אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למי מותר להפסיק סשן באמצע?

סירופ​(נשלטת)
לפני 9 שנים • 29 בדצמ׳ 2014

למי מותר להפסיק סשן באמצע?

סירופ​(נשלטת) • 29 בדצמ׳ 2014
שמעתי שני סיפורים, מזמן, הראשון על אדון שבאמצע, היא כבר מוצלפת, קשורה בידיים, הפסיק הכל, כאילו נאמרה מילת ביטחון, הסיר לה את כיסוי העיניים ואמר לה, "תשמעי, זה לא עובד, אני לא בתוך זה , בואי למטה , נשתה קפה ואחזיר אותך הביתה."

היה שם שבר גדול ובכי והאשמה בחוסר הגינות..." ככה לא עושים".

סיפור שני, קל יותר לבליעה, מבחינתי, זו מישהי שבמצב דומה, היתה על המיטה על ארבע ואז הסתובבה ואמרה... "חדל אש, צר לי, לא יכולה להסביר, מתנצלת מעומק הלב, אבל אני לא יכולה להמשיך, ולא נשארה לקפה."

אחרי כן, תהיתי בתוך עצמי, למה התגובות שלי ככ שונות, זה מפני הפמיניזם? הסיסטרהוד? אולי נוקטת איפה ואיפה כשמדובר בגבר או באשה, או שהעיקרון הוא- למי שיש הכוח בידו יש מחוייבות ואחריות גדולה יותר לשמור על תקינות זרם החשמל ואי הפסקות.

מה אתן חושבות?
walking dead
walking dead • 29 בדצמ׳ 2014
אני חושבת שכולנו בני אדם ולא חשוב מה המגדר שלנו וככאלו (כלומר בני אדם) מותר בהחלט שיהיה יום "רע" שבו אין לנו חשק ואנחנו לא מצליחים להיכנס לסטייט אוף מיינד הנכון. קורה. לא צריך לעשות דרמה מכל דבר.

ואם המקרה היה הפוך - כלומר נשלט ושולטת - גם היה מפריע לך שהנשלט הוא זה שאומר שהוא מצליח להכנס למוד הנכון? או שעדיין היית נאמנה ל"סיסטרסהוד" ומרחמת יותר על השולטת שנותרה עם תאוותה בידה?
אושה{אוש}
אושה{אוש} • 29 בדצמ׳ 2014
דחיה זה תמיד לא נחמד אבל הורגלנו לחשוב שהגבר הוא זה שמחזר
והאישה מסכימה או מסרבת.
שהדחיה היא מהצד הגברי זה כאילו יותר קשה לעיכול.

ואם לא נסתכל על מגדר אלא על יחסי כוחות
אז גם כאן רגילים שהשולט מוביל את הכל, עושה את הכל
והצד הנשלט תפקידו לרצות ולציית או לסרב עם מילת ביטחון
השולט הוא כביכול המחזר, המניע
אז מה פתאם שינית את דעתך?

באמת לא צריך לעשות דרמה מכל דבר...
אבל היות והצד הנשלט פגיע יותר, האחריות של השולט
להוציא אותו באופן הולם מהסיטואציה
האם כאב ביצים של שולט שהתכוון לזיין נשלטת על ארבע שהתחרטה
פחות נורא והרבה יותר מקובל מעצירת סשן באמצע עי השולט ושליפה מסאב ספייס בבת אחת?
לא יודעת
opiate​(שולט)
opiate​(שולט) • 29 בדצמ׳ 2014
לכולם. תמיד.
    התגובה האהובה בשרשור
lori{ע_מ}
lori{ע_מ} • 29 בדצמ׳ 2014
הסיטואציה השניה יותר קרובה ללבי והחזקתי הרבה זמן בבטן עד שהיה לי אומץ להגיד "אני לא כאן", בעיקר בגלל שהיו אנשים נוספים מעורבים בסיטואציה.
אדוני הוריד מינון ברגע שקלט שעובר עליי משהו וזה מה שהביא לכך שקיבלתי אומץ ואמרתי. זה נקטע והמשכנו לבלות ערב נעים.

הסיטואציה הראשונה שתיארת, נראית לי בעלת פוטנציאל להיות מביכה מאוד ומעליבה.
הייתי במקום הזה פעם, ועוד ביום ההולדת שלי ואחרי נסיעה ארוכה.
אבל הוא היה מספיק רגיש ואמיתי בשביל להוציא אותי מזה בצורה כזו שלא אעלב ואפגע.
כמובן שזה גם תלוי אם מדובר במפגש חד פעמי או לא.
במפגש חד פעמי הייתי ממש נעלבת.

שתי הסיטואציות האלה שונות, אם הבנתי נכון, ממה שתיארת. מהדברים שלך נראה כי את מתייחסת למפגש חד פעמי או לדחיה מהבנאדם ולא מהסיטואציה, נכון? מן הסתם זה יהיה מעליב לאחד
הצדדים, לא משנה למי. אבל נראה כי מצופה מנשים להיות רגשניות יותר ומגברים להיות קוליים.
אז גם גברים נעלבים ואוכלים סרטים, לא רק נשים 🙂
זה לא קשור לאחריות ושולט או נשלטת, זה קשור לזה שדחיה זה פשוט דבר לא נעים.
וכשאישה נדחית מעודדים אותה לבכות ולקבור את עצמה בערימה של גלידה. גבר שנדחה מעודדים לצאת לפאב ולצוד את הבאה בתור.

אם לרגע מתעלמים מהאמוציות שמתעוררות בסיטואציה כזו, כולנו בני אדם עם ימים טובים יותר או פחות. אני חושבת שעם הניסיון וכשלומדים לסנן אנשים ולבחור פרטנרים מתאימים, אין שום סיבה שדחיה מאחד הצדדים תהיה אסון גדול.
בלוסום​(לא בעסק)

מה עדיף?

בלוסום​(לא בעסק) • 29 בדצמ׳ 2014
לחוות סשן בנתוק? לחוות סשן ממקום שאת יוצאת לכדי חובה העקר להגיד שעשית סשן?...
היה נחמד אם כולם היו מתחברים לכולם, אבל זה לא קורה בפועל...
כבר יצא לי שהיתה הסכמה הדדית שהסשן לא הולך לשום מקום ונעצר.
אני חושבת שבתאוריה עדיף שהאדם המפסיק יהיה מספיק מחובר לעצמו כדי לעשות זאת כמה שיותר מהר, אך בפועל לאנשים שונים יש קצב שונה להתחברות אל עצמם...
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 29 בדצמ׳ 2014
לכולם בלי יוצא מין הכלל ותמיד, כמובן שצריך לעשות את זה ברגישות.
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 29 בדצמ׳ 2014
כל מי שמרגיש שלא טוב לו בצורה שלא טובה לו.
סשן לרוב הולך למקום עוצמתי יותר מהמגע הרגיל או התחושה הרגילה.
זה חלק מלמה אנחנו שם.
ולמה לא כדאי, אלא לדעתי צריך וחייב שיהיה מותר לכל צד האופציה פשוט לעצור בלי האשמות.
זה בריא יותר גם בטווח הקצר וגם בארוך.

וזה בלי להכנס לדקויות של יחסים ארוכי טווח, SSC RACK וכו.. שם הגבולות נקבעים ונבדקים בין שני שותפים ויש תקשורת והסכמה וגם מבנה ורשת ביטחון לדאוג לדברים שהם יותר עוצמתיים או הולכים רחוק יותר.
FairyInChains​(מתחלפת){SimbaInCha}

Re: למי מותר להפסיק סשן באמצע?

סירופ כתב/ה:
שמעתי שני סיפורים, מזמן, הראשון על אדון שבאמצע, היא כבר מוצלפת, קשורה בידיים, הפסיק הכל, כאילו נאמרה מילת ביטחון, הסיר לה את כיסוי העיניים ואמר לה, "תשמעי, זה לא עובד, אני לא בתוך זה , בואי למטה , נשתה קפה ואחזיר אותך הביתה."

היה שם שבר גדול ובכי והאשמה בחוסר הגינות..." ככה לא עושים".

סיפור שני, קל יותר לבליעה, מבחינתי, זו מישהי שבמצב דומה, היתה על המיטה על ארבע ואז הסתובבה ואמרה... "חדל אש, צר לי, לא יכולה להסביר, מתנצלת מעומק הלב, אבל אני לא יכולה להמשיך, ולא נשארה לקפה."

אחרי כן, תהיתי בתוך עצמי, למה התגובות שלי ככ שונות, זה מפני הפמיניזם? הסיסטרהוד? אולי נוקטת איפה ואיפה כשמדובר בגבר או באשה, או שהעיקרון הוא- למי שיש הכוח בידו יש מחוייבות ואחריות גדולה יותר לשמור על תקינות זרם החשמל ואי הפסקות.

מה אתן חושבות?

לכולם מותר להפסיק באמצע. גם כשאני שולטת, אם לא בא לי פתאום, לא משנה מה הסיבה, למה *בתור מי שקובעת* אני צריכה לרצות מישהו אחר על חשבון רצוני האישי...? וזו דעתי גם לגבי שולטים גברים.

זה מאכזב, מאד, כשמפסיקים באמצע. לא לכולם קל לבלוע את הצפרדע ולהתמודד עם זה. לא נורא, לפעמים, פשוט לא עובד. ונורא מנסים כי רוצים... ואז קולטים באמצע, שממש לא עובד. מה זה משנה למה? למה לעשות משהו אם אחד מהצדדים לא רוצה?
Patient dom​(שולט)
לפני 9 שנים • 30 בדצמ׳ 2014

סירופ

Patient dom​(שולט) • 30 בדצמ׳ 2014
דינו ככל משחק ,שגם יהיו בתוכו השחקנים הטובים ביותר ,דיי באחד מהצדדים שלא בא טוב למשחק כדי להרוס את הכייף לשני הצדדים.אני דווקא רואה בזה יושר הגינות ואפילו אחריות להנאתו של השני.כן קרה לי ובטוח שיקרה לי כפי שלשחקנים טוביפ ממני זה עוד יקרה.

נורא מבעס ,אבל הכי אנושי.