סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האתר הזה מייאש

Dee12​(מתחלף)
לפני 10 שנים • 15 בינו׳ 2014

מממ מעניין....

Dee12​(מתחלף) • 15 בינו׳ 2014
סופר סאייה כתב/ה:
לפני שכל הפלצניות למיניהן יתלוננו שצריכים להשקיע , לפנות כמו שצריך , לקרוא את הפרופיל שלהן ובלה בלה בלה...

יש היצע ענק של נשלטים. מעט מאוד שולטות. הן יכולות להרשות לענות בגסות , לגבות סכום אסטרונומי על סשנים [מלכות בתשלום] או סתם להתעלם. הן מקבלות עשרות פניות בחודש , ככה שהן צריכות לעשות סינון
רציני של כל הפונים וחלקן עושות את זה בגסות רוח.
תמיד הן ימצאו את הפראיירים שיהיו מוכנים לסבול התנהגות דוחה ולשלם מאות שקלים.

הכלוב זה לא אתר היכרות , חד וחלק.
הקהילה "הותיקה" כאן מגובשת וממש לא מחפשת לתת צ'אנס לאנשים חדשים , במיוחד צעירים.

אני לא אומר לך לא לגלוש כאן , עובדה שאני עדיין גולש פה ויחסית נהנה.
בכל זאת אני מציע לך בחום לפתוח בלוג משלך , לכתוב קצת עצמך , על מה אתה מחפש וכו'.
ההצלחה המעטה שיש לי בבדס"מ הגיעה דרך כתיבת בלוגים ברשת ולא מכאן.

בהצלחה!!!

אני חושב שאתה טועה, כמו שאמרת יש מגוון רחב של נשלטים, והרבה פחות שולטות ...
אבל תשובתי אלייך היא: כל הנשלטים פונים לשולטות גם בצורה בוטה מגעילה ובחוצפה לא אומר כולם אבל יש, חוץ מזה גם היו מזלזלים ויודעים לשקר פה במצב הכי טוב שאפשר, ויותר מזה.

תחשוב שבחורה פוגשת אנשים " כמוך " ביום 30 כאלו, ומציקים לה ויורדים עליה, וגם כשאתה כבר מוצא משהי הבחורה הזאת לוקחת אותך בחשבון שכל מה שהבטחת לא תקיים, הרוב פה מחרטטים ומזיינים את השכל, וחלקן גם לא רוצות משהו שהוא מתחת הגיל שלהן ב 10-15 שנים כי הן רוצות זוגיות ולא איך אגדיר: " כלבלב צעצוע לניסויים ופנטזיות " .

אנשים שאומרים לבחורה אני רוצה להתנסות... אין לה זמן לזה היא כבר עברה את הקטע של הלהתנסות, אפשר למצוא בחורה בגילך בלהתנסות...

לא יודע אני חושב שאם תדבר אליהן בצורה אחרת ולא תפנטז על הגוף שלה ישר ועל הפנטזיות שלך יש מצב שהיא תקבל אותך כמו שאתה.

מממ בסדר בקטנה אני מצליח עד היום להכיר נשים מגילאי 22 - 45, ועדיין נפגש איתן ומדבר איתן, אז כנראה ש.. הבעיה היא לא בשולטת הבעיה היא בנשלט שמגיע אליה בדרישות עוד לפני שהיא מגיבה בכלל, בכל מקרה, תשנה משפט כשאתה נכנס לפרטי של השולטת, ואם היא לא רוצה כנראה שאתה לא מקורי, או אתה רוצה מה ש60% מהאנשים רוצים פה, היא כבר מיצתה את זה : ) ויש לה כאלו כמו ....... זבל : ) .
מעסה טנטרי​(נשלט){Goddess Na}

Re: תודה על התשובה שלך

REAL BAD BOY כתב/ה:
זה עושה קצת בראש, אבל מקווה שאלה שמגדירות את עצמן שולטות אולי יקחו את זה לתשומת ליבן כי אני בטוח שיש פה הרבה גברים מעולים שנראים טובו ונתקלים באותה התנשאות וגועל נפש - בסוף גברים לא יכנסו לכאן יותר..

יש אכן גברים שנראים מעולה ונשים פחות וגם הפוך, כמו כן אני לא אין שבסוף גברים לא ייכנסו לכאן יותר, לדעתי מספרם רק עולה, קהלה צעיר ורענן חדש נכנס להערכתי מבחינה הגיונית הרבה יותר כמות העזיבות של הגברים שמיצו את האתר , זו שאלה שתוכל להעלות לבעל האתר הוא יידע לענות הכי טוב.

לגבי מה שמישהו כאן טען אני מסכים, ניתן למצוא שולטת עם קצת זמן וסבלנות ורצוי לחפש לא רק כאן, אני חושב מנקודת מבטי ונסיוני שלא למצוא שולטת היא הבעיה, אלא שולטת שמתאימה לך וגם אתה לה מבחינה הדדית, כי אם אתה אומר 15 שנה אף שולטת לא הייתה מוכנה להסתכל לכיוונך אפילו, תבדוק עם עצמך איפה פה הבעיה.

נראה לי שמפגש הכרות של חברי וחברות הכלוב הפנויים והפנויות יכול להיות רעיון טוב, כמו שווה פלוס מינוס של גברים ונשים, אנשים שבאת רוצים להכיר, לא מלכות בתשלום, זונות שמטרתן כלכלית אלא אם מלכה בתשלום שבאמת מחפש קשר אמיתי עם נשלט. זה יכול להיות גם משהו בסגנון ספידייט , זה יתאים לאנשים שאין להם בעיה להחשף ולא מסתתרים מאחורי ניקים וסביר שרוב הנשואים לא יגיעו משהו שמרתיע הרבה שולטות ומארגן המסיבה יופקד לבדוק באמת בתעודות זהות את הסטטוסים המשפחתיים שאין שם שקרים ורמאויות, שום משחקי פלאייפארטיז והופעות בדס"מ, מפגשי הכרות חברתיים נטו, מאנצ'ים , פנויים פנויות וכו'.
שיהיו בתור התחלה אפילו 10 שולטות ו-10 נשלטים למרות שמאין שיביעו נכונות לכך הרבה יותר גם מצד שולטות.
מפגשים כאלה יטילו מעט אור על האפלה השוררת כאן.

רעיון יפה, השאלה מי ירים תכפפה
Dee12​(מתחלף)

Re: תפסיק לזיין תמוח

Dee12​(מתחלף) • 15 בינו׳ 2014
m w c כתב/ה:
REAL BAD BOY כתב/ה:
לא מצליח להבין למה השולטות פה כל כך לא נותנות שום צ'אנס נורמלי להכיר אותן. זה כאילו או שהיא מלכה בתשלום או שהיא לא עונה או שהיא עונה פעם אחת ואז נעלמת, כאילו what de fuck is wrong with you girls?

האתר הזה הוא ייאוש אחד גדול, והשולטות פה לא יודעות מה הן רוצות, חוץ מאלה שמחפשות כסף ולהן אין לי גרם של הערכה, כי הן נמצאות פה נטו לניצול או משתמשים באתר למטרות מסחריות.

לא טוב לך בכלוב

לך חפש באתרים אחרים

אני חייב להגיב גם פה.

השולטות כן נותנות צ'אנס, כן חלק ממה שאתה אומר נכון יש פה המון מלכות בתשלום וילדות בנות 18-19 שלוקחות תשלום בתור כסף קל... אבל האתר הזה הוא לא ייאוש, תחשוב שאם לא היה את האתר הזה רובנו היינו משתגעים במשהו שאתה אוהב ולא יכול בלעדיו, אני ממש אוהב את האתר גם כשאני לא מצליח למצוא פה בחורה, יש פה אנשים נפלאים שהם ממש אנשים טובים ונחמדים.

ואני לוקח את מה שאמר " m w c " אמר: אם לא טוב לך והאתר הזה באמת מייאש אותך למרות שאתה נמצא פה רק 3 שנים icon_smile.gif אז, לא תמצא באתרים אחרים יותר טוב icon_smile.gif
4X4​(אחר)

הזמנה למי שפספס ומתלונן ובצדק

4X4​(אחר) • 15 בינו׳ 2014
פתחנו קבוצה סודית פייסבוק, היינו רק החברים בה יודעים שהיא קיימת
לאימוץ כלבים אנושיים לעבדים,

המטרה היא ליצור הכרויות אמיתיות ולא ממוסחרות,
(הקבוצה אינה מיועדת למלכות מקצועיות או לעבדים בתשלום אם ישנם שכאלו.. )
האם זה יכול לעניין אותך?

במידה וכן,
אנא פנו למנהלת הקבוצה: שירן גרינפילד להמשך התהליך,
https://www.facebook.com/shiran.greenfield?fref=ts

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי ינו' 15, 2014 10:12 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים
4X4​(אחר)

הזמנה לצי שפספס ומתלונן ובצדק

האם זה יכול לעניין אותך?

במידה וכן,
4X4​(אחר)

הזמנה לצי שפספס ומתלונן ובצדק

האם זה יכול לעניין אותך?

במידה וכן,
נקשר לנפש​(נשלט)
לפני 10 שנים • 16 בינו׳ 2014

זה מאוד ברור למה קשה להכיר פה...

נקשר לנפש​(נשלט) • 16 בינו׳ 2014
בנות מקבלות מאות הודעות,
לפעמים מישהו מוצא חן בעיניהן אבל תמיד צצה מחשבה "אולי מחר יצוץ מישהו יותר חמוד"

אתה רוצה להכיר שולטת? תיצא עם בחורות בעולם הונילי, תנסה להכניס משחקי שליטה. בהתחלה אתה יכול לשלוט בה בקטנה. מישהי מהן בטוח תהייה מעוניינת. ומניסיון, אין כמו להתחלף מדי פעם.
ר ו ח

מממ

ר ו ח • 16 בינו׳ 2014
אני באתר הזה למעלה מ10 שנים ואני לא הצלחתי למצוא

אני אדם צנוע מאוד אבל באמת אני נשבע לכם שמעולם לא הייתה לי בעיה עם נשים וגם היום אני יוצא עם בחורות יפות ומתחיל איתן ויש לי בטחון ואני נהנה מרומנטיקה , מעולם לא קיבלתי יחס של התעלמות מאנשים שמסביבי , בני אדם מגיבים מתקשרים וכו ....
ברגע ובסיס ההיכרות הוא על שליטה נשית מיד אתה הופך ללא מעניין והמטרה היא להוציא לך את הנשמה , לא להגיב לא לענות לא להתייחס להגיד משהו אחד ולא לקיים , לבנות ציפיה ולא לתת לה מענה ובעיניי זה אכזרי ולגמרי לא מעניין ולא קשור לבדסמ .
אני מחפש להפגש להכיר לנסות ולראות אם זה מתאים , אין לי צורך במליון שנה בשביל שיחת טלפון או סקייפ או מסנג'ר ואין לי צורך בתמונות או בפייסבוק , תאמינו לי שאני אצא ואפגש ואדע מהר מאוד אם זה מתאים או לא .
אני רציני ואני מעוניין להכיר בחורה שפשוט מאוד נהנית מהמשחק המדליק והמרגש הזה . איפה הבעיה ריבונו של עולם איפה ???
הבעיה היא שברגע וגבר מגיע עם גישה של להיות "עבד" זה מפסיק להיות מעניין להן , למה ?? כי זה לא מאתגר ולא מרתק ולא סוחף ובעיקר זה דורש מהן מאמץ של להוביל ולשלוט וזה קשה ומעייף .
בקיצור אני אישית לא מאמין באתר הזה כאמצעי לניכרות על הבסיס הזה של שליטה וזה באמת לא פשוט אבל מאחל לכם בהצלחה .
the rain song
the rain song • 16 בינו׳ 2014
האתר הזה בעיקר מעייף.
אני לא מדברת רק על עניין הזוגיות אלא על העניין החברתיי באופן כללי.
חוויתי כאן אין סוף התחזויות, אנשים שהתגלו עם 12(!) ניקים שפועלים בו זמנית, חוויתי שקרים, רמאויות, נסיונות לסחוב אותי לתככים ובלי סוף רכילויות ומעל הכל חוויתי כאן חוצפה מאין כמוה.

לא יודעת מה השיקולים של כל אחד ואחד (ואחת ואחת, כמובן) אבל אני לא מדברת כאן יותר עם איש.
ר ו ח
לפני 10 שנים • 22 בינו׳ 2014

מסכים

ר ו ח • 22 בינו׳ 2014
מסכים איתך

פשוט נורא ואיום
בדסמ שצריך להיות כל כך טהור ומתוך חיבור הפך להיות כאן כל כך ציני מנוכר מבאס ולא קשור לעולם הזה . פשוט עצוב ומבאס