בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סיפור קצר: הירידה הראשונה שלי

שמעון רביזדה​(אחר)
לפני 9 שנים • 22 במאי 2014

סיפור קצר: הירידה הראשונה שלי

שמעון רביזדה​(אחר) • 22 במאי 2014
זה קרה לפני משהו כמו 5-6 שנים.

הגעתי לבניין, חדש למראה, שהיה יפה ומטופח ועליתי לדירה שלה.
הדירה עצמה גם הייתה יפה ומושקעת.
הרגשתי כמו בעיצומה של פנטזיה שכבר שנים הייתה לי בראש: לשרת אישה מבוגרת ממני ומבוססת היטב כלכלית. זה נתן לי תחושה נהדרת.
צלצלתי והיא פתחה את הדלת וחייכה אליי בחמימות והזמינה אותי פנימה.
היא אמרה לי תתפשט והתיישבה על הספה.
"תגיע על 4 לכיוון כפות הרגליים שלי ותתחיל לנשק אותן".
"כן גברתי" עניתי והתחלתי לנוע לכיוון.
כפות הרגליים שלה היו בדיוק הטעם שלי: רכות ועדינות ויחד עם זאת הייתה להן את אותה ארומה מיוחדת השמורה לימי עבודה ארוכים על הרגליים.
התחלתי לנשק ולאחר כמה דקות עברנו למקלחת.
היא ביקשה שאסבן לה את הגב.
תוך כדי שסיבנתי לה את הגב הזין שלי כבר עמד והתחכך לה עם הישבן. הרגשתי קצת לא נעים אבל היא לא אמרה כלום אז פשוט נהנתי מהמגע.
לאחר מכן היא ביקשה מסאז' בכפות הרגליים.
שנינו התיישבנו באמבטיה ואני נתקעתי איפה שהברז שדי הכאיב לי בגב אבל בסוף הסתדרתי איכשהו, ותוך כדי שאני מעסה לה רגל אחת, היא הניחה את הרגל השניה על הזין שלי והתענגה על העיסוי.
יצאנו.
היא נשכבה על הבטן במיטה שבחדר השינה ואמרה "תעסה לי את כל הגוף, תתחיל מהגב".
לא הייתי בטוח אם היא אוהבת עיסוי חזק או מגע עדין יותר אז התחלתי בעדינות ואמרתי לעצמי שאם היא תרצה היא כבר תגיד לי לעלות בעוצמה..אחרי שעברתי עליה מהגב ועד כפות הרגליים ובחזרה ולמען האמת כבר הייתי די גמור היא בהמשך היא דרשה שאעסה אותה חזק מעל הישבן, ואז את הישבן עצמו. איך שהתחלתי לעסות אותה בתנועות מעגליות אני רואה איך חור התחת שלה מציץ כלפיי בכל פעם שאני מפריד את הלחיים שלה כלפי חוץ. זה אחד הדברים שהכי מדליקים אותי והיה לה חור פשוט חלק ויפייפה.
תוך כדי שאני מתלבט אם לשלוח לשון סוררת לכיוון הישבן היא התהפכה על הבטן וביקשה שאתחיל לגעת בה בעדינות ולגרות אותה.
חששתי מהבאות כי הייתה לי תחושה שהיא תירצה שארד לה ובזמנו הייתה לי פוביה לא קטנה מהנושא...
התחלתי לגעת באיזור של השדיים והפטמות וירדתי לכיוון הבטן כשאני נוגע לא נוגע בגוף שלה.
הגעתי לאזור של הכוס וראיתי שהיא מתחילה לכוון אותי לשם.
היא אמרה לי "נשק לי את הירכיים בעדינות תוך כדי שאתה נוגע בי"
התחלתי לנשק וללטף והיא התחילה לגעת בדגדגן וללטף אותו ומה שחששתי התגשם:
"תמשוך עם האגודל שלך כלפי מעלה את החלק העליון של הכוס כדי שתוכל לראות את הדגדגן ותתחיל ללקק אותו".
בהתחלה המשכתי לנשק את הירכיים במקביל לליטופים אבל אחרי שניות מעטות החלטתי לעשות כמצוותה ומה שיהיה יהיה.
משכתי קצת עם האגודל וראיתי את הדגדגן. התחלתי ללקק.
היא אמרה "ליקוקים קטנים ומהירים. כמו כלבלב".
עשיתי כבקשתה וליקקתי במרץ.
היא ישבה על הגב בחלק הפנימי של המיטה ואני נשכבתי על הבטן כדי ללקק שם. תוך כדי שאני רואה את השדיים שלה זקורים וביניהם את הבעת ההנאה הנסוכה שעל פניה. להפתעתי הרבה לא סבלתי ואפילו נהנתי מהעניין.
כשירדתי לה שכבתי על הבטן בתנוחה שהזין שלי היה מעוך על המיטה ואז בעצם תוך כדי ליקוק מצאתי את עצמי מאונן על המיטה, בלי ידיים.
בעצם אפשר לומר ש"זיינתי את המיטה" והתחלתי להיכנס לזה. קיבלתי את הרושם שאני עושה עבודה טובה כי היא התחילה לגנוח די מהר והרגשתי שנוזלים מתחילים לצאת ממנה.
נורא פחדתי לטעום אותם מחשש שאגעל. אז פשוט כשליקקתי לא בלעתי כלום אלא נתתי לרוק לנזול החוצה עד שהיא ממש צעקה באורגזמה...
לאחר מכן היא החליטה שהגיע הזמן שאנקה את הכוס שלה עם הלשון.
התחלתי במלאכה ואחרי כמה ליקוקים היא כבר התחילה להתגרות וגמרה שוב...
כשסיימנו עם הירידות אמרתי לה שזו הפעם הראשונה בחיי שאני עושה את זה.
היא הייתה מאוד מופתעת ואמרה שלפי הליקוקים שלי זה נראה שכבר יש לי ניסיון בעניין.

לאחר מכן המשכתי לעסות את גופה ודיברנו ארוכות לתוך הלילה, ובסוף שמנו לב שכבר ממש ממש מאוחר ונפרדנו לשלום, עד לפעם הבאה שיתחשק לה להשתמש בי...
    התגובה האהובה בשרשור