סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

זקוקה לעצה מנשים

kimmy{SaM '}
לפני 7 שנים • 4 בפבר׳ 2017
kimmy{SaM '} • 4 בפבר׳ 2017
משפיל?????
מה בדיוק משפיל בלראות גבר מעונג? ?
לפי דעתי את יותר מדיי ניזונה מפורנו. ..
ואם הטעם של הזרע מגעיל את לא חייבת לבלוע...
סוררת בשקט​(אחרת)
סוררת בשקט​(אחרת) • 4 בפבר׳ 2017
אם היית אומרת שאת לא אוהבת גלידה, היינו יכולות בתגובותינו לשכנע אותך לאהוב גלידה?
לא יודעת איזו עזרה את מחפשת. כי אם טעם הזין מגעיל אותך, יש מצב שאת לא אוהבת זין. icon_wink.gif
עבד מסור
עבד מסור • 4 בפבר׳ 2017
אני הייתי נשוי הרבה שנים,והיא לא אהבה "למצוץ" לי,אז לא התעקשתי,מדי פעם,שזה בא ממנה,נהנתי מיזה.אני מאוד אהבתי לענג אותה ועשיתי את זה כל הזמן בלי קשר לאם היא עשתה לי,או לא.אם את סובלת שאת עושה את זה,אל תעשי.אני בטוח שאם הזמן תרצי לעשות לו טוב,ואז לא יפריע לך הטעם.
מושכת בעט​(מתחלפת){שלו}

מקלחת משותפת תעזור?

Chita כתב/ה:
כן אני נהנית. אבל זה הכי אינטימי בעיניי וקשה לי לאפשר את זה. זה גורם לי איבוד שליטה ומאוד קשה לי עם זה. כך שאני נמנעת מהאקט.
אני יכולה לוותר על זה. גם מתוך הבנה שזה גורם לצד השני לעיתים אי נוחות.
אבל שוב, העניין שלי לא קשור לגאווה כי שמתי את זה בצד במקרה הזה.
הבעיה שלי קשורה לטעם.

האם ניסית לרדת לו בזמן המקלחת המשותפת? או אולי אחריה? ייתכן שעניין הטעם קשור גם להגיינה.
כאבי גדילה
כאבי גדילה • 4 בפבר׳ 2017
הכל מתחיל ממחשבה. אל תסתכלי על האיבר המדובר כעל דבר מאיים. אלא כעל דבר שאת מודה עליו, דבר שמשמח אותך.
את נמשכת לגברים? משיכה רגשית? דמייני שזו הליבה, המהות של הגבריות. מה שעושה אותו גבר. תעריכי את זה ש"המהות" הזו מענגת אותך.
האם היית מרגישה מסופקת רגשית ומינית עם אישה מבלי לחוות גבר? אם התשובה היא לא.. אז, זה הרבה בגלל האיבר הזה שמאיים עליך. שיא הגבריות של הגבר.
שני את אופן ההסתכלות שלך על האיבר הזה שאת מאויימת ממנו, למדי להעריך אותו ואני בטוחה שלאט לאט תרגישי שונה לגבי האקט.
למוח יש כוח עצום.
בראזני

תגובה לגבר גבר

בראזני • 4 בפבר׳ 2017
גבר גבר עדין כתב/ה:
נסי מסטיק / סוכריית מנטה חריפה וחזקה בפה תוך כדי. סוג של אילחוש.

אפשר גם הרדמה מלאה icon_smile.gif למה לא
Chita​(לא בעסק)
Chita​(לא בעסק) • 4 בפבר׳ 2017
אתם מאוד עוזרים עם העצות! תודה. תודה רבה.
פייה{O}
פייה{O} • 4 בפבר׳ 2017
קודם כל, אם לאישה אין חשק למצוץ לגבר זה לא אומר שהיא ״לא אוהבת זין״ או אף מטיל את נטייתה המינית בספק.

ולעניין- אישית זה לא נראה לי כ״כ קריטי, אבל אם חשוב לך לעשות מאמץ (שזה, אגב, יפה ונכון בעיני בזוגיות, עם או בלי בדסמ), גם אני בעד ללכת על זה מיד כשהוא יוצא ממקלחת נקי וריחני. מעבר לזה שוט של איזה דרינק נחמד ממש לפני גם יכול לסייע בטעם.

עלי (או רדי) והצליחי icon_smile.gif
סלסט​(מתחלפת)
סלסט​(מתחלפת) • 4 בפבר׳ 2017
בנוגע לפסיכולוגי רגע,
אל תשכחי שכשהוא ככה, מתחתייך, וכל חצי כיווץ של השפתיים שלך או תנועה קטנטנה של הלשון מרימה אותו באוויר, כשהוא גונח, עוצם עיניים, ושוכח איך לנשום את האחראית היחידה לזה, וכל הכוח אצלך בידיים, אצלך בין השפתיים.
תחשבי על זה שאת תמיד יכולה להוריד לט ביס אם תרצי כשהוא כך. הוא בוטח בך ככה עם האיבר הכי רגיש שלו, תביני את זה, יש בזה המוח כוח.
ולגבי טעם,
אם הטעם שלך מוצא חן בעינייך יותר את תמיד יכולה לנסות לטעום אותו אחרי שהוא היה בתוכך קצת...