו ואח"כ אליך אולטרה

מיו,
אם גבר מוצא חן בעיני כן אני אתחיל איתו, מה יש לי להפסיד? מקסימום יגיד לי לא, חרב העולם?

לגברים יש בעיית אגו גדולה, תנסי לשאול שולט אם הוא מסכים שיהי לך שולט נוסף ותקבלי את התשובה האמיתית - לא
זה שהנשלטת שלו נשואה לא מפריע לו כן וחצי יפריע לו שולט נוסף כי זה כבר נחשב לפלישה לטריטוריה שלו.

לי חשובה האינטראקציה ביני לבינו, אם בעיני הוא נתפס כשולט, הרי זה מה שחשוב. איך הוא מול אחרים בסיטואציות אחרות לא מעניין אותי כל עוד איתי הוא מה שבעיני נחשב.

אולטרה
התסכול שלך כאדם נשוי המחפש / חיפש נשלטת והתקשה מול נשים פנוית ברורה.
מה שלא ברור לי הוא האטימות הברורה אל הצד השני במשוואה שלך

בהנחה טהנשלטת שלך היא פנויה מצויה
מה היא אמורה לעשות עם עצמה בזמן שאתה חוזר אל חיק משפחתך האוהבת?
זכותה המלאה לרצות ולחפש גם לה את הזוגיות שהיא רוצה
ומה לעשות אתה (ובעצם כל הנשואים כמוך) לא מסוגלים / רוצים / יכולים להעניק זמן קצוב אשר לא מאפשר למלא את כל הצרכים שלה.

התבטאויות כמו שלך הן עצובות ואומללות ומראות יותר מכל על אטימות וחוסר התחשבות,
שלא לדבר על אגואיסטיות על שרואה רק את הצד שלך ולא את שלה.
במקרה כתב לי אתמול נשוי אחד (שבכל רואה בנו לא נורמטבייים - שזה בכלל עצוב בפני עצמו)
"מעוניין למלא / לצבוע את החיים עם אישה באותה סיטואציה
לא מתיימר מעבר לכך"
הוא רואה אך ורק את עצמו ואת הצרכים שלו ולא מתיימר אפילו לשקול או להתחשב בשלה.
זו ההתייחסות הגורפת של נשואים ולכן זו ההתייחסות הכמעט גורפת אליהם בחזרה.

כדי שמשולש כזה יצליח ויהיה מפרה וממלא עבור כל הצדדים, צריך שותפים מיוחדים
צריך שם את האקסטרה מייל שלרוב לא קיים.
אני אישית זכיתי ליוצא מן הכלל

שולט נשוי עדיף לו נשלטת נשואה או אחת לא נשואה שלא מחפשת בן זוג.
לי יש בעייה עם אלא שרואים בי מגפה רק מעצם קיומי כשולט ושוללים את הרצון
שלי לעסוק בבדסמ.
לא התיחס למילה תסכול, היא תחזור עלי בעוד כמה שבועות כאשר שוב אבין את מצב
ה "שוק" בארץ. הייתי עם נשלטת איזה תקופה ולכן לא חוייתי את ה "תסכול".
וכיוון שאני מכיר אותך לא התייחס להודעה שלך באופן אישי.
Ultra​(שולט)

Ultra​(שולט) • 5 באוק׳ 2013
קליפסו כתב/ה:
Ultra כתב/ה:

...לגבי כל הנושא של נישואים , הסיבה שנשלטות לא רוצות שולטים נשואים היא כיוון שהם
במקביל למאנץ' הירושלמי.

לגבי הנושא של נשואים: בעיני ההתמסרות שלי שווה קצת יותר משעות גנובות מתי שהוא יכול להתפנות מהאשה והילדים בלי להבריז כל שניה בגלל בלת"מים.

וכמו שכתבתי תגובה אחרת לי יש בעייה עם אלה ששוללים את הרצון שלי לעסוק בבדסמ ורואים בי מגפה וכן קיבלתי תגובות כאלה ואני אדם מאוד מנומס.
ואז את רואה שהגבול היחיד הוא שולט להיות רווק ובפרוש כל דבר אחר קיצוני מותר
וקשרים שמתקיימים למשך 3 שבועות ,3 פגישות והוא נסע לחו"ל ולא טלפון ולא מייל....