סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה אין פה בחורות שנראות ממש טוב?

Miss Nicole​(שולטת){014@limorm}
לפני 11 שנים • 28 בנוב׳ 2012

גברים כאן זיפט

מי מכוער באתר זה כל הגברים אני נראה לי נשים יותר יפות בחיצוני ובאופי יש כאן לפי מה אני ראיתי ודיברתי , וכיעור בולט זה אתם הגברים מגעילים מכוערים וחוצפנים
מאו​(שולטת)
לפני 11 שנים • 29 בנוב׳ 2012
מאו​(שולטת) • 29 בנוב׳ 2012
Stoli, שאלה לגיטימית: אתה חתיך על, 1.85+ גובה, בעל השכלה גבוהה, אינטלקט ער, זין גדול אך לא ענק ויכולת לתפעל אותו בכל אחת מהתנוחות המובילות לאורגזמה בהשפרצה מחדירה?
לא?
חבל.
עלוב החיים

האמת (או האבסורד) הם

עלוב החיים • 29 בנוב׳ 2012
שהרזות והכוסיות לא צריכות את האתר כדי שאנשים יעשו בשבילהן מה שהן רוצות
לכן אם יש פה מישהי שהיא רזה, כוסית ונראית ממש טוב, אזז אחד מ-2: או שהשליטה בדמה ובעורקיה, או שהיא מלכה בתשלום.
מלכתא

Re: האמת (או האבסורד) הם

מלכתא • 29 בנוב׳ 2012
כספומט כתב/ה:
שהרזות והכוסיות לא צריכות את האתר כדי שאנשים יעשו בשבילהן מה שהן רוצות
לכן אם יש פה מישהי שהיא רזה, כוסית ונראית ממש טוב, אזז אחד מ-2: או שהשליטה בדמה ובעורקיה, או שהיא מלכה בתשלום.

זה משתלב יופי עם העובדה שאתה מציג את רצונך להיות מנוצל כלכלית, אז מלכה בתשלום מתאימה לך בול.

רק שעם הסקת מסקנות מהפרט אל הכלל אתה לא תגיע רחוק.
אל תלכלך את כולנו עם בצע כסף.

ועוד הערה,
קהל הג'ונגליסטים פה קורא שחסר להם נשים רזות,
אבל יש כאן לא מעט נשלטים שחסר להם נשים שמנות! כל מה שהם רוצים זו אישה גדולה, עבת בשר, שתפרק להם את הצורה- אבל אין... כולן בינוניות מדיי, רזות מדיי.
לא רואה אותם מלכלכים את הפורום עם הודעות בסגנון "כולן מכוערות, למה אין פה אף אחת במידה 46 וחזיה גדולה מ-D?".... כנראה שאתם צריכים להכניס את היד לתחתונים ולחזור לרייר על שחקניות פורנו במקום אחר.
Kengeru xP​(נשלט)
לפני 11 שנים • 8 בפבר׳ 2013

Re: לא מיצינו כבר את הנושא?

Kengeru xP​(נשלט) • 8 בפבר׳ 2013
בחורה בהפרעה כתב/ה:
בהתחלה עוד הייתי תמימה וחשבתי שמה שאני רואה בספייס(בזמנו המון צעירים יפים ויפות)הוא מה שמתרחש גם כאן.לאחר כמה מסיבות נוספות הבנתי כי מרבית הגברים כאן פשוט דוחים ובחוץ הם לא היו מעיזים לפנות אלי.החלטתי שגבר אין סיכוי למצוא כאן ו נחמד סתם לדבר עם כל סוגי האנשים ללא קשר לגילם או מראהם שבשום אופן לא הייתי זוכה להכיר בדרך אחרת.
מי שיש לו בעיה עם מה שיש כאן והוא מחפש בחורה שיחפש בחוץ.לא מבינה את הסיפור.אתה כל כך חתיך ומראה כל כך חשוב לך אז לך תתחיל עם בחורה בכל מקום רק לא כאן.
אני את הגברים שלי לא בוחרת מכאן.
אני הולכת ובוחרת אותם במקומות אחרים במקום להסתתר מאחורי המסך ולבכות כאילו שאני לא יכולה לבחור גבר במסיבה או במקומות אחרים.אפילו הבחורה הכי מכוערת שיש לא תרצה אחד שבוחר אותה לפי מראה בלבד.זה דוחה.
תתגבר על עצמך ולך תצוד בחורה שטחית כמוך.אני בטוחה שלחתיך הורס כמוך לא תהיה בעיה.

אני לא חושב שהבחורים בחוץ לא מתחילים איתך בגלל שהם לא מעיזים אלא בגלל שאת לא אטרקטיבית ומושכת במיוחד. את סתם וואחשה ממורמרת. תמצאי חיים מאמי
Daddy's Kitten​(אחרת)
לפני 7 שנים • 17 במאי 2016
Daddy's Kitten​(אחרת) • 17 במאי 2016
אני אענה לך מנקודת המבט שלי, בתור אחת שנראית ממש אבל ממש טוב- למה לי לתת לאנשים וירטואליים לנסות לפתות אותי? כשאני יכולה לצאת לבר הסמוך ויתחילו איתי פייס טו פייס מאה חתיכים? 
אני אסביר את עצמי, אני הרי לא רואה מי נמצא מאחורי המקלדת, מבחינתי זה הסוטה הכי גדול שיש, זה מלחיץ אותי- אישית. אז אני לא צריכה את זה כי יש לי אלטרנטיבה אחרת נוחה הרבה יותר.
זאת בפרט שאני אישית לא ממש בדס"מית מופרעת והיום כמעט כולם קינקיים, אז מספיקים לי החתיכים מהבר/פאב/וואט אבר.
מממ זהו נראה ליicon_smile.gif
kaly
לפני 7 שנים • 18 במאי 2016
kaly • 18 במאי 2016
אין איזה מקום שפוסטים מטופשים וישנים שכאלה הולכים למות בו?

הצעה לכלובי:

***שירשור נעול***
שר האצבעות
שר האצבעות • 18 במאי 2016
טרול, כלוב. כלוב, טרול.
נעים להכיר
N i x

יש

N i x • 18 במאי 2016
רק שהגברים פה לא יודעים לחפש.. 
רוצים יפה וטיפשה..
אז כשמשוחחים איתך ומבינים שיש ראש על הכתפיים אוטומטית מדמיינים מולם אישה מכוערת .. הפסד שלהם icon_wink.gif