אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עזרה בנגד דיכאון

עבד של אישה​(נשלט)
לפני 7 שנים • 11 במרץ 2017

עזרה בנגד דיכאון

עבד של אישה​(נשלט) • 11 במרץ 2017
שלום מלכות אני בן 37 מהמרכז חולה בדיכאון כבד עקב טרגדיה אנא עזרתכן בהחלמה בשיטה הרוסית..60 הצלפות בישבן כל מפגש במשך 10 מפגשים..אודה למלכה שתסכים
deep blue eyes​(נשלט){FLR }
deep blue eyes​(נשלט){FLR } • 11 במרץ 2017
האמת פרסמו פעם מחקר כזה ברוסיה וזה היה קוריוז למשך תקופה קצרה צחקו ושכחו מזה. אם היה אמין ויעיל מן הסתם היה כבר מתפרסם בכל העולם וידוע..
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 11 במרץ 2017
אני גם זוכרת את הכתבה ההיא בנושא...
בכל מקרה, אם אתה באמת בדיכאון, לא הייתי סומכת על השיטה הזו. זה לא שהיא באמת מוכחת ויעילה.. יש דרכים יותר טובות לטפל בדיכאון, כמו טיפול נפשי וטיפול תרופתי, תלוי ברמת החומרה של הדיכאון שלך...

ואני כשולטת בטח לא הייתי לוקחת על עצמי "לטפל" או אפילו לסשן אדם שמצהיר על עצמו שהוא כרגע בדיכאון.
הצלפות זה בשביל הכיף. לא בשביל "לטפל".
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 11 במרץ 2017
בדר"כ למאובחנים עם דיכאון אין מוטיבציה ונחישות שכזו ליצור קשרים ולהתמיד בהם, וכמו כן, הם גם לא ממהרים להכריז על ההפרעה שלהם בכזו גאווה ובטח שלא להקדיש פרופיל שלם לצורך כך.
אבל נניח שאתה באמת מאובחן עם דיכאון, זאת עדיין לא הדרך לטפל בו. זאת אפילו דרך להחריף אותו כי אתה ניגש לזה מתוך מצב נפשי מעורער, כך ששולטת שתתיימר "לטפל בך" תפגע בך. מילה של סטודנטית לפסיכולוגיה (ועוד אחת ממוצא רוסי, אין לנו באמת שיטות כאלו).

ואם אתה סתם חרמן שרוצה להגשים פנטזיה של ספאנקינג, זאת גם לא הדרך. אף אחת לא תרצה במישהו שהיא מרגישה שהיא "עושה לו טובה" כי הוא כזה "מסכן ונזקק" (חוץ ממי שמחפשת לנצל ולפגוע).
תגש להיכרות בצורה שמכבדת אותך ואת השולטת שתהיה מולך. אחרת פשוט ימשיכו לסנן אותך או שתמצא את עצמך במקומות לא טובים.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת מרץ 11, 2017 9:53 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
מיתוסית​(שולטת)
ההצהרה שלו באמת נשמעת תמוהה, אבל לא מעצם ההצהרה, אלא כי נראה שזה תירוץ כדי לקבל כאב icon_smile.gif

מוטיבציה והתעניינות בקשרים אכן לא מאפיינת אנשים ברמות דיכאון מסוימות (בינוני ומעלה. בקל עשוי להיות), אבל בדכדוך או בדיסטמיה- זה הגיוני.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 11 במרץ 2017
אבל הוא מציין "דיכאון כבד". לא דיסתימיה, לא משהו "קל-בינוני" ובטח שלא סתם "דכדוך".
נשמע כמו בולשיט, ומהסוג הגרוע שמחזק את הסטיגמה שאנשים שבאמת מתמודדים עם הפרעות נפשיות הם בכיינים שמשתמשים ברחמים בשביל להשיג טובות הנאה.
סטיגמה הרסנית שגורמת לרבים מהם לפחד לבקש עזרה ואי לכך להתדרדרות במצבם.
מיתוסית​(שולטת)
שמעי, אנשים לפעמים מסתכלים על דיכדוך כעל דיכאון ואפילו כבד, רק כי הם מרגישים נורא... לא כי הם באמת אבחנו את עצמם...
זו באמת לא התנהגות שמאפיינת מי שסובל מדיכאון כבד.
מצד שני, לפעמים יש לאנשים כאלה נטייה לפגיעה עצמית, וזו עשויה להיות דרך כזו. למרות ששוב, הניסוח והפנייה וכו'- לא ממש נראים ככאלה.
אבל אני לא מתיימרת לאבחן באינטרנט.

אני חולקת עלייך לגבי הנושא של הסטיגמה שאנשים שמתמודדים עם הפרעות נפשיות הם בכיינים שמחפשים טובות הנאה דרך רחמים. אני בכל אופן לא נתקלתי בסטיגמה כזו, וגם אם היא ישנה- לא זה מה שימנע מאדם בדיכאון ללכת להשיג עזרה מקצועית.

בכל מקרה, אני גם מקווה שהפנייה הזו היא בהומור או לפחות לא רצינית, ואם היא כן ואתה חש מצוקה כלשהי, אז אני אחזור על ההמלצה שלי ללכת לראות פסיכיאטר ומטפל נפשי, רצוי CBT (טיפול התנהגותי קוגניטיבי שמוכח כיעיל לטיפול בדיכאון בהשוואה לשיטות אחרות), ואם מדובר במשהו ממושך שפוגע לך בתפקוד באופן מהותי עד כדי חשש למשהו כרוני, אז שווה להתייעץ עם עובד סוציאלי כדי לבדוק אופציה למיצוי זכויות בביטוח לאומי כדי לקבל קצבת נכות נפשית ומשם סל שיקום (רק אם אכן תטופל תרופתית והפסיכיאטר המטפל שלך ימליץ על כך ויחשוב שיש עילה). אני יודעת שאולי אני מגזימה, אבל אני מעדיפה תמיד לכסות את כל האופציות ולהנגיש מידע icon_smile.gif

בהצלחה, ותטפל בעצמך בדרכים יותר לגיטימיות ויעילות.
הצלפות תרגיש חופשי לבקש כשתרגיש יותר טוב ממקום של הנאה מינית או נפשית, ולא כדרך מפוקפקת לטפל בעצמך או לפגוע בעצמך.
אנוש'קה​(אחרת)
לפני 7 שנים • 12 במרץ 2017
אנוש'קה​(אחרת) • 12 במרץ 2017
בוא אני אפוצץ לך את התחת הדכאוני שלך ואקרע אותו לגזרים !

סתם .. לא באמת ..
חברותי המלומדות המליצו כבר על כל האופציות רפואה שלמה icon_smile.gif