ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אדומות מזעזעת שקיבלתי השבוע

Madame T​(שולטת)
לפני 8 שנים • 4 באוק׳ 2015

ואני תוהה

Madame T​(שולטת) • 4 באוק׳ 2015
לשם מה בכלל נפתח השרשור הזה?

ההודעה לא נראית לך? תמחק, תתעלם וזהו.

לא מצדיק העלאה בפורום הכללי, בעיני.
Alatar​(שולט){Foxy LAB}
Alatar​(שולט){Foxy LAB} • 4 באוק׳ 2015
"לא מצדיק העלאה בפורום הכללי"?
האמת היא שלא ידעתי שיש סטנדרטים כל כך מחמירים בקשר לאיזה נושאים מתקבלים בפורום הזה או לא. 

ועכשיו ברצינות,
אם מפשטים את השאלה של האיש, הוא שואל מה דעתנו על שני דברים - על השימוש שאותה שולטת עושה בנשלט שלה, ועל איך שהוא הגיב. 
ענו לו יפה על שתי השאלות, ואני מסכים עם הרוח הכללית של התשובות -- 

- השימוש שהשולטת עושה בנשלט שלה לא מפריע לי בשום דרך. לי, באופן אישי, אין רצון להיות ניצב (או פרופ) בתוך מערכת היחסים שלהם, אבל אני לא חושב שזה עושה אותה ל"זונה מגעילה", או מה שזה לא יהיה.

- התגובה של אותו איש היתה הרבה יותר מידי מוגזמת, לדעתי, ונגועה בהרבה מאוד שיפוטיות. DannaDomme קישרה את זה יפה לעולם הווניל - זה כמו שהוא לא היה רוצה שאדם ששומע שהוא קשר מישהי והצליף בה יסיק מזה שהוא חרא של בן אדם ושצריך לקחת לו את הילדים ולזרוק אותו לכלא כי הוא אנס פוטנציאלי, וזה בגלל שאותו אדם לא מסוגל, ובדרך כלל לא רוצה, להיות פתוח לאפשרות ששני הצדדים הסכימו לזה ושניהם, בסופו של דבר, נהנים מהאקט. כך גם התגובה שלו לא ניסתה להבין - לא את הצד שלו ולא את הצד שלה. מעניין מה היתה התגובה שלו לו היתה פונה אליו נשלטת שמבקשת את אותו הדבר... סתם כתרגיל מחשבתי.

אני חושב שמגיע גם לנשלט ההוא וגם לשולטת שלו סליחה על צורת ההתבטאות, אבל זה רק אני.
NickMan​(אחר)
NickMan​(אחר) • 4 באוק׳ 2015
העלתי את הנושא כי הרגשתי שלא בנוח עם תגובתי.
ועל ידי שיתוף, לפעמים ניתן לחזור אל איזור הנוחות.
תודה על התגובות.