אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

היא משלנו. כסף קטן לנו, קידום גדול למודעות.

Alatar​(שולט){Foxy LAB}
לפני 7 שנים • 12 ביולי 2016
Alatar​(שולט){Foxy LAB} • 12 ביולי 2016
slave for ever כתב/ה:
זה מה שהיא כתבה ואני מצטט:

"אני מקבלת שאלות של מי אני בכלל שאני כותבת ספר שמייצג את הקהילה. ובכן, לא כתוב בשום מקום שאני מייצגת את הקהילה, ולהיפך, אני מייצגת רק עצמי ומספרת רק את סיפורי. סיפורי כאדם וסיפורי כסאבית. בדרך אני מספרת על העולם בו חייתי. אני בטוחה שתזדהו שם עם כמה דברים, אבל אין לי כוונה להיות בדס"מ להמונים, כמו שעשה 50 גוונים. לשואלים- אני אמיתית ולא פיקציה. תשאלו את דיווה, אורלי, אלכס, רובי, נעים לי וכו'

כמו כן, אני לא יכולה לתת לאנשים לקרוא מהטיוטה כי זה מפר את תנאי האתר שבו נמצא הפרויקט.

מי שמעוניין מצרפת קטעים שכתבתי בכלוב ו אם ירצה גם לתמוך בסכום שיבטיח לו את הפרק הראשון בגרסת PDF.

בנוסף, אני לא יכולה להבטיח גרסה דיגיטלית של הספר, מאחר שאני לא יודעת אם תצא כזו.

אשמח אם תתמכו בפרויקט. בלעדיכם הוא לא ייצא לאור בכלל.

תודה ויום טוב icon_smile.gif "

אני חושב שהיא מפספסת את הכוונה שלי. 
קודם כל, לא כתבתי שהיא מתיימרת לייצג את הקהילה, אלא שספר כזה יכול לעשות יחסי ציבור טובים לנושא, ועל הנייר נראה שיש לה סיפור מעניין לספר. כמו כן, היה לי ברור לי שהיא לא "מומצאת" או "פיקציה".

ספציפית, נהוג שסופרים מתחילים מאפשרים לקרוא את דוגמאות של הכתיבה שלהם. אני לא מבין איך זה נוגד את תנאי האתר, כי הצצה מהירה בהד-סטארט בקטגוריה המתאימה מראה איך זה מתבצע. סופרים מפורסמים יותר (ע"ע עוזי וויל) רואים עצמם פטורים מזה, אבל אחרים בדר"כ לא. ופוסטים שפורסמו כאן בבלוגים לא נחשבים כדוגמת כתיבה. 

בקשר לגרסה דיגיטלית (גם אם היא רק ב- PDF), הרי שהיא קלה וזולה בהרבה (בהרבה!) להפקה, ואין סיבה הגיונית שלא לאפשר אותה. לבקש 920 ש"ח (!) על פרק אחד ב- PDF נראה לי פשוט לא סביר. 

עוד דבר שראוי לציין כשמדובר בספרים בהוצאה עצמית הוא האם הספר עובר עריכה ועריכה לשונית.  זה דבר שמראה גם על רצינות, וגם על איכות המוצר הסופי.

כי בסופו של דבר, היא מנסה למכור מוצר לקהל רחב. לא "50 גוונים של אפור" רחב, אבל ליותר מלחוג החברים הקרוב שלה. ובשביל לעשות את זה, היא צריכה to step up her game. 

(וזה נראה לי ברור, אבל אציין את זה בכל זאת -- הכל נאמר כביקורת בונה. לא כדי להתנגח או כדי להוכיח, ואני מאחל לה הרבה הצלחה עם הפרוייקט)
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 12 ביולי 2016
" ופוסטים שפורסמו כאן בבלוגים לא נחשבים כדוגמת כתיבה".

בוודאי שכן.
Alatar​(שולט){Foxy LAB}
Alatar​(שולט){Foxy LAB} • 12 ביולי 2016
ציטוט: " ופוסטים שפורסמו כאן בבלוגים לא נחשבים כדוגמת כתיבה". 

בוודאי שכן.

בהחלט לא.

יש שוני משמעותי בין כתיבה קצרה לכתיבת ספר. יש שוני משמעותי בין לכתוב סיפור שלם וקוהרנטי לבין לכתוב שלוש פסקאות על הגיגי פוסט פרידה. יש שוני משמעותי בין לכתוב לקהל יעד שלא מכיר אותך באופן אישי לבין לכתוב פוסט על איך זה שהטריד אותה החליט לפרוש מהכלוב.  
slave for ever​(נשלט)
אחי, אתה חופר

רוצה תתמוך, לא רוצה-אל תתמוך

אף אחד לא כופה עלייך
slave for ever​(נשלט)
הפרוייקט בוטל.

מי שתמך , לא יחויב.

תודה למי שכן רצה לעזור.

אם היו לי איזשהן מחשבות בנושא, להוציא ספר, הבנתי שעדיף לא לעשות בכלל.
yosishoam
לפני 7 שנים • 15 ביולי 2016
yosishoam • 15 ביולי 2016
היי חברות  וחברים ...
לא הייתי פה המון זמן וגם קודם לא הייתי פעיל במיוחד אז אני אעדן קצת את התגובה המקורית . 
בחיי שאני לא מבין את הדיון שהתפתח פה ...
אתם באמת לא מבינים למה חשוב להעלות למודעות את ה- BDSM כהתנהלות נורמטיבית ? 
נראה לכם שהמאבק הלהטב"י מכוון בעיקרו לשינוי חוקי ?? באמת ?? 
המאבק הוא מאבק על הלגיטימיות הציבורית וכיום להיות חד מיני הרבה יותר מקובל ממשיכה ליחסי שליטה אז בוודאי שחשוב להעלות מודעות לנושא . 
ספר (ואחר כך הסרט ) כמו 50 גוונים של אפור תרם תרומה מכרעת ללגיטימיות של ה-BDSM וזה חשוב , חשוב מאוד . 
לא רוצה כל כך להיכנס לסיפור האישי שלי אבל בגדול  אני יכול לגלות לכם שאם תאבקו פעם על המשמורת של הילדים שלכם והצד שכנגד יוכיח בבית הדין שאתם אוהבים שליטה הסיכוי שלכם לקבל את הילדים שואף לאפס , עכשיו כבר יש לכם חוק להיאבק נגדו ? 
וזו רק דוגמה קטנה .. כמה חשובה הלגיטימציה החברתית . 
slave for ever​(נשלט)
לפני 7 שנים • 15 ביולי 2016
slave for ever​(נשלט) • 15 ביולי 2016
יוסי, אתה טועה ומטעה, אין שום קשר בין מה שאמרת לגבי BDSM ובית המשפט.

את בית המשפט זה לא מעניין, כל עוד אתה לא עושה סשנים כאשר הם נוכחים בבית.
yosishoam
לפני 7 שנים • 16 ביולי 2016
yosishoam • 16 ביולי 2016
אין לך מושג כמה שאתה טועה ומקווה בשבילך שאף פעם לא תיתקל בבעיה הזו ...

אגב , דיברתי על בית הדין שבתנאים מסויימים הוא זה שמחליט ולא בית המשפט . 

בכל מקרה זה היה רק דוגמה . 

יש משמעות ללגיטימציה הציבורית וחשוב להבין את זה .