ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שגיאות של שולטות מתחילות

SwitchSwatch​(מתחלף)
לפני 7 שנים • 12 בינו׳ 2017

שגיאות של שולטות מתחילות

SwitchSwatch​(מתחלף) • 12 בינו׳ 2017
היי
יצא לי לצ'וטט לא מזמן עם שולטת
וזה היה כזה מסורבל ומעיק...
חצי שעה היא התעכבה על איך לפנות אליה. מהשלום הראשון בשיחה. 
התעקשה על כבודה האבוד עוד לפני שהכרנו. 
תפנה בכן גבירתי לא גבירתי...
חוץ מזה שלדעתי זו שגיאה קולוסאלית להתחיל כך את השיחה, בכלל כל העסק הזה שהשולטת מתעקשת על כבודה באיך שהנשלט יפנה אליה נראה לי כזה ניובי. כן גבירתי ... לא אדוני ... למי איכפת מתארים? ועוד ההתעקשות על זה משיגה את התוצאה ההפוכה. אני מ2005 כאן. פעם פעם בהתחלה זה אולי היה נשמע לי הגיוני. אבל לאחר מעל כעשור שנים זה נשמע כזה ילדותי וירוק. 
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 12 בינו׳ 2017
גם אותי לא מעניין איך פונים אלי וכל עוד אתה לא שלי אני לא צריכה שום כבוד מיוחד מעבר לכבוד בסיסי שתקבל ממני גם.
אבל,  וזה העניין, אנחנו פה בשביל הפנטזיות שלנו ואם בפנטזיה שלה שתפנה אליה בכבוד מהשניה הראשונה ותתיחס אליה כנסיכת היקום, זה בסדר ומי אתה שתשפוט אותה?
היא לא פה בשביל הפנטזיות שלך, רק שלה.
אם אתה לא יכול לתת לה את זה כניראה שאתם לא מתאימים ויש פער שחסתם מראש אותו.
גם שולטות מתחילות ממשהו ואף אחת לא נולדת שולטת ומתחנכת להיות כזאת עם אומנת בבית המלוכה.
כולנו עושים טעויות ואני ממרום שנותי ונסיוני הראשונה להודות שבהתחלה הייתי פטאתית וחיה בסרט.
היו לזה פלוסים אגב והנשלטים הראשונים שלי חוו מישהי שמחפשת את דרכה מצד אחד ומצד שני מתנסה ובעניין הרבה יותר ממה שאני היום.
ולטעמי הביקורת שלך שמנסה לגמד שולטות מתחילות אומרת עליך יותר ממה שהיא אומרת עליהן.
שיהיה לשניכם בהצלחה.
    התגובה האהובה בשרשור
לירזי
לירזי • 12 בינו׳ 2017
אם זה היה שולט מתחיל, שמתחיל שיחה בשלום כלבה, והיו מבקרים אותו, לא היו אומרים "הביקורת שלך שמנסה לגמד שולטות מתחילות אומרת עליך יותר ממה שהיא אומרת עליהן".
לירזי
לירזי • 12 בינו׳ 2017
כן ולא. כמו שהיא לא ישר כלבה, היא לא ישר הוד מעלתה (חוץ מזה שיש משהו מנמיך כלפי הצד השני ב"תקרא לי כך וכך").
משרת וכנוע​(לא בעסק)
משרת וכנוע​(לא בעסק) • 12 בינו׳ 2017
אינני מבין בכלל מה הבעיה בנושא
אדרבה לעניות דעתי כל אשה היא מלכה וכו'
גם אם היא נשלטת 
האמן לי אשה זה אוצר יקר מאד בבריאה .
זרה מוכרת

Re: שגיאות של שולטות מתחילות

זרה מוכרת • 12 בינו׳ 2017
SwitchSwatch כתב/ה:
היי
יצא לי לצ'וטט לא מזמן עם שולטת
וזה היה כזה מסורבל ומעיק...
חצי שעה היא התעכבה על איך לפנות אליה. מהשלום הראשון בשיחה. 
התעקשה על כבודה האבוד עוד לפני שהכרנו. 
תפנה בכן גבירתי לא גבירתי...
חוץ מזה שלדעתי זו שגיאה קולוסאלית להתחיל כך את השיחה, בכלל כל העסק הזה שהשולטת מתעקשת על כבודה באיך שהנשלט יפנה אליה נראה לי כזה ניובי. כן גבירתי ... לא אדוני ... למי איכפת מתארים? ועוד ההתעקשות על זה משיגה את התוצאה ההפוכה. אני מ2005 כאן. פעם פעם בהתחלה זה אולי היה נשמע לי הגיוני. אבל לאחר מעל כעשור שנים זה נשמע כזה ילדותי וירוק. 
אני מודה שבהתחלה כשקראתי אותך תהיתי מה אתה מנסה לאמר בפוסט הזה,
אבל בקריאה שניה, מה שתפס אותי זה דווקא הותק שלך - והעובדה הפשוטה שלפעמים, כשאתה כבר כל כך מנוסה, קשה יותר להתרגש מהמחוות הקטנות האלה שמייצרות בעיניי אנשים מסויימים את ה"פער" ההתחלתי.

אני לא חושבת שאני באופן אישי הייתי משתמשת בכך - אבל כמו שיש נשלטים שיש להם צורך מהתחלה לקרוא לכל שולטת "מלכתי" "גבירתי" או כל שם אחר שמעלה אותה למעלה מבחינתם - כך בצד השני של המשוואה יש את השולטות להן כינויי ה"מלכות" חשובים בכדי לייצר את פער ה"מעמדות".

אני רואה בזה אי התאמה בין ראיית העולמות שלכם ולא בהכרח טעות של שולטת מתחילה.
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 12 בינו׳ 2017
זה לא קשור למתחילות או מנוסות. יש כאן נטיה לחלק ציונים לכל מה שזז.
זה קשור לסגנון וטעם ואם לא מתאים לך יש לך יכולת לבחור בהתאם.

זה גם קשור לנורמה הקימת בפורום/אתר
היו אתרים בארץ ויש בחו"ל שיש קודים אחרים
כמו למשל לפנות בגוף שלישי לשולט/ת או לבקש רשות.
מבלי שיש הכרות כלשהיא.
יש בזה קסם וזה לא מפחית מהאוטנטיות.
לא מקובל/מתאים לך אל תהיה שם.

תתרכז בעצמך ופחות בלחנך אחרים/רות .
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 12 בינו׳ 2017
אני יכולה להסכים איתך שלרוב מי שמתעקשת על תואר גרנדיוזי ולא יכולה לנהל כלל שיחה בגובה העיניים, יש לה בעיה בביטחון העצמי. 
אבל מהחוויה שלי, המצב פה הוא קצת שונה.
אני אמנם לא יוצרת קשר עם שולטות למטרת הכירות כי אני לא נשלטת או מעוניינת בנשים ולכן לוודאי הניסיון שלך שונה משלי. אבל השולטות שדיברתי איתן באופן ידידותי, ללא קשר לגילן, תיארו בפני שהן לא אוהבות שנשלטים זרים פונים אליהן בכל מיני תארי אצולה. ומעבר לכך, הן יכולות לפסול מישהו רק על סמך זה כי מבחינתן זה מראה על זלזול בה, כי הוא מצמיד לה איזה תואר שמחרמן אותו לומר מבלי שהוא טרח להכיר אותה בכלל או שאל לדעתה לגביו.
ובתור שולטת בעצמי, שמקבלת הודעות מנשלטים באתר, אני רואה איך זה בא לידי ביטוי בפועל. 
אין יום שאני לא מתחברת לצ'אט או נמצאת באינבוקס ולא מקבלת הודעה שהכותרת שלה היא "המלכה", "הוד מעלתך" ושאר הירקות. לרוב בליווי איזו פנטזיה פורנוגרפית. שני דברים שאני לא רוצה לשמוע מבן אדם שאפילו "היי" לא אמר לי קודם.
אם אני רואה שעוד יש בהם היגיון כלשהו, אני מוצאת את עצמי מתקנת אותם שיפנו אלי רגיל ועל זה מבזבזת את הזמן שלי. 
אם הייתי מהשולטות שרוצות שיקראו להן בתארי מלכות מהשנייה הראשונה, אני בספק שהייתי צריכה להשקיע זמן רב בלתקן נשלטים בצורת הפנייה, כי הרוב פה ישר פונים ב"המלכה". 
רק המיעוט השפוי פונים קודם כך כבני אדם לפני היותם נשלטים. ואם מישהי מזלזלת בהם ולא מסוגלת לנהל איתם שיחה בגובה העיניים, זה אומר הרבה לגביה וזה גם הפסד שלה, כי כל האלו שמכתירים אותה לפני שביררו שהיא רוצה בזה בזה פשוט מלהקים אותה לסרט פורנו שהם חיים בו. היא בעיניהם אובייקט מיני ותו לא וממש לא המכובדת נראה לה שהיא. 
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 12 בינו׳ 2017
למרות שאני כותבת מפורשות בפרופיל שלי שאיני מעוניינת שיפנו אליי ב"גברתי" או "מלכתי", עדיין פונים אליי כך.
אני לא עונה להם לעולם.
גם כי הם לא קוראים וגם כי זה מגעיל אותי.
אני קודם כל בן אדם, לא שולטת ולא מלכה.
אני מחפשת נשלט שקודם יהיה לי חיבור איתו כאדם.
אני לא מלכה בתשלום ולא זונה.
אני רוצה שהוא יתייחס אליי בכבוד המגיע לי כאדם וההיפך, ולאחר בדיקה הדדית שנינו נוכל להחליט שאנחנו ביחסי שולטת נשלט. עד אז- אנחנו אנשים שווים.
לי זה נראה כאילו אנשים שפונים ככה או מבקשים שיפנו אליהם ככה, חיים בסרט.