סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לסרסר את החברה

כלבלב נסתר​(נשלט)
לפני 9 שנים • 17 ביולי 2014

יד ברזל

כלבלב נסתר​(נשלט) • 17 ביולי 2014
אני לא בקי במקרה הפרטי שלך. אבל מתוך הכירות כלשהיא עם מערכת אכיפת החוק - דבריך לא בדיוק מסתדרים עם איך שהדברים פועלים... ודפיקה על שולחנות לא הוציאה אף נאשם כזכאי....

ובאופן כלחי -נשמעים הדברים כהתרברבות אחת גדולה.

ואת דעתי הפרטית , אשמור לעצמי...
מאלף סוררות​(שולט)
לפני 9 שנים • 19 ביולי 2014

וואו וואו שיגעון

מאלף סוררות​(שולט) • 19 ביולי 2014
1. סרסרות כהגדרתה בחוק למניעת סחר בבני אדם היא ברורה. אם נכנסת בגדר העיברה הפלילית לא יעזור לך גם אם תדפוק את הראש בשולחן.

בכל מקרה נשמע כאילו שלא אז אפשר להתקדם.

2. מה המטרה של הפוסט? אתה משתף אותנו במשהו? סבבה. תודה. יש עוד מידע שכדאי שנדע? אני למשל מילאתי דלק הבוקר. סתם ככה מעדכן אותך גם מצידי.

3. עיקול נשמע לי לא סביר כתגובה על תלונת שוא אבל שוב, גם אם כן, מה מטרת השיתוף? נראה שהקמת עליך כמה וכמה מתנגדים כשבעצם אתה הקורבן כאן (תלונת שוא) אבל הטון שלך הצליח לעצבן את רוב הקוראים (עבדך כלול ואל תעוף על העבדך... זו מטבע לשון.. ואל תעוף על הלשון גם כן...)

אז קח דקה, תתאושש מהברדק הזה, בטוח שהיה מאוד מאוד לא נעים, ותתקדם.
    התגובה האהובה בשרשור
shaydav​(שולט){TomahDav}
לפני 9 שנים • 29 באוג׳ 2014

Re: וואו וואו שיגעון

shaydav​(שולט){TomahDav} • 29 באוג׳ 2014
מאלף סוררות כתב/ה:
1. סרסרות כהגדרתה בחוק למניעת סחר בבני אדם היא ברורה. אם נכנסת בגדר העיברה הפלילית לא יעזור לך גם אם תדפוק את הראש בשולחן.

בכל מקרה נשמע כאילו שלא אז אפשר להתקדם.

2. מה המטרה של הפוסט? אתה משתף אותנו במשהו? סבבה. תודה. יש עוד מידע שכדאי שנדע? אני למשל מילאתי דלק הבוקר. סתם ככה מעדכן אותך גם מצידי.

3. עיקול נשמע לי לא סביר כתגובה על תלונת שוא אבל שוב, גם אם כן, מה מטרת השיתוף? נראה שהקמת עליך כמה וכמה מתנגדים כשבעצם אתה הקורבן כאן (תלונת שוא) אבל הטון שלך הצליח לעצבן את רוב הקוראים (עבדך כלול ואל תעוף על העבדך... זו מטבע לשון.. ואל תעוף על הלשון גם כן...)

אז קח דקה, תתאושש מהברדק הזה, בטוח שהיה מאוד מאוד לא נעים, ותתקדם.

סוף סוף מוצאים פה אנשים חושבים....