בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

זקוק לייעוץ של מומחה

lockedforever
לפני 7 שנים • 23 באוג׳ 2016

זקוק לייעוץ של מומחה

lockedforever • 23 באוג׳ 2016
רציתי לדעת אם יש כאן מומחים שיודעים לייעץ לי.
אני בן 25, ואני לא נמשך ליחסי מין "רגילים", אלא אך ורק לאקטים בהם אני נשלט.

מה אני יכול לעשות בנידון? האם עליי לקבל את "גורלי המר"?
King of Hearts
לפני 7 שנים • 23 באוג׳ 2016
King of Hearts • 23 באוג׳ 2016
קודם כל, כלל גדול בחיים:
קבל את עצמך, את מה שאתה, תמיד.
כל נסיון לא לקבל את עצמך יגמר בכאב גדול.
זה לא "גורל מר" להיות אתה, לאט לאט תפתח אל מי שאתה ותלמד לקבל את זה,
רק ככה תוכל להיות מאושר.
המון בהצלחה לך.
ArchAngel​(שולטת)
לפני 7 שנים • 24 באוג׳ 2016
ArchAngel​(שולטת) • 24 באוג׳ 2016
מסכימה עם King of Hearts. הכי חשוב זה לקבל את עצמך כמו שאתה. על אף שזה נשמע קלישאתי, זה פשוט נכון.
במיניות אין חוקים, מלבד חוק אחד והוא שלבטא אותה מותר רק בהסכמת ורצון החופשי של כל הצדדים המעורבים. מלבד זה- תפנטז ותעשה מה שבא לך.
אתה לא חייב לאהוב יחס מין רגילים וזה ממש לא אומר עליך שום דבר. אל תקשיב לכל מיני "פסיכולוגים בגרוש" שינסו לנתח אותך רק בגלל שהם מפחדים מהשונה.
כסטודנטית לפסיכולוגיה אני יכולה להגיד לך שאני למדתי שגם אם אתה עושה משהו שנחשב "חריג" זה עדיין לא מגדיר אותך כ"חולה" אלא אם כן זה פוגע בך או בסביבה, וזה משהו שלא אמור לקרות ביחסי שליטה בריאים.
אז אל תכריח את עצמך לאהוב משהו שאתה לא מתחבר אליו, אל תתכחש למה שעושה לך טוב, אל תנסה לדחוף את עצמך בכוח "לנורמה" (אין כזה דבר)
ובטח שאל תשנא את עצמך או תתייחס לזה כ"גורל מר". כי זה לא.
אתה עוד תמצא את הפרטנר/ית הנכונים לך שתרגיש איתם כל כך בנוח עד שזה יראה לך טבעי ולא "מוזר".
עד אז, תעבוד על הקבלה העצמית שלך. זה המפתח לחיים רגועים.
    התגובה האהובה בשרשור
המלכהx​(שולטת)
המלכהx​(שולטת) • 24 באוג׳ 2016
ברוך הבא לעולם קסום, ממכר שאין ממנו דרך חזרה !!!

יש 2 דרכים לחיות:
1. לחיות את החיים בזיוף מושלם כפי שאתה חושב שצריך או כפי שאנשים אחרים מכתיבים
ולסבול (ולא בקטע טוב)
או
2. לחיות את החיים כפי שאתה רואה אותם לנכון, לקבל את זה כחלק מהחיים שלך למצוא פרטנרית שמוכנה לזרום איתך...
ולהתחיל להנות מהסבל.

עכשיו תבחר!!!

מעניין שרק שולטים עונים כאן
deep blue eyes​(נשלט){FLR }
deep blue eyes​(נשלט){FLR } • 24 באוג׳ 2016
אל תידאג..
קודם כל האם אתה בטוח? כמה ומה ניסית?
דבר שני, היום לאף אחד לא אכפת מהמוצא או מהנטיות שלך, לטוב ולרע, רק הכסף קיים.. זה כאילו לא קשור לנושא אבל בעצם כן. הרי ה"בעיה" כאן היא חברתית, אם היית חי בעולם ש 50% מהאנשים היו כמונו לא הייתה שום בעיה. אז בתור "אנתרופולוג" חובב, שמכיר גם את החברה היעני נורמטיבית וגם אנשי שוליים, אני אומר לך שאנשים מתעסקים הרבה יותר בעצמם מאשר במה שאתה עושה. אם אתה רוצה להיות ראש עיר, מורה, או משהו כזה, אז יכולה להיות בעיה, אין מה לעשות, אי אפשר לקבל כל מה שרוצים. אבל אפילו אם אתה שכיר, שעובר במשרד, אתה תגלה, שאולי בניגוד לעבר, היום הניכור הרבה יותר גדול, שזה כנראה דבר שלילי בגדול, אבל לעניינינו, זה יתרון, כי זה כבר לא אישו.
גם אני פעם חשבתי ככה, אני עדיין לא בטוח שזו הצורה היחידה שאני נמשך אליה, אבל מה שכן, אני מגלה שזה לא אכפת לאף אחד, משפחה? אין לך אישה וילדים, אז המשפחה שלא אתה בחרת, כמו הורים וכו' לא צריכה להיות שיקול. וחברים, גם לא אמורים לעשות בעיות, לחברים שלי למשל זה נראה מגניב, גם אם הם עצמם לא נמשכים, וגם, דקה אחרי שאמרתי את זה, עברו לדבר על משהו אחר..
ואני מציע לך, לנסות להיות עצמאי, מכיוון שהיום ממילא אין שום ביטחון במקומות עבודה
טוטאלי86
לפני 7 שנים • 25 באוג׳ 2016
טוטאלי86 • 25 באוג׳ 2016
זה מי שאתה אל תאבק בזה. להפך תהנה מזה.
זה לא הופך אותך לנחות מאנשים רגילים.
להפך תנצל את הנשלטות לעשות טוב לאנשים.