בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מדהים

taojelauobr
לפני 7 שנים • 2 בנוב׳ 2016
taojelauobr • 2 בנוב׳ 2016
שום דבר לא השתנה בממלכת הכלוב המלאה בפוריטניות מזויפת.
איזה מזל שיש ועדה מסדרת שקובעת מי נשלט אמיתי ומי לא
מעניין אותי , האם התופעה הזאת של שולטות מקטרות היא המקבילה הנשית לתופעת הנשלטים המתלוננים על שולטות .
אגב האם מה שמצופה מנשלטים זכריים - שיוותרו על צורכיהם למען האישה השולטת , מצופה באותה מידה מנשלטות הנפגשות עם גברים ,
ז"א לוותר על הרצונות והצרכיים המיניים ?
Alatar​(שולט){Foxy LAB}

אז ככה

Alatar​(שולט){Foxy LAB} • 2 בנוב׳ 2016
נשוי חתיך מתחלף כתב/ה:
נשלט רוצה בסוף שיעמוד לו הזין ובסוף בסוף גם רוצה לגמור, ולגמור ממשהו שהוא אוהב, לא לגמור ממה שהיא אוהבת. 
לו היית מוסיף את המילה "כמוני" במשפט שלך, אני לא חושב שהיתה למישהו בעיה -- אדם (נשלט) כמוך רוצה כך וכך.
נשלטים שונים יש להם מניעים שונים, דברים שונים שמפעילים אותם או שעושים להם את זה, וגמירה פיזית היא לא הכרח לסיפוק. כשאתה בא ומדבר בשם כל הנשלטים, אני חושב שאתה מחטיא וחוטא. בדס"מ הוא יותר מקינק, והוא יכול להתחבר למקומות עמוקים בהרבה ממשפט אומלל כמו זה. 

הצד השני של המטבע זה אישה כמו זאת:
ציטוט: זוג שולטת ונשלט
נשלט שפונה לשולטת באתר הוא צריך לספק את הרצונות שלה ללא תמורה זה נשלט אמיתי
שרואה לנכון לחלק ציונים ותואר כמו "נשלט אמיתי", כאילו יש אמת מידה אוניברסלית למה זה "נשלט". 
היא לא שונה בהרבה מאלה שמצווים על נשלטות בשיחה הראשונה לשלוח להם תמונה של הכוס שלהן, ואם הן מסרבות, או מביעות את דעתן, הם אומרים להן ש"הן לא נשלטות אמיתיות". זו תועבה וזו טריפה.

ובקשר ל:

ציטוט:
ArchAngel

...יש לי נטייה להאמין שזה המקרה ולא של בחורה שהופתעה שיש לנשלט שלה רצון מסויים
אני הולך ע"פ ההודעה המקורית, בה התלונה היתה שמישהו העז לנסות לחזר אחריה  **ולרצות אותה** "תוך כדי שהוא מספר לה מה הוא אוהב". 

אני לא אומר שאין מקרים של גברים שמשליכים את הפנטזיות שלהם על נשים (ולהיפך. בהחלט גם להיפך). אני אומר שהתלונה המקורית, בעיקר עם התואר "מדהים", בעיני היא תלושה.

עכשיו, קשה לדעת באמת איך הלכה השיחה. אם השיחה היתה משהו כמו
ציטוט:
"מחר אני צריכה להכניס את האוטו למוסך"
"אני אוהב ללקק נעליים ושיורקים עלי, ושקוראים לי כלב"

זה סיפור אחד. אבל אם השיחה היתה יותר כמו: 

ציטוט:
"אני אוהבת לחדור ולהשפיל ועינויי ביצים"
"אה, ואני אוהב גם ללקק נעליים"
"איכס! מי שאל אותך מה אתה אוהב? את מי זה מעניין? פטאאאאט" [שגיאה במקור]

זה סיפור אחר לחלוטין.
טליה​(שולטת)
טליה​(שולטת) • 2 בנוב׳ 2016
ציטוט: Alatar:

ציטוט: ציטוט:
ArchAngel 
...יש לי נטייה להאמין שזה המקרה ולא של בחורה שהופתעה שיש לנשלט שלה רצון מסויים
אני הולך ע"פ ההודעה המקורית, בה התלונה היתה שמישהו העז לנסות לחזר אחריה  **ולרצות אותה** "תוך כדי שהוא מספר לה מה הוא אוהב".  
אם היית מתחבר לכלוב עם ניק של שולטת היה לך ברור על איזו תופעה מדובר, ולא היית נתפס לניסוח של "ההודעה המקורית".

מדובר בזכרים שכבר במשפט הראשון שלהם יסבירו לך שהם השידוך האידאלי בשבילך ושבכל הפלנטה הזו לא תמצאי נשלט טוב מהם.
הם שמים אותך לפני כל תאווה של עצמם, ולפיכך תוכלי להכריח אותם ללקק את עקבי מגפייך מצאת החמה עד צאת הנשמה.
ואם הם לא ימלאו את דרישתך ללקק את עקבי מגפייך, תוכלי לדרוך עליהם עם עקבי מגפייך ללא רחמים, או לעשות להם כל דבר אחר שקשור לעקבי מגפייך.
למשל תוכלי לצוות עליהם ללכת לישון עם עקבי מגפייך או לדדות על עקבי מגפייך בעצמם.
בקיצור, התמסרות טוטאלית וחסרת פשרות.
רק חשוב לציין שהעקבים חייבים להיות דקים וגבוהים. בכל זאת, גם הנשלט הוא אדם ויש לו צרכים.
drlek
drlek • 2 בנוב׳ 2016
אני לא ממש מבין מה בעיה. כולם פה מבוגרים ויכולים להחליט לעצמם מה מתאים להם ומה לא. אני אישית מתחבר לכך שאני משרת מישהי ומענג אותה- זה גם גורם לי הנאה בצורה עקיפה. בגלל זה אני פה. 

אם למישהו יש רצון לשלם למישהי על כל מיני דברים או לנקות לה את הבית שיעשה את זה. 

אותו דבר לגבי השולטות- ברור לכן אני מקווה שהתאמה היא מילת המפתח. היא לא בהכרח כוללת הדדיות.
AngelDust​(אחר)
לפני 7 שנים • 3 בנוב׳ 2016

מחפשות הזהב והחרמנים

AngelDust​(אחר) • 3 בנוב׳ 2016
כמו בכל אוכלוסיה גם כאן יש קצוות.
מצד אחד מחפשות הזהב הצעירות ("בא לי סמרטוט שיקנה לי מתנות ויסיע אותי ואת החברות למסיבה בתל אביב") ומצד שני החרמנים ("מתאים לי כוסית על עם מגפיים מבריקים שתשב לי על הזין ותכריח אותי לגמור").
לפי מסך הפתיחה באתר יש פה יותר מ 65 אלף חברים... מהנסיון שלנו רוב הקצוות באים והולכים מהר מאוד כך שהסינון לפי וותק באתר עוזר להמנע מקצוות לא רציניים
פראנסס
פראנסס • 3 בנוב׳ 2016
מה הבעיה לענות "לא מתאים, תודה" ולסגור עניין?

כל פעם השרשורים האלה על הקטע המדהים(!) שיש גברים שלא מעניין אותם הצרכים של השולטות המכובדות...
ההלם... התדהמה...
נראה לכם שתגרמו לאיזה שינוי מדהים(!) באופי של הגברים האלה?
petka11​(שולט)
petka11​(שולט) • 3 בנוב׳ 2016
בואו נזכור שבן אדם בסופו של דבר אוהב להנות. 
חלק מהאנשים אוהבים שישלטו עליהם, הם מוצאים בזה תענוג. 
חלק מזה שיעשו כל מה שיגידו להם, וחלק אחר יהנו רק מנושאים ספציפיים. 

הרבה יהיו באמצע ויגידו "אני מוכן להתפשר ולעשות מה שאומרים לי, כי בסוף מחכה לי תענוג גדול כשהשולטת תעשה לי מה שאני רוצה"

אין מה לעשות בן אדם הוא לא רובוט, הוא לא יכול לחיות בלי לרדוף אחרי תענוג כלשהו, תענוג שמתאים לו אישית.

עריכה:
מה שכן אולי כדאי לאותם נשלטים להיות יותר מנומסים/פוליטיקלי קורקט ולא לדרוש מהשולטת "אני העשה לך XYZ ואת בתמורה תעשי לי ABC"
זה לא הרגשה נעימה במיוחד ש"קונים" אותך