ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תודה לבחור מהצ'ט אתמול

אנה פסקל
לפני 8 שנים • 29 בפבר׳ 2016

תודה לבחור מהצ'ט אתמול

אנה פסקל • 29 בפבר׳ 2016
רציתי להגיד תודה לבחור שאתמול בצ'ט סוג של איחל לי ללכת להזדיין עם ערבים בגלל מה שכתבתי בפרופיל שלי.
אני משערת שאם התשובה שלי לא הייתה "ביי ביי" המשפט הבא היה שיאנוס אותי סודני. אבל אולי לא, אולי אני טועה.

אני לא פניתי אלייך, אתה פנית אליי.
יכולת באותה מידה להחליט לסגור את הפרופיל שלי ולהמשיך הלאה.
אבל לא, ראית לנכון לפתוח עליי ג'ורה ולתת לג'יפה הזו לצאת.

מעניין, אף פעם לא כתבתי למישהו שהפרופיל שלו היה בעיניי דוחה, בוטה, וולגרי – גם כשנתקלתי בכאלו.
כי זכותו של כל אחד לכתוב מה שהוא רוצה, לא?
חשבתי (אולי לתומי) שחלק מהקטע של הכלוב, זה שמדובר ב'קהילה' של אנשים שהם לא הכי במיינסטרים, ולכן יכולים להעריך את עניין הסובלנות כלפי אנשים עם דעות אחרות משלהם או העדפות שונות משלהם.

אולי טעיתי. אולי זה רק עד הקטע של שמאל-ימין בספקטרום הפוליטי.

פעם ישבתי בדייט עם מישהו מפה, והוא אמר לי שאם הייתה מישהי ממש ממש יפה, אבל לא בקטע של בדסמ, ומישהי פחות מושכת, אבל כן בעניין של בסדמ, הוא יעדיף את זו הפחות מושכת. בגלל הבסדמ.
אז שאלתי את עצמי היום אם במצב ההיפותטי שרק ערביות היו בעניין של בדסמ, ולא היו יהודיות בכלל בקטע, אם אותו בחור עם איחוליו הלבביים היה 'עושה את זה' עם ערבייה. מה מקבל את הבכורה? הערביה או הבדסמ? או שזה לא אותו דבר בשביל גברים?

אז תודה לך בחור מהצ'ט, סתם, כי פתאום שמחתי אפילו עוד יותר בבחירה שלי לדייק עבור עצמי מה באמת חשוב לי. 
    התגובה האהובה בשרשור
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 29 בפבר׳ 2016
מצטערת שעברת את זה, כמישהי שהפרופיל שלה אומר פחות או יותר אותו הדבר אני רוצה להגיד לך שהתגובות שקיבלתי פה מגוונות ויש מכל הסוגים, לצערי הכלוב הוא חלק מהעולם הוירטואלי בו אנשים מרשים לעצמם להתבהם מאחורי המקלדת
ושוב תודה לכלובי כפרה עליו על כפתור ההתעלם והיכולת לרשום הערות בפרופילים שלהם.
כלובי
כלובי • 29 בפבר׳ 2016
אשמח לדעת מי התכשיט הזה...

עצם זה שיש כפתור התעלם, וזה שמדובר באתר BDSM - לא אומר שמותר לכל אחד להתנהג איך שבא לו, אין שום סיבה להתנהג בכלוב בצורה מחפירה/פוגענית  ומי שמתעקש להתנהג כך - נחסם.
הדרך הקשה

תפרסמי את הניק

הדרך הקשה • 29 בפבר׳ 2016
ואל תקחי קשה, זה "הכלוב", הרבה כלומניקים, בכל מיני צורות וגדלים שכלואים בתוך המקום הוירטואלי הזה.
וזה מה שיפה בזה, הם נשארים שם.

אם את רוצה באמת להכיר אנשים מהסוג שאת מחפשת אז הדרך הכי טובה לעשות זאת זה להגיע ל"מאנצ׳ים" ולהכיר אנשים מכל הספקטרום ואולי אפילו תשני את ההעדפות שלך... כי מהתרשמותי האישית סוציאליסטים הם אנשים פחות מכילים וידידותיים מקפיטליסטים ליברליים.

לכלומניקים האלה יש זמ"ח קצר יותר ממיקרובים כשמדברים על פעילויות מהסוג שהזכרתי.
שלגי
שלגי • 29 בפבר׳ 2016
נבלות יש מכל גווני הקשת (הפוליטית ובכלל), גם חלאות..

יבורך כלובי וכפתור ההתעלם
A v​(שולט)
לפני 8 שנים • 1 במרץ 2016

Re: תודה לבחור מהצ'ט אתמול

A v​(שולט) • 1 במרץ 2016
אנה פסקל כתב/ה:
רציתי להגיד תודה לבחור שאתמול בצ'ט סוג של איחל לי ללכת להזדיין עם ערבים בגלל מה שכתבתי בפרופיל שלי.
אני משערת שאם התשובה שלי לא הייתה "ביי ביי" המשפט הבא היה שיאנוס אותי סודני. אבל אולי לא, אולי אני טועה.

אני לא פניתי אלייך, אתה פנית אליי.
יכולת באותה מידה להחליט לסגור את הפרופיל שלי ולהמשיך הלאה.
אבל לא, ראית לנכון לפתוח עליי ג'ורה ולתת לג'יפה הזו לצאת.

מעניין, אף פעם לא כתבתי למישהו שהפרופיל שלו היה בעיניי דוחה, בוטה, וולגרי – גם כשנתקלתי בכאלו.
כי זכותו של כל אחד לכתוב מה שהוא רוצה, לא?
חשבתי (אולי לתומי) שחלק מהקטע של הכלוב, זה שמדובר ב'קהילה' של אנשים שהם לא הכי במיינסטרים, ולכן יכולים להעריך את עניין הסובלנות כלפי אנשים עם דעות אחרות משלהם או העדפות שונות משלהם.

אולי טעיתי. אולי זה רק עד הקטע של שמאל-ימין בספקטרום הפוליטי.

פעם ישבתי בדייט עם מישהו מפה, והוא אמר לי שאם הייתה מישהי ממש ממש יפה, אבל לא בקטע של בדסמ, ומישהי פחות מושכת, אבל כן בעניין של בסדמ, הוא יעדיף את זו הפחות מושכת. בגלל הבסדמ.
אז שאלתי את עצמי היום אם במצב ההיפותטי שרק ערביות היו בעניין של בדסמ, ולא היו יהודיות בכלל בקטע, אם אותו בחור עם איחוליו הלבביים היה 'עושה את זה' עם ערבייה. מה מקבל את הבכורה? הערביה או הבדסמ? או שזה לא אותו דבר בשביל גברים?

אז תודה לך בחור מהצ'ט, סתם, כי פתאום שמחתי אפילו עוד יותר בבחירה שלי לדייק עבור עצמי מה באמת חשוב לי. 
את משקרת כאן.

אולי כדי לקבל סימפטייה.. אולי כדי לצאת גדולה..

לא יודע מה 

אבל יודע בדיוק מה כתבתי לך. והמשפט היה..

"בטח לצאת עם ימני לא. אבל להזדיין עם ערבים כן?"   

מדהים שאתם מוכנים לעשות שלום עם ערבים אבל לא עם בני עמכם שחושבים שונה ממכם.
A v​(שולט)
A v​(שולט) • 1 במרץ 2016
ועוד...

האירונייה יורה לעצמה ברגל כשאת מדברת על "סובלנות"

ואני בטוח לא קיללתי ולא איחלתי לך מטוב ועד רע.

זה שדימיינת לעצמך...זה שלך לחלוטין.

וערבים אני לא שונא. אפילו לא במידה שאת שונאת ימניים.
שלגי
שלגי • 1 במרץ 2016
Av בהנחה שהיא כיוונה אליך, האמירה שלך לא לעניין בכלל, בלשון המעטה. וזו דעתי כמובן.
ואני, רחוקה מאוד מהשמאל במפה הפוליטית, סביר להניח שאילו הייתי גבר היא היתה מסרבת לי בתקיפות - כך שאין כל קשר לדעות פוליטיות.
A v​(שולט)
A v​(שולט) • 1 במרץ 2016
שלגי כן היא מכוונת אלי רק שינתה את המציאות קצת.

וזו לא היתה אמירה אלא שאלה.

והיא לא סירבה כי לא ניסיתי והיא בטוח שלא..

קראתי את הפרופיל  והייתי מאוד סקרן להבין את השנאה הזו.

זה שהיא הציגה את הדברים כמו שהציגה... לא אומר שהיא לא חוטאת לאמת.