צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למי מותר להפסיק סשן באמצע?

הוא​(שולט)
לפני 9 שנים • 30 בדצמ׳ 2014

לזה

הוא​(שולט) • 30 בדצמ׳ 2014
שעולה
נקבה'​(נשלטת)
נקבה'​(נשלטת) • 30 בדצמ׳ 2014
אם להיות שומרי חוק עד הסוף אז לפי ספר החוקים הקדוש של הביצה רק לסאבית (שהיא כמובן חסרת אונים מנוצלת וחלשה) מותר לעצור סשן. אדון תמיד חייב להמשיך גם אם הוא לא מתחבר וחובתו לזייף סדיסטיות וחרמנות כחלק מתפקידו. (מבוא לשליטה מלמטה פרק ב')
סירופ​(נשלטת)

נכון

סירופ​(נשלטת) • 30 בדצמ׳ 2014
את כותבת את זה בציניות, נקבה, אבל... כן... אני חושבת ככה, לא במאה אחוז סגורה על עצמי,

אבל כן.

גם אם הוא לא " מחובר לעצמו" שיואיל לעשות " את עצמו" להעמיד פנים, לסיים את התכנית, אפשר לקצר, לא חייבים את בגרסה הארוכה והבלתי מקוצרת, אבל כן, שיזייף

ושלא ימוטט את הדימוי העצמי שלי, יטיל אותי למערבולת פחדים של... סר חיני מעיניו...

ושוב, אני לא מדברת על זוגיות מתמשכת שבה יכול האדון לומר לשפחתו הציתנית,

" אני מת מעייפות, לא מיני היום, בואי נלך לישון" , אלא על מצב שבו התחלנו בדרמה, הרקוויזיטים

על הבמה, ובסוויץ חד הוא מגלה לעצמו ולסאבית, ש..לא בא לו להמשיך, בעצם!.

אז כן, אני בעד ספר החוקים, יש בו הרבה חכמת המונים מצטברת.
נקבה'​(נשלטת)
נקבה'​(נשלטת) • 30 בדצמ׳ 2014
סירופ אני הייתי נפגעת נעלבת נמעכת אבל בסופו של יום מעדיפה את הישירות על פני הנימוס. הרעיון שמישהו שיחק אותה כאילו בעניין שלי עושה לי עוד יותר רע, ואני גם די סגורה על זה שהייתי מרגישה את זה, והוא לא היה מודה והייתי יוצאת מזה לא טוב.
Adonasuy​(שולט)

כמי שחווה את שתי הסיטואציות...

Adonasuy​(שולט) • 30 בדצמ׳ 2014
אירוע לא נוח למפסיק/ה ולמופסק/ת.
דחיה איננה נעימה, לא לנשלטת ענוגה וגם לא לדומים ערלי לב. הדחוי מרגיש רע מעצם הדחיה, אבל גם למי שיזם את ההפסקה קשה.
הקושי, לדעתי , נובע מהציפיות שקדמו למפגש- בהנחה שסשנים לא נקבעים מייד במשפט השני שבני אותו זוג מחליפים בינהם. אחרי שהציפיות מתרסקות אל שרטון המציאות, שני הצדדים מרגישים רע.
ולא, אין הבדל "מי יזם", או "פריווילגיות מקילות" שנובעות ממגדר, מין או הגובה מהרצפה.
לילימיי​(שולטת)

אנושיות, עדיפה על רובוטיות.

לילימיי​(שולטת) • 30 בדצמ׳ 2014
מי שמרגיש להם להפסיק,
מותר להם, תמיד.
לחוות חוויות, מתוך תשוקה וחיבור
עדיפות אלפי מונים...
מחוויות רובוטיות,
חסרות עיניין, תחושה

וחיבור כלפי האדם השני.
Alice'
לפני 9 שנים • 31 בדצמ׳ 2014

Re: נכון

Alice' • 31 בדצמ׳ 2014
סירופ כתב/ה:
את כותבת את זה בציניות, נקבה, אבל... כן... אני חושבת ככה, לא במאה אחוז סגורה על עצמי,

אבל כן.

גם אם הוא לא " מחובר לעצמו" שיואיל לעשות " את עצמו" להעמיד פנים, לסיים את התכנית, אפשר לקצר, לא חייבים את בגרסה הארוכה והבלתי מקוצרת, אבל כן, שיזייף

ושלא ימוטט את הדימוי העצמי שלי, יטיל אותי למערבולת פחדים של... סר חיני מעיניו...

ושוב, אני לא מדברת על זוגיות מתמשכת שבה יכול האדון לומר לשפחתו הציתנית,

" אני מת מעייפות, לא מיני היום, בואי נלך לישון" , אלא על מצב שבו התחלנו בדרמה, הרקוויזיטים

על הבמה, ובסוויץ חד הוא מגלה לעצמו ולסאבית, ש..לא בא לו להמשיך, בעצם!.

אז כן, אני בעד ספר החוקים, יש בו הרבה חכמת המונים מצטברת.

שוב נוטים לייחס לאישה את התכונות :חלשה , מסכנה , עם אי יכולת להתמודד עם דחייה ....
עדיף שיזייף ,ישחק אותה רק כדי שהמסכנה לא תתמוטט מהדחייה , או לא תיפול למערכת פחדים .

נו באמת .

איפה קונים את הספר חוקים הזה שאתם מדברים עליו ?
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 31 בדצמ׳ 2014
בפרק ד בספר החוקים שעוסק בהפסקת סשן כתוב
שאשה יכולה להפסיק סשן בכל זמן ובכל מצב ומכל סיבה
והגבר צריך לקבל את זה ואף לצפות לזה.
אבל גבר לא יכול להפסיק סשן
פרט למקרה שבו האשה פגעה בו
עד כדי איבוד זיקפה וחוסר יכולת להמשיך.
BelGoat​(שולט)
BelGoat​(שולט) • 31 בדצמ׳ 2014
לכל אחד מהצדדים מותר לעצור את הסשן - זה בסך הכל משהו שבא לעשות לשני הצדדים טוב (וכל צד שלישי רביעי וכו')
זה תקף גם בסקס ונילי - קרה מספר פעמים שביצעתי סקס שלא הייתי מעוניין בו - ולעיתים שאמרתי - טוב אבל לא בא לא היום - אני מתחיל ומנסה ומנסה וזה פשוט לא מסתדר.
יש פה איזו סוג של הפליה כלפי הגברים - כי אנחנו פתאום לא "גברים" אם אנחנו לא ממשיכים - אנחנו חייבים להיות חרמנים - תמיד מוכנים לסשן וכו'.

יש איזו תפיסה חברתית שברגע שהתחיל סשן הסאבית היא היחידה שיכולה לעצור את הסשן - ולעיתים רק בעזרת מילת הבטחון (או קריסה והשולט קולט את זה)

מה שהייתי אומר זה מסיר את החבלים (או כל מה שהיה עליה באותו הזמן) נותן לה חיבוק גדול - ומסביר לה באוזן שאני לא הייתי רוצה לעשות משהו בכוח כי הרבה פעמים זה יגמר לא טוב (וזה בדיוק כמו שאני רוצה שהסאבית בנקודה שהיא לחלוטין לא בנושא תסביר ותגיד - בסך הכל שנינו שם בשביל להנות - ואם אחד יוצא ידי חובה זה חסר טעם)

נ.ב.
אין בין זה לבין "שימוש" בשפחה בשום דרך - יש סיכוי שתשתמש בשפחתך בשביל להוציא צורך שלך והיא בך גם שלך לא מתאים וזה בסדר גמור -אבל לעיתים זה פשוט מרגיש לא בסדר.