סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כן, אני יודעת שזה מסוכן

MasterKey​(שולט)
לפני 9 שנים • 7 בנוב׳ 2014

Re: כן, אני יודעת שזה מסוכן

MasterKey​(שולט) • 7 בנוב׳ 2014
amy כתב/ה:
מי עשה פעם סשן חניקות?

אם עושים סשן חניקות עדיף שיעשה קרוב ככל האפשר לחדר מיון...
חוסר באספקת חמצן זמנית למח יכול לגרום לתופעות שונות ומשונות ובינהן גם חוסר אספקת דם תמידית למח.
עדיף להתייעץ עם רופאי הכלוב המומחים ובעיקר עם הנוירולוגים שבינהם. עדיף לפני שאת נחנקת.
restorator

חניקות

restorator • 7 בנוב׳ 2014
אני חושב שהגרון של הצעצוע, הוא אבר מיני לא פחות מחלקים אחרים בגופה. היכולת של אישה להתמסר, ללכת עד הסוף מתמצתת לדעתי בעיקר בלתת את הגרון והצוואר לחניקה. לבעלות של אחר.
כתבתי הרבה על הנתינה של הצעצוע. הצוואר הוא חלק מכך.
צריך גם לדעת לתת. כמו גם לקחת.
את הצוואר של הנשלטת צריך לדעת לקחת.
חניקה היא שליטה סופנית. היא מגע במוות.
מחיקה של המוח יכולה להיעשות בדיבורים או בחניקה.
תזהרו מזה.
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 7 בנוב׳ 2014

זאת הידיעה שאת סומכת עליו בחייך, בנשימת אפך, שידע ללחוץ, לדחוף, להביא לקצה אבל לעזוב בזמן.

זאת הידיעה שאת נותנת את האמון המלא כי הוא האלפא שלך והוא לא יפגע בך.

אמון, אמון, אמון.

זה מה שעושה לי את זה.

טוב נו, גם הסימנים שמשאירות האצבעות שלו לימים אחר כך, זיכרון לרגעים אמיתיים, בסיסיים כאלו.

טוב נו אחרון וזהו, גם העובדה שהגמירה מגיעה הרבה יותר מהר שהאצבעות שלו מלבינות מסביב לגרון שלי.

ינעל דינק, אמי. מה את מעירה את המתים?
icon_wink.gif

Adonasuy​(שולט)
לפני 9 שנים • 15 בדצמ׳ 2014

"נערת הסמפאן".

Adonasuy​(שולט) • 15 בדצמ׳ 2014
אני אוהב לחנוק, אחרי שאני מכיר היטב את הנשלטת שלי ואת תגובותיה , על כל הניואנסים הדקים.
חניקה איננה מתאימה לסשן ראשון או שני..
ולמתקדמים- הטבעה.
נדמה לי שכתבתי פעם פוסט על סשן כזה, שעשיתי בהשראת נערות הסמפאן שעבדו בזמנו בהונג קונג.
הנערות העובדות הללו קיבלו לקוחות על סירות ("סמפאן"). בתנוחת דוגי, הן היו מכניסות את הראש למים עד לכמעט טביעה. התכווצות השרירים על סף המוות סיפקה ללקוחות עונג שלא מהעולם הזה...
ניסיתי את זה עם נשלטת, כשאת מימי הנמל המעופשים החליפה אמבטיה מלאת מים. במבט לאחור-קשה לומר אם חוויית הפחד והכיווץ שלה היו שווים את כל הדאגה במהלך הסשן הזה והמחשבות במהלכו על אמצעי העזרה הראשונה ובית החולים הקרוב , "במקרה ש..."
עוד טיפ- אפשר להדק אצבעות על צידי הצוואר ולמנוע זרימת דם למוח. זו לא ממש חניקה, כי נתיב האוויר לא נחסם- אבל ההכרה מתערפלת והגמירה, כך נאמר לי, עוצמתית יותר מכרגיל.
xteacher​(שולט)
לפני 9 שנים • 13 בינו׳ 2015
xteacher​(שולט) • 13 בינו׳ 2015
אני נוהג לחנוק, מפעם לפעם. חושב שזה אחד השיאים הכי אדירים שאפשר להגיע אליהם. זוהי כניעה מוחלטת וקבלה מושלמת.

בד"כ תוך כדי סקס, אחרי דוגי, אני נשכב עליה, תוך כדי.
יד אחת מסביב, סוגרת את נחירי האף.
ממשיך ותוך כדי, עם היד השניה, סוגר את הפה.
זה למעשה שילוב של לפיתה שאוחזת בה למטה, ונעילת פתחי האוויר.

המטרה היא להגיע בדיוק למקום שהגיעה אליו ה-OP כאן בשרשור - אני מחזיק אותה כך ויודע בדיוק לאן היא הולכת. זה מתחיל בהרגשה מוזרה, כי אי אפשר לנשום. תוך כדי סקס, אז קצת קשה. זה ממשיך בלחץ, כי הריפלקס הזה של שאיפה פנימה נתקע. השלב הבא הוא פאניקה אדירה. כאן בד"כ היא תתחיל להאבק, לנסות ולהוריד לי את היד מהפה. אם היא אזוקה, אגב, היא תלחץ פחות. כולנו מבינים למה.

השלב האחרון הוא האופוריה. צריך ניסיון ולדעת בדיוק מתי לעצור, כדי לא להגזים ולהביא אותה למצב של אופוריה מוגזמת. ניתן לזהות אותו כשהיא מפסיקה להאבק. כאילו מוותרת לרגע, אבל למעשה זו רמת לחץ בלתי אפשרית לעיכול. בנקודה הזו *בדיוק* יש לעצור!

מניסיון של מס' פרטנריות לנושא הזה, יש כאלו שמאוד נהנות, ויש כאלו שנלחצות מדי ולא מסוגלות לשאת את זה. רק אקסטרים. אין אמצע. מסכים שזה לא מתאים לסשן ראשון ולדעתי גם לא לחמישי. צריך להגיע לרמת אינטימיות מאוד גבוהה ולהבנה והיכרות עם גוף כלי השרת, כדי להרגיש ולדעת מתי ואיך לבצע.

אגב, למרבה ההפתעה שלי, אחת הבחורות שהכי נהנתה מכך היתה ואנילה לגמרי.