לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מיסתוריות

Zvuv​(שולט)
לפני 8 שנים • 5 בנוב׳ 2015

על משחקי מוחות ושאר ירקות

Zvuv​(שולט) • 5 בנוב׳ 2015
מסתורין זה מקור המשיכה הראשון שלנו והרעב שלנו לגלות מי האדם שמולנו. מדובר במשחק מוחות של שני הצדדים כאשר העיקרון שצריך להנחות אותנו הוא הדדיות. זאת אומרת שאם את שלחת תמונה, שזה צעד יחסית גדול, מצופה מהשולט שישלח בחזרה, כך לגבי השאר (טלפון, פייסבוק ופרטים אישיים). הלוואי וכולנו יכולנו להיפגש כשהנשלט/ת מכוסה עם כיסוי עיניים אבל הסיכון פשוט גדול מדי, ולו רק בגלל עצם המחשבה שנמצא מולי מישהי/ו שלא יודע עליי כלום ואולי זה הזמן לעשות ניסוי קטן.. דווקא מכיוון שמדובר פה באתר לא שגרתי המושגים אמון והדדיות משחקים פה תפקיד חשוב ביותר. אני חושב שפגישה ראשונה חייבת להיות במקום ציבורי,  לשני הצדדים. ובכל זאת אפשר להישאר מסתוריים וההנאה ממשחק המוחות הזה לדעתי שווה לרמת ההנאה מהמפגש עצמו. 
Discipline
Discipline • 5 בנוב׳ 2015
ההדדיות בבדסמ שלי מסתכמת בזה שאני נותן הוראה ואת מבצעת אותה.

אולי אני מהאסכולה הישנה אבל אין אצלי שוויון או אחד תמורת אחד. לא מעניין אותי לקבל חזרה את מה שאני נותן או לתת לה את מה שהיא נותנת לי, לא בפרטים ולא במהות. אני לא כאן בשביל זה. אני כאן כדי לקחת את מה שאני צריך ולתת את מה שהיא צריכה, ואלו שני דברים שונים לגמרי.

חוויתי פגישות ראשונות שבהן היא חיכתה לי כסויית עיניים או בעירום מלא ועל שש, רועדת מהתרגשות ופחד, כשהאדרנלין מגיע לקו האדום וחוצה אותו, המבוכה בשיאה' הכוס נוטף כמו ברז מקולקל והגוף שלה מתוח עד הקצה. לסשנים שמתחילים ככה יש פוטנציאל מטורף.

אם להודות על האמת,  זה תמיד היה נראה לי מאוד טבעי והחלטה אמיצה אבל טובה (עבורה ) של מישהי שבאה אליי ככה, אבל כשאני שומע על מישהי שהולכת/הלכה להפגש עם מישהו אחר מכאן בצורה כזאת, כל פעמוני האזהרה שלי מצלצלים והיא נראית לי מטורפת לגמרי  (;
כאבי גדילה

הנושא הזה מקומם- ולכן חשוב לי להביע דעה

כאבי גדילה • 5 בנוב׳ 2015
הנה מספר נקודות שלדעתי חשוב לכל נשלטת לזכור
- הכלוב יכול להיות פלטפורמה מיוחדת להיכרות בין אנשים עם צרכים שונים,
אבל האנונימיות מהווה מצע נוח גם לטיפוסים מפוקפקים, והיו סיפורים נוראיים על דברים שקרו,
ללא ספק בהיכרויות בהן הנשלטות לא היו זהירות מספיק, חיפשו אקסטרים לא סביר, סיפורים קשים.
וכל מי שנמצא מספיק זמן באתר מודע לזה,
עכשיו אביע מעט הכללות העוזרות לי לנווט:
א. גבר טוב מהסוג שבו תרצי לבטוח, יבין את זה לגבי הכלוב וההיכרויות כאן,  ולא יצפה ממך לסכן עצמך בלי להכיר אותו, ולא יוציא מהפה שטויות כמו איתי זה שונה, כי אתם עדיין שני זרים, והרי הוא לא באמת חושב ככה בשלב הזה.
ב. גבר טוב מהסוג שבו תרצי לבטוח יטיף לך אם תעשי משהו מטורף ומסוכן כמו לחכות לגבר זר עם עיניים מכוסות .
ג. התחלת ההיכרות, שליטה או לא שליטה, אין עדיין רגשות עמוקים, ולא סביר לבקש ממך לבצע מעשה כל כך חסר זהירות ומסוכן בגלל שהוא שונה ומה שיש ביניכם שונה, כי הרי לשניכם ברור שלמרות המשחק שמדליק כל כך את כולנו, שניכם בשלב זה עדיין בסך הכל מגששים.
ג. אם הוא שונה ומה שיש ביניכם שונה הוא ייתן לך זמן, ולא יאיים להיעלם אם לא תצייתי לפקודה לא סבירה, ואם הוא מאיים להיעלם כנראה שזה לא כל כך שונה ואת לא כל כך נדירה בעיניו- בשביל זה שווה להסתכן?

בנוסף, בהיכרות הראשונה בעולם דייטינג-  שליטה או בדסמי, סטוץ, סשן, או סיפור אהבה, כל צד מנסה להרשים את השני. 
ואם הוא לא טורח לתת הרגשת בטחון הוא לא מנסה להרשים אלא זורק חכה ובודק מי תיתפס - זה מה שאת רוצה?
סביר להניח שהוא מסתיר משהו:
אולי נשוי? אם הוא מתעקש לא לתת טלפון - הוא בוודאות נשוי לדעתי.
אולי חושב שמראה זה לא הצד החזק אצלו ואולי בעזרת השליטה יגרום לך לפתח רגשות?
אולי יודע שבחיים לא תלכי איתו ומנסה להשיג מה שהוא יכול

את הרכוש הכי יקר שלך, אל תמסרי אותו בקלות....
Kalkal​(לא בעסק)
לפני 8 שנים • 6 בנוב׳ 2015
Kalkal​(לא בעסק) • 6 בנוב׳ 2015
שום דבר לא שווה את הסיכון, אחת כאן אמרה שהרכוש הכי יקר לך הוא את עצמך, זה המשפט הכי נכון שיש. 
בשביל שבאמת תתני את הרכוש הזה לידי שולט/אדון/שאר ירקות הואקודם צריך להוכיח שהוא מי שמתאים לקבל את הרכוש הזה. 

אני בכלל קצת לא מבין את הלך הרוח - איך אפשר להגיע לרמת התמסרות כזאת בלי אפילו שיחת טלפון?
זה לא באמת עובד, זה סתם ניצול של המצב שלך כי את מאוד מאוד רוצה כבר לחוות/להריח/לגעת. 

קשר בדסמי לא חייב ויש שיגידו שגם לא צריך להיות שיוויוני, הכל נכון אבל צריכה להיות רמה בסיסית של ביטחון לשני הצדדים, תמונה ושיחת טלפון זה המינימום של המינימום. 

בנוסף, להביא בחורה לפגישה ראשונה כשהיא מכוסת עיניים זאת בכלל לא חוכמה, החוכמה היא להיפגש, להכיר ואז לגרום לה לרצות לעצום עיניים. 

שיהיה בהצלחה!
bird

בקצרה....

bird • 6 בנוב׳ 2015
בלי מסתוריות אבל אנונימיות זה לא מזיק
נפגשים לראשונה לקפה מדברים על הכל ואת בוחרת אם כן או לא
הוא​(שולט)

1.לאיש

הוא​(שולט) • 6 בנוב׳ 2015
אין את זכויות היוצרים על ה"תנך" של הבדסמ.

2. די שחוק השטיק הזה שלא מפסיק לציין כמה יחסי שליטה "מסוכנים" ואפלים. תתחילו לחשוב על הכיף ההנאה והמימוש שהם יכולים להעניק.

3. מה שדספלין כתב רק ממחיש עד כמה רצוי לא לשפוט איך כל אחד ואחת נוהגים ובוחרים. אם מישהי מרגישה מספיק בטוחה לבוא בכסוי עיניים זו בחירה שלה ואחריות שלה . באותה מידה בחירות של שולט.

4 לגבי ענין המיסתורין- לפחות בשלבי ההכרות הראשונים, מומלץ לבוא בגישה חיובית שהולכים להנות ולממש, לאפשר, לשתף פעולה בשיקול דעת ולא לערוך אודישנים לשולט .

5. תהיי סלקטיבית במידע שאת מוסרת, באיזה שלב את מוסרת, תסמכי על תחושות הבטן שלך ספציפית למי שמולך.

6. מי ששם פול גז ברכב קר לא יגיע איתו רחוק
Tainted​(לא בעסק)
לפני 8 שנים • 7 בנוב׳ 2015
Tainted​(לא בעסק) • 7 בנוב׳ 2015
אני לא מסכימה עם "הוא". זה לא עובד ככה. זה רק עובד ככה שאתה גבר.
לבוא עם כיסוי עיניים ולקשור את עצמי באיזה בית מלון בשביל גבר עלום שלא חושף כלום מעצמו, זה מתכון בעיקר לצרות.
ואם פעם אחת או פעמיים זה יצא טוב, אז מספיק פעם אחת שלא, וזה מצלק לכל החיים.

זהירות זו לא מילה גסה.

אונס כן. 

אני מכירה את המצב הזה שבו "שולט" מתחיל להפעיל מכבש לחצים ואיומים עליך כי את רעבה ל'לחם' ורוצה להתנסות.
אנשים שרואים את זה כאילו ואת גוזלית קטנה לאכילה. שאת לא מבינה לגמרי, שאת עדיין לא יודעת את כללי הזהירות...
אין מה לעשות. זה לא אותו הדבר שאת אישה נשלטת ושאתה גבר שולט.
הוא יכול להיות הכי אמין בעולם, אבל עד שלא אדע מי הוא- אין שום סיבה שהוא ידע אותי. 
שלא נדבר על לקשור אותי. ח. 

בקיצור ולסיום סיומת,
ת ז ה ר י. 
אין שום דבר רע בלהתנסות, אני בעד. אבל אם להתנסות, אז לעשות את זה בבטחון.
כמו שלא תקפצי ממטוס בלי מצנח כי זה "יכול להיות חיובי ולהנות ולממש ולאפשר וכו'" את גם לא תעשי את זה מול זר גמור שיכול להיות גם רוצח.
כן אני יודעת שזו הגזמה. זאת בדיוק המטרה.

It only takes once.

הישמרי לך ופעלי בחוכמה. 

T.

נ.ב.
או שתדברי עם Discipline.  עליו אני מוכנה לחתום ככשר icon_smile.gif  
הוא​(שולט)

דומי

הוא​(שולט) • 7 בנוב׳ 2015
זה נכון כשאת מצטרפת למועדון "גברים מסוכנים/חארות- נשים מסכנות/גוזליות/קורבניות בע"מ"

בפועל לשמחתי יש לא מעט פרטנריות שלא חברות בו.
סוררת בשקט​(אחרת)
סוררת בשקט​(אחרת) • 7 בנוב׳ 2015
מיסתוריות, שמיסתוריות. סליחה על החרוז האידיוטי, אבל מה שאת מתכננת לעשות- אידיוטי הרבה יותר. 
את לא רוצה להישלט על ידי מישהו שאת סומכת עליו, שלא יפגע בגופך או בנפשך? את לא רוצה לראות אותו לפני כן, לשמוע אותו, להריח אותו, לוודא שאת נמשכת אליו, שיש כימיה ביניכם?
וזה עוד בקטנה. זה יכול להיות הסיוט הכי גדול שלך. או 3 או 4 סיוטים הכי גדולים שלך יחד. 

כמעט סיפרתי כאן סיפורי זוועות שעברתי, אבל החלטתי להימנע. אני בטוחה ששמעת סיפורים כאלה או דומים. מקווה שתשקלי את צעדיך. 
תפגשו במקום ציבורי, דברו קצת, תכירו, ואז תתחילו לשחק. 
Tainted​(לא בעסק)
לפני 8 שנים • 8 בנוב׳ 2015

Re: דומי

Tainted​(לא בעסק) • 8 בנוב׳ 2015
הוא כתב/ה:
זה נכון כשאת מצטרפת למועדון "גברים מסוכנים/חארות- נשים מסכנות/גוזליות/קורבניות בע"מ"

בפועל לשמחתי יש לא מעט פרטנריות שלא חברות בו.

עד שלא תהיה אישה או תצעד בנעליהן של נשים לא תבין למה טוב שהרוב כן חברות בו. icon_smile.gif

הרעיון הוא אגב לא להפוך לקורבן. אני מאמינה שלא פספסת את זה אבל עדיף שזה יהיה כתוב.