סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

גילית על הבדסמ שבך לפני גיל 18?

גולוסקלפר​(נשלט)
לפני 7 שנים • 26 ביוני 2016
גולוסקלפר​(נשלט) • 26 ביוני 2016
תודה מיתוסית על תשובתך המפורטת. מפתיע.
הייתי מניח שהמשיכה לאקטים שנהוג לדבר עליהם פה היא משהו שטבוע בנו מגיל צעיר מאד, ולא עניין של טעם נרכש.
יש כמובן הרחבה של האפקים, ודברים חדשים שנחשפים אליהם ככל שמעמיקים, אבל הגרעין, כך חשבתי, מצוי כבר בפנים, עוד לפני שלמדים שלדבר יש גם שם.

אני בכל אופן לא זוכר את עצמי לא מתבונן בהערצה ובמה שלימים התברר כחרמנות עצומה, בכפות רגליהן של נשים.
וכמובן דברים נוספים שצמחו עם הגיל, הרבה לפני 18.
Zvi Asaf​(שולט){()def}
לפני 7 שנים • 8 ביולי 2016
Zvi Asaf​(שולט){()def} • 8 ביולי 2016
היום כשאני מסתכל אחורה... כבר מחטיבת ביניים היה כיוון אבל סופית אחרי צבא.
yosishoam
לפני 7 שנים • 31 באוג׳ 2016
yosishoam • 31 באוג׳ 2016
זה התחיל אצלי בערך בגיל 16-17 אבל גדלתי בחברה שיש בה הפרדה מלאה בין גברים ונשים ומעולם לא נמשכתי לגברים אז זה נשאר בתחום הפנטזיה . 

כמעט כל מערכות היחסים שלי היו עם נשים "רגילות" שנחשפו דרכי לעולם הזה , חלקן בהצלחה וחלקן פחות . 

נראה לי שמיציתי והמערכת יחסים הבאה שתגיע בבוא היום כבר תהיה עם אחת שחיה את העולם הזה בזכות עצמה  . 

הבעיה היא שאני כל כל מורכב שגם ככה קשה למצוא מישהו שתתאים , למצוא אותה מתוך קהילה מצומצמת זה כמעט בלתי אפשרי . 
גל הצייתן​(נשלט)

גילית הרבה לפני 18

גל הצייתן​(נשלט) • 31 באוג׳ 2016
כל כך מוקדם שעדיף לא לאמר icon_smile.gif
אבל אני לא דוגמא בכיתה ב' ראיתי כבר סרט אדום... 
Ellen{MagisterDo}
Ellen{MagisterDo} • 31 באוג׳ 2016
אני נמשכתי לסצנה בגיל 17 ואפילו הייתי בצינוק המקורי של יפו. אבל להכנס נכנסו בגיל 19 כשקראתי לראשונה את דה סאד
PeterPup​(אחר)
PeterPup​(אחר) • 31 באוג׳ 2016
מאז בית ספר יסודי.
למחכנת של כיתה אלף היו מגפי עור ואני זוכר את עצמי מהופנט עליהן
מנחם920
לפני 7 שנים • 1 בספט׳ 2016
מנחם920 • 1 בספט׳ 2016
אני זוכר כל מיני דברים. בגן למשל  שיחקתי עם ילדה במדבקות ואז שמתי לה על העיניים.. 
אחרי באה ילדה אחרת אלינו לבית עטפתי אותה בסדין וביקשתי מההורים סלוטייפ. שאלו אותי בשביל מה זה אז אמרתי לקשור אותה.. 
ומשם זה רק התפתח..
HeatCliff​(נשלט)
לפני 7 שנים • 2 בספט׳ 2016
HeatCliff​(נשלט) • 2 בספט׳ 2016
הפוט פטיש היה שם מלידה לדעתי... המשיכה לשליטה התחילה אצלי בסביבות גיל ההתבגרות למרות שגם לפני כן נשים חזקות תמיד עשו לי פרפרים בבטן
ofer00
לפני 7 שנים • 2 בספט׳ 2016
ofer00 • 2 בספט׳ 2016
הכרתי את העולם הזה בגיל 17 אצל מלכה ממש מפורסמת דאז בחולון
אבל זוכר פנטזיות על נשלטות כילד צעיר.
מעניש את עצמי בצורה קצת מינית מפנטז על פנימייה שהמדריכה שם משפיטה אותי
ועדין היום לאחר הרבה זמן של טיפול רואה כיצד הדברים הם לא ממש מולדים אלה תוצר של מערכות יחסיים עם אמא.
אם יהיה לי פעם כוח אשמח לכתוב בלוג ולספר את המסע הפנימי שאני עובר לצד המסע החיצוני