אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הבדלים בין מלכות בתשלום לבין זנות

dror30
לפני 8 שנים • 11 בפבר׳ 2016

Re: בשתי מילים "אין הבדל"

dror30 • 11 בפבר׳ 2016
יורד ונעלם בך כתב/ה:
מספיק לקרוא את התגובה של לירי ולהבין שהיא מתאימה למחוזות תל ברוך והסביבה.

מצד שני, כל אחד זכאי לעשות מה שהוא רוצה עם חייו/ה רק שלקרוא לזה "מלכה בתשלום" או "מקצוענית" ושאר כינויים מסביב זה התחסדות עלובה למדי.
מהתגובה שלך אפשר להבין את התגובה הקודמת שלה, מה זה אומר מתאימה לתל ברוך? 
התפיסה הזאת שזונה זאת קללה נוראית, ונשים בזנות הן נחותות, זה מה שמצריך התגוננות כזאת מפני המילה. 
כשלמעשה נשים בזנות לא פוגעות באף אחד, וכמה שהכרתי ועסקו בזה מעריך אותן הכי בעולם. 
לעומת זאת כל מי שצורך שרותי מין (ואם מחשיבים פורנו זה כולל כמעט את כולם), הם אולי אלו שפוגעים בגוף של אחרות, אבל את כל הבושה במקום אל עצמנו מעבירים אותה לנשים שנמצאות שם כך שלא מספיק שנפגע בהן גם נבייש אותן על כך.
Ophel1973​(נשלט)
לפני 8 שנים • 12 בפבר׳ 2016
Ophel1973​(נשלט) • 12 בפבר׳ 2016
איזה היפוך של הנושא.
הבעיה המוסרית בזנות, אינה המילה עצמה הוא עצם מכירת שרותי מין.
הבעיה היא שברוב מכריע של המקרים יש ניצול קשה של המוכר/ת, ולא בכדי הטטיסטיקות מעידות על ~70% פוסט טראומה אצל עוסקים /ות בזנות (זה יותר ממשוחררי ויאטנם, אסירים פוליטים, נשים מוכות...). נוסף על כך מכירת שרותי מין הוא "מקצוע" שחושף את המוכרים /ות  לסיכונים ולאלימות, וזה יהיה נכון גם למי שלא מגיע ל"מקצוע" מתוך ניצול.
בוודאי יהיו נשים וגברים שימכרו שרותי מין מתוך בחירה חופשית ללא כל השפעות ארוכות טווח (כמו כל עבודה אחרת). אך הם מיעוט, וללקוח אין באמת את היכולת לדעת האם זהו המצב. 

לגבי שרותי מלכה בתשלום, אני לא מכיר נתונים. אני לא אתפלא שהמצב דומה לזנות, (גם אם יש קצת יותר מקרים של בחירה חופשית). 
sales

היי

sales • 12 בפבר׳ 2016
בשביל המלכה יש הבדל עצום כי היא שוכבת עם העבד,בשביל העבד זה דומה כי הוא מקבל הרפיה תמורת תשלום,אבל אני מאד לא ממליץ לעבד להגיד את זה ליד המלכה
בלוסום​(לא בעסק)

מלכות בתשלום וזנות

בלוסום​(לא בעסק) • 12 בפבר׳ 2016
בעיני אין פשוט ש ו ם הבדל.
חוץ מזה, בל נטעה שיש פה כפיה לבחור בזה. בקטע הזה זה ממש לא כמו זנות.
יש לי מספיק חברות מסביב לדעת שמדובר בחמדנות נטו. 
בעיני אין דבר מבחיל ומאוס יותר ממלכות בתשלום. 
אם את רוצה לעשות כמה ג'ובות - תעשי לך ולעצמנו טובה ולכי לעבוד!!
מג'נטה
מג'נטה • 12 בפבר׳ 2016
Ophel1973 כתב/ה:
איזה היפוך של הנושא.
הבעיה היא שברוב מכריע של המקרים יש ניצול קשה של המוכר/ת, ולא בכדי הטטיסטיקות מעידות על ~70% פוסט טראומה אצל עוסקים /ות בזנות (זה יותר ממשוחררי ויאטנם, אסירים פוליטים, נשים מוכות...). נוסף על כך מכירת שרותי מין הוא "מקצוע" שחושף את המוכרים /ות  לסיכונים ולאלימות, וזה יהיה נכון גם למי שלא מגיע ל"מקצוע" מתוך ניצול.
בוודאי יהיו נשים וגברים שימכרו שרותי מין מתוך בחירה חופשית ללא כל השפעות ארוכות טווח (כמו כל עבודה אחרת). אך הם מיעוט, וללקוח אין באמת את היכולת לדעת האם זהו המצב. 

לגבי שרותי מלכה בתשלום, אני לא מכיר נתונים. אני לא אתפלא שהמצב דומה לזנות, (גם אם יש קצת יותר מקרים של בחירה חופשית). 
תקן אותי אם אני טועה - אתה שואל אם המצפון של מי שהולך למלכות בתשלום אמור להיות נקי יותר ממי שהולך לזונה ברחוב?
בקלילות וברצינות

מלכה???שולטת??

בקלילות וברצינות • 12 בפבר׳ 2016
אם היא הייתה עשירה ואוהבת לשלוט
סביר להניח שהיא תמצא לה נשלט חתיך תעשה בו כל שהיא רוצה
ללא הקשר כספי
כן זה זנות
שולטת ומלכה יקרה את שלמה עם עצמך שאת לא זונה?
מה את מתרגזת מאנשים שחושבים שכן?
אם יגידו יש לך 3 רגליים .את תצחקי
מפני שזה לא נכון ולא קשור למציאות
כעת מפריע המילה זונה. יש בזה אמת
תהני
Ophel1973​(נשלט)
Ophel1973​(נשלט) • 12 בפבר׳ 2016
מג'נטה כתב/ה:
Ophel1973 כתב/ה:
איזה היפוך של הנושא.

תקן אותי אם אני טועה - אתה שואל אם המצפון של מי שהולך למלכות בתשלום אמור להיות נקי יותר ממי שהולך לזונה ברחוב?
מה שהקפיץ אותי היה ה- OP, שבין השורות מרמז שהבעיה בזנות היא הנשים שמוכרות שרותי מין ולא הגברים שצורכים אותם.

וכן, לפנ שהיתי אפילו שוקל ללכת למלכה בתשלום, היתי משקיע זמן לוודא שאין פה יחסי ניצול. 
טליה​(שולטת)
טליה​(שולטת) • 12 בפבר׳ 2016
Ophel1973 כתב/ה:
איזה היפוך של הנושא.
בדיוק!

הבעיה אינה ניצול של נשים במצוקה, שנאלצות למכור את גופן.
הבעיה היא שנשים לא מוכנות להיות מנוצלות בחינם, ולוקחות על זה כסף.
באמת, כל כל מגעיל... כל כך לא מוסרי ולא אלטרואיסטי מצדן!
המלט

Re: הבדלים בין מלכות בתשלום לבין זנות

המלט • 12 בפבר׳ 2016
James Bondage כתב/ה:
סויר כתב/ה:
מה דעתכם? עד כמה שירותי שליטה בתשלום מזכירים זנות והאם יש פגם מוסרי בקבלת שירותים אלו?

ועכשיו בחזרה לנושא הדיון: השאלה כמו שנשאלה היא חסרת משמעות בהעדר "מוסר ייחוס". מה שאני יכול (אולי) לתרום לכוון תשובה -- אני חושב שאין הבדל משמעותי במוסריות -- כיצד שלא תבחרו להגדיר אותה -- בין מקומות שבהם זנות מותרת (הולנד, אוסטרליה, גרמניה, מדינת נבדה בארה"ב) וכאלה שבהם היא אסורה (ישראל, רוב ארה"ב).

רק הערה קטנה: אין בישראל חוק האוסר על זנות. מה שאסור הוא כל פעולה שממנה משתמע מיסוד, סרסרות, אירגון (לרבות פירסום)  וניהול מסודר של זנות. לכן, זונה ברחוב אינה עוברת על כל חוק. הזונות בחוף תל-ברוך אינן נעצרות על ידי המשטרה. אבל בתי-בושת צפויים לפשיטות משטרתיות בחסות החוק.
לילימיי​(שולטת)

Re: הבדלים בין מלכות בתשלום לבין זנות

לילימיי​(שולטת) • 12 בפבר׳ 2016
סויר כתב/ה:
אני שואל את עצמי האם שליטה בתשלום לא מזכירה זנות במובן מסוים? והאם יש פגם מוסרי בקבלת שירותים כאלו?
בשני המקרים מדובר במישהי שמוכרת את מיניותה תמורת תשלום, ומבצעת אקט מיני עם גברים שלפעמים ללא התשלום בחיים לא הייתה נוגעת בהם.
בהרבה מן המקרים זונות מגיעות למקצוע מתוך מצוקה כלכלית או נפשית, לפעמים אפילו המקצוע נכפה עליהן. ולכן יהיו לא מעט אנשים שיגידו שבהליכה לזונה יש פגם מוסרי.

עם זאת יש הבדלים בין זנות לבין שליטה בתשלום:
בניגוד לזונה סביר להניח שמלכה בתשלום לא פונה למקצוע מתוך מצוקה כלכלית ולא כי נכפה עלייה, אלא סתם מתוך רצון אישי לממש את פנטזיית השליטה שלה, ועל הדרך היא אומרת לעצמה למה לא להרוויח גם קצת כסף מהתחביב שלי שממילא אני עוסקת בו.
בנוסף מלכה בתשלום בדרך כלל לא שוכבת עם הלקוח ולכן האקט המיני הוא הרבה פחות אינטימי ופוגעני מבחינה נפשית.

מה דעתכם? עד כמה שירותי שליטה בתשלום מזכירים זנות והאם יש פגם מוסרי בקבלת שירותים אלו?
אני מתנצל מראש עם מישהי נפגעה מההשוואה.

כל מה שבתשלום, הוא קצת זנות.
הרי שולטת, שבכיף שלה לשלוט
אין שום סיבה שתיקח על מפגשים כסף.
בשליטה בתשלום, הנשלט
מתכנן את הסשן, והשולטת בתשלום
מציבה\מציגה את המחיר המתאים לה.

בעל המאה, הוא בעל הדעה
גם אם היא תגיד לך אחרת (;