אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

היכן אני מוצא בארץ ציוד חשמל?

המתקשר
לפני 7 שנים • 29 ביולי 2016

היכן אני מוצא בארץ ציוד חשמל?

המתקשר • 29 ביולי 2016
יש למישהו/יא מושג היכן ניתן לרכוש ציוד חשמל בארץ?
בחו''ל?
תודה 
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 7 שנים • 31 ביולי 2016
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 31 ביולי 2016
בהנחה שאתה שואל על מכשירים במתח נמוך (בניגוד ל-VIOLET WAND):

הזול ביותר - בביטוחים המשלימים של קופות החולים, תחת שם הקוד "מכשיר TENS".

הטובים יותר דורשים יבוא אישי מחו"ל.

התגובה האהובה בשרשור
בראד
בראד • 31 ביולי 2016
יד שרה
מעריץ גאה​(נשלט)
מעריץ גאה​(נשלט) • 31 ביולי 2016
יש לי מכשיר טנס חשמלי משוכלל שניתן לחשמל איתו גם כל חלקי הגוף, גם סוליות מיוחדות לחשמול כפות הרגליים וגם האוזניים, מכשיר המבוסס על פי הרפואה הסינית, במתחים נמוכים אך גם העוצמה הגבוהה ביותר היא מורגשת היטב יחסית ותלוי גם באזור הגוף.

יש לי 2 מכשירים כאלה ואחד מהם חדש מהאריזה למכירה, אם אתה מעוניין פנה אליי בפרטי
SUB ZERO​(נשלט)
לפני 7 שנים • 1 באוג׳ 2016
SUB ZERO​(נשלט) • 1 באוג׳ 2016
ניתן גם לרכוש קולר חשמלי בחנויות ציוד של בעלי חיים
מרטין101
לפני 7 שנים • 13 באוק׳ 2016
מרטין101 • 13 באוק׳ 2016
חפש ב- eBay תחת הערך Tens units. אם אתה מנוסה, לך על מכשירים שעובדים על 9 וולט סוללה ואם אתה מנוסה יותר על מכשירים שמתחברים לשנאי חשמלי (גם בד"כ 9 וולט אבל מייצר הספקים גבוהים יותר). בכל מכשיר שהוא, חיבור החוטים ישירות לאביזר מתכתי (עם ג'ל אולטראסאונד) ייתן אפקט חזק הרבה יותר מאלקטרודה רגילה. מכשירים מקצועיים מלבד הבספק הם מרובי ערוצים.  
בנוסף לחב' erosteck יש מכשירים המאפשרים שליטה מרחוק, ע"י משתמש מרוחק שמתקין תכנה המאפשרת לו להשתלט על המכשיר שלך.
דוקטור קדחת​(נשלט)
לפני 7 שנים • 23 באוק׳ 2016
דוקטור קדחת​(נשלט) • 23 באוק׳ 2016
בארץ כולם יקרנים חפש בגוגל (לא יודע אם אפשר לפרסם פה אתרים אבל למצוא זאת לא בעיה-הענקית הסינית והאתר השני שמישהו פירסם) אני אישית התנסיתי עם violet wand מהדגמים המעפנים החדשים (WAND בצבע לבן עם אלקטרודות קטנות בהרבה מהVIOLET WAND המקורי , וזה לא שהסינים קמצנים, זה פשוט "מיועד לעור הפנים" (תכף תבינו למה המרכאות)) והתקן מחמיר עם זה חבלז-הוויולט וונדס מהדגמים הישנים של הווינטג' הם הקלאסיקה לפי מה שמראים ברשת.) והסיכום שאני נותן לזה-נחמד פלוס, עובד טוב עם האלקטרודה הקטנה ביותר, ועל האיברים הרגישים ביותר (צחוק הגורל..) ונותן תחושה נחמדה של עיקצוץ. לא יותר מזה. והאמת כשחושבים על זה-לא צריך יותר מזה. התקן המחמיר כניראה ידע שמעטים האנשים שיאמינו לשיט הזה ש violet wands מרפא תחלואים בגוף (מה שבעבר האמינו לו..) והיום יודעים שאנשים קונים את זה נטו למטרה הפטישיסטית כי אז ידחפו את זה למקומות שהתקן לא ממש רוצה להסתבך איתם..........בהצלחה