שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הונאה חדשה בכלוב!!

yosishoam
לפני 7 שנים • 29 בספט׳ 2016
yosishoam • 29 בספט׳ 2016
כל הכבוד לך שהעלית את הבעיה למודעות ...

גם כאחד שלעולם לא ישלם ולו אגורה שחוקה על שירותי מין אני חושב שזה לגיטימי לגמרי לגבות ו/או לשלם כסף כשזה בהסכמה מלאה . 

במקרה של יחסי שליטה גם אי אפשר לדבר על ניצול , הרי ברור לכולנו שאף מלכה בתשלום לא מנוצלת , אם כבר יש פה ניצול זה מצד ה"מלכות" במירכאות כפולות ומכופלות שמנצלות את המחסור של שולטות בשוק השליטה המקומי . 

בכל מקרה התוקפנות כלפיך מחליאה בעיני . 
Mary Jane
Mary Jane • 29 בספט׳ 2016
ציטוט: טליה

אני חושבת שהאנשים כאן צינים וקהי חושים.
איכשהו זה נראה להם שלהציע לאישה כסף עבור שרותי מין זה דבר ליגיטימי.
לכפות את זה עליה? חס וחלילה, זה כבר אונס. אבל להציע או לקפוץ על הזדמנות? מה הבעיה?
אני חושבת שזו בעיה גדולה להתייחס לאישה כאל סחורה. אני חושבת שהתייחסות כזו לאישה היא דבר בזוי שלא יעשה, לא משנה מהן בדיוק הנסיבות.........

יש לך יכולת רטורית מרשימה. טיעון החושים הקהים מאוד מוצלח ולא קל להתמודד עמו. טיעון היעדר הברירה, שמטרתו להתמודד עם הטענות בדבר חופש של פרטים לנהוג כרצונם, ובכלל זאת להעניק ולצרוך שירותי מין, פחות מתאים כאן לראייתי. הגברות הצטיירו יותר כרודפות בצע שחתרו לכך ושיתפו פעולה, ולא כנשים קשות יום במעגל הזנות שנדונו לתת שירותים מסוג זה.

העניין מצביע, לדעתי, על כך שהנסיבות של כל מקרה חשובות מאוד. לכרוך מצבים שונים במיקשה אחת של "זנות" ו"החפצה" זו טעות. להתנהגות אנושית גוונים. הגוון מאיר את הסיטואציה באור שונה, ולכן אין לגזור את אותו הדין על כל הקשת. יש דברים עדינים. בכלל, לא טוב להיות נחרצת מדי.

אציין בקצרה, כי לטעמי:
כדאי לאבחן בין זנות שמשמעה יחסים מלאים לבין "שליטה בתשלום";
בין משדל למשדלת - יש לכך נפקות, לרבות במקרה הזה;
בין גינוי זנאים במישור האישי לבין הגבלת חירויות הפרט בחקיקה, קרי, ענישה של צרכני זנות. בעוד האפשרות הראשונה לגיטימית, האפשרות השניה, אשר עשויה לנבוע מדברייך, מאוד לא רצויה בעיניי. כמעט תמיד אעדיף חירות לעשות מעשים, חופש, על פני הגבלתו תוך שאיפה מוסדרת לקיום חברתי מוסרי נטול דופי.
Mary Jane
Mary Jane • 29 בספט׳ 2016
טליה כתב/ה:
....

כמעט כל מי שמגיעה לזנות מגיעה לכך מתוך מצוקה. ולמצוקה שיש הרבה פנים, לא רק עוני ורעב. כמעט כל הנשים שעוסקות בזנות שלא מתוך כפיה ואיומים, עברו התעללויות מיניות בחייהן. אלו נתונים מפורסמים מאוד.

אני מסכימה. מכמיר. זה עולם אכזר, וצריך לשאת בתוכך מידה של אכזריות כדי לשתף עמו פעולה.
מעריץ גאה​(נשלט)
מעריץ גאה​(נשלט) • 29 בספט׳ 2016
slave for ever כתב/ה:
מספיק להיות תמימים.

מה זה הבולשיט הזה?

אף מלכה בתשלום לא מציעה כזה דבר.

וגם אם כן מציעה פגישה מוקדמת במקום ציבורי, זה לא מותנה בסכום כלשהו.

זה הגיוני להיפגש למשל בבית קפה לשיחה.
על סמך מה קבעת אף מלכה לא מציעה דבר כזה?
למה אתה טוען שמעלה הפוסט משקר?

במקרה גם לי יצא לפנות לאותה מדוברת , היא העבירה מספר טלפון והיא אמרה שלהפגש איתה זה לא לחינם ושפגישה ראשונה תהיה בחוץ ותעלה 200 שקל על זמנה ושבמפגש הבא יהיה סשן.

אז כששאלתי ולמה לא להפגש בבית קפה קודם ואם מתאים אז עולים לסשן ושם תקבלו את הכסף? היא לא ענתה יותר מאז.

אבל אני ישיר זיהיתי כאן ריח של עקיצה, חוסר אמינות ואף נוכלות, שסשן כזה לא יקרה גם אחרי שתשלם, אני מתקשה להבין איך אילו שנפלו בזה לא השכילו להבין זאת ?
גם בני 18 או 20 כבר לא ילדים, יש ראש על הכתפיים תפעילו את השכל.

קורה קרה גם לי שנפלתי בעברי אבל על שקרים יותר מתוחכמים.
אדם ברחוב יבוא יציע לך לקנות טלויזיה ויגיד לך שהוא יביא לך את הטלויזיה ויבקש ממך את הכסף מראש ואתה אפילו לא יודע איפה הוא גר, אתה תשלם לו מראש? 
במה זה שונה כאן? בגלל שהיא יפה ומעמידה לכם את הזין?
אז בגלל שהזין שולט בכם ולא השכל, זה המחיר שתשלמו והאחריות עליכם, זה שתקנטרו כי נפלתם בפח ותציגו אותן כמה הן זבל וכאלה ואפילו בחיילים הן לא מתחשבות בחייאת, רמאים, נוכלים וגנבים ממש דופקים חשבון למישהו גם אם הוא חייל? מהאמא שלהם הם מסוגלים לגנוב.

ללמוד מהסיפור ולהמשיך הלאה ואם זה נהייה מגיפה צלמו את ההתכתבויות ותעבירו לבעל האתר אולי הוא ישקול הרחקה.
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 29 בספט׳ 2016
אוהב אישה,

יש לך בעיות בהבנה הנקרא.

לרגע לא טענתי שהוא משקר. 

אומנם איני הולך למלכות בתשלום, אך כל פעם שדיברתי עם מישהי והתברר שהיא מלכה בתשלום, היא לא התנתה זאת בתשלום מוקדם עבור פגישה במקום ציבורי 

התשלום עבור הסשן ולפעמים גם על המקום עצמו במידה ואין לה דירה או סטודיו, למשל צימר או מלון.
קצה הציפורן​(נשלט)
קצה הציפורן​(נשלט) • 29 בספט׳ 2016
טליה כתב/ה:
זה ברור שלבחורה לא בא עליך. 
היא לא רוצה סשן איתך או שום דבר מיני.
אבל אתה חושב שהיא סוג של סחורה, שאתה יכול לקנות אותה ושבכפוף לאיזשהו "חוזה" היא חייבת לך משהו, כולל את החברה שלה.
לא מעניין אותי להיכנס לפרטי פרטים כדי לברר אם שידלת אותה ממש או שאתה סתם חתיכת זבל שמתייחס לנשים כאל סחורה.
כך או כך, אני מעדיפה בחורה שמספיק אומללה כדי לעשות את כל זה בשביל 200 ש"ח, מאשר אחד כמוך שינצל את הנסיבות.
טליה צודקת. ובכלל, אין הבדל בין לקנות את הסיכוי לסשן איתה ב-200 שקל לבין לקנות טופס לוטו. אף אחד לא מבטיח לך זכייה והעסקה ברורה לכולם עוד לפני שהכסף עובר ידיים.
Boy Toy
Boy Toy • 29 בספט׳ 2016
ציטוט: ללמוד מהסיפור ולהמשיך הלאה ואם זה נהייה מגיפה צלמו את ההתכתבויות ותעבירו לבעל האתר אולי הוא ישקול הרחקה.

שתיהן כבר הורחקו. יש מצב טוב שהן חזרו בניקים חדשים..לכן היה חשוב לי לכתוב על זה שאנשים יכירו את דפוס הפעולה, לא משנה תחת איזה ניק.
israelislave
israelislave • 29 בספט׳ 2016
טליה כתב/ה:
בחור רוצה לקנות שירותי מין מאישה ומשדל אותה.
לא הולך לו ובלי בושה הוא מתלונן על הונאה. הבטיחו לו שתי נשים במחיר של אחת, ולא סיפקו לו את הסחורה.

לא יכולה שלא להיזכר בפרשת משה קצב, שהחלה בתלונה של נשיא המדינה על "נסיון סחיטה". 

מותק, יצאת בזול. אם לפגישה היתה מגיעה שוטרת סמויה היית משלם הרבה יותר מאשר 200 ש"ח.
ואני לא אגיד מה היית משלם אם זה היה תלוי בי.
וזו התגובה המתונה ביותר שאני מצליח לשחרר.

לפני שאת כותבת מילה נוספת כדאי שקודם כל, לפי מיטב הדרישות המקובלות במגזרים מסויימים... תתחילי ב"הזהרת טריגר"... ותאפשרי למי שזקוק לכך להגיע למרחבים בטוחים" ולהכנס למצבי "היסטריה קבוצתית".

אולי קודם תרקי אש וגופרית על מי שמוכרות את שרותיהן טרם תתנפלי, כמיטב ההסתה הפמיניסטית, על הקונה.

אם העולם האסוציאטיבי שלך מעלה את פרשת קצב בגלל הסיפור שהבחור פרש כאן לפנינו אני מציע שתבדקי את הקשר שלך עם המציאות.

קצב עשה מעשים שלא יעשו, בכפיה, עם כפופות לו, הורשע ומרצה מאסר.

הבחור מזהיר אותנו מפני מעשה הונאה.

שוטרת סמויה הייתה חוטפת תלונה על הפללה מכוונת תוך התעייה והתחזות.

את פשוט שונאת גברים. ומקומך לא בכלוב אלא במכון רקמן.

שוטרת*
שוטרת* • 29 בספט׳ 2016
"וואו.. איזה יופי.. הנה עדר! העדר גם עושה לינץ' על מישהי שחושבת שונה ממנו!! חייב להצטרף!!!!"

תרגעו.
תסתמו.
תכבדו.
ותשתדלו לא לתת לעליבות שלכם להציף את המסך.

וחייל, צר לי על ההפסד הכספי שלך. צר לי יותר כי אתה חש שהינך צריך לשלם למישהי ולו רק בכדי שתרצה לשבת איתך לקפה או להצליף בך כמה פעמים. הערכה עצמית, ביטחון וקצת סבלנות - יניבו תוצאות טובות יותר.
Boy Toy
Boy Toy • 29 בספט׳ 2016
מה לעשות שאני יוצא הביתה פעם בשבועיים ואין לי כרגע את היכולת להתראות עם שולטת בתדירות נורמלית, ומצד שני אני כן רוצה לחוות את העניין של שליטה?
אל תקפצי למסקנות, מבחינה ונילית אני מזיין לא מעט ויש לי חיי חברה עשירים.
רציתי לחוות משהו אחר.
העולם הזה כולו חדש לי ומסקרן אותי.
חבל שזו היתה החויה הראשונה שלי..מקווה שתהיה חוויה מתקנת בעתיד.