סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הרס עצמי

masquerade​(נשלטת){משוייכת}
לפני 7 שנים • 28 בספט׳ 2016
אני מסכימה איתך שצריך לשים לב לעניין ההסכמה
זה ברור מאליו
אבל מה שהרבה פה לא מבינים זה שגבול ההרס עצמי, כמו בכל דבר אחר, לא רק בדסמ, משפיע על עניין ההסכמה בצורה הרבה יותר בעייתית. זה נושא שחשוב להתייחס אליו תמיד והוא לא מובן מאליו
ואני יודעת ממקור ראשון שלהעלות אותו בפורום כזה כן מעלה מודעות גם אם זה אפילו רק לאדם או אישה אחד או אחת. 

הקווים האפורים פה הם הבעייתיים. אין עניין של שלפוט מה עושה למי מה, לא מעניין אותי. יש עניין של הצד שהורס את עצמו והצד שלו בלבד ולא לשפוט אותו על כך, אלא להבין ולשים לב
alpha male​(שולט)
לפני 7 שנים • 30 בספט׳ 2016

Re: הרס עצמי

alpha male​(שולט) • 30 בספט׳ 2016
TheMentor כתב/ה:

אני רוצה ליצור כאן מניפסט שיעזור לשולטים מתחילים "לעלות" על נשלטות מהסוג הזה... ולסרב לסשן אותם, ולשלוח אותם חזרה למטפלת או למטפלים שלהם - או לחלופין לעשות להם סשן 
אחרי שיחה ארוכה ארוכה של בירור ותיאום ציפיות - או לחלופין לשבת לצידן ולחבק אותן חזק.
כי זה מה שהן באמת צריכות.
אהבתי מאוד את עצם הרעיון ואת האחריות שאתה מגלה.
אני חושב שמחובתנו - האנשים שניתנה להם הזכות להכתיב ולהיות הדומיננטים בקשר, לאתר ולזהות את אותם מקרים בהם הנשלטת מגיעה מרקע קשה ומחפשת בנו את התרופה/הטיפול.
אני, בשונה ממך, לא הייתי זורק את אותה נשלטת אלא מנסה בדרכי להבין מהי צריכה וממה נובע הצורך ולנווט אותה לכיוון השפוי והלא הרסני ובנוסף, לדבר כל הזמן על אותם מקרים שעיצבו אותה ולחפש כל הזמן את המקומות שבהם היא צמחה וגדלה ו"ניצחה" את הסטטיסטיקה...
חובתנו כשולטים, לעזור לנשלטים להתרומם מעל אותם אירועים קשים, להשתפר ולהפוך לאנשים טובים יותר. 
הוא​(שולט)
לפני 7 שנים • 1 באוק׳ 2016
הוא​(שולט) • 1 באוק׳ 2016
האמפטיה באמת נוגעת ללב.
אבל מאיפה היומרה או ההכשרה "לנווט" אותה או למנוע אבדנות.
אני יודע שזה לא פופולרי היום  ולא מתישר עם הקו הכלובי החדש
אני לא נכנס לקשר שליטה כדי לעזור וגם אין לי "חובה" או כלים לזה.
למדתי להתאים פרטנריות שמסוגלות לחלוק איתי אחריות
ולהשאיר לאנשי מקצוע את השאר.
בלנדר
לפני 7 שנים • 12 באוק׳ 2016
בלנדר • 12 באוק׳ 2016
לשנייה אחת בואו ונעצור לרגע את ההתנפלות
אם ההרס העצמי הוא כל כך קריטי ברמה כזו שאנו בכלל דנים בו
אני יוצא מנקודת הנחנה שמדובר בנזק כל כך משמעותי שהוא לא רחוק או אפילו משיק למום פיזי אצל הנשלט.

אתם באמת חושבים שנשלט שהפטיש שלו מוביל אותו לרצון עז במום תמידי בגוף שלו (בעצם הדבר הכי יקר שיש לו)
הוא אדם שלא זקוק לעזרה? אף על פי שהוא לא במקום להבחין בזה ?

למעשה אני לוקח את הדיון הזה למקום אחר לחלוטין
האם פטיש למום הוא סביר בעינכם וראוי לתת לו מקום
כלומר לשאת באחריות הזו כשולט.
שולט שלאחר מכן לא נמצא שם כדי להמשיך את חייו עם התוצאה העגומה.
ולא, אין מילה אחרת - עגומה.