ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שגיאות של שולטות מתחילות

Tutti
לפני 7 שנים • 13 בינו׳ 2017
Tutti • 13 בינו׳ 2017
מימיי המלכה שלי לא ביקשה ממנה לקרוא לה כך. זה הגיע ממני לאחר זמן מה שבאמת הרגשתי שהיא המלכה שלי, היקרה שלי. בעבר התכתבתי עם שולטות שביקשו תואר מההתחלה וזה היה נראה לי מגוחך.
את התואר שמקבלת השולטת / שולט, הם מקבלים מהנשלט/ת שלהם ולא מעצמם(:
Snitch
Snitch • 13 בינו׳ 2017
יש דבר כזה שם תואר לא מביך? אם אחרי חצי שנת היכרות, היא מבקשת לקרוא לה "המלכה", זה מביך באותה המידה כי ברור שהתואר תלוש מהמציאות.

אגב, אני אישית דווקא מאד בעד שמות שמאדירים את הצד השני, מסיבה אחת פשוטה - זה מחרמן לי ת'צורה.
dror30
dror30 • 13 בינו׳ 2017
לי זה מרגיש גם קצת מגוחך לקרוא בשמות תואר לפני שהכרתי אותה, אבל אם היא בקטע אזרום בכיף למרות שאולי לא אצליח לעשות את זה ברצינות.

בנוגע לכך שאמרו שזה ניסיון לגמד שולטות אז גם לי זה קצת נשמע כך, אם למשל היו מדברים על שגיאות של נשלטים מתחילים אז יש בזה הגיון, כי נשלטים פונים בהמוניהם, ורובם המוחלט מתלונן שלא עונים לו, אז יש טעם לדון גם בשביל הנשלטים מה אפשר לעשות יותר טוב. פה לשולטות לא חסר פניות ואפשרויות לשיחות והכרות אז הגיוני שינהלו אותן איך שבא להן. ואז לכתוב על השגיאות שלהן מרגיש יותר כמו ניסיון לגמד מאשר לתת עצות פרקטיות.
נעים הליכות
נעים הליכות • 13 בינו׳ 2017
Snitch כתב/ה:
יש דבר כזה שם תואר לא מביך? אם אחרי חצי שנת היכרות, היא מבקשת לקרוא לה "המלכה", זה מביך באותה המידה כי ברור שהתואר תלוש מהמציאות.

אגב, אני אישית דווקא מאד בעד שמות שמאדירים את הצד השני, מסיבה אחת פשוטה - זה מחרמן לי ת'צורה.
איך? הוד מעלתו הנשלט? 
כבוד הסאב?
Visual​(מתחלף)
לפני 7 שנים • 14 בינו׳ 2017
Visual​(מתחלף) • 14 בינו׳ 2017
ככלל, שגיאות ומתחילים מטבע הדברים הולכים יחד, יש מי שלומד גודל וצומח ויש את אלו שלא.

מעבר לזה אני לא משוכנע שיש "נכון" ו"לא נכון", מה שעובד עבור חלק מהאנשים לא עובד עבור אחרים פה נכנס הפרמטר של התאמה.
מרטין101
לפני 7 שנים • 14 בינו׳ 2017
מרטין101 • 14 בינו׳ 2017
אני חושב שיש בכך ברכה ששולטת מתעקשת על תארי מלוכה, נעלות וכל העסק הזה.
ככה בקלות ויעילות אתה ממפה אותה כלא מתאימה. אין בזבוז זמן, אנרגיה, משאבים. פשוט נפלא. עשה X וגמרנו.