צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

וזה למה חמישים גוונים זה סכנה

מעריץ גאה​(נשלט)
לפני 7 שנים • 17 בפבר׳ 2017
מעריץ גאה​(נשלט) • 17 בפבר׳ 2017
פועה כתב/ה:
אוהב אישה כתב/ה:
הדבר הטוב אולי שיצא ממנו שעוד ונילים סקרניים או בדס"מיים בהכחשה עמוק בארון , העזו לעשות צעד להכנס לעולם הזה.
נקווה שיותר נשים בגלל ההצע icon_smile.gif

פה הסכנה כנראה שלא קראת נכון את דברי
כולם היום חושבים שאפשר לקחת שוט ולהצליף
להכנס לדאנגן ולצלם

קראתי ואני מסכים עם הביקורת שלך , אם כי סרט קולנוע כזה לא יעביר לך מסרים של מותר ואסור, רמזור ההצלפות וכאלה, זה לא סרט הדרכה.
הוא רומן עם משחקי שליטה .
דאנג'ן? אחריות המועדון חלה עליו גם לרשום באותיות קידוש לבנה חוקי מועדון וחוקים בסיסיים של בדס"מ ושליטה, לחלק עלונים בכניסה ואף הוראות ברורות של הסלקטורית בכניסה.
James Bondage​(מתחלף)
James Bondage​(מתחלף) • 17 בפבר׳ 2017
סרט למטרות רווח ככלל לא יכול לסטות מהסטטוס קוו אלא בקצת -- אנשים שיוצאים לבלות רוצים להיות בתוך, ולכל היותר ליד, איזור הנוחות שלהם לגבי העולם. זו גם הסיבה שלרוב המוחלט של הסרטים יש סוף טוב.

לא ראיתי אף אחד מסרטי "50 גבינות של רוקפור" אבל קחו לדוגמא את "מזכירה"; יש שם שני אספקטים שלאנשים מרקע BDSM-י הם לא חיוניים לדעתי -- לא מוסיפים ולא פוגעים -- (א) העובדה שהמזכירה מכורה לפציעה עצמית, ו-(ב) העובדה שהעו"ד מפחד מאישתו. לעומת זאת, לקהל הונילי זה עוזר לא להזדהות איתם (הסרט הוא על דפוקים כאלה, לא על אנשים נורמלים כמוני) ועדיין להנות. פסיכולוגיה בגרוש, אבל שמעתי הסבר בסביבה הזאת מיותר מאשר ונילי אחד.

נשמע שגם "50 גבינות" מגיע מזווית דומה.
Lanya Colson
Lanya Colson • 17 בפבר׳ 2017
'חמישים גבינות' - זה מעולה, ג'יימס. ברשותך - אשתמש בזה.
פועה​(נשלטת)
פועה​(נשלטת) • 17 בפבר׳ 2017
אוהב אישה כתב/ה:
פועה כתב/ה:
אוהב אישה כתב/ה:
הדבר הטוב אולי שיצא ממנו שעוד ונילים סקרניים או בדס"מיים בהכחשה עמוק בארון , העזו לעשות צעד להכנס לעולם הזה.
נקווה שיותר נשים בגלל ההצע icon_smile.gif

פה הסכנה כנראה שלא קראת נכון את דברי
כולם היום חושבים שאפשר לקחת שוט ולהצליף
להכנס לדאנגן ולצלם

קראתי ואני מסכים עם הביקורת שלך , אם כי סרט קולנוע כזה לא יעביר לך מסרים של מותר ואסור, רמזור ההצלפות וכאלה, זה לא סרט הדרכה.
הוא רומן עם משחקי שליטה .
דאנג'ן? אחריות המועדון חלה עליו גם לרשום באותיות קידוש לבנה חוקי מועדון וחוקים בסיסיים של בדס"מ ושליטה, לחלק עלונים בכניסה ואף הוראות ברורות של הסלקטורית בכניסה.

אין ספק שזאת אחריות הדאנגן
אבל לצערי כבר הוכח שזה לא עובד
ורק בסדום יש הקפדה
אחרי שמישהי הוציאה שם מצלמה!!!!! וכמעט תפסה את הפנים שלי במזל הספקתי להזיז את הראש...
ואיפה הDM אני אפילו לא אכנס לזה
עם כל האהבה שיש לבעלים של המועדון, לצערי כבר לא בטוח שם לקהילה היום
פועה​(נשלטת)
James Bondage כתב/ה:
סרט למטרות רווח ככלל לא יכול לסטות מהסטטוס קוו אלא בקצת -- אנשים שיוצאים לבלות רוצים להיות בתוך, ולכל היותר ליד, איזור הנוחות שלהם לגבי העולם. זו גם הסיבה שלרוב המוחלט של הסרטים יש סוף טוב.

לא ראיתי אף אחד מסרטי "50 גבינות של רוקפור" אבל קחו לדוגמא את "מזכירה"; יש שם שני אספקטים שלאנשים מרקע BDSM-י הם לא חיוניים לדעתי -- לא מוסיפים ולא פוגעים -- (א) העובדה שהמזכירה מכורה לפציעה עצמית, ו-(ב) העובדה שהעו"ד מפחד מאישתו. לעומת זאת, לקהל הונילי זה עוזר לא להזדהות איתם (הסרט הוא על דפוקים כאלה, לא על אנשים נורמלים כמוני) ועדיין להנות. פסיכולוגיה בגרוש, אבל שמעתי הסבר בסביבה הזאת מיותר מאשר ונילי אחד.

נשמע שגם "50 גבינות" מגיע מזווית דומה.

אסכם את המזכירה שהוא אפילו יותר גרוע לדעתי מחמישים
BelGoat​(שולט)
BelGoat​(שולט) • 17 בפבר׳ 2017
אוקי לא ממזמן יצא לי לראות את הסרט. אמרתי שננסה.

התאכזבתי מהסרט קשות - זה אשכרה הרגיש שהחומר מקור היה כל כך דפוק ורדוד ("I'm fifty shades of fucked up" - לא הפסקתי לצחוק)
הסרט לפחות מרגיש כמו פורנו גרוע - רק שאשכרה לא רואים כלום ושום דבר לא מתקדם לשום דבר (שעמום אחד גדול)

אבל מה שבאמת הטריד אותי - שראיתי בסרט כל כך הרבה טעויות טכניות שנעשו בזמן ה"סשן" שאמרתי לעצמי אוי פאקינג שיט כמה אנשים הולכים להיפצע אחרי שהם ינסו לשחזר מה שהלך שם (ולא אני לא איזה אשף חבלים אבל זה היה מטריד)
שלגי
שלגי • 17 בפבר׳ 2017
המזכירה סרט חביב להפליא וג'יימס ספיידר בכלל...

בחיית ראבק כולה סרט החמישם גוונים הזה, שכל הפוסטמות מסביבת העבודה שלי מרירות עליו...

לא על הכל צריך להסתכל ברצינות תהומית כל הזמן.

אגב, מי מהגברים שחושב שהסרט יביא לכאן דומיות מסוקסות - לא הייתי בונה על זה (-:
Brave girl
Brave girl • 17 בפבר׳ 2017
בעיניי הסרט ח וד מאד
מה רק בקיניקיות???

דיי נו אנחנו הליברלים מבקרים ושופטים סקס של אחרים?

כן זה מסוכן, בחול קרו מקרים של גברים ששמו טבעות על הזין ולא הצליחו להוריד
או לא הצליחו לפתוח אזיקים

מעבר לזה

הסרט חמוד
אני אישית התחרמנתי בטרוףף

חזרתי רטובה לגמרי הביתה

וזה העיקר

לא הכל צריך להיות כזה...

כבד!
פועה​(נשלטת)
BelGoat כתב/ה:
אוקי לא ממזמן יצא לי לראות את הסרט. אמרתי שננסה.

התאכזבתי מהסרט קשות - זה אשכרה הרגיש שהחומר מקור היה כל כך דפוק ורדוד ("I'm fifty shades of fucked up" - לא הפסקתי לצחוק)
הסרט לפחות מרגיש כמו פורנו גרוע - רק שאשכרה לא רואים כלום ושום דבר לא מתקדם לשום דבר (שעמום אחד גדול)

אבל מה שבאמת הטריד אותי - שראיתי בסרט כל כך הרבה טעויות טכניות שנעשו בזמן ה"סשן" שאמרתי לעצמי אוי פאקינג שיט כמה אנשים הולכים להיפצע אחרי שהם ינסו לשחזר מה שהלך שם (ולא אני לא איזה אשף חבלים אבל זה היה מטריד)

חוץ מהחדר האדום שהחלום שלי לאחד כזה הכל אבל הכל שם ממש לא בטוח שפוי ובהסכמה
סחלב37

Science fiction

סחלב37 • 17 בפבר׳ 2017
לטעמי, הספר עוסק בלהפוך ונילית מוחלטת לנשלטת, דבר שהוא מדע בדיוני לחלוטין. היא מחפשת חום ואהבה ולא יחסי שליטה. ראיתי את הסרט הראשון וצחקתי בלעג.