סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מוסלמים וחרדים

פור גוד
לפני 10 שנים • 23 באוק׳ 2013
פור גוד • 23 באוק׳ 2013
כוח הזרוע כתב/ה:
פור גוד כתב/ה:
הסופר יצחק בשביס זינגר, נצר למשפחת רבנים ידועה ומכובדת, כתב פעם שהטרגדיה של הילד היהודי בגולה, היתה שהוא היה נדלק משיקסות (=גויות ).
וכמו שהנשים החרדיות נראו בזמנים ההם, וכמו שנראתה רמת הטיפוח וההגיינה שלהן - אפשר בהחלט להבין לליבו של הילד היהודי בגולה. הנשים הנוצריות פשוט היו חינניות יותר. ובלי תחרות.
למרבה השמחה, בשנים האחרונות ניכרת מגמה ברורה של שיפור המצב - גם בחברה החרדית וגם בזו המוסלמית, וגם בחברה של הכיפות הסרוגות ( שבה נשים היו צריכות להתאים את עצמן עד-לאחרונה לדימוי של ה"אשת-חייל", ולכן נראו בדרך-כלל כמו שואבות-מים וחוטבות-עצים ). הנשים החלו להשקיע בעצמן טיפה יותר, חלקן כבר מתאפר, משתמש במוצרי הגיינה בסיסיים כמו דיאודורנט, ומתלבש בטוב-טעם. וגם הגברים התחילו להקפיד מעט יותר בעניינים כגון אלו. כולי תקווה שהמגמה הבריאה הזאת תימשך.
למעשה, הסיכוי שלנו לשלום בר-קיימא עם העולם המוסלמי, והסיכוי שלנו לדו-קיום סביר עם החרדים, תלוי במידה רבה בהצלחתן של תנועות השחרור של המיניות-הנשית.
עלו והצליחו במאבקכן, נשים חרדיות ומוסלמיות יקרות ! וזכרו, לעולם אסור להתייאש ! (:

הכל טוב ויפה ומעניין (באמת, בלי ציניות), אבל איך כל זה עונה על השאלה שלי?

בכוח, זה עונה על שאלתך כך :
ככלל, ובלי הכללות, ובראש-ובראשונה מחמת דיכוי המיניות הנשית, הסקס במגזר החרדי-קיצוני והמוסלמי-הפאנאטי , יותר אלים או פחות אלים - הוא מעפן.
אבל אני חושב שאני יכול לעזור להבהיר את הנקודה עוד קצת.
סאדו-מאזו הוא ההפך מדיכוי המיניות הנשית. כל ההבדל הוא – אבל זה הבדל עמוק מאד - הוא בין שיעבוד-מרצון ( או שליטה-מבחירה. מה שקורה נניח במיילדום ), לבין שיעבוד-בכפייה, ציות לא-וולנטרי, מה שקורה עדיין על-פי-רוב בחברות דכאניות כמו פלגים קיצוניים של החברה החרדית והמוסלמית.

ורדי – אותך לא נרשה שידכאו לנו. אל חשש ! (:

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי אוק' 23, 2013 5:12 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
כוח הזרוע​(מתחלף)
כוח הזרוע​(מתחלף) • 23 באוק׳ 2013
פור גוד כתב/ה:
כוח הזרוע כתב/ה:
פור גוד כתב/ה:
הסופר יצחק בשביס זינגר, נצר למשפחת רבנים ידועה ומכובדת, כתב פעם שהטרגדיה של הילד היהודי בגולה, היתה שהוא היה נדלק משיקסות (=גויות ).
וכמו שהנשים החרדיות נראו בזמנים ההם, וכמו שנראתה רמת הטיפוח וההגיינה שלהן - אפשר בהחלט להבין לליבו של הילד היהודי בגולה. הנשים הנוצריות פשוט היו חינניות יותר. ובלי תחרות.
למרבה השמחה, בשנים האחרונות ניכרת מגמה ברורה של שיפור המצב - גם בחברה החרדית וגם בזו המוסלמית, וגם בחברה של הכיפות הסרוגות ( שבה נשים היו צריכות להתאים את עצמן עד-לאחרונה לדימוי של ה"אשת-חייל", ולכן נראו בדרך-כלל כמו שואבות-מים וחוטבות-עצים ). הנשים החלו להשקיע בעצמן טיפה יותר, חלקן כבר מתאפר, משתמש במוצרי הגיינה בסיסיים כמו דיאודורנט, ומתלבש בטוב-טעם. וגם הגברים התחילו להקפיד מעט יותר בעניינים כגון אלו. כולי תקווה שהמגמה הבריאה הזאת תימשך.
למעשה, הסיכוי שלנו לשלום בר-קיימא עם העולם המוסלמי, והסיכוי שלנו לדו-קיום סביר עם החרדים, תלוי במידה רבה בהצלחתן של תנועות השחרור של המיניות-הנשית.
עלו והצליחו במאבקכן, נשים חרדיות ומוסלמיות יקרות ! וזכרו, לעולם אסור להתייאש ! (:

הכל טוב ויפה ומעניין (באמת, בלי ציניות), אבל איך כל זה עונה על השאלה שלי?

בכוח, זה עונה על שאלתך כך :
ככלל, ובלי הכללות, ובראש-ובראשונה מחמת דיכוי המיניות הנשית, הסקס במגזר החרדי קיצוני והמוסלמי הפאנאטי , יותר אלים או פחות אלים - הוא מעפן.
אבל אני חושב שאני יכול לעזור להבהיר את הנקודה עוד קצת.
סאדו-מאזו הוא ההפך מדיכוי המיניות הנשית. כל ההבדל הוא – אבל זה הבדל עמוק מאד - הוא בין שיעבוד-מרצון ( או שליטה-מבחירה. מה שקורה נניח במיילדום ), לבין שיעבוד-בכפייה, ציות לא-וולנטרי, מה שקורה עדיין על-פי-רוב בחברות דכאניות כמו פלגים קיצוניים של החברה החרדית והמוסלמית.

ורדי – אותך לא נרשה שידכאו לנו. אל חשש ! (:

מסכים עם כל מלה
Red E

Re: ישש:)

Red E • 23 באוק׳ 2013
כוח הזרוע כתב/ה:
Red E כתב/ה:
מגזרים מדכאי נשיםicon_smile.gif

ya much honra:) icon_biggrin.gif

?
באיזה שפה זה ומה זה אומר?
ומה בנושא העגום הזה מעורר אצלך כ"כ הרבה חיוכים?

כי אני מ"המדוכאות "..icon_smile.gif

וזה היה בספרדית.. נשמטה לי אות וזה בסלנג משהו כמו ".. בגאווה רבה "..icon_smile.gif
icon_wink.gif
כוח הזרוע​(מתחלף)

כוח הזרוע​(מתחלף) • 23 באוק׳ 2013
Red E כתב/ה:
כוח הזרוע כתב/ה:
Red E כתב/ה:

?

וזה היה בספרדית.. נשמטה לי אות וזה בסלנג משהו כמו ".. בגאווה רבה "..icon_smile.gif
icon_wink.gif

מה אני אמור להבין מהתגובות המעורפלות שלך?
שאת חרדית? שאת מוסלמית? שאת חוכמולוגית שכותבת תגובות חסרות תוכן, ועוד בשפה שאחרים לא מבינים? שהמלה העיקרית שאת מכירה זה סמיילי?
Red E

Red E • 23 באוק׳ 2013
כוח הזרוע כתב/ה:
Red E כתב/ה:
כוח הזרוע כתב/ה:
Red E כתב/ה:

?

icon_wink.gif

מה אני אמור להבין מהתגובות המעורפלות שלך?
שאת חרדית? שאת מוסלמית? שאת חוכמולוגית שכותבת תגובות חסרות תוכן, ועוד בשפה שאחרים לא מבינים? שהמלה העיקרית שאת מכירה זה סמיילי?

שאני בהחלט מוסלמית icon_smile.gif
שאני אוהבת סמיילי
אבל בעיקר חושבת שאתה כותב בהכללה רבה
נכון שעל פי רוב נראה שהנשים במגזרים שרשמת מדוכאות.. אבל יש המון שלא ..
לגבי המוסלמיות אני לא יודעת אני אשאל את המופתי icon_smile.gif .. הנושא הרבה יותר ענק מכמה שורות..
אז מחילה, שרשמתי תגובות מעורפלות כל כך ..
בברכת אללה הוא אכבר icon_smile.gif
ואין עוד מלבדו
icon_wink.gif icon_wink.gif
רפאל

Re: מוסלמים וחרדים

רפאל • 23 באוק׳ 2013
אני מאמין שבחברות שובניסטיות שלא מכבדות נשים, הסקס הרבה פעמים נסוב סביב החשקים, הרצונות והתשוקות של הגבר, ואולי מתעלם מאלו של האישה. בפרט, אם לגבר ישנם חשקים אלימים, אז הוא יכול פושט לממש את החשקים הללו מבלי שהדבר יצור "בעיות" כלשהן. לפחות עד גבול מסויים. אבל אני בכלל לא בטוח שבחברות כאלו אמנם ישנה נטייה של גברים להעדיף סקס אלים.

זו באמת שאלה מעניינת.

(אני יכול לדמיין בקלות גברים חרדים שבאופן אנוכי דורשים מהנשים שלהם לדרוך עליהם עם נעלי עקב. ואם הן מסתייגות מכך, אז הם מרביצים בהן תורה ודורשים בפניהן על חובת הציות ועל החשיבות של שלום בית).
אנימה
לפני 10 שנים • 26 באוק׳ 2013
אנימה • 26 באוק׳ 2013
כוח הזרוע כתב/ה:
איש אחר כתב/ה:
אולי תשאל את השפחות החרדיות שנמצאות כאן...

כמובן שאם יש כאן כאלה, הן יותר ממזומנות לספר ולשתף. זה בדיוק המקום.

במקום להתעקש ולפתוח פעמיים את אותו נושא, אולי פשוט תשתף אותנו בפנטזיה שיש לך שקשורה לעניין?
כוח הזרוע​(מתחלף)
לפני 10 שנים • 27 באוק׳ 2013
כוח הזרוע​(מתחלף) • 27 באוק׳ 2013
אנימה כתב/ה:
כוח הזרוע כתב/ה:
איש אחר כתב/ה:

במקום להתעקש ולפתוח פעמיים את אותו נושא, אולי פשוט תשתף אותנו בפנטזיה שיש לך שקשורה לעניין?

אני מבין שיש לך קושי חמור בהבנת הנקרא.
תקראי שוב את תחילתו של הפוסט הזה, הסברתי במפורש למה פתחתי אותו פעם שנייה.
ואם הנושא הנוראי הזה מתקשר אצלך בראש לפנטזיות, מצבך קשה, ולא רק בתחום הבנת הנקרא.
שומר הכלוב​(נשלט)
שומר הכלוב​(נשלט) • 27 באוק׳ 2013
אסטראוטיפיות חוגגת כאן ומקפצת כאילו אין מחר,
רכוש
מכות
עוד מעט יזכירו את החור בסדין שלא קיים?
אנימה
אנימה • 27 באוק׳ 2013
כוח הזרוע כתב/ה:
אנימה כתב/ה:
כוח הזרוע כתב/ה:
איש אחר כתב/ה:

אני מבין שיש לך קושי חמור בהבנת הנקרא.
תקראי שוב את תחילתו של הפוסט הזה, הסברתי במפורש למה פתחתי אותו פעם שנייה.
ואם הנושא הנוראי הזה מתקשר אצלך בראש לפנטזיות, מצבך קשה, ולא רק בתחום הבנת הנקרא.

איזה קושי חמור יש כאן אם אתה כותב באופן הכי פשוט שפתחת את הנושא שוב
כי לא טרחו להגיב לך.
אתה פותח פעמיים את אותו נושא-מנסה להכריח אנשים להגיב לך וברור שהנושא
בוער בעצמותיך, אתה כמובן חייב ועכשיו לחקור את הנושא לעומק...
עכשיו בוא נראה- הניק שלך הוא בכוח הזרוע, אתה נמצא באתר שעוסק
בפנטזיות ומתעקש על גבול המתחנן לדבר על נושאים שבהם ההשפלה של האישה
הוא מובנה ולא מעושה . אני משערת שלא עניין הדת או המגזרים באמת מעניין אותך,
מה שמעניין אותך אלו המצבים שבהם השפלת אישה הם טבעיים ולא מעושים,
אני גם לא אתפלא אם אתה תופס את הסשן הבד סמי כמשהו שהוא יותר מדי מעושה
כי שם הרי צריך לדבר קודם.

ואת הצדקנות שלך לגבי איך מפרשים אותך אתה יכול להשאיר לעצמך
כי אם אני ארצה לדבר על פנטזיות שלי אני אדבר, ולא אנסה לגרור
אנשים בכוח לדבר על הפנטזיות שלי באיצטלה כזו או אחרת גם אם
היא לא הכוס תה של בטוח, שפוי ובהסכמה.