סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה אפשר לעשות כנגד שקרנים?

Patient dom​(שולט)
לפני 10 שנים • 24 באוק׳ 2013
Patient dom​(שולט) • 24 באוק׳ 2013
כחולית..את כל כך צעירה ונאיבית[ואני אומר את זה מקנאה] דעתך כל כך מוטעת דווקא על נשים שהייתי משתף אותך בהתכתבויות היית משנה את כל חשיבתך,אבל אני מאמין שזה יקרה לך לבד 5 שנים מהיום לכל היותר בייב
Patient dom​(שולט)
Patient dom​(שולט) • 24 באוק׳ 2013
קליפסו ..לא מתווכח את יוצאת איתם את יודעת צודקת מאמין לך
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 24 באוק׳ 2013
מי שלאמת אין ערך בעיניו, ישקר לך בלאו הכי. אם יתקשה לשקר בנוגע ל-א', הוא ישקר בנוגע ל-ב'.

אני לא חושב שכלובי אמור, רוצה או יכול לשמש כמגן-שקרים, והכלוב בוודאי יסבול מכל הליך שיפגע בדיסקרטיות של משתתפיו. אין תחליף לשיפוט האישי של כל אחד ואחד, ככל שהוא מוגבל לפעמים.

אני לא יכול שלא לתהות על מידת יעילותה של אסטרטגיית השקרים בנוגע לגיל. הרי כשהיא מגיעה לדייט ורואה שהוא בן 50 ולא בן 20, הוא בבת אחת נהיה לא רק זקן מדי, אלא גם שקרן מדי. הסיכויים לא יותר גבוהים כשאתה רק זקן מדי?
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 24 באוק׳ 2013
כן אבל יש שקרים לגבי גיל שהם לא כאלה ברורים, כשמדובר על הפרש של חמש שנים למשל.
אני בת 31 ונראית צעירה בהרבה מגילי, נותנים לי בכיף 25 וכשהייתי בת 25-24 היו שחשבו שאני חיילת ואף קטינה.

אני לא הייתי רוצה לבוא לפגישה ולגלות ששיקרו לי לגבי גיל או מצב משפחתי וזה משהו שאתה סומך על בנאדם ויכול לדעת רק אחרי שיוצאים הרבה זמן, כי רוב האנשים לא מבקשים תעודה מזהה.

גם לגבי מראה- הרבה אנשים משקרים לגבי מראה בכוונה או לא (ההערכה העצמית שונה משל אחרים וזה דבר סובייקטיבי ומובן) או שולחים תמונות ישנות. אבל לזה אני פחות מתייחסת, כי כאמור זה דבר סובייקטיבי ונתון לטעם אישי.

זאלו- עובדה שיש הרבה אתרים דיסקרטיים שכן מאפשרים למי שמעוניין להציג אישור האתר לגבי מהימנות האדם שמאחורי הפרופיל. זה לא חייב להיות לכולם.
בקרקעית האוקיאנוס​(נשלט)
שמעו ,
בעברי הרחוק עבדתי בפיצוציה באמצע שינקין. בלילה היה ממש מעניין. היה לי שם בחור אחד סופר אינטלגנט שהכל פעם היה מקשקש איתי בלילה. אבל מה, שמתי לב לתופעה מעניינת - הוא לא הפריד בין האני המדבר לנושא המדובר ועל כל נושא שדיברנו הוא הכניס את עצמו בתור דמות פעילה!.

לדוגמא, מדברים על פוליטיקה אז כמובן שהוא היה בצבא איזה סוכן סמוי, מדברים על דוגמניות, אז הוא כמובן סוכן דוגמניות וייחצן כמה מהם, מדברים על מחשבים - הוא מתכנת בחברת הייטק, על שירה - הוא כתב כבר שלושה ספרים, מדברים על צעצועי מין - יש לו חנות!

האיש לדעתי פשוט מבריק , האופן שבו הוא אילתר את הדמות שלו בכל נושא ונושא הייתה מופלאה בעיני. אבל לעניינו מדובר בהפרעה נפשית פר אקסלנס - שקרן פאתולוגי icon_smile.gif icon_smile.gif ....
icon_cool.gif
נולי
נולי • 24 באוק׳ 2013
כחולית כל העולם ככה. פשוט צריך להפעיל מסננות. רציניות!
וכמו שאומרים לנשק הרבה קרפדים עד שמוצאים צפרדע.
אופס! נסיך.
נוריתE
לפני 10 שנים • 25 באוק׳ 2013
נוריתE • 25 באוק׳ 2013
לא חסרים שכמותו והוא עוד לא ממש מזיק
חוצ מעצבים
יש גרועים יותר הרבה יותר ויש פחות

ה מסקנה
ללמוד מנסיון
וחוצ מזה
קצת פארנויה וזהירות לא הזיקו אף פעם לאף אחת או אחד
ועשוים לבוא פה עשרה גברים משני הצדדים ולהביא סיפורי זוועה מנישלטות/שולטות
נקרא נלמד נפנים נמשיך הלאה

(ולא,לא אשתף סיפורים הרבה יותר גרועים)

אבל זה לא רק כאן זה בכל אתר הכרויות ושכאלו לא צריך לשים סימן קריאה אדום גדול על האתר הה
או אגיד שכמותו, בזהירות רבה
כמקום מקבץ השקרנים המזיקים והלא כל כך מזיקים.

ממש לא.

ןסתפ כזה כבדרך אגב
שימי לב לחתימה שלי
נוריתE
נוריתE • 25 באוק׳ 2013
ואנקדוטה
מלפני שנים הרבה
טרם ימי באינטרנט
בימי עיתון העיר ומדועת ההכרויות
הוניליות לפני היותי ב סאם

מצאתי מודעה
התקשרתי דיברנו בטלפון, דיברנו כמה ימים שבוע
הגיע זמן להפגש
ונו לספר איך ניראים
והוא...מספר מתאר
190
בן 30 וצקצת
בלונדיני עם בלורית עיני תכלת
היה מד''ס בצבא
קצין
וכל מיני מיני

ואני תיארתי את עצמי,היתי אז יותר צעירה יותר הרבה יותר רזה
בא הערב
דפיקה בדלת
בקיצעור

ציפתי לארנולד שוורצנגר צעיר 30 וקצת
אבל שניראה הרבה יותר טוב
(זה היה המודל אז)
הגיע דני דה ויטו נמוך שמן מקריח זקן ,או מבוגר הרבה יותר
עם משקפיים

מערכון של הגשש היום אני כבר צוחקת על זה
(ואני אוהבת את דה ויטו כשחקן אבל בא להי ם
יש גבול לכל,תעלול
Uranus
Uranus • 25 באוק׳ 2013
"גברים אוהבים להביט ונשים אוהבות לשמוע
זו הסיבה שנשים מתאפרות וגברים משקרים...."

(לא העליתי את האימרה הזו כבר פעם?)
Ofan
Ofan • 25 באוק׳ 2013
נכון , כחולית , יש אתרים כאלה (דיסקרטיים וגם לא דיסקרטיים, דרך אגב) וזה אכן אחלה רעיון.

מעבר ליתרון עבור פגישות, זה מאפשר לפתוח שירותים נוספים באתר כמו למשל פורומים שבהם מותר לנשים בעלות פרופיל מאומת לכתוב ולקרוא, אבל גברים יכולים לקרוא בלבד, או לשלוח הודעה תמורת תשלום. אפשר גם להפוך את הפורום למיני זירת מסחר, גבר יוכל לבקש מאישה (עם פרופיל מאומת) לאשר הודעה שלו, אבל הוא יצטרך לשלם לה עבור השירות, וכמובן שבעל האתר יקבל אחוזים מהטרנזקציה. תשלום חד פעמי קטן עשוי לשבור את המחסום שיש להרבה אנשים לפני שהם מעבירים אמצעי תשלום לאתר סקס, ובעתיד הם עשויים גם לרכוש מנוי זהב.

מצד שני, יש מרחק בין רעיון טוב לבין הביצוע שלו...

המרחק קשור כמובן למישהו שלוקח על עצמו את היוזמה. על כל יזם יש 10 קיביצרים (אנשים שבטוחים שהיזם הוא בן אדם משועמם שרק מחכה לרעיונות שלהם). אבל המציאות היא שהיזמים הם מאוד נדירים (זה קשור לתכונה הבסיסית של בני אדם שהם שונאי סיכון, אבל זה כבר לפוסט אחר), והם גם תמיד עסוקים מעל לראש ברעיונות שלהם עצמם (זה קשור לעוד תכונה אנושית, שיזמים מעדיפים לממש את הרעיונות של עצמם ולא של אחרים - אבל שוב, גם זה לפוסט אחר).

רעיונות תמיד נראים פשוטים, אבל במציאות הם תמיד יקרים ומסובכים יותר. תנסי לחשוב בדיוק על הפרטים של תהליך האימות, על מי ישלם, כמה זה יעלה, והכי חשוב - איך להחזיק את הלקוחות מרוצים? (אנחנו לא רוצים שלקוחה עם מנוי פלטינה, תהיה מתוסכלת בגלל שמישהו הצליח להערים על תהליך האימות, ואז תבטל גם המנוי זהב שלה ואולי אפילו תגיש תביעה לבית המשפט, תוציא צו ביניים לסגירת האתר וכן הלאה).

אגב, תתפלאי לגלות, אבל אני די בטוח שכלובי כבר שקל את הרעיון הזה ופסל אותו. זה לא אומר שזה רעיון רע ! כמו שאמרתי, יזם הוא תמיד איש עסוק עם שורה של רעיונות שמחכים לביצוע...