סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

משמעות השיוך..

הרהפריה​(נשלטת)
לפני 8 שנים • 20 באוק׳ 2015

משמעות השיוך..

הרהפריה​(נשלטת) • 20 באוק׳ 2015
שאלה לנשלטות אך גם דעה/עצה של שולטים תתקבל בשמחה:
הייתן ממשיכות להיפגש באופן קבוע עם שולט שאפשר לנשלטת אחרת לשייך את עצמה אליו? 
בלוסום​(לא בעסק)

בעיני אין פה נכון או לא נכון,

בלוסום​(לא בעסק) • 20 באוק׳ 2015
יש פה לדעתי שאלה האם את פוליאמורית/פוליגמית? או שאת מונוגמית?
עד כמה זה כואב לך לחלוק אותו? 
אלה חלק מהשאלות שאני מתמודדת איתן כשאני נמצאת בהרמון...
הרהפריה​(נשלטת)

זו אכן בדיוק הבעיה..

אני מגדירה את עצמי כמונוגמית אבל בעולם הזה גיליתי שלעיתים, לפחות בקשר שאינו (עדיין או בכלל) זוגי רציני, וכאשר השולט צריך יותר ממה שאני יכולה לתת (מאזוכיזם רציני או סתם  ריבוי ריגושים) אז אני מסוגלת לחיות עם זה שיש עוד בחורות ברקע אבל מעדיפה שלא לדעת פרטים. כבר קרה שנתקלתי באחת וזו לא היתה חוויה חיובית. השאלה היא אם זה שהוא הסכים שאחת מהן תשייך עצמה אליו פה בכלוב אומר שיש לזה משמעות גדולה יותר? האם זה אומר שמדובר בקשר זוגי רציני או לא בהכרח? מבחינתו נשמע שזה לא משנה דבר לגבי אחרות אבל אני לא מסוגלת להתמודד עם שיחה איתו על זה אז לפחות מנסה לבחון מה אחרים כאן חושבים או יודעים על סיטואציות כאלו שבשבילי הן חדשות לגמרי.
Alatar​(שולט){Foxy LAB}
Alatar​(שולט){Foxy LAB} • 20 באוק׳ 2015
ציטוט: שאלה לנשלטות אך גם דעה/עצה של שולטים תתקבל בשמחה

ציטוט: השאלה היא אם זה שהוא הסכים שאחת מהן תשייך עצמה אליו פה בכלוב אומר שיש לזה משמעות גדולה יותר? האם זה אומר שמדובר בקשר זוגי רציני או לא בהכרח?
דעתי היא שאת צריכה לשאול אותו, והעצה שלי היא שתשאלי אותו. ככה, פשוט. ישר ולעניין. 

ועכשיו יותר ברצינות

ציטוט:  ... אני לא מסוגלת להתמודד עם שיחה איתו על זה... 
אני חושב שזה מאוד חבל. אני חושב שקשר בכלל, וקשר שליטה בפרט צריך להיות מבוסס על תקשורת מלאה. אני לא יודע למה את אומרת שאת לא מסוגלת להתמודד עם שיחה כזו, אם זה מביך בשבילך, או אולי את חושבת שזה ירתיע אותו, אבל באופן אישי אני חושב שאם הנושא מפריע לך, צריך להיות מקום שבו את יכולה להעלות אותו בצורה בטוחה.

ובנושא טיפה אחר, הרעיון שמישהי משייכת את עצמה למישהו שלא עושה את אותו הדבר בחזרה לא באמת מדבר אלי. זו נראית לי התנהגות לא הולמת מצד אותו אדם (בהנחה והעניין נעשה בידיעתו, או הוא לא דאג לזה כשזה הובא לידיעתו). שיוך, לדעתי, הוא משהו דו-צדדי. 
    התגובה האהובה בשרשור
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 20 באוק׳ 2015
אני חושבת שכדאי שתפסיקי לתהות על מה אומר השיוך הזה עבורו. מנסיוני, כשמתחילים לתהות על משמעותם של דברים כאלו עבור גבר- אף פעם לא יוצאים מזה טוב. השאלות האלו פשוט לא נכונות. ממליצה שתתחילי לתהות מה משמעות השיוך הזה ע ב ו ר ך.  מה הוא גורם לך להרגיש, ואם זה משהו שמתאים לך כרגע. 
הרהפריה​(נשלטת)

העלית נקודה חשובה

ברור שזה עושה לי רע אבל אני טיפוס מאד רגשני שמנסה להידבק בקצת חספוס ולהתאים את עצמי יותר לעולם הזה. בהחלט זה לא משהו שאני שואפת אליו בסופו של דבר אך עד שיימצא הגבר שירצה רק אותי וששנינו נהיה תמימי דעים לגבי הכל אז כן יש לי התמכרות קלה (או אולי קשה) אליו ודווקא בגלל זה קשה לי לפרש פתאום שאני אולי רק ממלאת חורים. בקיצור מבאס.
הרהפריה​(נשלטת)

ודרך אגב..

אותי למשל השיוך באתר לא באמת מעניין באופן אישי, אני מעדיפה שיוך במציאות. ובגלל זה סקרנית אם זה היינו אך עבור אחרים או לא. מניחה שיש ויש.
Chelsea Rayne​(שולטת)
לפני 8 שנים • 21 באוק׳ 2015

את צריכה לדבר איתו על זה

Chelsea Rayne​(שולטת) • 21 באוק׳ 2015
כי בדרך אחרת לא תדעי. כל קשר, בין אם הוא בדסמי או לא , צריך להתבסס על תקשורת.
זה הבסיס. את לא צריכה להרגיש נבוכה לדבר איתו על זה וגם לשאול אותו לגבי זה.
ואם זה מעלה בך אי נוחות אולי זה לא הקשר הנכון בשבילך ואולי הסיטואציה שעוד מישהי תהיה בתמונה,
אפילו שזה באתר, לא מתאימה לך.
תסבירי לו מה את מרגישה גם אם זה רק קשר בדסמי.
הוד מעלתו​(שולט)
לפני 8 שנים • 21 באוק׳ 2015

רק את דעתי כשולט

הוד מעלתו​(שולט) • 21 באוק׳ 2015
היי

אני חדש פה אבל לא בתחום (חזרתי אחרי מספר שנים של געגוע לאתר)

ומעבר למה שכתבו לך פה, אני יכול לשתף ולומר שאני אישית לא רואה את זה כקשר מונוגמי, זה יותר עמו בילוי משותף, כמובן עם הרבה אמון ואהבה אבל זה עדיין לא יחסים משותפים של 'עד שהמוות יפריד' ..

אפילו הייתי מגיע לנשלטת להביא איתה מישהי נוספת, אחרי תקופה זה יכול מאד לרענן את העסק
shaydav​(שולט){TomahDav}
לפני 8 שנים • 24 באוק׳ 2015

לטעמי.

shaydav​(שולט){TomahDav} • 24 באוק׳ 2015
ישנן רמות של שיוך.
הרמה הראשונה הינה ההכרות:
זהו המקום בו אתם בודקים עדין האם אתם מכלל מתאימים אחת לשני.
מתאים במערכת יחסים ונילית לדייט 1-3 ללא סקס וללא התחייבות.
הרמה השניה, אימונים:
זהו השלב בו השולט\ת והנשלט\ת מתאימים עצמם לצרכיו של השני\ה עד להתאמה מקסימלית.
מתאים במערכת היחסים לסקס+ סוג של התחייבות עד למגורים יחדיו.
השלב השלישי: הקילור.
מקבילו של שלב זה במערכת היחסים הונילית הוא שלב הנישואים.
כאמור שלב זה לא מגיע מיד ואין לקחתו בקלות ראש.

ועכשיו לשאלתך.
קודם לכל נפריד בין מערכת יחסים פוליגמית (שיותר מתאימה לתחום בו אנו עוסקים) או פוליאמורית לעומת מונוגמיה.
בפולי, כאשר שני בני הזוג מסכימים לכך אין דבר יפה מזה. אך יש צורך בהסכמה הדדית מלאה ולא רק הסכמה שבשתיקה.
במונוגמיה החל מהשלב בו מתחילים האימונים לטעמי איך אפילו לפזול לצדדים, שלא לדבר על שיוך של נשלט\ת נוספ\ת.
כמובן שיוצא מן הכלל הוא השיוך כהגנה, דבר שעסקתי בו בעצמי (ולצערי) לא מעט פה באתר (לנשלטת נמאס מהצקות והיא "משתייכת" לאדון בכדי שאשונים אחרים ונשלטים למינהם יפסיקו להציק).
בכל מקרה אם משהו מציק ולא נראה ראוי אז ראוי שידברו עליו ויבהירו עמדות בכדי שאף אחד מהצדדים לא יפגע בסופו של יום.