אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שלא יעבדו עליכם עם סימונים!

red-cell​(מזוכיסט)
לפני 10 שנים • 3 בפבר׳ 2014

Re: קשקוש מלוכלך

red-cell​(מזוכיסט) • 3 בפבר׳ 2014
ציטוט:

לפיכך מאחר והדיסקרטיות הינה נר לרגליי, החלטתי להסיר לאלתר את כל הפרסומים בבלוג עד הודעה חדשה. אגב, למעוניינים בהוכחות ברורות שאינן ניתנות לערעור לאמיתות הפרסומים יוכלו לפנות אלי בפרטי.

עם זאת, חשוב להדגיש כי כבר בעתיד הקרוב מאד אתחיל בפורמט חדש ומשוכלל יותר המבוסס על אותו הרעיון אך לא ישאיר שום מקום לספק באשר לפרסומים.
.

סתם בשביל ההבהרה.
אני לא מכיר אותך, לא את הבלוג שלך וגם לא את הויכוח, אבל אתה יכול בבקשה להסביר איך אתה מבין את המונח דיסקרטיות ומה זה נקרא אצלך "נר לרגלי"?

תודה !
מסמן מטרות​(שולט)
לפני 10 שנים • 5 בפבר׳ 2014

אוקי היתי רוצה להשיב בצורה מסודרת לכל ההערות ולענות לכולם:

מסמן מטרות​(שולט) • 5 בפבר׳ 2014
הגעתי למסקנה שהטונים בחלק מההודעות, הן שלי והן של משתמשים אחרים שהעלו טענות נגדי ו/או הגיבו הגיעו לטונים גבוהיםשלא היו צריכים להגיע לשם ואני מצר על כך. זו הזדמנות גם לציין שאין לי עניין אישי נגד אף אחד, לא יצר נקמני ולא רגשות שליליים. מקווה מאד שבעקבות הפוסט הזה כל מי שהגיב עד עכשיו ימצא לנכון גם לעשות בעצמו חשבון נפש ובעיקר להוריד את גובה הלהבות.

ראשית אני פונה למשתמשת "אסיף". נדמה לי שהבהרתי בצורה שאיננה משתמעת לשתי פנים אבל אני אציין זאת שוב. אין לי טענות אליך. הביקורת שלך, גם אם אני טוען שהיא מופרכת לחלוטין - נכתבה בשפה ענינית, ללא השמצות מעבר לסרקזם סביר ובעיקר בגובה העיניים. יש לי למעשה בענין ההתנהלות מולך טענות לעצמי:

1. כשאני יצרתי בלוג בכלל לא ידעתי שיש אפשרות להגיב על הבלוג. מבחינתי בלוג זה סוג של יומן. לא ידיעה ב YNET. לא התכוונתי מלכתחילה לקבל ביקורת על הכתיבה שלי. חשבתי שמי שמוצא בזה ענין ישמור את זה לעצמו או יגיב אלי באופן פרטי כמו שרבים עשו. לא למטרות טוקבקים פתחתי את הבלוג ואני לא יודע אם שמת לב, היית היחידה מאז ומעולם שרשמה תגובה. זו הסיבה שהתגובה שלך הוסרה כי ענינית פשוט לא התחשק לי לקבל ביקורת, בין אם היא נכונה או לא כאמור מהסיבה שציינתי. אם היתה אפשרות מראש לחסום תגובות כנראה שזה מה שהיתי צריך לעשות.

2. (סעיף זה מהווה גם תגובה למשתמש red-cell ששאל מה הכוונה שה"דיסקרטיות היא נר לרגליי"icon_smile.gif
התגובה שלך (אסיף) העלתה בעיה שלא אני ולא מי שמסרה לי את התמונות מהמפגש הינו ערים לה. באחת התמונות היה פרט מזהה (קעקוע קטן) שהיה יכול להסגיר את זהות האדם המצולם. מאחר והיא הבהירה לי שהיא די פעילה ב"קהילה" ולטענתה חלק מסוים מהחברים פה יכול לזהות אותה, החלטתי פשוט להסיר את אחת התמונות. כפי ששמת בודאי לב, לא מפורסם שם חבר הפורום האורח מסיבות ברורות. ברגע שאת הלכת ופרסמת את הפוסט הזה בפורום, כל העניין "יצא לי מהידיים" ועבר למקום שאין לי שליטה על החומר. אורח קודם אחר התחיל לחשוש מהפרסום השלילי ופשוט החלטתי להסיר את כל החומר באופן גורף בשביל לא להגיע אפילו למצב פוטנציאלי של לפגוע במישהו.

חשוב לציין שכל המפגשים שנערכו, לרבות כל התמונות שהוצגו צולמו במצלמה של האורח ו**לא** במצלמה שלי. כך האורח שולט על כל החומר, מחליט איזה חומר למסור ואיזה לא, אם בכלל. כל החומר מגיע אלי באמצעות המייל ובו גם הרשאה בכתב לפרסום. הכל נעשה במסגרת החוק ובהסכמה.

את טוענת שנעשתה הטעייה בפרסום ואני טוען שלא נעשתה (ואני שוב עומד על כך). האמת היא שזה בכלל לא משנה(!!).
כשאני אומר שאת "סתם הורסת לאחרים" את צריכה לקחת בחשבון שהחקירה הטכנית שלך לא רלוונטית למרבית הקוראים של הבלוג. זה לא מעניין אותם אם זה באמת קרה או שזה סתם אוסף של תמונות שרקחתי בראשי. כשאת מצביעה ואומרת "המלך הוא עירום" ואני מאידך אומר שהמלך לובש את מיטב חליפותיו - זה לא משנה למרבית קוראי הבלוג שמבחינתם זה היה ונשאר פנטזיה אקצנטרית. חלקם הגדול רואים בזה משב רוח מרענן של פטיש ייחודי ורובם הגדול לעולם לא יגיעו לסיטואציה כזו ויבצעו דבר כזה בעצמם. כשאת הופכת את זה לעניין טכני את הורסת את כל הקטע, מה גם שלא ברור מה את מנסה להשיג בסופו של דבר; למעלה מ 200 קוראים ביום זה לא צחוק. הבלוג הזה היה אחד הבולטים באתר.
לסיום, כשהצעתי לך "להתחיל גם לספור לאחור" אם משתמע מזה חלילה איום לא זו היתה הכוונה, אלא פשוט להדגיש שאני מתכוון לפתח פורמט חדש, שלא ישאיר שום מקום לספק על נכונות הפרסומים, על כך תבוא הודעה בקרוב.

למשתמש "קטסטרופה" : מפתיע אותי איך אדם יכול להשתלח באנשים אחרים שהוא אינו מכיר אותם כלל אבל בעיקר מדהים אותי כמה אתה לא סובלני, וזה במסגרת של אתר שכל מהותו היא סובלנות לפטיש של אחרים. מי שם אותך להחליט שהפטיש של אדם מסוים הוא נורמלי והפטיש של אדם אחר הוא איננו נורמלי. אני אחדד את הנקודה. מי יקבע ש"סטייה" של מישהו היא במסגרת התקן ואחרת לא? כל מה שאני עושה מקובל על שני הצדדים. קביל במסגרת החוק. מפורסם באתר שכל מהותו הוא "פטיש" - או שוב לחדד את הנקודה "סטיות כאלו ואחרות". זה לא תור לקופת חולים או גן ילדים. שילוב של בורות ורשעות הוא השילוב המסוכן ביותר והוא זה שאחראי לגזענות ודעות קדומות. מסתבר שלא רק שאתה לא מקבל סטיות של אחרים אתה גם מרשה לעצמך להשתלח ללא ריסון באנשים ולהעליב אותם למרות שכאמור איש לא שם אותך לקבוע מה מקובל ואיש גם לא מינה אותך להיות הפסיכיאטר המחוזי בשביל לקבוע מי שפוי ומי לא.

בעולם האמיתי, זה שבו יש לך מספר תעודת זהות ואולי גם אישה וילדים, אנשים נותנים את הדין על פה גדול ומשלמים כסף. הרבה כסף. סמוך עלי, הייתי נוכח וגם תבעתי וקיבלתי כספים בכמה וכמה עוולות אזרחיות. אין לך בכלל מושג באיזה קלות היתי יכול להורות בצו של בית משפט למנהל האתר למסור את הפרטים שלך. האגו הגדול שלך היה מתרסק בבית המשפט, בו אין לך אפשרות לבקש צו איסור פרסום וכולם פתאום יודעים מי אתה. לי אין שום דבר להסתיר. לא בטוח שהיית רוצה להחשף, קל וחומר להיות במעמד של פיצוי כספי. קח בחשבון שמי שבסופו של יום מנע מהפרשה הזו להתפוצץ בעקבות הביקורת הלא ענינית שלך הוא לא אחר ממנהל האתר "כלובי" שהשכיל לצנזר את ההערות המעליבות שלך.
על אף כל האמור, אני מצידי מצר על הטונים שהגעתי אליהם, אם כי אציין שוב שהביקורת עצמה על ההתנסחות שלך היתה יותר מסתם ענינית, מקווה שתשכיל בעתיד לא לחזור על סגנון זה.

הייתי רוצה שלא יהיו מים עכורים בעקבות העניין הזה ביני לבין אף אחד מהחברים פה בפורום. את הבלוג הבא שלי ככל הנראה אעלה בשרת חיצוני ואעדכן על כך בהמשך.
תודה לכם על הקריאה.
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 10 שנים • 5 בפבר׳ 2014

למסמן מטרות

בלוסום​(לא בעסק) • 5 בפבר׳ 2014
בקצרה. כשאומרים הטעיה בפרסום בעיני זה אומר רקיחת ספור פיקטיבי לחלוטין ועטורו בתמונות שיתכן שהן אמיתיות ויתכן שלא, אך קשרן לספור נתון בספק רב אם קיים כלל.
red-cell​(מזוכיסט)
לפני 10 שנים • 6 בפבר׳ 2014

Re: אוקי היתי רוצה להשיב בצורה מסודרת לכל ההערות ולענות לכול

red-cell​(מזוכיסט) • 6 בפבר׳ 2014
מסמן מטרות כתב/ה:

2. (סעיף זה מהווה גם תגובה למשתמש red-cell ששאל מה הכוונה שה"דיסקרטיות היא נר לרגליי"icon_smile.gif
התגובה שלך (אסיף) העלתה בעיה שלא אני ולא מי שמסרה לי את התמונות מהמפגש הינו ערים לה. באחת התמונות היה פרט מזהה (קעקוע קטן) שהיה יכול להסגיר את זהות האדם המצולם. מאחר והיא הבהירה לי שהיא די פעילה ב"קהילה" ולטענתה חלק מסוים מהחברים פה יכול לזהות אותה, החלטתי פשוט להסיר את אחת התמונות. כפי ששמת בודאי לב, לא מפורסם שם חבר הפורום האורח מסיבות ברורות. ברגע שאת הלכת ופרסמת את הפוסט הזה בפורום, כל העניין "יצא לי מהידיים" ועבר למקום שאין לי שליטה על החומר. אורח קודם אחר התחיל לחשוש מהפרסום השלילי ופשוט החלטתי להסיר את כל החומר באופן גורף בשביל לא להגיע אפילו למצב פוטנציאלי של לפגוע במישהו.

חשוב לציין שכל המפגשים שנערכו, לרבות כל התמונות שהוצגו צולמו במצלמה של האורח ו**לא** במצלמה שלי. כך האורח שולט על כל החומר, מחליט איזה חומר למסור ואיזה לא, אם בכלל. כל החומר מגיע אלי באמצעות המייל ובו גם הרשאה בכתב לפרסום. הכל נעשה במסגרת החוק ובהסכמה.

את טוענת שנעשתה הטעייה בפרסום ואני טוען שלא נעשתה (ואני שוב עומד על כך). האמת היא שזה בכלל לא משנה(!!).

לא ממש ענית על ההערה שלי ובכל זאת.

שוב, מבלי להכיר את הסיטואציה ורק כדי לחדד לעתיד.
כשאתה נותן למישהו תמונה, או מפיץ תמונה, או מסיר את אחריותך על העובדה שמישהו אחר צילם והחומר ברשותו ויצא מידייך ואין לך שליטה עליו, פה נכשלת.

דיסקרטיות היא לא רק "אני לא אספר לבעלך", דיסקרטיות היא אחריות על כל המיכלול.

כשאתה עורך מפגש\סשן ומפרסם תמונה או חלק מתמונה של מישהו אחר אתה אחראי על זה. פעם זה קעקוע פה זה נמש או סימן לידה. אם מישהו אחר צילם בנוכחותך, אתה אחראי לזה, אתה אמור לדאוג לזה שכל התמונות שצולמו יהיו אצלך ובת זוגתך ולא אצל גורם שלישי כי אז אתה מאבד שליטה על החומר ואתה לא יודע מתי זה יצוץ ואיפה וקרו דברים מעולם גם פה בכלוב.

אל תפול במלכודת של "אני אטשטש את הפנים" .

גם אל תפול במלכודת של הסכמתו של בת\ן הזוג בפרסום התמונה, בד"כ מתחרטים אח"כ ואי אפשר להחזיר את הגלגל לאחור (יש חיים גם 10 שנים אחרי).

אני ממש לא מבין את התרבות הזאת של לרוץ ולספר לחבר'ה. עשית משהו עם מישהי, סבבה, למה לרוץ ולהפיץ תמונות של זה?

כדי שהדיסקרטיות תהיה באמת נר לרגלייך כדאי שתחשוב טוב טוב על המונח, על האחריות שלך ובכלל על התואר "דום" או "שולט" שאנשים לוקחים פה על עצמם מבלי להבין מה זה אומר.

קח את זה לתשומת לבך, מפה אפשר רק ללמוד ולהשתפר.
קטסטרופה{Adonai}

קח, סמן לעצמך:

קטסטרופה{Adonai} • 6 בפבר׳ 2014
פורסם לפני 5 שנים ב - 6 באוקטובר, 2008 בשעה 19:19

לא ידעתי אם לצחוק או לבכות כשאיימה עלי מישהי מכאן על תביעה משפטית על שום לגלוגי לשיטתה על אורח חייה ואי ההסכמה שלי לקבל בעיות מנטליות קשות ביותר כBDSM.
"ראה הוזהרת" היא כתבה בפורום והגבתי בביטול, כולה מה עשיתי? שלחתי רשימת בעלי מקצוע שתבחר אחד שיעזור לה? זה לא חוקי זה?
מה, אני אראה נכה מנסה לעבור כביש אני לא אעזור לו?
נראה לכם שהוא גם היה תובע אותי?

בקיצור, קיבלתי כתב תביעה על הוצאת לשון הרע, הייתי המום משהו אבל ישר נכנסתי לפעולה, אסור לי להיות אדיש.
הלכתי ליריבי המר מהאתר, מחלתי על כבודי וביקשתי שייצג אותי במשפט האמור שכן ידוע שהוא מומחה בדיני לשון הרע והפלוס שלו הוא שהוא גם פסיכיאטר.
אמנם מופרע אבל מבין בבעיות מנטליות כאלה ואחרות.
לשמחתי הוא הסכים לייצג אותי אבל אמרתי לו מראש שלא יחשוב שבכל נהיה אחוקים ושאני בהחלט מתכוון לתת לו בראש כהרגלי עם תום המשפט.

"בית המשפט!"

קמתי, כמו כולם, יש לי ברירה אני? קמתי והסתכלתי סביבי ומישהו היה חסר לי. תבעו אותי שני אנשים, אדון ושפחתו הנרצעת אבל משום מה היא הגיעה לבד מה שגרם לשופטת לתהות מדוע היא לבד והיכן התובע הנמהר.
"אשתו לא הרשתה לו להגיע" מסרה התובעת במבט נוגה.
"מה זה אשתו לא נתנה לו" התרעם בא כוחי הלא הוא פסיכיאטר מופרע, "מה זה, קרקס? תובעים ולא באים?"
"שב בשקט ותתנהג כמו בן אנוש" התריסה בו השופטת והוסיפה, אני בהחלט מסתפקת בעצם המצאותה של התובעת לבד בשלב זה של הדיונים".
"גבירתי, הוא לא יבוא לשום דיון, כאמור אשתו אסרה עליו וכן הוא פוחד מחשיפה. גם ככה הנתבע גרם לו לנזק בלתי הפיך".
"איזה נזק?" תהתה השופטת.
"הוא חשף את היותו נשוי".
"נו, אז?"
"כמה אדונים נשואים יש בכלוב לדעתך גברתי?"
"מה זה כלוב?"
"זה האתר שלנו, אתר של חובבי בדסמ."
"מה זה בדסמ?"
"בדסמ זו מערכת יחסים נפלאה וקסומה, להבדיל ממערכת יחסים וונילית בה יש לאשה זכויות כאלה ואחרות אצלנו אין דבר כזה. אנחנו אנשים נאורים וליברליים והגבר, קרי האדון, הוא ורק הוא יקבע לי מה לעשות, מתי לאכול, מתי לחוות אורגזמה, מתי להגיע לעבודה וכיו"ב".
"אני מתנגד!" זעק בא כוחי כנשוך נחש, "מי היא בכלל שתקבע מה זה בדסמ בכלל?"
"אל תצעק, אתה לא בצ'ט" אמרה לו השופטת והוסיפה לכיוונה של התובעת, "על מה ולמה את תובעת את הנתבע ולמה את מטריחה את בית המשפט העסוק מעל הראש על זוטות כאלה?"
"זוטות? זוטות? הוא כתב קבל עם ופורומיו שאני חולת נפש!"
"אני לא כתבתי, אני רמזתי כבודה" עניתי ביובש.
"למה אתה חושב שהיא לוקה בשכלה?" הקשתה כבודה.
"תגידי לי את הוד רוממותה, תגידי לי את אם יחסים של 'תגיעי לעבודה בשעה כזו וכזו פן תענשי קשות' הם יחסים בין אנשים שפויים" עניתי לה.
"אני חייב להוסיף" קטע את דבריי פ.מ והוסיף, "אני חייב להוסיף עוד נדבך. התובעת לא רק שלא מבינה את עומק בעיתה היא אף שיתפה את כל עם ישראל הסוטה בסיפורה העגום ואף חיפשה לקבל חיזוקים בפורום שפתוח לכולם ולדידי, כבעל מקצוע, אדם נורמלי היה רחוק מלעשות משהו דומה".
"תגידו לי" תהתה השופטת, "אתם אנשים נורמליים? מאיפה באתם לי על הראש ועוד לפני כיפור?"
"אני חייבת למחות כבודה, את מתחילה לדבר כמו הנתבע. אני לא נורמלית? אני? אני שיא הנורמליות!"
"הסבירי נא לי, מה נורמלי במערכת היחסים שיש לך ובכלל, מה אדם בגילך מתעסק עם שטויות כאלה? מה, את נצר למשפחת עבדים מתקופות חשוכות שכולנו מעדיפים לשכוח?"
"א. אני נראית לך כושית? ב. אף אחד לא יכול להגיד לי מה לעשות, איך ועם מי בחדר המיטות"
"מה קשור חדר מיטות לאיחור לעבודה ולפתיחת שרשור הזוי יותר ממשנתו של גאיידמק וצדק חברתי?"
"צודקת!" הרים את קולו פרקליטי הנאמן, "השופטת צודקת! מה קשור מין שאינו מינו?"
"מממממ"
"ממממ בתחת שלי"
"תדבר נקי, זה בית המשפט!
"סליחה".

"יש לך מה להוסיף?" פנתה אלי השופטת.
"כן. גברתי, תהרגי אותי ואני גם עכשיו לא יודע מה אני עושה פה. במקום שאקבל מדליה על כך שרמזתי לה שטיפול מקצועי יעזור לה ואף שלחתי לה כתובות של רופאים מעולים אני מקבל תביעה על לשון הרע. אני מוחה על זה בתוקף ותובע לדחות את התביעה על הסף."

"לך יש מה להוסיף?" שאלה את התובעת.
"כן. אני רוצה להגיד שאני מאוד מאוד מתגעגעת לאדון שלי, כל החגים לא ראיתי אותו, הוא מאוד כועס עלי כי שלשום אחרתי שוב לעבודה בחמש דקות."
"לא הבנתי מה הקשר" תהתה השופטת.
"יש קשר ועוד איך, מאז הארוע המצער בו הנתבע רמז שאני לא כאחת האדם, מאותו רגע אני לא אוכלת, לא שותה ואפילו רזיתי 4 קילו".
"על זה הנתבע צריך לקבל פרס, לא עונש!" התריס פרקליטי.

"טוב, נמאסתם עלי ואני רואה שפשרה לא תהיה כאן. בלשון המעטה אוסיף שכולכם, התובעת, הנתבע ובמיוחד בא כוחו לא ממש אנשים בריאים נפשית ואני שולחת את כולכם לבדיקה מקיפה ויסודית במוסד הקרוב לביתכם לפני שאכריע את הדין"
"אבל גברתי, אני חייבת לשאול את אדוני אם הוא מרשה לי! אנחנו במערכת של 24/7!"
"24/7 לדידי זו רשת סופרמרקטים בארצות הברית ואני בטוחה שאדונך יסכים שכן גם עליו לעבור את הבדיקה האמורה."
"אבל מה אני אשם" זעק הפרקליט, "אני כולה עוזר לו בהגנה!"
"אז אכלת אותה ידידי המלומד, פעם באה, לפני שאתה נרשם לאתר של סוטים שמרביצים אחד לשני ושמרעיבים נשים כי 'ככה זה בבדסמ', אתר שמסתובבים בו נשים מעבר לשיאן ושמתנהגות כמו ילדות קטנות, אתר שבו גברים חושבים שנשים זה חפץ ותו לא, אתר שבו אחד כמו הנתבע יכול כמו ראשון האדונים וללעוג לכל מי שבאמת חושב שהוא כזה, אתר שפה נשים הן נקבות, זונות וכלבות, לפני שאתה נרשם לאתר כזה, תחשוב טוב טוב מה יחשבו עליך האחרים."

בית המשפט!

השופטת יצאה, אני הייתי אחוז בעתה, כאילו מה אני אעבור עכשיו הסתכלות מקיפה כאילו אני איזה קונילמל שמתערטל בפני עובדים זרים.
"זה בסדר" אמר לי פרקליטי, "אני בטוח שהיא תפסוק לטובתינו שכן אין שפויים מאיתנו".
הנתבעת התקרבה אלינו, הסתכלתי עליה בבוז ואמרה, "בא לכם להגיע לפשרה?"
"איזו פשרה בתחת שלך? עשית טעות, תודי בה ולכי תעשי גבות, את נראית נורא ככה" עניתי לה.

"גוועלדדדדדדדדדדדדדד" צעקה, "גוועלדדדדדדדדד. עכשיו הבאת על עצמך עוד תביעה!"
"אה כן?"
"כן!"
"אז תוסיפי לזה שהאף שלך עקום".

היא מיררה בבכי ורצה לדלפק להגיש עוד 2 תביעות. בזמן הזה הגיע אלי פרקליטי ולחש ובאוזן:
"השופטת בת זונה".
"וואלה בת זונה" עניתי.

בת זונה או לא, עכשיו אני חייב לעבור הסתכלות.
איזה זין.[U]
    התגובה האהובה בשרשור
מסמן מטרות​(שולט)

Re: אוקי היתי רוצה להשיב בצורה מסודרת לכל ההערות ולענות לכול

מסמן מטרות​(שולט) • 6 בפבר׳ 2014
ציטוט: כשאתה עורך מפגשסשן ומפרסם תמונה או חלק מתמונה של מישהו אחר אתה אחראי על זה. פעם זה קעקוע פה זה נמש או סימן לידה. אם מישהו אחר צילם בנוכחותך, אתה אחראי לזה, אתה אמור לדאוג לזה שכל התמונות שצולמו יהיו אצלך ובת זוגתך ולא אצל גורם שלישי כי אז אתה מאבד שליטה על החומר ואתה לא יודע מתי זה יצוץ ואיפה וקרו דברים מעולם גם פה בכלוב.

אל תפול במלכודת של "אני אטשטש את הפנים" .

גם אל תפול במלכודת של הסכמתו של בתן הזוג בפרסום התמונה, בד"כ מתחרטים אח"כ ואי אפשר להחזיר את הגלגל לאחור (יש חיים גם 10 שנים אחרי).

אני ממש לא מבין את התרבות הזאת של לרוץ ולספר לחבר'ה. עשית משהו עם מישהי, סבבה, למה לרוץ ולהפיץ תמונות של זה?

כדי שהדיסקרטיות תהיה באמת נר לרגלייך כדאי שתחשוב טוב טוב על המונח, על האחריות שלך ובכלל על התואר "דום" או "שולט" שאנשים לוקחים פה על עצמם מבלי להבין מה זה אומר.

קח את זה לתשומת לבך, מפה אפשר רק ללמוד ולהשתפר.

ראשית אני מודה לך על הטיפים ומאידך יכול להיות שלא הבהרתי את עצמי בצורה ברורה. התמונות צולמו במצלמה של האורח, לא במצלמה שלי. פרסמתי רק את התמונות שנשלחו אלי ושקיבלתי אישור **בכתב** לפרסם. אף אחד מכם לא ראה את ההתתבויות שנושאות אופי חוזי.
מי שמסר את התמונות יכול לבקש ממני להסיר אותם ובמידה והוא מבקש אני מסיר מייד. זה סוג של הרשאה מטעם נשלט לשולט. לא אני בחרתי את התמונות מלכתחילה. באותה מידה בעל התמונות יכל לפרסם אותן בעצמו, זה רצונו/ה שהם יפורסמו במסגרת של הבלוג וזה לגיטימי.

לגבי ההבנה (או אי ההבנה) של ה"תרבות" הזו, אתה מסתכל על זה כ"לרוץ לספר" למרות שאני יכול לספר לחברים שלי גם בלי תמונות ושכל אחד ידמיין, זה ממש לא הכוונה. ראה בזה סוג של פטיש, מן הסתם הוא מעניין פה הרבה אנשים שהחליטו כן לקרוא. כאמור סוג של חוויה אקצנטרית. גם אני אישית לא מתחבר לכל הפטישים שרצים פה באתר אבל אני עדין מכבד את כולם, כמו שאומרים - כל אחד והקטע שלו.

אסיף תודה על הסיפור זה נחמד . כבר המון שנים לא שמעתי אף אחד צועק "בית המשפט" בכניסה icon_biggrin.gif.
בכל מקרה תודה לכולם על תשומת הלב.
bael{בורדו בי}

Re: למשתמש "קטסטרופה" שים לב:

bael{בורדו בי} • 6 בפבר׳ 2014
קטסטרופה כתב/ה:
מסמן מטרות כתב/ה:
יש לך 48 שעות מרגע החתימה של הודעה זו להסיר את ההודעה האחרונה שלך, אחרת הנהלת האתר תדרש לחשוף את זהותך באמצעות צו בית משפט בגין הוצאת דיבה ותהיה חשוף גם לפיצויים ללא הוכחת נזק ע"פ חוק איסור לשון הרע. הפיצוי ללא הוכחת נזק עומד כיום על 50,000 ש"ח.

זוז.

ולמשתמשת "אסיף" את יכולה גם להתחיל ספירה לאחור, אנחנו נראה בקרוב מי יצא ממש קטן.
מי שמזלזל פה וסתם הורסת למי שזה כן מעניין אותו זה את, לא אני.

לך על זה. XXXXX.

חחחחח....קטה...ענק. את זה עדיין לא ראיתי כאן.
לפעמים טוב לבוא לבקר
לא מסוגל להפסיק לצחוק