לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לראשונה בארץ, אחת שמבינה.

רותם תות מטפלת
לפני 10 שנים • 15 בנוב׳ 2013

נורית יקירה

רותם תות מטפלת • 15 בנוב׳ 2013
צר לי על סרקסטיות שאת מתיימרת לצודד בה בצורה כזו נאמנה.
קראי בבקשה שוב את הציטוט שטרחת להעתיק, כתבתי שאחר טיפולים זוגיים שהם עשו, עם אדם אחר (רק כדי להרגיע אותך, אדם אחר..לא אני.) הם פנו אלי להמשך טיפול מיכוון שאותו\ה מטפל לא הכיר את עולם הבדסמ ולא ידע לגעת בתחום הספציפי והפקרטי הזה.

אז כן, בכותרת , אחת שמבינה! = נכון לעכשיו, זו אני.

מפרגנת לך לפתוח קליניקה, אשמח להכשיר או לשיתוף פעולה עתידי icon_smile.gif

אשמח לשתף באופן פרטי אדם שיפנה אלי וידרוש לדעת את נסיוני ואת הכשרותיי.
לא כתבתי בשום מקום על כך שאני מעניקה טיפול,מהסיבה הפשוטה, אני לא חושבת צריך לטפל או "לרפא" ,ושהדבר אינו מהווה בעייה לכאלה שאין להם כזו.
אני שומעת המון פניות, מגוונות, ועל כך המענה לדבר שאני מציעה.

אני שמחה שלך ושלעוד רבים כמותך שדאגו להגיב בפוסט הנוכחי אין קשיים או קונפליקטים, ומצאתם את דרך המלך עבורכם.
אך אנא ממך ( ומהשאר) בבקשה אל תביישו כאלה שכן יש להם וצריכים ייעוץ\ תמיכה\ הכוונה לקבל כלים או פורקן נפשי.

ודרך אגב, גם וותיקים פונים אלי רק כי עולה צורך לדבר ולעבד מידע ,וכמובן שלפעמים יותר נוח לפנות לאדם שמבין את המונחים, שמע כבר וראה כבר...מאשר לפנות למטפל כזה או אחר שאולי מביך לספר לו.

מזמינה גם אותך בשעת צורך..
עד אז שלומות לך וכול טוב.
I'm God

Re: מבינה לגמרי

I'm God • 15 בנוב׳ 2013
נוריתE כתב/ה:
קאלי כתב/ה:
היא בסה"כ רשמה שהיא שמעה סיפורים ,שאנשים מגיעים אליה ומדברים.
בשום שלב היא לא כתבה שהיא הצליחה לעזור למישהו/י.
אסור לבנאדם להקשיב ?!

טעות

ראה ציטוט מדוייק ,היא כן כתבה ככה
מעבר לזה, הכותרת המתיימרת "סוף סוף אחת שמבינה"
היא המטפללת האלטרנטיבית ביחדה בכלוב,בארץ? שעוסקת מהצד בסאדו? וראו את שיערוי ההצלחה הטיפולית שלה...(כןאני סרקסטית פה)

[B]
רותם תות מטפלת כתב/ה:

אחד המקרים שהגיעו אלי לאחרונה ,בחור נשוי , הוא שיתף שלאחר תקופה ארוכה של טיפולים זוגיים ,הוא ואישתו החליטו לתת צא'נס לבדס"מ בחייהם, הוא מאז ותמיד היה בדסמי ,היא בכלל לא הכירה או היתה מוכנה לתת צאנ'ס.

הוא פנה אלי במטרה לקבל ייעוץ והכוונה כיצד יוכל לשלב את התכנים הבדסמים בחיי הנישואין שלו, ובכלל עוד קודם, כיצד לגשת לעניין.

מקרים רבים מגיעים אלי והנושאים מגוונים ורחבים, גם זוגות קיימים שכבר חיים באופן משולב, ונתקלים בקונפליקטים וקשיים רחבים יותר.
פרטים נוספים בקישור.

שום טעות ,גם בהמשך תגובתה של תות לזה מסבירה שאני צדקתי !!! icon_smile.gif

בגדול כל הפוסט הזה מהפעם הראשונה שקראתי אותו העלה בי אסוציאציה של חתולה שמלקקת לעצמה את החור של התחת
הממתקית​(שולטת)

למה קשה לכם כל כך לפרגן ?????

הממתקית​(שולטת) • 15 בנוב׳ 2013
במקום לפרגן למישהו משלנו מחפשים דרכים לעקוץ ולפגוע.
המייזם של רותם תות הוא חדשני ומיוחד.
כולנו יודעים כמה קשה למצוא בן או בת זוג בעולם הוונילי.
כמה קשה להיות בדסמי ולהתאהב במישהו ונילי.
אם יש מישהי שיכולה להדריך ולעזור להקל על הנושא כדי שמערכת יחסים כזו תחזיק.
אז שתבורך.
לא מבינה את ההתעקשות לשים אבנים בדרך של מישהו.
אני ממליצה תמיד .... שאם אין לכם משהו יפה או תומך או נחמד להגיד עדיף לא להגיד.
מאחלת לרותם תות את כל ההצלחה שבעולם עם הפרוייקט שלה.
נוריתE

Re: נורית יקירה

נוריתE • 15 בנוב׳ 2013
רותם תות מטפלת כתב/ה:
צר לי על סרקסטיות שאת מתיימרת לצודד בה בצורה כזו נאמנה.
קראי בבקשה שוב את הציטוט שטרחת להעתיק, כתבתי שאחר טיפולים זוגיים שהם עשו, עם אדם אחר (רק כדי להרגיע אותך, אדם אחר..לא אני.) הם פנו אלי להמשך טיפול מיכוון שאותו\ה מטפל לא הכיר את עולם הבדסמ ולא ידע לגעת בתחום הספציפי והפקרטי הזה.

אז כן, בכותרת , אחת שמבינה! = נכון לעכשיו, זו אני.

מפרגנת לך לפתוח קליניקה, אשמח להכשיר או לשיתוף פעולה עתידי icon_smile.gif

אשמח לשתף באופן פרטי אדם שיפנה אלי וידרוש לדעת את נסיוני ואת הכשרותיי.
לא כתבתי בשום מקום על כך שאני מעניקה טיפול,מהסיבה הפשוטה, אני לא חושבת צריך לטפל או "לרפא" ,ושהדבר אינו מהווה בעייה לכאלה שאין להם כזו.
אני שומעת המון פניות, מגוונות, ועל כך המענה לדבר שאני מציעה.

אני שמחה שלך ושלעוד רבים כמותך שדאגו להגיב בפוסט הנוכחי אין קשיים או קונפליקטים, ומצאתם את דרך המלך עבורכם.
אך אנא ממך ( ומהשאר) בבקשה אל תביישו כאלה שכן יש להם וצריכים ייעוץ\ תמיכה\ הכוונה לקבל כלים או פורקן נפשי.

ודרך אגב, גם וותיקים פונים אלי רק כי עולה צורך לדבר ולעבד מידע ,וכמובן שלפעמים יותר נוח לפנות לאדם שמבין את המונחים, שמע כבר וראה כבר...מאשר לפנות למטפל כזה או אחר שאולי מביך לספר לו.

מזמינה גם אותך בשעת צורך..
עד אז שלומות לך וכול טוב.

תראפיה פסיכולוגית מכל סוג לא נועדה לרפא אלא לסייע
להקשיב , לייעץ לפעמים אבל לא ללמד ולהדריך
וכמו שנאמר ,בידס''מ כבר מזמן לא רשום בספר מחלות הנפש העולמי גם לא כסושיאל דיסאורד זה או אחר אז תרופה אין לזה ואין צורך גם

ואני ממש לא אקבל את הזמנתך כי אני לא צריכה טיפול וסיוע בס''אם וההשלכות שלו על חיי

לדעתי ,בלי ציניות אדם שעוסק עצמו בסאדו הוא האחרון שצריך לסייע לאנשים בעלי נטיה כמו אילו שתיארת או אפילו כאלו הארד קור וותיקים מאוד כמוני או קצת פחות בעלי ותק
נוריתE

Re: למה קשה לכם כל כך לפרגן ?????

נוריתE • 15 בנוב׳ 2013
הממתקית כתב/ה:
במקום לפרגן למישהו משלנו מחפשים דרכים לעקוץ ולפגוע.
המייזם של רותם תות הוא חדשני ומיוחד.
כולנו יודעים כמה קשה למצוא בן או בת זוג בעולם הוונילי.
כמה קשה להיות בדסמי ולהתאהב במישהו ונילי.
אם יש מישהי שיכולה להדריך ולעזור להקל על הנושא כדי שמערכת יחסים כזו תחזיק.
אז שתבורך.
לא מבינה את ההתעקשות לשים אבנים בדרך של מישהו.
אני ממליצה תמיד .... שאם אין לכם משהו יפה או תומך או נחמד להגיד עדיף לא להגיד.
מאחלת לרותם תות את כל ההצלחה שבעולם עם הפרוייקט שלה.

זה פורום פתוח לדיון והחלפת דעות וכל עוד לא מכנים אדם בשמות גנאי והשמצות בוטות מכוונה לפגוע בו אישית, הכל פתוח

דעה שונה משלך או שכמותך, אינה דעה שגויה
כמו שדעתך אינה שגויה רק כי היא מנוגדת לשלי
וזה נכון לגבי כל נושא שרוי במחלוקת או שלא שהובע כאן בפורום לאחרונה ובכלל
[U]

כבר ניתקלתי לא אחת ולא שתיים בתגובות "
[b]תסתמי את הפה נורית אם את לא רוצה לקבל ו להסכים ולהיות אך ורק בדעה שלנו

הרבה פעמים
אתם לא תשנו את דעותי דעתי ודרך המחשבה שלי וגם לא תמנעו ממני מלהביע אותם בדרכי אני

אבל אם תסתמו לי ולשכמותי את הפה בכוח תישארו לבדכם בהסכמה הגורפת שלכם של אנחנו תמיד צודקים ואחרים לא

ואז ממש יהיה לכם משעמם כי לא יהיה לכם עם מי לריב כל הזמן

וחבל
רותם תות מטפלת

אז אנחנו מסכימות חלקית

רותם תות מטפלת • 15 בנוב׳ 2013
נכון בדיוק מה שטענתי כמה פעמים לאורך הפוסט!
אין מה לטפל או לרפא....רק לכוון, לייעץ ולתמוך.
בדיוק מה שכתוב בחתימה שלי לאורך כל הזמן הזה.

לגבי החלק השני שאמירתך, לדעתי את טועה, אני מכירה המון אנשי טיפול בקהילה שהיו מנהלים איתך על אמירה כזו דו קרב רציני.

הזמנתי אלייך לא היתה כדי ל"תקן" אותך (התנצלותי אם כך הובנתי), לפעמים צריך רק מקום אחד שיקשיבו לנו ויכילו אותנו על כל הצדדים שלנו...ללא פילטרים או מסננים.
אם תרגישי בנוח עם מטפל\ת שלא קשורים לעולם הבדסמ ובעלי תארים רבים שיספקו אותך, אני בעד.
אני יכולה לענות על צדדים ספציפים עם הנסיון שלי המקצועי והאישי גם בפסיכודרמה וגם בבדסמ.
זה הכל יקירה.
jaro​(שולט)

הנכה מוביל את הנכה???

jaro​(שולט) • 15 בנוב׳ 2013
זה משהו ככה צרם לי מהתחלת התגובות של נוריתE
אני מכיר אישית אדם מדהים, איש עסקים מטורף ואיש חזון, צייר מדהים וסופר, שקרס לתוך עצמו שבנו נהרג בפעילות צבאית בלבנון. הבן היה בכיר מאוד.
הוא סיפר לי וכתב בספר שלולא והיה לו מטפל שגם עבר פוסט טראומה שקשורה בפעילות צבאית, אין מצב שהוא היה יוצא מזה.
שותפות הגורל כאן היא לא לרועץ אלא מבורכת.

לי לקח המון זמן לספר לפסיכולוגית שלי דברים שחשבתי שיגעילו אותה. גם כשהיא אמרה שזה לא מגעיל, היה קשה לי להאמין.
מה יותר טוב ממטפל/יועץ/מלווה שאומר לך עשיתי. ראיתי. אני מקבל. אני מבין.

אלו "שני הסנט" שלי.
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 15 בנוב׳ 2013
באותה צורה, גם מכורים לשעבר הם הסמכות העיקרית בקהילות טיפוליות, כאשר הם מהווים דוגמה אישית. כמובן שזה לא בדיוק אותו הדבר.

אני לא חושבת שמבחינה אתית מטפלת צריכה לפסול את עצמה אך ורק כי היא עברה חוויות דומות או שהיא מרקע דומה. האם חרדית למשל, לא תוכל לטפל בחרדים? להבין טוב יותר את מצוקותיהם?

האם, להבדיל, אישה מוכה לא תוכל לסייע לאישה מוכה?

למה המטפלת צריכה לספר למטופל שגם היא בבדס"מ? לי אין מושג ירוק אם הפסיכולוגית שלי, למשל, היא בבדס"מ, והייתי מעדיפה לא לדעת. זה לא ענייני. תמיד יש דברים אישיים שיכולים להכנס לטיפול. המטפלת היא היודעת אם היא מסוגלת להכיל, אם הטיפול מושפע לרעה מהרקע שלה, ואם כן, היא אמורה לעשות חושבים עם עצמה. ולא תמיד הפתרון הנכון, לשני הצדדים, יהיה להפסיק את הטיפול כאשר דבר כזה קורה. גם טיפול הוא סוג של זוגיות, שעושים בשניים.
נוריתE
לפני 10 שנים • 16 בנוב׳ 2013
נוריתE • 16 בנוב׳ 2013
תבדקו את כללי האתיקה הטיפולית במיקרים כאלו
אין לי כוח שעה כזאת לגגל בשבילכם

ותרא שאני צודקת

אבל יודעים מה? הרי תמיד יותר נוח לרדת ולהשתלח עלי
כשהדעות שלי מתאימות לשלכם

לא תשנו את דעתי ואני ממש לא מנסה לשנות את שלכם רק נסיון שווא שתבינו את הצד שלי בסיפור

חבל''ז

הלכתי מפה אנ י לא מזמן חזרתי מבת ים וע דשעתיים צריכה ללכת לעבודה
NIKITA 1​(שולטת)
לפני 10 שנים • 16 בנוב׳ 2013
NIKITA 1​(שולטת) • 16 בנוב׳ 2013
נורית לפי השרשור אני מבינה שאת בתחום
ומאחר ואת בתחום, יש לך את היכולת לבדוק את עצמך ולהשיב
מהי אותה מילה ״שהקפיצה״ אותך במלל של רותם , שאיכשהו זה מאיים עליך?