אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

cfnm

SlaveToPrincess
לפני 9 שנים • 21 באוג׳ 2014

cfnm

SlaveToPrincess • 21 באוג׳ 2014
ממש בא לי מסיבת cfnm
מצומצמת ללא ערסים או וונילים עם נשים אלגנטיות וחכמות ודומיננטיות

מי עוד בעיניין?
SlaveToPrincess
לפני 9 שנים • 23 באוג׳ 2014

אלגנטיות

SlaveToPrincess • 23 באוג׳ 2014
אם אנחנו כבר שניים בעניין צריך למצוא עוד יותר משתיים. אני לא מחפש משהוא גדול אלא משהוא אלגנטי, לא משהו ירוד אלא נעלה. לכן, מי שרוצה להצטרף צריכה להיות מישהיא שמגיע לה שישרתו אותה ולא מישהיא שחושבת שמגיע לה. מישהיא שמבינה בעליונות נשית ומתנהגת כעליונה.
במילים אחרות,
this is for ladies. Not just for any woman.
tald23
לפני 9 שנים • 23 באוג׳ 2014
tald23 • 23 באוג׳ 2014
אני גם בענין icon_smile.gif
SlaveToPrincess
לפני 9 שנים • 24 באוג׳ 2014

נהדר

SlaveToPrincess • 24 באוג׳ 2014
נהדר ממש תודה על התעניינותכם.

יש כמה דרכים לפעול.
נראה לי שהנשים באתר כנראה פחות מעוניינות, כי לא ראינו בכלל תגובות.

אז אולי אפשר לארגן את זה בינינו עם כמה בנות מחוץ לאתר שרוצות. נראה לי שזה פשוט יהיה פחות פמדומי כי הן מן הסתם תהיינה וניליות אבל אני צריך שאתם לא תפחדו ותתפסו ראש וננסה למצוא את הבנות האלה מאיפה שהוא. אין מצב שבגלל שהנשים באתר כנראה לא בעניין או מפחדות או לכו תדעו מה אז זה פשוט לא יקרה. נמאס לי מהפמדום המדומה הזה, לא הכל יכול לקרוא רק בדמיון. חייבים יום אחד לעשות משהוא במציאות ואו שאתם איתי או שלא אבל אני בקטע של לעשות.

תנו לי לומר לכם אישית שבלי שאף אחת תפגע חלילה אני ממש מרגיש שהמוווווון נשים שקוראות לעצמן "מלכות" ו"דומיות" וכל זה ממש לא באמת מבינות מילה מה זה אומר. להיות אשה דומיננטית בהכרח אומר לא להיות אחת כזאת פחדנית שכל הזמן מחכה מתי הגבר יועיל בטובו לפנות אליה ולהתחנן שהיא תשים עליו קולר כדי שהיא תוכל לסרב 5 פעמים למרות שהיא מתה לעשות את זה ואז בפעם השישית לשקול את זה. להיות אשה דומיננטית זה אומר לפעול. זה אומר לפנות. זה אומר לדרוש. זה אומר לכתוב את הכללים. זה אומר לחיות. ונכון, זה גם אומר לאהוב ולכבד ולא יודע מה אבל בתוך הרשימה, אם אין לה שוט תחשדו בה שהיא לא באמת פמדומית. ממש ככה, במילים האלה.
SlaveToPrincess

נהדר

SlaveToPrincess • 24 באוג׳ 2014
נהדר ממש תודה על התעניינותכם.

יש כמה דרכים לפעול.
נראה לי שהנשים באתר כנראה פחות מעוניינות, כי לא ראינו בכלל תגובות.

אז אולי אפשר לארגן את זה בינינו עם כמה בנות מחוץ לאתר שרוצות. נראה לי שזה פשוט יהיה פחות פמדומי כי הן מן הסתם תהיינה וניליות אבל אני צריך שאתם לא תפחדו ותתפסו ראש וננסה למצוא את הבנות האלה מאיפה שהוא. אין מצב שבגלל שהנשים באתר כנראה לא בעניין או מפחדות או לכו תדעו מה אז זה פשוט לא יקרה. נמאס לי מהפמדום המדומה הזה, לא הכל יכול לקרוא רק בדמיון. חייבים יום אחד לעשות משהוא במציאות ואו שאתם איתי או שלא אבל אני בקטע של לעשות.

תנו לי לומר לכם אישית שבלי שאף אחת תפגע חלילה אני ממש מרגיש שהמוווווון נשים שקוראות לעצמן "מלכות" ו"דומיות" וכל זה ממש לא באמת מבינות מילה מה זה אומר. להיות אשה דומיננטית בהכרח אומר לא להיות אחת כזאת פחדנית שכל הזמן מחכה מתי הגבר יועיל בטובו לפנות אליה ולהתחנן שהיא תשים עליו קולר כדי שהיא תוכל לסרב 5 פעמים למרות שהיא מתה לעשות את זה ואז בפעם השישית לשקול את זה. להיות אשה דומיננטית זה אומר לפעול. זה אומר לפנות. זה אומר לדרוש. זה אומר לכתוב את הכללים. זה אומר לחיות. ונכון, זה גם אומר לאהוב ולכבד ולא יודע מה אבל בתוך הרשימה, אם אין לה שוט תחשדו בה שהיא לא באמת פמדומית. ממש ככה, במילים האלה.
תייר

.

תייר • 24 באוג׳ 2014
אני גם בעיניין
מיתוסית​(שולטת)

Re: אלגנטיות

מיתוסית​(שולטת) • 24 באוג׳ 2014
SlaveToPrincess כתב/ה:
אם אנחנו כבר שניים בעניין צריך למצוא עוד יותר משתיים. אני לא מחפש משהוא גדול אלא משהוא אלגנטי, לא משהו ירוד אלא נעלה. לכן, מי שרוצה להצטרף צריכה להיות מישהיא שמגיע לה שישרתו אותה ולא מישהיא שחושבת שמגיע לה. מישהיא שמבינה בעליונות נשית ומתנהגת כעליונה.
במילים אחרות,
this is for ladies. Not just for any woman.

משעשע.
ומי בדיוק יקבע אם למישהי מגיע שישרתו אותה?
אתה? משטרת הפאמדום?

לא כתבת תגובה אחת מתחת שאנחנו אלה שאמנורות לקבוע, לפעול וכו'?
אז מי שאתה שתקבע מי מלכה אמיתית ומי לא?

חשבת אולי שלא מתאים לשולטות להשתתף במסיבה כזו? שאולי אני מעדיפה אחד על אחד? או שאולי אני רוצה פליי פארטי שבו הCFNM הוא משני או חלק מהעניין ולא המרכז?

כמה התנשאות וזילזול יש בתגובות שלך, זה לא להאמין.
ממש לא הדרך לגרום לשולטות לרצות להשתתף במשהו שתיזום.
Discipline
לפני 9 שנים • 25 באוג׳ 2014

Re: cfnm

Discipline • 25 באוג׳ 2014
SlaveToPrincess כתב/ה:
ממש בא לי מסיבת cfnm
מצומצמת ללא ערסים או וונילים עם נשים אלגנטיות וחכמות ודומיננטיות

מי עוד בעיניין?

יש דרישת אינטלגנציה רק מהנשים ?!

(אני למשל לא ממש ערס אבל קצת טמבל, זה בסדר ? )
    התגובה האהובה בשרשור