סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

איפה כל הנשלטים הנורמליים?

מסורס​(נשלט)
לפני 7 שנים • 29 בדצמ׳ 2016
מסורס​(נשלט) • 29 בדצמ׳ 2016
אני לא חושב שיש לנשלט אמיתי את הפריבלגיה לדבר כך לאישה ,ובטח אם היא אישה שולטת. 
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 29 בדצמ׳ 2016
אמי לא חושבת שזה קשור לנשלט אמיתי או מזוייף.
זה קשור לחינוך.
ככה מדברים רק אנשים שגידלו אותם זאבים.
מכירה הרבה גברים שרחוקים מלהיות נשלטים שמעולם לא היו פונים ככה לאישה ואגב, יצור כזה יכול לצערי עדין לקבל סקס בתשלום מאיזה אומללה.
מעוך​(נשלט)
מעוך​(נשלט) • 29 בדצמ׳ 2016
כלובי כתב/ה:
אני אשמח לשמוע על אנשים שמציעים הצעות כאלה ולהרחיק אותם מהאתר.
או! זה מנהל! אתה יודע כמה סיפרו לי שהן מקבלות הודעות זוועה כאלה?
האבי
האבי • 29 בדצמ׳ 2016
כנראה שתוכלי עכשיו למצוא את כולם בתיבת ההודעות שלך icon_smile.gif
Grey / Green
Grey / Green • 29 בדצמ׳ 2016
היי
Oded31​(לא בעסק)
Oded31​(לא בעסק) • 29 בדצמ׳ 2016
באמת חבל שמדברים בצורה כזאת. לפני ואחרי הכל מדובר בבני אדם בן אם נשלט בן אם שולטת.... לי מאוד חשוב לפני הכל יחס אנושי ואומר שמהצד של הנשלט גם סיננתי ׳מלכות׳ שדיברו בצורה לא נאותה וחבל. אציין שיש מלכות שאני בקשר חביב איתן לגמרי מה שגורם לי לרצות להיות איתן אף יותר, לדעתי זה המצב האידיאלי שצריך להיות (שוב, זוהי דעתי)
ArchAngel​(שולטת)
לפני 7 שנים • 30 בדצמ׳ 2016
ArchAngel​(שולטת) • 30 בדצמ׳ 2016
חבל על העצבים שלך.
תחשבי על כמה האנשים האלו עלובים. הם מציעים לך כסף כי הם יודעים שאין להם מה להציע לנשים, אז הם משתמשים באמצעי הכי שטחי שיש בתקווה שמישהי שאיבדה כבוד עצמי מרוב נזקקות תירק לכיוון שלהם.
זה הכי רחוק שהם יגיעו עם נשים בחיים שלהם ובתוך תוכם הם יודעים את זה. הם יודעים שאין להם שום תכונות חיוביות, כמו לרוב הגברים, שיכולות למשוך נשים לרצות להיות איתם מתוך משיכה למי שהם. 
אז במקום לקחת אחריות ולשפר את האופי והגישה שלהם הם פונים "לדרך הקלה" שתתן להם אשליה שמישהי רוצה אותם. הם קונים מישהי שזקוקה לכסף ואף תלויה בו, בתמורה היא משחקת תפקיד בסרט שהם חיים בו, והם ממשיכים לחשוב שהם "נחשקים". בעוד בלב שלהן, הן בבירור חושבות אחרת רק שהן מקבלות על זה "דמי שתיקה".
וזה ברור להם שהרוב נגעלות מההצעה אבל עבורם זאת גם בשורה משמחת, כי לדעתם בכך הם "נוקמים" בנשים כי הם גורמים להן להרגיש רע, וכך בעצם מחזקים לעצמם את האגו באופן הכי נמוך שיש.
כשאת מבינה שמי שמנסה לרדד אותך לכדי זונה עושה את זה כי הוא בעצמו רדוד, את תביני שאין לך מה לקחת ללב, כי את העונש שלהם הם כבר מקבלים במו ידייהם.
סדיסט נעים​(שולט)
לפני 7 שנים • 2 בינו׳ 2017
סדיסט נעים​(שולט) • 2 בינו׳ 2017
סליחה אם אני פוגע פה במישהו/י, או בעובדה שזה הקטע של שליטה נשית.
אבל עם כמות המלכות פה שדורשות תשלום כזה או אחר, אין מה להיות מופתעים שנשלטים כבר מצעים מראש תמורה.
לא, זה לא בסדר. 
לא,  זה לא מכובד.
וכן,  הכוונה לשני המינים.
ArchAngel​(שולטת)
לפני 7 שנים • 2 בינו׳ 2017
ArchAngel​(שולטת) • 2 בינו׳ 2017
"בין רגליך", אני מכירה את התופעה עליה אתה מדבר, אני לא אכנס עכשיו לסוגיה של "מלכות בתשלום בעד ונגד" אלא רק אציין שתי עובדות:

א. אסור באתר הזה להציע קבלה או נתינה של שירות מין או שליטה בתשלום או שווה ערך לתשלום (כל עניין "המתנות").
אין לזה מקום כאן משני הצדדים וברגע שכזה דבר מדווח המשתמש/ת נחסמ/ת מכאן. אז אין טעם להתעסק במה קדם למה.

ב. אם תקרא את הפרופיל של פותחת הפוסט, אתה תראה שהיא אפילו שמה "מין בתשלום" כגבול.
אם תסכל על הפרופיל שלי, תראה שאני מחפשת קשר שיש בו אלמנטים רגשיים רבים ומציינת שיש לי סלידה מהעניין החומרי.
בשני הפרופילים האלו אין אפילו שמץ של משהו שיכול להזכיר ולו במעט רצון לתמורה כספית, ובכל זאת פנו אל שתינו עם הצעת תשלום.
אני לא יודעת מה לגביה, אבל במקרה שלי, זאת לא הייתה פעם בודדת. אני רואה פה עוד שולטות (וגם נשלטות) שזה קורה להן ואין זה משנה מה הן "משדרות".
אפילו אם הן במפורש כותבות שהן לא מעונייניות בפניות מהסוג הזה או מסוג כלשהו כי יש להן כבר נשלט/בן זוג, ההודעות ימשיכו להגיע.
הרצון של גבר כזה הוא פשוט לספק את עצמו ובדרך הכי קלה ושטחית שיש, בגלל זה לא אכפת לו מה כתוב אפילו.
ולא שזה רלוונטי לחומרת המעשה, אבל הוא גם לא מעוניין בשליטה אם ההצעה שלו הייתה "להחדיר לה זין לכל החורים". ככה שאין קשר לזה שיש פה שולטות שמחפשות תשלום, הרי שהוא לא חיפש שולטת בכלל.