סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה אתם לא סגורים על עצמכם?

רימבאוד​(שולט)
לפני 7 שנים • 19 בינו׳ 2017
רימבאוד​(שולט) • 19 בינו׳ 2017
קצת צניעות לא תזיק.
אז אחד או אחת, שפנטז/ה לחוות כאב, השפלה, וכו', רצ/תה ובסוף קיבל או קיבלה רגליים קרות.
קורה.
אנושי מאוד ומובן מאוד.
באופן טבעי, לרוב המוצלף יהיה זה שיחשוש יותר מזה שיצליף.
ולכן, לדעתי ראוי להימנע מהטחות, האשמות וכו'.
תחרה שחורה​(נשלט)
לפני 7 שנים • 21 בינו׳ 2017
תחרה שחורה​(נשלט) • 21 בינו׳ 2017
טליה,
חולק על גישתך לפיה קודם הקשר האנושי לשיח הנוגע לפנטזיות ומימושן.
אין טעם בתקשורת ממושכת אם בסופו של דבר הרצונות אינם מובילים לאותו מקום,
חבל על הזמן והציפיות המתפתחות ואח"כ מתנפצות.
תיאום ציפיות כנה רצוי שיתקיים מלכתחילה כבסיס להמשך של קשר שבו יש
לשני הצדדים ענין. עדיין אין בכך ביטוח נגד רגליים קרות, אבל לפחות בטוח שהיעד משותף.
הקביעה שלך שהקשר האנושי צריך להקדים את שיח הציפיות נובע מהיותך רווקה
ושאיפתך לזוגיות, פרטנר שיתאים לך עוד לפני כל מימוש של פנטזיות שלך או שלו.
זה לא העקרון המנחה של מרבית חברי הכלוב
.
Firebird
Firebird • 21 בינו׳ 2017
אני יודע לומר לגבי עצמי ובודאי שלא מתימר לייצג כאן איזה שהוא ציבור, השיח האנושי והקשר האישי תמיד יהיה קודם אצלי לכל דבר אחר. אני מכיר בזאת שיש כאלו ויש גם אחרים. כל אחד שיבחר לעצמו מה שמתאים לו. בכל מקרה אני לא אפתח בשיח על פנטזיות או על המימוש שלהן לפני שאדע שהאשה שאיתה אני מנהל את השיחה היא אחת שארצה לממש איתה את אותן פנטזיות כאדם...
אופטימי1​(נשלט)
אופטימי1​(נשלט) • 21 בינו׳ 2017
זה לא העניין של להיות "סגור על עצמך". הרבה פעמים זה פשוט מרגיש לא בטוח ומפחיד מדי.
אתה מפחד להחשף, מפחד ש'ידעו', מפחד שלא תרצה באמת ללכת עד הסוף והפרטנר/ית יתבאס עלייך.
אלה המקומות הכי פגיעים ואינטימיים שלנו. זה לא מרוע. בעיקר חוסר בטחון. 
טליה​(שולטת)
טליה​(שולטת) • 21 בינו׳ 2017
תחרה שחורה כתב/ה:
טליה,
חולק על גישתך לפיה קודם הקשר האנושי לשיח הנוגע לפנטזיות ומימושן.
אין טעם בתקשורת ממושכת אם בסופו של דבר הרצונות אינם מובילים לאותו מקום,
חבל על הזמן והציפיות המתפתחות ואח"כ מתנפצות.
תיאום ציפיות כנה רצוי שיתקיים מלכתחילה כבסיס להמשך של קשר שבו יש
לשני הצדדים ענין. עדיין אין בכך ביטוח נגד רגליים קרות, אבל לפחות בטוח שהיעד משותף.
הקביעה שלך שהקשר האנושי צריך להקדים את שיח הציפיות נובע מהיותך רווקה
ושאיפתך לזוגיות, פרטנר שיתאים לך עוד לפני כל מימוש של פנטזיות שלך או שלו.
זה לא העקרון המנחה של מרבית חברי הכלוב
.
אני אתעלם מהערות שלך עלי ואחסוך ממך כמה עליך.

תיאום ציפיות ראשוני נראה לי דבר טבעי בין אנשים שבוחרים להכיר בכלוב.
הצלילה אל תוך שיח פנטזיות, שבו שני אנשים מדמיינים מערכת יחסים שמרחקה שנות אור מכל דבר שהם אי פעם התנסו בו באמת או מסוגלים להתחייב לו ברצינות, היא משהו אחר לגמרי. ושיח כזה, במנותק מחיבור אנושי, רק לעתים רחוקות מטיב עם ההכרות.

אני לא מתיימרת לקבוע מה נכון לכלום. יש קורסדרסרים וטרנסג'נדרים שסגורים על עצמם לגמרי. במקרה הם גם נמשכים לבדס"מ, ומחפשים פרטנר או פרטנרית להגשים איתם חוויה מוגדרת ומגובשת מאוד.

אני נמצאת בעולם הזה אי אילו שנים, ואני יכולה להגיד לך שלא אלו מרבית חברי הכלוב. מרבית הנשלטים שמתעניינים בניוש בתוך הקשר של שליטה מגיעים ממקום אחר לחלוטין, לא מגובש ופגיע. זה לא נאמר בגנותם, לעתים זה מקסים. הם מחפשים אינטימיות רגשית, מישהי שהם יוכולו לשרחרר ולהיפתח מולה. לפעמים מדובר בתשוקות שאנשים לא מסוגלים להודות בהן בלב שלם אפילו בינם לבין עצמם. אצל אדם כזה קשר אנושי טוב הוא תנאי לכל מימוש.

אפילו כל אותם חרמנים ומאונני מקלדת שמחפיצים נשים אינם שונים בהרבה.
לרוב הם מרשים לעצמם לצלול אל תוך שיח פנטזיות גס ובוטה רק מפני שהם יודעים שזה לעולם לא יגיע לידי מימוש.
ברגע שמישהי לוקחת אותם ברצינות הם מתבלבלים לגמרי, והרבה פעמים פשוט נעלמים.
Anubis
לפני 7 שנים • 22 בינו׳ 2017
Anubis • 22 בינו׳ 2017
אני רוצה להגיד שאני מסכים עם כולכם פלוס מינוס.
חשוב להיות בנאדם וכן זה מובן שאדם יקבל רגליים קרות ויתחרט. אבל כשזה קורה באופן סיסטמטי עם אנשים שונים כנראה זה גם תופעה ולא רק מקרה בודד אינדיבידואלי. אני אישית תמיד דואג על ההתחלה להבהיר לאן אני מכוון ושאני רציני בכוונותיי ולא משחק אך זה לא שווה כלום כשהצד השני לא מכבד.
אני מסכים עם טליה ובמבט לאחור אני באמת כל פעם נסחפתי אתם לשיחות על מה אני אעשה להם ואיך זה יהיה לפני שבכלל היה משהו קונקרטי לבנות עליו (טעות שלא אחזור עליה).
ברור לי שזאת בעיה שלא תיעלם מכאן. השאלה היא איך אתם עוקפים\מנפים אנשים "לא רציניי" כאלה?
המלכות אור ואלין​(שולט)

ניוש וקרוסדרסינג

הבעיה באנשים שאוהבים ניוש וכו ואני מדבר מניסיון אישי שאת הפנטזיה שלהם לרוב הם מוכרחים לממש עם מלכות בתשלום כי רוב המלכות  שלא בתשלום לא חובבות ניוש . ותאמינו לי עברתי על פרופיל פרופיל ועד שאתה מגיע לפרופיל של מלכה שאוהבת ניוש כמובן שהיא רושמת לא ליצור קשר . 
המלכות אור ואלין​(שולט)

ניוש וקרוסדרסינג

הבעיה באנשים שאוהבים ניוש וכו ואני מדבר מניסיון אישי שאת הפנטזיה שלהם לרוב הם מוכרחים לממש עם מלכות בתשלום כי רוב המלכות  שלא בתשלום לא חובבות ניוש . ותאמינו לי עברתי על פרופיל פרופיל ועד שאתה מגיע לפרופיל של מלכה שאוהבת ניוש כמובן שהיא רושמת לא ליצור קשר . 
hrgiger
hrgiger • 22 בינו׳ 2017
Anubis כתב/ה:
אני רוצה להגיד שאני מסכים עם כולכם פלוס מינוס.
חשוב להיות בנאדם וכן זה מובן שאדם יקבל רגליים קרות ויתחרט. אבל כשזה קורה באופן סיסטמטי עם אנשים שונים כנראה זה גם תופעה ולא רק מקרה בודד אינדיבידואלי. אני אישית תמיד דואג על ההתחלה להבהיר לאן אני מכוון ושאני רציני בכוונותיי ולא משחק אך זה לא שווה כלום כשהצד השני לא מכבד.
אני מסכים עם טליה ובמבט לאחור אני באמת כל פעם נסחפתי אתם לשיחות על מה אני אעשה להם ואיך זה יהיה לפני שבכלל היה משהו קונקרטי לבנות עליו (טעות שלא אחזור עליה).
ברור לי שזאת בעיה שלא תיעלם מכאן. השאלה היא איך אתם עוקפים\מנפים אנשים "לא רציניי" כאלה?
אני אישית משוחחת לא מעט זמן לפני (אפילו הרבה מידי לדעת רבים וטובים (: ). השיחות שלי אינן משחקיות גם כשהן עוסקות בעולם השליטה. נכון, זה לא מונע נפילות, אבל זה מסנן.
תחרה שחורה​(נשלט)
לפני 7 שנים • 23 בינו׳ 2017
תחרה שחורה​(נשלט) • 23 בינו׳ 2017
טליה,
אכן הא בהא תליא..
אין טעם כשהפנטזיה תואמת אך האדם לא לרוחנו ולהיפך,  אך תחילה יש למשש את הנטיה והכוון
ואם אכן יש מכנה משותף נמשיך ונתעמק בצד האנושי, בסדר הזה, לא להיפך. כך לפחות מנסיוני עם שולטות,
כולל קשר חם של 5 שנים עם שולטת חובבת קרוסדרסינג שהיתה מאד מוכרת ופעילה בכלוב בזמנו.

ההערה שלי לגביך לחלוטין איננה שלילית, היא מאד נכונה, הרי כתבת בפרופיל שלך: "לא מתחברת לשליטה
בנפרד מאהבה וזוגיות" - היכן טעיתי?
סקרן מאד לדעת מהן ההערות לגבי שדאגת לחסוך ממני (אולי בפרטי).
יש בכלוב לא מעט קרוסדרסרים ומתניישים נשלטים שכמהים לקשר, בוודאי יימצא האחד שיענה לציפיותייך.

תחרה