בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

Holy Trainer V2 - חגורת צניעות נוחה ביותר

Alexey90210​(מתחלף)
לפני 9 שנים • 19 בדצמ׳ 2014

Holy Trainer V2 - חגורת צניעות נוחה ביותר

Alexey90210​(מתחלף) • 19 בדצמ׳ 2014
טוב זה קצת סיפור... קצת פרסומת... וקצת חוויות אישיות...

לפני 12 שנים הגעתי לעולם הנפלא (באופן מעשי) של בדס"מ... לפני 3 וחצי שנים, פתחתי חנות בדס"מ שנקראת פטישדיל. הסיבה שבגללה נפתחה החנות היא כי חיפשתי חגורת צניעות מגניבה, וזה היה יקר מדי בארץ... בסופו של דבר הפנטזיה נהפכה לתחביב מגניב, משם לעבודה חלקית, ובשנתיים האחרונות זו העבודה היחידה שאני עושה... לפני פטישדיל עבדתי במלא עבודות מעניינות, אהבתי את כולן... אבל זאת מספר 1...! מה יכול להיות יותר כיף מלעזור לאנשים להגשים את הפנטזיות שלהם...?

התחלתי את הדרך כנשלט בלבד, אבל כן אהבתי להיות מתחלף, אפילו הייתה לי נשלטת מקולרת 24/7 במשך 4 שנים, ופמדום היה יותר "מדי פעם"... חגורת הצניעות, עד לפני חצי שנה, היה משהו שהייתי לובש יותר בשביל "הקטע" ופחות בשביל "הצניעות"... סוגים שונים של משחקי סקס, "שהוא נעול בזמן שהיא ממזמזת אותו" וכו'... אבל לפני חצי שנה (אחרי סשנים במשך תקופה ארוכה), המלכה מיה סין החליטה שבא לה לקחת אותי שני צעדים קדימה... ואיך אפשר בלי חגורת צניעות...? חשוב לציין שהזמן המקסימלי שהייתי מבלה עם חגורת צניעות, עד אותו יום, היה רק מספר שעות.

היה לי בארסנל את 6000, חגורת סיליקון, ועוד שתי חגורות מתחת... היחידה שהצלחתי להחזיק איתה שבוע ברצף הייתה SPIRALA ממתכת עם טבעת בגודל 1.75'.. אבל הרגשתי שאני מתבכיין כל יום, והמלכה שלי לפעמים הייתה מרחמת עליי ולפעמים לא... יום אחד, אחד הלקוחות שאל אותי: "מה אתה יודע על הולי טריינר?", ואכן לא ידעתי שום דבר... מזל שאני יודע רוסית ואנגלית (כי בעברית לא מצאתי שום דבר) ומיד גלשתי לפורומים שונים של נשלטים... הבנתי שיש להם שתי גרסאות: הראשונה לא משהו אבל השניה מצוינת... החיסרון היחיד זה המחיר ושחייבים לבחור קוטר טבעת מראש, ואין מצב להחליף...
ב-4 וחצי החודשים האחרונים אני כ-80% מהזמן איתה (גם בזמן שאני כותב את הפוסט הזה...), וכל מה שיש לי לומר זה שלפעמים אני שוכח שהיא שם...

קודם כל, זה מגיע באריזה מרשימה, שנראית כמו ספר. כשפותחים אותו, יש מקום לכל שלושת החלקים: טבעת, כלובון ו"מנעול הקסם"...

כמו לכל דבר, יש את היתרונות ואת החסרונות שלו...
היתרונות של הולי טריינר:
1. הטבעת ארגונומית מאוד ולא בצורה עגולה.
2. החומר ממנו היא עשויה נעים על הגוף וקל לשטוף אותו (גם בלי להוריד!).
3. הצורה של הכלובון היא נוחה יותר, ביחס לדברים אחרים שלבשתי...
4. בזמן זקפת בוקר- אין כאבי תופת... אכן זה קצת מציק.
5. היא לא צפצפה לי באף גלאי (למרות שלא טסתי איתה לחו"ל, אשמח אם מישהו יבדוק...).
6. אין הרבה חלקים, ודי נוח להלביש אותה... גם לוקח פחות זמן...
7. המנעול הנהדר שלה שפשוט נכנס לתוך החור בין הטבעת לכלובון- ולא עוד מנעול מזוודות מעצבן...

החסרונות שלה:
1. פתח להשתנה קטן באופן יחסי... היה לי יותר נוח להשתין עם ה-SPIRALA, להולי טריינר יש חור יחסית קטן להשתנה.. ואני מצליח להשתין איתה רק בישיבה...
2. היא לא מולטי-ארגונומית כמו 6000, שיש לו 6 ספייסרים ו-5 טבעות... שזה כאילו 30 מידות...
3. אפשר להיפטר ממנה גם בלי מפתח... אבל האמת שאני לא דוגמה טובה, הצלחתי להשתחרר מכל חגורה בלי מפתח... (היחידה שאני לא אצליח כנראה זה latowski, אבל למי יש 1,200 יורו לצעצוע? וגם רצון לשים שני קילו על הגוף...). מצד שני, היא לא נופלת לבד, ולכן זה אפילו מחזק לי את התחושה: "אני יכול להשתחרר- אבל מעדיף שלא"...
4. טבעת. חייבים לבחור גודל לפני שמנסים. למי שהיה לו מתכת או פלסטיק עם הרבה אפשרויות- זה יכול להיות אינדיקטור מצוין למה יתאים לכם. למי שזאת החגורה הראשונה שלו- תנסו להעריך לפי העין, בעיקר את האזור המשותף של האשכים ואיבר המין. ה-1.75' כנראה תתאים לרוב האנשים.
5. המחיר הוא 890 ש"ח. כן, יחסית גבוה... ורק עם טבעת אחת. ולא בטוח שיבוא לך בכלל... ואי אפשר להחליף או להחזיר. אפשר לקנות עוד טבעות, אבל כל טבעת נוספת זה בכלל לא זול.

לפני שתגידו: "אבל אפשר להזמין ישירות מהאתר של הולי טריינר ב-150 ש"ח או פחות כולל המשלוח"... כן, זה אפשרי... והנה הקישור לאתר של היצרן holytrainer.com. יש להם משלוחים מאוד מהירים וברוב המקרים זה אמור להגיע אליכם בלי סיבוכי מכס. ידוע לי על מקרה אחד בינתיים, שהלקוח היה צריך לשלם למדינה קצת כסף, וזה יצא לו בערך המחיר שלנו בפטישדיל, בתוספת כאב ראש קטן...
הסיבה שיש את ההפרש של 150 ש"ח היא מאוד פשוטה: מיסים, אגרות מדינה, וגם כוח הקנייה של היבואנים בישראל. מדובר במדינה בגודל עיר באירופה או בארה"ב מבחינת אוכלוסייה. לי היה מאוד חשוב שהמוצר הזה יהיה לנו על המדף (ובאתר), מסיבה מאוד פשוטה: לדעתי זה הלייף-טוי היחיד שקיים היום בשוק העולמי במחיר הגיוני.

בקיצור ולעניין, ממליץ לכל החברים הנשלטים שאוהבים להיות צנועים!

הטבעת מתחברת לכלובון ואז המפתח נועל את שניהם ביחד.
יש אותה ב-4 צבעים: שקוף, ורוד, שחור ולבן (לנו בינתיים אין את הלבן).
הכלובון מגיע בשני גדלים: גדול וקטן.
יש 3 אפשרויות לקוטר הטבעות: קטן=1.5" בינוני=1.75" גדול=2".
יש גם טבעת אקסטרה סמול, 1.35"- מומלץ לבעלי ניסיון רב...

החל מתאריך 22.12.14 אצלנו בחנות, ברחוב בר כוכבא 1 תל-אביב (יש חנייה למי שצריך).
וגם באתר שלנו: http://www.fetishdeal.co.il/category-c-141/HolyTrainer.html

עוד משהו נחמד שאשמח לשתף בפוסט הזה למרות שזה לא ממש קשור לנושא הולי טריינר...
לפני מספר חודשים התחברנו לאפליקציה PAXXI, (גט טקסי החדשה, רק למשלוחים) וניתן לקבל משלוח לכל מקום בגוש דן תוך 4 שעות בתוספת של עד 70 ש"ח.

Miss X​(שולטת)
לפני 9 שנים • 19 בדצמ׳ 2014
Miss X​(שולטת) • 19 בדצמ׳ 2014
אבל כל הקטע הוא שלא יהיה לנשלט נוח בחגורה, שיכאב לו בזמן זקפה ושלא ישכח שהיא שם.
Adam Heart
לפני 9 שנים • 20 בדצמ׳ 2014

חגורות צניעות ושאר ירקות

Adam Heart • 20 בדצמ׳ 2014
ראשית.
כבוד אלקסיי.
אחלה פוסט כתבת. כל הכבוד.

אני יכול להוסיף מנסיון, לגבי ה CB3000, שלאחר תקופת התרגלות, גם היא ניתנת ללבישה לאורך זמן, קרי, ימים ושבועות.
ושאני קורא תגובות עוד יותר טובות לגבי ה CB6000 וה CB6000S , שגם הן ניתנות ללבישה לאורך זמן ברציפות.

ולך מיס איקס.

השאלה מה השולטת רוצה להשיג בעזרת החגורת צניעות.
אם היא רוצה להשתמש בה בשביל להתעלל ולהכאיב.
או שהיא רוצה להשתמש בה בשביל לדכא ולשלוט, בגדר " היד שלה, שמחזיקה אותו בביצים, כל הזמן, 24/7"
זיקפה, באף חגורה הנשלט לא יצליח לקבל, וכל נסיון לזיקפה יכאב, בכל חגורה.
אבל חגורה נוחה תאפשר לנשלט ללבוש אותה תקופות ארוכות רצוף, אפילו שבועות וחודשים,
חגורה לא נוחה, תגרום אי נוחות מתמשכת וגוברת לנשלט, עד שלבסוף לא יוכל להמשיך ללבוש את החגורה,
סביר שלאחר מספר שעות קטן יחסית.

מנסיון, חגורה נוחה תאפשר לקחת את הנשלט הרבה יותר רחוק והרבה יותר עמוק, בהתמסרות שלו, בנתינה שלו, בכניעה שלו, ובהשפלה שלו.
Alexey90210​(מתחלף)
לפני 9 שנים • 20 בדצמ׳ 2014
Alexey90210​(מתחלף) • 20 בדצמ׳ 2014
Miss X כתב/ה:
אבל כל הקטע הוא שלא יהיה לנשלט נוח בחגורה, שיכאב לו בזמן זקפה ושלא ישכח שהיא שם.

אכן, את צודקת..
לחגורת צניעות (לדעתי) יש שני תפקידים..
1. זה עיקרון של ימי נדע. משאירים את הגבר בלי לגמור שבוע - וזה מגביר את הליבידו שלו
2. זה לתת לו לסבול למען המלכה שנעלה אותו בתוך כלובון. וכל פעם שאומד לך - אתה סובל בשבילה. אתה נמצא בסיישן 24 שעות ביממה עם המלכה שלך.

אם נניח לרגע שמחפשים איך להפוך את החיים של נשלט לבלתי נסבלים - אז אפשר גם לשים לו על הביצים משקולת, שבמקרה מצת ב"מוסך של משה". הבעיה שיכאב לו - וזה לא יהיה קינקי..

גם יש עניין נוסף, אחרי שלבשתי שבוע וחצי ברצף אחד החגורות, הייתי צריך לשים קרם נגד פצעים - ובוא נצא בנקודת הנחה שכן אכפת לך מהאיבר מין של אותו נשלט שנעלת אותו, וכן בא לך להשתמש בו בהמשך, אז כן זה נחמד שיש חגורת צניעות - שלא פוצעת את איבר מין..

לשאלתךMiss X:
זה כן נוח להיות עם זה 247, כי אין שפשופים
זה גורם לסבל בזמן זקפה
זה כן בונוס, כשה בסוף פותחים את החגורה

Adam Heart כתב/ה:
ראשית.

אני יכול להוסיף מנסיון, לגבי ה CB3000, שלאחר תקופת התרגלות, גם היא ניתנת ללבישה לאורך זמן, קרי, ימים ושבועות.
ושאני קורא תגובות עוד יותר טובות לגבי ה CB6000 וה CB6000S , שגם הן ניתנות ללבישה לאורך זמן ברציפות.

זה משהו ממש אישי. מה הרבה אנשים בכלל לא יכולים להלביש את החגורה אליהם, מכל סוג - למרות שכן רוצים.. ולהרבה אנשים זה מתאפשר ללבוש, אבל מתחילים לצעוק "אשא עיני אל ההרים מאין יבוא עזרי" אחרי רבע שעה..

אם תשאל את סאבמיסיב למשל - אז תקבל תשובה ש P5000 זאת חגורה הטובה ביותר, אבל למי יש כח לעשות פירסינג על האייבר מין?

----------------------------------------------------------
FetishDeal
אתר הDEALים לFETISHים שלכם
GO with Your Fetish
www.FetishDeal.co.il
evedon4​(נשלט)
לפני 9 שנים • 5 בפבר׳ 2015
evedon4​(נשלט) • 5 בפבר׳ 2015
חייב להגיד שה Holy Trainer באמת נוחה ומאפשרת התנהלות יום יומית רגילה.
אני ניסיתי מוצרים דומים בעבר אבל הם הכבידו והקשו עלי מידי.
עם ה Holy אפשר לבצע הכל כרגיל, כמעט שוכחים שהיא שם ודוקא אז אפשר לנעול את העבד לתקופה ממושכת.
גם המנעול קטן מאוד (אבל לא ניתן לפריצה) ולכן לא מצפצף במעברים עם גלאי מתכת.

אלכסי, תודה על המידע ותודה על הכלוב.
evedon4​(נשלט)
לפני 9 שנים • 5 בפבר׳ 2015
evedon4​(נשלט) • 5 בפבר׳ 2015
חייב להגיד שה Holy Trainer באמת נוחה ומאפשרת התנהלות יום יומית רגילה.
אני ניסיתי מוצרים דומים בעבר אבל הם הכבידו והקשו עלי מידי.
עם ה Holy אפשר לבצע הכל כרגיל, כמעט שוכחים שהיא שם ודוקא אז אפשר לנעול את העבד לתקופה ממושכת.
גם המנעול קטן מאוד (אבל לא ניתן לפריצה) ולכן לא מצפצף במעברים עם גלאי מתכת.

אלכסי, תודה על המידע ותודה על הכלוב.
John snow
לפני 9 שנים • 31 במרץ 2015
John snow • 31 במרץ 2015
על פי ההמלצה שלך רכשתי את Holy Trainer ובינתים עשיתי "נסיעת מבחן" ראשונה ועושה רושם שאכן היא נוחה ומתאימה לשימוש ארוך.

גם אני התנסיתי בעבר בחגורות נוספות ולצערי כל אחת הגבילה את השימוש בה לזמן מוגבל של מספר ימים בלבד.

CB6000 היא נוחה אבל אחרי מספר ימים עשתה לי שפשופים שלא הותירו ברירה אלא להוריד וחגורת הברזל הייתה נוחה אבל מגבילה מאוד את האפשרות להיכנס לכל מיני מקומות (כמו קניונים).
kinky toyboy{Adora Bell}
לפני 9 שנים • 13 באפר׳ 2015

נוחות בתוך חגורת הצניעות

kinky toyboy{Adora Bell} • 13 באפר׳ 2015
קודם כל - אחלה סקירה

אני לא מסכים עם הדעה שלנשלט לא צריך להיות נוח בכלוב.
בהנחה שהמטרה היא לאפשר לבישה של הכלוב לזמן ארוך הוא חייב להיות נוח.
המטרה (ושוב זו דעתי בלבד) היא להינות מהאפקט הפסיכולוגי שיש לכלוב על הגבר ולשינוי המחשבתי וההתנהגותי שהיא מייצרת בכך שהפוקוס עובר לאשה. כדי שכל הדברים הללו יקרו הלבישה צריכה להיות נוחה.
יחד עם זאת, גם אם הכלוב במידה הנכונה, כל נסיון לזקפה יכאב, זה פשוט עניין של האיבר שגדל למקום שאין לו לאן לגדול בו.
ביתר הזמן - נוחות היא המפתח, אתה מרגיש שהוא שם, אבל הוא לא מציק או בלתי נסבל, וזה אכן מייצר סשן מתמשך.

לגבי החגורה הספציפית בסקירה,
אין לי נסיון אישי איתה, אולם יש לי נסיון עם חגורות דומות.
חגורות בסגנון הזה גם אם הן נוחות ללבישה לפרקי זמן ארוכים,
מחייבות הסרה בד"כ אחת לשבוע לצורך נקיון ואוורור.
כלובי מתכת, בגלל אופן הבניה שלהם, מאווררים הרבה יותר ולא דורשים זאת.
כמובן שהם עולים הרבה יותר, ולא ניתן לעבור בהם בגלאי מתכות (מומלץ לא לנסות בבית...)

בכל מקרה - הכלוב הנכון, במידה הנכונה מאפשר נעילה לפרקי זמן ארוכים הרבה הרבה יותר משבוע - ואז המגבלה היחידה היא מגבלת הדמיון של המעורבים.

הנאה מרובה לכולם.
    התגובה האהובה בשרשור