לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הונאה ישנה בכלוב ?

האבי
לפני 7 שנים • 10 באוק׳ 2016
האבי • 10 באוק׳ 2016
נו אל תיתממו , לדעתי יש הבדל. כאן הכיבוד לא היה בתור תשלום..
אני לא רואה פסול (כמו הרוב המוחלט) בחייל או באוהב אישה, ויתירה מזו אני מאוד מתחבר לפסיכולוג, שהרחיב כבר על צריכת שירותי מין, וזה לגיטימי בעיניי.
עם זאת, לשיטתה היא צודקת יש הבדל, ובכלל היה נחמד לקרוא בתגובה של טליה "אישה מגעילה ומעשה מגעיל" הופתעתי icon_wink.gif
T O M​(שולט)
לפני 7 שנים • 10 באוק׳ 2016
T O M​(שולט) • 10 באוק׳ 2016
שאילתא:

נפגשת לדייט עם הבחורה. קנית לה שוקולד(שוקולד מובחר!). היא נורא מתלהבת
כי זה בדיוק השוקולד האהוב עליה ואחרי 10 דקות היא כבר רומזת לבוא אליך.
מגיעים אליך ואתה מלמד אותה תורה שבעל פה, תורה שבכתב וגם תורה שלא ידעה עוד...

האם קניית השוקולד שנעשתה במכוון כדי להדליק אותה, דירדרה אותה לזנות?
להגיע למחוזות זר ולצאת מחוזקת בגלל שוקולד חלקלק אוורירי ומגרה חושים שנימוס בפה.
האם השוקולד הוא הראיה לפשע?

נעשה פה פיתוי מיני אכזרי בעזרת שוקולד.
(אפשר להחליף את השוקולד בסושי)

אליאס​(אחרת)
לפני 7 שנים • 11 באוק׳ 2016

Re: הונאה ישנה בכלוב ?

אליאס​(אחרת) • 11 באוק׳ 2016
שיקי כתב/ה:
ומה בדיוק ההבדל בין מישהו שמביא לפגישה 200 ש"ח בכסף (מאחר ונדרש לכך ע"י הבחורה) למישהו אחר שמשקיע את אותו הסכום בסיגריות ואלכוהול שאהובים על הבחורה - וגם הוא נדרש לכך על ידה?

הייתי אומר שזה סוג של צביעות, אבל אני לא רוצה לרדת לפסים אישיים... 
באיזה עולם מעוות אתה חיי שהצלחת להוציא משפט כזה? מה עברת בשנים האחרונות? אתה סובל מבעיה שכלית כלשהי? ערלות לב?

אני חייבת להודות שבהתחלה גם אני לא הבנתי על מה המהומה. עוד נשלט פתטי שפתח פרופיל פקטיבי כדי להתלונן שקנה סשן ולא קיבל את התמורה עבור הכסף שלו. עוד נוכלת ועוד זנאי עלוב כמו 1000 אחרים שיש כאן. מה שמדהים בשרשורים האלו הוא לגלות אנשים כמוך, שמסוגלים להפוך את היצרות ולהשתמש ברטוריקה שמכחישה לחלוטין את תופעת הזנות. גברים לא מתייחסים אל נשים כסחורה ומנסים לקנות מהן שרותי מין מיוחדים, אלא שהם נדרשים לעשות זאת על-ידן. כן, שמעתם נכון. האישה דרשה זאת, והגבר שה תמים, ממש קורבן שלא היתה לו ברירה. הרי הוא היה חרמן, ואם גבר חרמן אז מישהי חייבת לספק את הסחורה.

אני חייבת להודות שבהתחלה גם אני לא הבנתי את סיבת ההפלגה למחוזות האונס, וחשבתי שזו הגזמה מיותרת שלא תורמת לדיון. אבל כשקוראים דברים כאלו מתחילים להבין את ההצדקה לכך. זו אותה פילוסופיה מיזוגנית ופתטית, שבה הנשים דורשות את זה. הוא לא רצה לשלם לה כסף, אבל מה רוצים ממנו? היא דרשה את זה! הוא לא רצה לפוצץ אותה במכות, אבל מה רוצים ממנו? היא דרשה את זה. חרמנות חייבים לספק, זו אקסיומה. המשתנים הם הדרישות של האישה.

שיקי, תהיתי מה האובססיה שלך עם השרשורים האלו ובאיזה מקום רדוף הם פוגשים אותך. שאלתי אם אתה קונה שרותי מין מנשים, והשבת שלא. עכשיו אני מבינה מה ה"לא" שלך שווה. הרי אתה חי בדיסוננס קוגנטיבי שלא מאפשר לך לחשוב שבחור מתלונן שלא קיבל סשן עבור ה-200 ש"ח שלו הוא זנאי, במובן הטרוויאלי ביותר של המילה. החייל ואתה לא קונים שרותי מין מנשים, אלא שהן דורשות ממכם כסף. אתם מחפשים קשר אינטימי עומק ומחוייבים למעמד האישה, אבל פשוט דורשים את זה ממכם ולא משאירים לכם ברירה. פשוט מזעזע הדברים שאתם נדרשים להתמודד איתם.

שיקי כתב/ה:
הייתי אומר שזה סוג של צביעות, אבל אני לא רוצה לרדת לפסים אישיים... 
חתיכת דביל. אבל כמוך, וכפי שנהגת לאורך כל השרשורים, גם אני לא ארד לפסים אישיים.
Lady Galadriel
Lady Galadriel • 11 באוק׳ 2016
אין מילים לתאר את שאט הנפש שאני חשה מול מקרים כאלה, אבל אני מניחה שאם יש נחמה פורתא בעיניין, היא נעוצה בעובדה 
שזה פשוט מדהים כמה רחוק אנשים ילכו בשביל להשפיל את עצמם, ולמרות שאותן מלכות דה לה שמעטה ״השפילו אתכם״ , לא עמדו במילה שלהן, התנהגו בצורה מחפירה, ניצלו,  (הוסיפו כאוות נפשכם ״קומפלימנטים״ ותיאורי פעולה, כיד הדימיון הטובה עליכם)
בפועל מדובר באנשים קטנים, חדלי אישים (וכן אני לא נופלת להגדרות מגדריות כי אין הבדל) עם ערכים ששווים לתרבות הכלום, שאמורים לישון עם עצמם בלילה,
הם משפילים את עצמם ורק את עצמם בכל אקט שכזה, מוכיחים שהם לא אנשים שראויים לאמון, ומרשים לעצמם להתנהל בצורה בזויה שלא מכבדת אף בן אנוש בטוח לא כזה שמגדיר את עצמו כשולט/ת. (המעט שהיקום יכול לסדר להם כרגע זה הנגאובר מגהינום בחסות טחנות הצדק של יום כיפור)

והערה נוספת לכל המתפתים 
בכנות, לפרקים יש לי צורך עז לבעוט לכם בתחת, מה לא ברור בכך ששולט/ ת זה בסך הכל מושג? ,
הוא ריק מתוכן עד שהאדם שמולכם יצק לתוכו תוכן והפך דרך מעשים והתנהלות נכונה, ראוי לטייטל.  הו אז ניתן למדוד , להחליט, לבדוק, להפנים...
אז כל עוד הטייטל הזה ריק מתוכן, אכפת לכם לא להשקיע את נשמתכם או כספכם? 
בסופו של דבר אתם מייצרים את הבסיס לכך שמקרים כאלה ישנו, כי אם יש ״פרייארים״ שמוכנים לשתף פעולה , תמיד יהיו אנשים שירימו את הכפפה לנצל אתכם בעוז ועזוז. 
הרי אין סיכוי שאם מישהי הייתה מתנה פגישה ונילית איתכם ב 200 ש״ח או מוצרים שווי ערך, הייתם מגיעים נכון?  קומון סנס זו לא מילה גסה. 
בואו נסכם שגם עבור אלה שניצול כספי זה הקיק שלהם, אולי כדאי לבדוק בציציות מי המנצל/ת  הנבחר שלכם, כי הבעיה היא לא באמת 200 הש״ח אלא התחושה המגעילה איתה אתם נותרים אחרי.
ואם טעיתי ולהרגיש אידיוטים גמורים מעמיד לכם את הזין , סליחה כל אחד והעינויים שעושים לו את זה.
יום כיפור שמח.
[תומר]​(אחר)
[תומר]​(אחר) • 11 באוק׳ 2016
havv11 כתב/ה:
חייב למחות על השוביניזם באתר !
כשגבר מנוצל -לא נורא, זה שיעור לחיים שלך כגבר וטוב שיצאת בזול.
כשאישה מנוצלת - ברור שנורא, חייבים להתלונן ולעצור את הגבר.
די להעמיד את הגבר במרכז ! 
אוהב גברים ונמשך לנשים icon_wink.gif
אתה קורא לזה שובניזם?
קצת הגזמת 
אולי עדיף להיות נגד ניצול של כל המינים זה כבר נשמע יותר טוב 
ואגב.. זה נורא לשני המינים לא רק לצד הנשי (:
Josephin​(לא בעסק)
לפני 7 שנים • 12 באוק׳ 2016
Josephin​(לא בעסק) • 12 באוק׳ 2016
לא קראתי לעומק  את השרשור הקודם אבל ממה שדיפדפתי אני לא מבינה מה רוצים מהבחור?
אז הוא שילם 200 שקלים אז מה , אילו היה קונה בקבוק שתיה וכו ב- 200 שקלים זה אותו הדבר,חדעתי כן וזה  ממש לא זנות.
מטריף אותי  שאנשיים מנסים להיות צדיקים יותר מהאפפיור.

מי שדורשת  שתביא לה ממתקים סגריות וכו  כתנאי פגישה ראשונה,צריך להבין שמשהו כאן מסריח.
היפוקרטס​(נשלט)

לא מבין דבר אחד

היפוקרטס​(נשלט) • 12 באוק׳ 2016
למה לא מפרסמים את הכינויים של אותן נשים? זה לא באמת ייחשב לאאוטינג אם זה רק כינוי.
וגם אם לא לפרסם (בהנחה וזה באמת בניגוד לחוקי הכלוב), למה לא לפנות לכלובי שימחוק את אותם פרופילים?
זאת תופעה חוזרת ומגעילה, ואם אנחנו כקהילה רוצים להקיא את התופעה הזאת צריך להילחם בה, כי בואו נודה באמת, אי אפשר לסמוך על המשטרה שתעשה משהו בנידון.
Lady Galadriel
Lady Galadriel • 12 באוק׳ 2016
זה מורכב ממה שאתה חושב, ברוב ניכר של המקרים מדובר במילה נגד מילה, ולא בהכרח במילים כתובות כראיות מעל דפי הכלוב.
 מהלך כזה עלול גם לפתוח צוהר לונדטות אישיות שלא בהכרח מעוגנות במציאות. איפה עובר הגבול?  על איזה תחומים ראוי להגיש תלונה לכלובי? והאם הוא גם הרשות המחוקקת וגם השופטת? או רק המבצעת והמשפט יתבצע בתנאי שדה מעל דפי הפורום ? 
(אם זה הכיוון ראוי שנשלם לכלובי גם על צהרון ולא רק על גן עד 12:00 (: )
אין ספק שזו תופעה בזויה, אבל זה מתחיל ונגמר בנשלטים שפשוט צריכים לשמור את נפשם וכספם צמוד לחזה, עד שנוצר אמון בסיסי כזה או אחר, או הסכמה מודעת של כל הנוגעים בדבר בנוגע להתנהלות בין הצדדים והאחריות או אי האחריות שלהם לקשר הנדון ולנגזרותיו.  אין דבר כזה דמי רצינות, אלה בפירוש דמי נצלנות. 
ואם הצלחתי לעורר אנטגוניזם קל, התנצלותי הכנה, הסיבה שאי אפשר להחיל את האחריות על הצד האביוסיב במשוואה, היא שכל עוד הקונספט המעוות הזה ימשיך להתקבע כנוהג לגיטימי, הגבולות ימשיכו להטשטש, ואנשים ימשיכו לפול בפח. אז איזה אינטרס יש לאנשים שכבר הוכיחו שסולם הערכים שלהם שווה לבאט פלאג (סליחה באט פלאג נותן משהו חזרה) לשנות את חברבורותיהם, האחריות היא על הציבור, להפסיק לשתף פעולה עם הפיאסקו הזה.
היפוקרטס​(נשלט)
היפוקרטס​(נשלט) • 12 באוק׳ 2016
כן הוא הרשות השופטת המבצעת וגם המחוקקת.
אם יש מישהי שמנצלת ככה, היא משתמשת בפלטפורמה שהוא יצר ומנהל, כלובי בעצמו נגד הדברים האלה, מן הסתם הוא גם קבע שאסור לפרסם שירותים בתשלום.
אנשים מדווחים לו כשיש מלכות בתשלום שמשתמשות בפלטפורמה הזאת, זאת דוגמא שהצליחה, הוא חסם וחוסם פרופילים כאלה.
ברור שאין הוכחה לכל דבר, אבל ברגע שיש תלונות מצטברות זה מספיק בשביל להדליק נורה אדומה אצלו.
Lady Galadriel
Lady Galadriel • 12 באוק׳ 2016
אמרת את מילת הקסם תלונות מצטברות (הרשה לי לחדד ולהוסיף, ממקורות שונים בלתי תלויים, אחרת זו בדיחה)
ואם אכן יש תלונות שנערמות על דלתו הוירטואלית של כלובי, כן מן הראוי לתת את הדעת עליהן. 
אבל בתור התחלה חסימת פרופיל אחד לא מונעת פתיחת פרופיל אחר פיקטיבי, אם לא מהאיי פי הזה מאייפי אחר... 
ואני מחזירה את הכדור אליך, לפני שמטרידים את מנוחתו של מי שבעוונותיו חשב שזה רעיון טוב להקים בית לקהילה, ומבקשים ממנו לתת שירותי גננות בזמנו הפנוי 
אתה לא חושב שאתם פשוט צריכים להפסיק לשים את כספכם על קרן הצבי ולצפות להגנה? או בעברית פשוטה, מדובר באנשים רעים אבל אתם משתפים פעולה!!!