סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מצפון

story teller​(אחר)
לפני 7 שנים • 23 באוג׳ 2016

מצפון

story teller​(אחר) • 23 באוג׳ 2016
יוצא לי להכיר בחורות נשואות מהאתר ואני רוצה לשאול,  האם זה בסדר להיפגש איתן  ? 

מצד אחד אני אומר אם זה לא יהיה אתה זה יהיה מישהו אחר. (הבחורה מחפשת) 
מצד שני יש מישהו בצד השני שנפגע (הבעל) איך אפשר עשות את זה ? 

התחלתי ללכת גם לאירועים ויוצא לי להכיר בחורות שנמצאות מערכת יחסים. למרות שהבחורה בעניין אפילו מתנשקים או משהו.. אני משחרר כי אני מרגיש מצפון כל כך חזק. 

קיבלתי עצה שאמרה: בדר"כ הבחורות הן הרעות, מותר לך. icon_smile.gif 
או באירועים האלו הבחורות יודעות למה הן כאן, תפסיק להיות מודאג בשבילהן. 

בבקשה, עזרו לי לכוון את המצפון icon_smile.gif 

תודה icon_smile.gif 
Prism
Prism • 23 באוג׳ 2016
אפשר להבין על איזה "אירועים" אתה מדבר ? icon_wink.gif
וברצינות..
BelGoat​(שולט)
BelGoat​(שולט) • 23 באוג׳ 2016
כל אדם יעשה מה שנוח לו
אתה לעולם לא יכול לדעת מה קורה בצד השני - יכול להיות שהן במערכת פוליאמורית, יכול להיות שהן בוגדות, יכול להיות שזו מערכת פתוחה.

העניין העיקרי פה הוא לא הן ולא הבן זוג שלהם
זה איך אתה מרגיש עם זה
אם זה עושה לך רע לחשוב שאתה עוזר למישהי לבגוד (בין אם זה נכון או לא זה לא משנה!) אז פשוט אל תעשה
חבל אחר כך תרגיש רע עם עצמך וזה יאכל אותך
sm69​(שולט)
sm69​(שולט) • 23 באוג׳ 2016
"קיבלתי עצה שאמרה: בדר"כ הבחורות הן הרעות, מותר לך."

זה לא משפט קצת ילדותי??

היי.. !!!
כולנו אמורים להיות אנשים בוגרים.
נשים הן לא ילדות קטנות שאתה צריך להיות הפטרון המצפוני שלהן, ולדעתי הפטרונות המוסרית נגועה טיפה בסוג של שוביניזם באיצטלה קדושה.

תהיה אחראי למוסר ולמצפון שלך.
תהיה שלם עם מי שאתה.

ושכל אחד מאיתנו יעשה את החשבון שלו ולא את החשבון של האחר.
Lady Galadriel
Lady Galadriel • 23 באוג׳ 2016
שני הסנט שלי בעיניין :

אם הקשר פתוח/פוליאמורי/ כל קונסטלציה שבה זה לגיטימי בעיני בני הזוג, ואתה מתחיל תקשורת עם הגברת אתה תחוש בזה במיידי, (זה לא קשר של הסתרות, זה לא שעות שלמות של חוסר זמינות)  זה לא אל תשלח לי לוואטצאפ, כן תשלח לי למייל ואני אעלה מולך... 
אם הקשר לא פתוח, אני אישית הייתי מתרחקת אבל זה בגלל שאני מאמינה שלכולם יש את הזכות לדעת איפה הם עומדים בכל זמן נתון, ולהחליט אם נכון להם להשאר. אחרת זה אקט של פחדנות או אסטרטגיה ואז זה משחק אחר ורק עליך האחריות להחליט אם בא לך לשחק. 
לדידי אני יכולה לקחת אחריות על עצמי, על ההתנהלות שלי בזוגיות שלי, על הפתיחות ועל הדברים שמונחים על השולחן בנינו. 
אני לא יכולה לקחת אחריות על מישהו אחר ומפאת הסיכון שבו אהפוך להיות אייל ניגוח, או גורם משמעותי באינטרקציה בין השניים
(ולמרות שזה נשמע יהיר, זה קורה מהר משאתה חושב אם הקשר אמיתי) מפאת הסיכון שהגורם השני במשוואה תמים כמו שה ונעשה לו עוול בחסותי, אני נמנעת. 
עם זאת יש מקרים שזה ההפך הגמור ולכן כל מקרה לגופו, יש עיניים בראשך ואינטואיציות בבטנך תפעיל אותן. 

שאלה אחרת שאתה צריך לשאול את עצמך (אני לא מצפה לתשובה) היא איך אתה מחווט? האם אתה מהסוג הנקשר שלא עושה הפרדה בין סקס לרגש ונוטה להשלכה רגשית או מאוהב באהבה? אם כן, יש לך פוטנציאל נפיצות גבוה בקשרים כאלה כי מהר מאד תגיע למצב שבו אין איזונים, אתה זקוק למשהו נוכח והנוכח ברוב המקרים יהיה נפקד כי הלו״ז עמוס והפריוריטיזציה מורכבת. 

ולסיום אני לגמרי מסכימה עם SM69 בנוגע לשוביניזם, אתה יכול להחליט על פי סולם הערכים שלך אבל לא בגלל שאתה מציל אף אחד אלא כי חשוב לך להתנהל בצורה מסוימת. 
    התגובה האהובה בשרשור