שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה אתם לא סגורים על עצמכם?

Anubis
לפני 7 שנים • 8 בינו׳ 2017

למה אתם לא סגורים על עצמכם?

Anubis • 8 בינו׳ 2017
אוקי אולי זה החוויה האישית שלי כאן בלבד אבל זה קרה יותר מפעם אחת ואני חושב שזה לא יחודי רק לי.
יש מצב שבו אני כדום חובב טרנס וקרוס למינהן יוצר קשר עם מישהו\מישהי מכאן מתחילים מדברים והכל סבבה אך כשמגיע הזמן להתקדם ולהיפגש בחיים האמתיים (ואני תמיד מבהיר מההתחלה את כוונותיי שאני מחפש סאב באמת) אותו מיועד נעלם כאילו לא היה קיים (משנים ניק, משנים מסלול ומה לא).
לא כפיתי את עצמי על אף אחד ולא היה נראה שאף אחד מהם סבל טרם ההיעלמות ואם זאת ללא הודעה, התנצלות או מילה נוספת הם נעלמים...
למה? 
התאוריה שלי היא שקל להעמיד פנים שאתה נשי או רוצה להיות  אישה מאחורי מקלדת ובעצם כל אלו שנפלתי עליהם הם סוג של מאונני מקלדת שנהנים לשחק כאילו עד הגבול ואז לברוח (מה כיף בזה?).
אשמח להבהרות בכל מקרה.
בלנדר
לפני 7 שנים • 8 בינו׳ 2017
בלנדר • 8 בינו׳ 2017
שאבין, אתה מצפה לתשובה מאותם הנמלטים?? 
כי אני קצת סקפטי בנוגע לספקולציות והנחות המתיימרות לשער מה באמת על לבם של אותם אנשים... 
האבי
לפני 7 שנים • 9 בינו׳ 2017
האבי • 9 בינו׳ 2017
כאחד שנעלם כאן למישהו ..icon_sad.gif
לפעמים, כשאתה בתהליך למימוש הפנטזיה, אתה מאוד מגורה ורוצה ללכת עד הסוף. ואז כשמגיע הרגע, אתה מפחד לממש.. ובמיוחד בעניינים כאלה, של להיות עם גבר ..ובמיוחדדדד אם אתה 'מאונן מקלדת' בצורה מילולית ! אז הרגע שאחרי של הדאון + היגיון + ירידת חשק.. מביאים אותך לצאת מזה ולא לרצות לממש אותה.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 9 בינו׳ 2017
אסכים עם havv11. הסיבות לההיעלמויות הן ברובן תוצאה של פחד ממימוש של הפנטזיה במציאות.
זה לא אומר שהאדם תכננן לעשות את זה בכוונת תחילה. סיכוי סביר שהוא ניסה לממש את זה ודווקא מאוד רצה להיפגש איתך, אבל נרתע באמצע  ואז לברוח נראה לו כפתרון הכי קל. למה זה פתרון קל? כי כשאתה בורח אתה לא חייב לתת הסברים.
הרי שבשביל לנסח הסבר אתה חייב לקבל את העובדה שיש לך פנטזיה כזו ושיש לך קושי איתה, וכשאדם נבהל מעצמו הוא לא מסוגל "להסתכל לרגשות שלו בעיניים" אלא הוא רוצה למחוק כל זכר להם וכמה שיותר מהר! הוא רוצה למחוק את הפנטזיה "המלחיצה" כאילו היא מעולם לא הייתה קיימת ולכן הוא מוחק את כל הדברים שמזכירים לו אותה- את הקשר איתך ואת הניק. הוא משנה משנה את "המסלול" כי זה עוזר לו להדחיק, וכידוע הדחקה זה מנגנון שמרגיע החרדה, לפחות לעת עתה.

לא כדאי לך לקחת את זה למקומות של זדון, כי חבל על העצבים. פחד הוא לא תירוץ, אבל יש לזכור שהוא לא רציונלי ולכן אין טעם לחפש בו הגיון.
אני אומרת לך את זה בתור אחת שנעלמו לה וחזרו אליה אחרי כמה חודשים ולעיתים גם שנים (מישהו הצליח לשבור שיא ולחזור אלי אחרי 3 שנים!) וההסבר תמיד היה פחד שהשתלט עליהם ושבמשך התקופה של הנתק הם ניסו למחוק כל זכר למשיכה המינית שלהם (מיותר לציין שלשווא?).
על אף הסימפתיה וההבנה שלי את הפחד, הם עשו את הבחירות שלהם ולכן הסברתי להם שהתוצאה של בחירות אלו היא חוסר אמון שלי בהם ולכן הם לא מקבלים הזדמנות נוספת ועל אף האכזבה עליהם לעמוד בהשלכות של המצב אותו יצרו.

אז איך אפשר לנסות למנוע את זה? אני חושבת שצריך לגרום לצד השני להבין שאתה תהיה שם בשבילו. תבהיר לו במילים ובהתנהלות שלך מולו שזה טבעי לפחד ומותר לדבר על זה, שאתה יכול להוריד בשבילו הילוך וללכת תחילה בקצב שלו (בכל זאת, אחריות שלנו כשולטים להתאפק).
לשיחות היכרות מסוג זה יש נטייה לשקוע ישר בחלק המיני, כי זה פשוט החלק הכי כיף ואז מאוד קל לפספס להבהיר את הנקודות החשובות האלו, כי על פניו הכל נראה סבבה ושהוא זורם איתך אז אין צורך. אבל תמיד כדאי לעצור לרגע ולהבהיר לו את זה.
אם הוא מרגיש שהוא יכול לסרב מבלי שתתאכזב ותכעס, זה יורד את רמת הלחץ שלו והוא לא ירגיש שהוא צריך לברוח ממך אם קשה לו.
אם הוא ירגיש פחד זה מעלה את הסיכויים שהוא יסביר לך ואז מתוך ההסבר הזה עשויה להתפתח שיחה שתגרום לו להרגיש שזה לא כזה נורא ואולי כדאי לתת צ'אנס, הרי  שהידיעה שיש שליטה על סיטואציה של איבוד שליטה, מרגיעה ואם אתה רגוע- אין סיבה לברוח.
אבל כמובן, שהבחירה נשארת בידיים שלו, אבל אתה לפחות תדע שעשית את המקסימום מהצד שלך בשביל לאפשר נוחות.

ובאשר לצד השני- חובה עליכם לעבוד על הקבלה העצמית שלכם לפני שאתם ניגשים להיכרויות. עד שאתם לא מסוגלים להתסכל במראה גם כשאתם לא חרמנים ומטושטשי תודעה ולהכריז בגאווה שאתם נשלטים, נשיים או כל דבר אחר- אל תגישו להכרויות! תסתדרו קודם כל עם עצמכם לפני שאתם רוצים להסתדר עם מישהו נוסף. חבל על העוגמת נפש.
    התגובה האהובה בשרשור
Artemis p​(נשלט){טיולי היפה}
Anubis רק שתדע שזה עובד לשתי הצדדים ככה.  גם הגברים נעלמים, למשל אחד שדיברתי אייתו חודשיים וקבענו להיפגש 3 פעמים והוא הבריז לי ובסוף הוא נעלם והוא לא לבד היו עוד שלושה אחרי.  
DOMINUS​(שולט)

כמה שאתה צודק

DOMINUS​(שולט) • 9 בינו׳ 2017
אני מכיר את התופעה, הלא יחודית לטרנסים. מפתיע אבל אצל נשלטות התופעה רווחת גם.
חשבת שנשלטות המצהירות על רצונן בזוגיות, מונוגמית, קשר ארוך ואיתן, 
תהיינה רציניות ואותנטיות בנוגע להצהרות רוויות החשק והתשוקה שהן מפרסמות.
הררי מילים נשפכים אודות השולט המיוחל שיגיע, כמה הן ממתינות לו (4X4, 4X8, 4X6), חמות, נוטפות ומשתוקקות. בפועל 90% זה BS.   נסיון לקשר מתפוגג חיש מהר בסבך האנונימיות באתר המאפשרת לכל פליטי החיים להרגיש מיוחדים לרגע. 
ואני שואל את עצמי: אין לכן חיים? אין לכן עבודה? ילדים? אין לכם מה לעשות מלבד לבזבז זמן שלכן ולייגע אותנו בסיפורי מעשיות?
לך תבין....   
Anubis
Anubis • 9 בינו׳ 2017
מה שנכתב כאן אומנם נכתב ברגע של עצבים אחרי עוד אחד אבל זה בעיה ולא קטנה עבורי.
ARCHANGEL אני מאד מנסה להכיל ולא ללחוץ לשדר מסר שאני סבלן אבל כל זה לא עוזר אם הצד השני לא סגור על עצמו או לחלופין פשוט משקר (כי כשהזין עומד והשכל ריק מדם אפשר לספר אגדות ולפזר הבטחות) .
בסופו של יום התוצאה של זה עושה אותנו הדומים פה יותר חשדניים, יותר קשים ופחות סולחניים לרעת שאר האנשים שאולי כן לגיטימיים.
ארטמיס לא יודע מי נעלם לך אבל אני מניח שהתופעה הזאת לא מוגבלת רק לצד הנשלט.
תחרה שחורה​(נשלט)
לפני 7 שנים • 11 בינו׳ 2017
תחרה שחורה​(נשלט) • 11 בינו׳ 2017
פנטזיות יש לכולם, רוב האנשים יפנטזו עד יום מותם ולא יגשימו בגלל אילוצי משפחה וסביבה,
לפעמים בשל מגבלות מרחק או מיקום, קושי במציאת פרטנר/ית, אך בעיקר מחוסר אומץ והעזה.
גם כאן ישנם אלה שמגיעים עד כמעט.. ומקבלים רגלים קרות, ואחרים
שקופצים למים העמוקים ומצליחים לשחות וגם להנות (ויש גם אכזבות).
אינני רוצה למשוך אש מצד הקרוסדרסרים, אבל מנסיוני זוהי אוכלוסיה הפכפכה מאד,
אינם יציבים בקשר, חשדנים וחששנים וקשה לסמוך עליהם. עם זאת ודאי שיש כמה
רציניים - אותם אתה צריך למצוא.

גון קונור מקלאוד​(נשלט)
לפני 7 שנים • 18 בינו׳ 2017

Re: למה אתם לא סגורים על עצמכם?

Anubis כתב/ה:
אוקי אולי זה החוויה האישית שלי כאן בלבד אבל זה קרה יותר מפעם אחת ואני חושב שזה לא יחודי רק לי.
יש מצב שבו אני כדום חובב טרנס וקרוס למינהן יוצר קשר עם מישהו\מישהי מכאן מתחילים מדברים והכל סבבה אך כשמגיע הזמן להתקדם ולהיפגש בחיים האמתיים (ואני תמיד מבהיר מההתחלה את כוונותיי שאני מחפש סאב באמת) אותו מיועד נעלם כאילו לא היה קיים (משנים ניק, משנים מסלול ומה לא).
לא כפיתי את עצמי על אף אחד ולא היה נראה שאף אחד מהם סבל טרם ההיעלמות ואם זאת ללא הודעה, התנצלות או מילה נוספת הם נעלמים...
למה? 
התאוריה שלי היא שקל להעמיד פנים שאתה נשי או רוצה להיות  אישה מאחורי מקלדת ובעצם כל אלו שנפלתי עליהם הם סוג של מאונני מקלדת שנהנים לשחק כאילו עד הגבול ואז לברוח (מה כיף בזה?).
אשמח להבהרות בכל מקרה.
יותר משמונים אחוז כאן מהעאלק גברים
נשלטים הם מאונני מקלדת חולי ריגושים קטנים
פחדנים חסרי ביצים
שהמחשב מאפשר להם להישאר אנונימיים

ומוציאים שם רע לעבדיל רציניים
כי הרבה שולטות כבר היתייאשו מהאתר הזה
טליה​(שולטת)
לפני 7 שנים • 19 בינו׳ 2017
טליה​(שולטת) • 19 בינו׳ 2017
זה לא יחודי רק לך.

במשך תקופה לא קצרה חיפשתי כאן פרטר שחובב ניוש. חוויתי בדיוק את מה שאתה מתאר.

אני חושבת שיש כאן המון מתחזים. אני מתכוונת לאנשים שיש פער עצום בין איך שהם מציגים את עצמם לבין מי שהם באמת. לפעמים אלו גברים נשואים שפשוט לא יכולים לוותר על פלירטוט עם הפנטזיה שלהם, ומוכנים לשקר בשביל זה. לפעמים אלו גברים שיש פער עצום בין ההוויה שלהם ברגע של חרמנות לבין מה שהם הופכים להיות רגע אחרי שהביאו ביד. ולפעמים אלו אנשים שבאמת לא סגורים על עצמם ומקבלים רגליים קרות.

דרך טובה לסנן את כל המתחזים היא פשוט לא לשקוע בשיח פנטזיות בשלב הראשון של ההיכרות. זה בדיוק מה שהמתחזים מחפשים, וברגע המימוש נעלמים.

שיח כזה גם לא עושה טוב להיכרות עם אנשים רציניים שפשוט מפחדים.
פחד כזה אינו תמיד רציונלי אבל הוא טבעי מאוד. אפשר לרצות ניוש, השפלה ושליטה קשה ועדיין לפחד מכך כשפוגשים פרטנר או פרטנרית שבאמת מעוניינים בכך.
בשביל שקשר כזה יצליח יש צורך בקשר אנושי טוב שקודם לפנטזיות. זה לא מספיק להצהיר על כך, אלא שיש לבנות קשר כזה. לרוב שיח פנטזיות אינו בונה אותו.