ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

רצח תהילה נגר. האם לדעתכם מדובר בקשר בדסמי?

ליידי Y
לפני 7 שנים • 18 בינו׳ 2017
ליידי Y • 18 בינו׳ 2017
זה לא קשר של בדס״מ; זו התעללות ורצח כמשמעותו.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 18 בינו׳ 2017
הצד שמופגנת כלפיו אלימות לא יכול לשלוט בצד האלים.
אז נשלטת או אישה באופן כללי תגיד לבן זוג האלים שלה "הקשר נגמר" ובאמת נראה שהוא יקבל את זה בבגרות?
אם הוא היה מסוגל לקבל "לא" בבגרות בדברים הקטנים בקשר זה לא היה מגיע לכדי כך שהיא צריכה לסיים את הקשר.
ברגע שאישה קמה ושמה גבול לקשר מתעלל, המתעלל מרגיש שהוא מאבד שליטה עליה והרכושנות שלו תגיע לשיאי אלימות בשביל להחזיר את השליטה החולנית שלו בה.
יעידו פה נשים שסירבו בשלבים מוקדמים לכל מיני "שולטים" כי הן הרגישו שהם אלימים ואיזה טרור הם עשו להם בחיים, אבל לא הצליחו לפגוע ממשית רק כי הקשר ביניהם לא הספיק להפוך זוגיות שבה הם מכירים אותה היטב.
הרבה ממקרי הרצח של גברים כלפי נשים בזוגיות אלימה, היו כשהאישה החליטה לקום וללכת. ברגע הזה מבחינת המתעלל כבר אין לו מה להפסיד ואם היא לא תהיה שלו, מבחינתו שלא תהיה של אף אחד.
ואם אין לה רשת תמיכה מהסביבה, ובדר"כ אין לה רשת תמיכה כי הוא דואג לבודד אותה מהסביבה שלה, אז זה עניין של זמן עד שיגידו עליה קדיש. 
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 18 בינו׳ 2017
אם אתה חושב שזה BDSMי, מקומך לא כאן ולא באף מקום שקשור לקהילת הBDSM.

רק אנשים בורים שלא מבינים מה זה BDSM חושבים שמדובר באלימות והתעללות.
yosishoam
yosishoam • 18 בינו׳ 2017
אני מסכים שלא נכון לקשר מקרים כאלו לשליטה ולו מהטעם שזה גורם נזק עצום לניסיון של כל כך הרבה אנשים ליצור לגיטימציה חברתית לתחום הזה ...
באותו בקשר אף פעם לא הבנתי את הביקורות העצבניות של חברים פה על 50 גוונים של אפור , כל דבר שיוצר לגיטימציה לתחום הוא מבורך וצריך לראות את הדברים בהקשר הרחב יותר . 
עידן האלמנט​(שולט)
עידן האלמנט​(שולט) • 18 בינו׳ 2017
אני מאמין שעולם השליטה בין כל מה שהוא יכול להיות הוא גם יכול להיות מפלטו של הנבל.

גם ללא המקרה הזה, לא מעט מקרים התרחשו בעולם שקושרים בין BDSM לבין רציחות, גם אם קשה לכם לקבל את זה

אני מסרב לגונן על עולם השליטה בכל מחיר. להפך: להציף את הבעייתיות של העדפה מינית זו, ולתחם את הגבולות שלה.
להבהיר לנשים נשלטות שהן צריכות להגיע לעולם הזה ממקום של עוצמה ומימוש ולמעשה הן שולטות בקשר ולא אותו מאסטר, שיכול להיות גם סדיסט אלים בתחפושת של גבר אולטימטיבי וחזק.

יתכן שעוד מוקדם לעשות קשר בין עולם השליטה לבין המקרה הספציפי הזה של רצח תהילה נגר על ידי חלאת האדם  ראאד רושרוש
אבל יש לי תחושה שעוד אחזור לסוגיה הזו ככל שהחקירה תתקדם וייחשפו פרטים נוספים על הקשר המעוות שהתנהל ביניהם.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי ינו' 18, 2017 7:33 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 18 בינו׳ 2017
למה אתה חושב שהיא הייתה הנשלטת שלו?

עזוב, אתה מקרה אבוד
the rain song
the rain song • 18 בינו׳ 2017
זה יפה שאתה חושב שנשים צריכות להגיע לכאן מתוך עוצמות (גם גברים אגב) אבל אף אחד לא שואל אף אחד אם להצטרף לכלוב או להתנסות ביחסי שליטה.
רבים וטובים מצטטים את המנטרה שלנשלטת יש שתי בחירות בקשר - אחת אם להכנס אליו והשניה אם לצאת ממנו.
וכולן יודעות שהן יכולות לעזוב את הקשר אם לא טוב להן שם. גם שולט יכול לסיים קשר אם זה מה שמתחשק לו.
והיו הרבה דיונים גם על מעשים פליליים שקרו בחסות הבדסמ.
אתה לא מגלה לאף אחד את סודות החיים.

הבדסמ נותן לגיטימציה להמון עוולות והמון אנשים נפגעים ממנו. אני לא חושבת שמישהו מנסה להאדיר את הסצינה ואת האתר כאופציה המושלמת לחיים.

אבל להביא דווקא את המקרה הזה כדוגמה למה שלא בסדר בבדסמ?
כאבי גדילה
כאבי גדילה • 18 בינו׳ 2017
אישה יכולה להיות מאזוכיסטית רגשית ולא בדסמית.
 גבר יכול להיות מתעלל וקנאי ולהתגרות ממין אלים או אלימות - ולא בדסמי.
גם אני ראיתי והרמתי גבה מהשימוש במילה שפחה ותהיתי האם היה שם יותר ממה שנכתב.
נטו מהשימוש במילה הזו וזה שהיא חזרה אליו שוב ושוב.
אבל בתכלס זה 50/50 - כמו כל נושא אחר שלא ידוע לנו.
אם היא חזרה אליו שוב שוב מרצונה החופשי זה מעיד על מאזוכיזם רגשי דבר ראשון.
זה עדיין לא בדסמ.
וזה עולם חופשי אלמנט מותר לך לתהות ולשאול.

לקודמי שהתנגדו לעצם שאילת השאלה- חבל שאנשים יפחדו לשאול כאן שאלות....זו הפלטפורמה היחידה שאמורה להיות מאפשרת דו שיח פתוח.

והתשובה היא כנראה(לדעתי) שאנחנו פשוט לא יודעים.