סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אסלה אנושית

חמוד וצייתן
לפני 7 שנים • 4 במרץ 2017

אסלה אנושית

חמוד וצייתן • 4 במרץ 2017
אחת הפנטזיות שלי כנשלט זה להיות אסלה - ושמתי לב שהרוב נרתעות מי זה, לא מצאתי מישהי אחת שזורמת על זה, מלבד מעטות מאוד שלוקחות על זה כסף לסשן..
אני יודע שזה מגעיל, אבל זאת הפנטזיה שלי - בעצם להיות אסלה...וזה לא רק פיפי אני יודע שזה קיצוני, אך מה דעתכם? אני יודע שבגרמניה ובחו''ל קל מאוד למצוא וכאן פחות.
האבי
האבי • 4 במרץ 2017
דעתי שיש פנטזיות שהן לא פשוטות לעיכול.. ודאי שלא כמשהו שהוא קשר זוגי או אוהב ועוד.. אם זה לא משהו שחשוב לך שיהיה כלול בקשר קבוע/זוגי/עם רגש ..אולי כדאי ללכת על האופציה הכספית icon_smile.gif
חמוד וצייתן
חמוד וצייתן • 4 במרץ 2017
לא מעוניין לשלם בשביל זה
כמו שאני לא אשלם בשביל נערת ליווי
זה לא חייב להיות בקשר זוגי, זה יכול להיות סתם בשביל הכיף, העניין שגם בשביל הכיף הן רוצות כסף
האבי
האבי • 4 במרץ 2017
אני אחדד, התכוונתי שאם אתה בעניין של מימוש הפנטזיה גרידא ..אז אופציה כספית היא דוקא פתרון (כי כנראה תתקשה למצוא מישהי שזה הכיף שלה)
אם אתה מחפש באקט הזה רגש ועומק כמו בסקס.. אז אני מבין את ההשוואה לליווי והסלידה מתשלום.
מזוכיסט טהור​(נשלט)
זו לא פנטזיה קיצונית, יצא לי לא מעט להתנסות בזה מה נקרא אכלתי לא מעט חרא בחיי חחח

כיום אני קצת פחות מתחבר לזה אחרי כמה פעמים שנסיתי להיות אסלה. אין לי בעיה להיות שוב עם המלכה המתאימה.

אבל צה שכן אני יכול להמליץ לך רןב המלכות זה לא גבול אצלן פשוט הן לא מרגישות מספיק בנוח לעשות זאת עם עבד לכן מקטלגות את זה כגבול. אבל אם יהיה בינכם חיבור נכון לאורך זמן לא חושב שתהיה בעיה.

וכפי שנאמר מעלי תלך פשוטעל האופטציה של התשלום נכון שהן סוםר יקרניות פאקינג 500-800 שקל אבל אם זו פנטזיה אז כסף זה מה שיעצור אותך? תנסה מה שכן לפחות אצלי אחרי כמה פעמים כבר כמעט ופחות מתחבר לזה אלא אם כן אותה מלכה יש לי איתה ממש קשר עצוק וכנוע או לחלופין היא מה שנקרא "פצצת על" והיו כמה כאלו... (;
חמוד וצייתן
לפני 7 שנים • 5 במרץ 2017
חמוד וצייתן • 5 במרץ 2017
אתה הגשמת את הפנטזיה הזאת, אבל שילמת על זה?
Eyals​(נשלט)
Eyals​(נשלט) • 5 במרץ 2017
האמת שלי יש בעיה מהצד ההפוך.
יש לי מלכה צעירה שמתנה את המשך הקשר שלנו בכך שהיא תחרבן לי לפה ואני אוכל את זה.
אני מפחד מסיבות בריאותיות, כלומר, הייתי מסכים אם לא היה סיכון בריאותי.
מישהו יכול להרחיב/לחוות דעה על הסיכון הבריאותי?
האם זה מסוכן או פשוט להסכים ולאכול?
fooslave11
fooslave11 • 5 במרץ 2017
שלא תעיזו לעשות את זה.! זה סכנת נפשות ממש יש צהבת ממש מסוכנת ומחלות קשות.
צהבת כזאת יכולה להרוס לך את הכבד שתזדקק להשתלה או גרוע מכך.....
מזוכיסט טהור​(נשלט)
צהבת רק אם לה יש צהבת.

באותה מידה אם יש לה סיפלס/עגבת וירדת לה אז גם תדבק בכל אקט מיני כמעט יש סיכון.

אין סיכוי שעדיף להיות חכם ולחסוך מחלות בכך שאם כבר ביזאר אז ממש לא לאכול. מקסימום על הגוף.

לי אישית ירד מהקטע איכשהו הבנתי שזה מגעיל. גג ביזאר קל זה עוד זורם.
מרטין101
מרטין101 • 5 במרץ 2017
עם ביזאר קל אין בעיה אקוטית מבחינה בריאותית בהנחה כמובן שהיא בריאה ולא לוקחת תרופות שמופרשות בשתן, ואין חלילה דם בשתן.
בעקרון אצל אדם בריא שתן נפלט שהוא סטרילי.
לגבי צואה זה כבר סיפור מסוכן וקל וחומר בכל הקשור לפה - בצואה חיידקים רבים מאד, לא רק צהבת (מסוכן מאד מאד) אלא גם הליקובקטר וכו' שיכולים לגרום לאולקוס, זיהומים שונים ותופעות שלא יהיה פשוט לצאת מהן.
מניסיוני, דווקא יש לא מעטות שתסכמנה בשלב בו נוצרת היכרות טובה ואף חברות שתציע לשבת לידה כשהיא עושה את צרכיה ולנגב לה בסוף.
כך תהנה מהאינטימיות, מהריחות, מניגוב ישבנה ותהיה שותף מלא לתהליך.
יש במהלך כזה הרבה בונדינג חיובי.
בהצלחה.