שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מדהים

miss vered​(שולטת)
לפני 7 שנים • 1 בנוב׳ 2016

מדהים

miss vered​(שולטת) • 1 בנוב׳ 2016
מדהים שגברים אפילו שינסו לשכנע ולרצות אותך יעשו את זה תוך כדי שהם מספרים לך מה הם אוהבים
פטאאאאט 
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 1 בנוב׳ 2016
קוראים לזה: חיים בסרט פורנו.
האלו שהגיעו לכלוב אחרי שראו כמה סרטים סוג ז' ופונים אלייך ב"המלכההה אני רוצה שתשפילי אותייייי" ואז רשימה של פנטזיות שהיא "אני, אני, אני" ופחות את.
זה שמישהי אוהבת לשלוט לא אומר שהיא שולטת בכל אחד שזז או שהיא חייבת לספק לכם את הפנטזיות כי ככה בא לכם.
צריך להיות קודם כל חיבור כשני בני אדם ורק אחר כך ניגשים לבדס"מ באופן שטוב ל*שני* הצדדים.
יחסי אנוש, חברים. זאת לא מילה גסה.
מעוך​(נשלט)
מעוך​(נשלט) • 1 בנוב׳ 2016
אני מאשים את האאוטינג של הסאדו ודברים קלישאתיים כמו 50 גוונים של אפור שדיבר להרבה מאוד אנשים ובמיוחד פה במדינה, גם כי זה מיילדום וגם כי זה עושה את הסאדו למאגניבב ושיט. אז כל הפאקינג פאק והזין שיש בעולם.

כל זה פשוט משך לכל מקום של סאדו אנשים פח זבל
Alatar​(שולט){Foxy LAB}
Alatar​(שולט){Foxy LAB} • 1 בנוב׳ 2016
אכן מדהים שאדם מעז לשתף* לאילו דברים הוא מתחבר ומה הוא אוהב, ורוצה לבדוק האם מתקיימת איזושהי התאמה בסיסית, ולא אומר לעצמו "אני נשלט, ולפיכך כל אישה שתגיע מולי, אני ארצה ליפול לרגליה, ולעשות את כל מצוותיה". מדהים שאדם טורח לברר פרט או שנים או שלושה לפני שהוא מוכן למחוק את עצמו ואת רצונותיו מול מישהי, רק בגלל שהיא מצוידת בוגינה ונעלי עקב. ממש שערוריה!

ובסוף מי שחי בסרט זה הנשלט. באמת מדהים. 

*בהנחה והפניה מנומסת, והשיחה זורמת.
תופס, כמובן, גם לגבי שולט/נשלטת.
    התגובה האהובה בשרשור
shay83​(נשלט)
לפני 7 שנים • 2 בנוב׳ 2016
shay83​(נשלט) • 2 בנוב׳ 2016
לא כל גבר שמחפש להיות איתך בקשר רוצה להיות עבד טוטאלי שלך. זה לגיטימי לגמרי שבאתר שבו את מזדהה כשולטת נשלטים מרגישים חופשי להגיד לך מה הם מחפשים ומה הגבולות שלהם.
נשוי חתיך מתחלף

ALATAR היקר

נשוי חתיך מתחלף • 2 בנוב׳ 2016
יש כאן נשים שחיות בסרט שאפילו ג'ורג' לוקאס לא חלם עליו..

הן חושבות שהנשלט הוא פשוט אפס אדם, כלי לשירותן בלבד. אפילו קשר בין היותו נשלט לביו רצונו במין לא מובן להן, הרי איך זה ייתכן?? הן רוצות נהג וכו', וזו ממש חוצפה אם הוא רוצה לגמור מתישהו, כי הן לא מדברות על מין, רק על שירות.

נשלט רוצה בסוף שיעמוד לו הזין ובסוף בסוף גם רוצה לגמור, ולגמור ממשהו שהוא אוהב, לא לגמור ממה שהיא אוהבת. 
שולטת ונשלטט​(שולטת)
נשוי מתחלף

יש פה יותר גברים שחיים בסרט שחושבים שיש פה זונות שיגשימו להם את הפנטזיות שלהם

ואם נשלט רוצה שיעמוד לו הזין ולגמור שילך לזונה

נשלט שפונה לשולטת באתר הוא צריך לספק את הרצונות שלה ללא תמורה זה נשלט אמיתי

ואם הוא רוצה לגמור ממה שהוא אוהב כמו שציינת אז שילך לאיזה זונה והיא תגשים לו את  הפנטזיה שלו ושיגמור ממה שהוא אוהב

לשולטת  הןא יעשה מה שהיא רוצה לא מה שהוא רוצה
שוטרת*
שוטרת* • 2 בנוב׳ 2016
ציטוט:
נשלט רוצה בסוף שיעמוד לו הזין ובסוף בסוף גם רוצה לגמור, ולגמור ממשהו שהוא אוהב, לא לגמור ממה שהיא אוהבת. 

וואו. תמצות מדוייק ביותר. נוגע בנקודה הכי מזוקקת לגועל ודחיה שיש לי מאנשים כמוך, שמעיזים בחוצפתם כי רבה היא, לפנטז לעצמם שהם נשלטים.
נשוי חתיך מתחלף
נשוי חתיך מתחלף • 2 בנוב׳ 2016
הרי נשלט שלא יאהב את מה שהשולטת תצווה עליו, לא יהיה איתה לאורך זמן, נכון?

זה יכול להחזיק מעמד תקופה, אבל הנשלט בסוף ממלא את רצונו, ורצונו הוא להישלט ע"י זו שהוא מצא מתאימה לזה. והנשלט יודע בדיוק מה הוא אוהב - אחד אוהב לרדת, שני אוהב הצלפות, שלישי להתלבש כמו אשה וכו'..
אם רצונותיה של השולטת לא יתאמו עם רצונות הנשלט, זה לא יילך. בתוך המסגרת הזו של הגשמת הפנטזיה אפשר לשחק: הוא ירצה לגמור והיא לא תיתן לו, הוא ירצה שהיא תשפיל אותו והיא תשפיל אותו בפומבי, אבל הכל במסגרת הרצונות והגבולות של מה שהנשלט אוהב. הרי בשביל זה הוא שם, בשבילו, לא בשבילה. אם הוא אומר שהוא רק בשבילה, לאורך זמן שניהם יבינו שזה בלוף. הוא בשבילו. 
גם נשלטת שרוצה שיקשרו אותה ויצוו עליה דברים, רוצה את זה בשבילה, לא עבור השולט. היא באה כדי לספק את עצמה.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 2 בנוב׳ 2016
צר לי שזה היחס שיש לך כלפי יחסי שליטה, צר שזה מה שכנראה חווית עד כה ובגלל זה אתה תופס את זה באופן הזה.
זה נורא עצוב לחשוב ששליטה היא שטחית ומבוססת רק על אינטרסים של לגמור או של חומריות ושכל צד חושב שהשני צריך לספק לו את זה כאן ועכשיו מבלי להתחשב ברגשותיו של השני.
ביחסי שליטה כן יש הדדיות, כן יש תקשורת, כן יש נשלטים שאוהבים להתמסר ולדאוג לשולטת שלהם (ולא, אני לא מתכוונת לאופן חומרי) ולא רק לחשוב מהזין, וכן יש שולטות שלא מחפשות כסף אלא את הנשלט מולן.
אבל כל זה מתחיל בהקשבה הדדית ולא בבן אדם שמפיל עלייך את הפנטזיות בציווי (ולא משנה באיזה צד הוא של השוט).

מכיוון שאני בכלוב כבר כמה שנים אני קבלתי מספיק הודעות מנשלטים בשביל להבין שהרבה מהם לא פונים באופן תמים שבאמת רוצה להכיר אלא בציווים מופרטים של הפנטזיות שלהם בציפיה שאנחנו נבצע את זה כמו זונות.
(והרבה פעמים, מתוכן ההודעה אפשר לראות שהוא אפילו לא טרח לקרוא את הגבולות שלך שזה עוד חיזוק ל"אכפת לי רק מעצמי וזין עלייך").
אז יש לי נטייה להאמין שזה המקרה ולא של בחורה שהופתעה שיש לנשלט שלה רצון מסויים שהוא העלה בפנייה באופן מכבד אחרי שיש ביניהם היכרות. 
ומנגד, יצא לי להכיר נשלטים אכפתיים שהייתה בנינו הדדיות, ככה שאני יודעת שלעולם השליטה יש פנים טובות ושהוא בהחלט יכול להיות אחרת מהתופעות האלו.