ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה של איכפתיות

תלת מימד
לפני 8 שנים • 24 בינו׳ 2016

שאלה של איכפתיות

תלת מימד • 24 בינו׳ 2016
שאלה רצינית..
מופנית לשולטים היקרים בינינו.
בסולם של 1-10...
מה רמת האיכפתיות האמיתית שנדרשת מאיתנו כלפי הנשלטת, מחוץ לסשן.

בנוגע לחיים, משפחה, סיפורים, חברות ושאר ירקות.
Kalkal​(לא בעסק)
Kalkal​(לא בעסק) • 24 בינו׳ 2016
אני לא מצליח להבין את השאלה. 

מה מידת האכפתיות שצריכה להיות לך לכלב שלך מעבר לזמן המשחק?
מה מידת האכפתיות שצריכה להיות לך לאישתך מעבר לזמן הסקס?
מה מידת האכפתיות שצריכה להיות לך לרכוש שלך בשביל שהוא לא יתקלקל ויתפוצץ לך בפנים?

הצלחתי לענות לך?
    התגובה האהובה בשרשור
sm69​(שולט)

איכפתיות זה עניין בסיסי בכל סוג של יחסים, השאלה היא בגבולות

sm69​(שולט) • 24 בינו׳ 2016
שולט חייב בשמירה והגנה על הנשלטת, כי בסשן היא מפקידה את כל כולה בידיו של השולט ומכאן האחריות שלו כלפיה.
עד כאן העיקרון הבסיסי.
מכאן זו כבר שאלה פרטנית של סוג היחסים, האם מדובר בזוג שנכנס למשחקי תפקידים, או שהבסיס שלהם הוא שולט נישלטת שיש להם גם סוג של חיים משותפים שכלפי חוץ נראים רגילים למדי.
או מהצד השני כשמדובר בסשנים בתשלום שבו יש עסקה של כסף או שווה כסף בתמורה לסשן כזה או אחר.

בין שתי הקצוות שתארתי יש כמובן מנעד רחב של קשרים ואין כאן חוק אחד מובהק.

מה שכן חשוב ששני הצדדים יבינו את המהות ואת הקווים האדומים של הקשר וכל מקרה נכון לגופו.

אני התנסתי בזוגיות שהיה בה המון קטע של שולט ונישלטת כאשר מול החברים המשותפים הופענו כזוג רגיל, וגם היתה לי כלבה שהקטע שלה ושלי שהיא היתה חור לשימושי ולמעט פקודות מצידי, לא היתה כמעט שיחה.
גם זה היה כיף וגם זה היה כיף, כל מקרה הוא לגופו של עניין.

זו לפחות דעתי
Master in Slippers
Master in Slippers • 24 בינו׳ 2016
שמעת על המושג אפטר כר?
בטיול לתוך עצמי​(שולט)

שאלת, אז אני אענה!

שולט רוצה שהנשלטת תהיה כולה שלו, שתתמסר לו לחלוטין, ללא עכבות.
על מנת להגיע לסוג כזה של קשר, יש צורך באינטימיות אדירה, שיכולה להיות מושגת רק על ידי התעניינות והיכרות עמוקה עם העולם של הצד השני.
נשלטת שתרגיש שלשולט שלה לא אכפת ממנה, פשוט לא תתמסר כל כך בקלות.
תגרום לה להרגיש איתך בנוח להציג עצמה לראווה והיא תיתן לך עולם ומלואו.

לילה טוב.
Blue eyed bender​(שולט)
לפני 8 שנים • 25 בינו׳ 2016

דעתי

Blue eyed bender​(שולט) • 25 בינו׳ 2016
תלת מימד
אני לא מסכים עם אופן שאלת השאלה. שום דבר לא ״נדרש״ לא ממך ולא ממנה. יחסים, בדס״מים או לא מבוססים על הסכמה הדדית. אז מה שנדרש ממך תלוי בכלבה שאיתך ובמה שהיא ״דורשת״ בשביל לתת את כולה בשבילך. אז השאלה מה הקשר שלכם. סטוץ? אתם זוג גם מחוץ לסשנים? יש רגשות?

Kalkal
לא יודע אם הצלחת לענות לא. גברים לא משהו בהבנת רמזים.

aurora1607(נשלטת)
מילה קטנה מחנון לשעבר - ״אברה כדברה״ זה ערמית שבפרוש חופשי אומר ״אני אברה כפי שאדבר״. אז אומרים את זה לפני שיוצרים דברים לא לפני שמעלימים אותם (:

שלח/י הודעה
Master in Slippers
צודק!
Drizztpool​(שולט){קושקה שלי}
לפני 8 שנים • 25 בינו׳ 2016

לא באמת שאלה של איכפתיות

יותר שאלה של אופי או טיב הקשר.
אם הקשר הוא קשר זוגי מטיבו אז כמובן שאדאג לבת-הזוג שלי, לא משנה אם היא נשלטת שלי, כלבה, זונה, חור... וכו'
אם אין קשר זוגי, אלא מפגש אירעי, חד פעמי, אדאג לה במהלך כל הזמן שהיא איתי - לבטחונה, לשלומה ולשלמותה (נפשית ופיזית).
אם אנחנו בתחום האפור, קרי קשר מסוג Friends with benefits ודומיו, אתייחס אליה בהתאם לאיך שהייתי מתייחס אילו לא היינו מזדיינים/מסתשנים - אם במקרה כזה הייתי דואג לה כי היא חשובה לי ויקרה לליבי, אדאג לה בין אם אנחנו מזדיינים/מסתשנים או לא. אם היחס שלי כלפיה הוא יחס של קרובים/רחוקים שכזה, כלומר אנחנו בקשר מדי פעם, ומדברים על שטויות, אבל אין בנינו קירבה ודאגה אישית האחד כלפי השניה, אז כך אתייחס אליה בין אם אנחנו מזדיינים/מסתשנים או לא.

מקווה שהכוונה עברה icon_smile.gif
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 8 שנים • 26 בינו׳ 2016

זה ממש מציק לי אז

בלוסום​(לא בעסק) • 26 בינו׳ 2016
לא ערמית אלא ארמית
לא אברה (כנף) אלא אברא (אצור)
לא כר אלא קייר
תלת מימד
לפני 8 שנים • 27 בינו׳ 2016

מצטער על ניסוח השאלה

תלת מימד • 27 בינו׳ 2016
חברים וחברות יקרים
סליחה על הניסוח ותודה על הרצינות.
אינני שולט מתחיל ויש לי מושג וחצי לגביי הכל.
רציתי לעשות רק מעין סקר קטן בלבד על רמת האכפתיות והמעורבות בחייה הפרטיים של הנשלטת בעיקר שלא מדובר ב7\24. לגביי דברים שאינם מעניינכם ברמת החיים האישיים שלה.
אחלה יום.