סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מחקר בקרימינולוגיה

Delta wing
לפני 8 שנים • 29 בדצמ׳ 2015

אשתתף בשמחה.

Delta wing • 29 בדצמ׳ 2015
למרות שאני לא סאדיסט או מזוכיסט קלאסי ...
fotlover​(נשלט)
לפני 8 שנים • 5 בפבר׳ 2016

שאלון

fotlover​(נשלט) • 5 בפבר׳ 2016
אשמח לקבל כאן בפרטי את השאלון.
נחל
לפני 8 שנים • 6 בפבר׳ 2016

שלחי גם אליי

נחל • 6 בפבר׳ 2016
אשמח לקבל שאלון
מסורס​(נשלט)
לפני 8 שנים • 7 בפבר׳ 2016

אם יש צורך תשלחי את השאלון

מסורס​(נשלט) • 7 בפבר׳ 2016
אשמח לסייע בשאלון
Personal educator​(שולט)
לפני 8 שנים • 7 בפבר׳ 2016

הקשר שבין בסד״מ לקרימינולוגיה

Personal educator​(שולט) • 7 בפבר׳ 2016
האם יש קשר כזה?? מישהו יכול להסביר אותו? האם הקשר בין בסד״מ לקרימינולוגיה שונה מהקשר בין נהיגת מונית לקרימינולוגיה? בין גניקולוגיה לקרימינולוגיה? לעריכת לדין? לצניחה חופשית? אפשר למצוא פושעים בכל תחום מקצועי או תחביבי. אז אנחנו עושים מחקר מעניין על בסד״מ או מחקר בקרימינולוגיה? אולי זה פשוט יותר סקסי....?
פסיכו לוג​(שולט)
לפני 8 שנים • 9 בפבר׳ 2016

Re: הקשר שבין בסד״מ לקרימינולוגיה

פסיכו לוג​(שולט) • 9 בפבר׳ 2016
Personal educator כתב/ה:
האם יש קשר כזה?? מישהו יכול להסביר אותו? האם הקשר בין בסד״מ לקרימינולוגיה שונה מהקשר בין נהיגת מונית לקרימינולוגיה? בין גניקולוגיה לקרימינולוגיה? לעריכת לדין? לצניחה חופשית? אפשר למצוא פושעים בכל תחום מקצועי או תחביבי. אז אנחנו עושים מחקר מעניין על בסד״מ או מחקר בקרימינולוגיה? אולי זה פשוט יותר סקסי....?
בזמנו באוניברסיטה כתבתי מחקר במסגרת החוג לפסיכולוגיה שדווקא צד את עין ראש החוג לקרימינולוגיה שהציעה לי לעשות את התואר השני אצלה ולפתח את אותו מחקר לתזה. בהחלט יש קשר ואפילו כמה. וכמו כל דבר בחיים, תלוי מאילו זוויות מעניין אותך להביט על התנהגויות ומה המטרה היישומית הסופית שלך.
Personal educator​(שולט)
לפני 8 שנים • 9 בפבר׳ 2016

בסד״מ וקרימינולוגיה

Personal educator​(שולט) • 9 בפבר׳ 2016
אולי ראש החוג התעניינה יותר בבסד״מ ופחות בקרימינולוגיה? בדקת איתה את זה? icon_smile.gif אני עדיין דבק במחשבה שבסד״מ הוא לא פשע יותר מאשר נהיגה היא פשע. גם כאן וגם שם אפשר לבצע עבירות שהן כבר בתחום הפשיעה.