ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

איפה חובבי ה abdl?

בהצלחה​(שולט)
לפני 7 שנים • 16 במרץ 2017

איפה חובבי ה abdl?

בהצלחה​(שולט) • 16 במרץ 2017
אני יודע שנושא זה עלה מספר פעמים בהזדמנויות שונות
..הביעו דעה..
אליקו​(מתחלף)
לפני 7 שנים • 21 במרץ 2017

אני פה

אליקו​(מתחלף) • 21 במרץ 2017
ומתפלא שאחרי כמה ימים אני הראשון להגיב....

דעתי? רק חיובית...
kimmy{SaM '}
לפני 7 שנים • 22 במרץ 2017
kimmy{SaM '} • 22 במרץ 2017
לאלו שלא יודעים, מה זה?
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 22 במרץ 2017
AGE PLAY

כאלה שאוהבים להתנהג כמו תינוקות ושמתייחסים אליהם ככה.

מוצץ, חיתול, בקבוק, בגדים, צעצועים וכדומה:

https://www.google.co.il/search?q=abdl+bdsm&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwibm4DnoerSAhUJMhoKHVMrCnEQ_AUICCgB&biw=1366&bih=662#imgrc=_
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 22 במרץ 2017
ר"ת של Adult Baby Diaper Lover
בגדול זה עסק מאוד מסריח.
אנשים שאוהבים לשחק תינוקות הפטיש המצוי ביותר הוא הקטע עם עשיית הצרכים בחיתול. אבל יש גם את הקטע עם המוצץ והבקבוק וכל מה שרק עולה בראש.
רק שבגיל מסויים הצרכים של האדם הופכים להיות בעלי ארומה עם נוכחות חזקה.
אבל מי אנחנו שנשפוט....
Huggies4Fun​(אחר)
לפני 7 שנים • 23 במרץ 2017
Huggies4Fun​(אחר) • 23 במרץ 2017
אני.

לפני כמה שבועות בצ'אט פתחתי אפילו חדר עם הכותרת הזאת, לא היו יותר מידי משתתפים. יש כאלו שחושבים שזה קשור לפדופיליה וזו טעות גדולה.
זו פשוט התחושה הזאת של לחזור למוד בו שולטים עליך, רק שבשונה מה-BDSM זה לא כרוך בהשפלות כאלו ואחרות. זה פשוט לזנוח את כל המתחים והאחריות שלנו כ"גדולים" ולחזור לתקופה אחרת.שליטה שהיא מצד אחד דיי נוקשה אבל מצד שני מאוד אימהית.

לי באופן אישי גם יצא לעשות סוג של play date עם מישהי שמאוד אהבה את הקטע של להיות ילדה קטנה, וכמובן מחותלת, אבל בגדול (לפחות בארץ) יש לפטיש הזה רוב גברי מובהק וחבל.אין ממש מקום אקטיבי שמרכז את הקהילה (יש את הפורום בתפוז אבל הוא מת), אז כולם דיי מפוזרים.

עד כמה שידוע לי גם אין מלכות בתחום. פעם הייתה כאן מישהי בשם המחנכת שר שממש הייתה בקטע, אבל הבנתי שהיא כבר לא פעילה.

עריכה: רק כדי לאזן טיפה, ראיתי שמעלי פורסם קישור שמציג את זה מהזווית של ה-BDSM. זה כמובן קיים אבל לא רק ואני גם לא חושב שזה העיקר.
אני חושב שהתמונה הזאת מספרת את כל הסיפור:
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/ff/fc/74/fffc74ecc1159156ec213c14db5f56c6.jpg
אליקו​(מתחלף)
לפני 7 שנים • 23 במרץ 2017
אליקו​(מתחלף) • 23 במרץ 2017
אני ארשה לעצמי להוסיף על התגובה האחרונה

התחום הזה מתחלק לכמה חלקים שמי שבעניין נמצא באחד החלקים האלה או בכמה מהם

1. AB ADULT BABYS שהם תינוקות מגודלים, אנשים שנהנים לחזור למוד של תינוקות כמו שכתבו לפני, או חזרה לילדות שזה יכול להיות בגדים ילדותיים, משחקי ילדים, בובות וכו' וכחלק מהירידה בגיל גם לבישת חיתולים (עם שימוש בהם או בלי) ומוצצים.

2. DL DIAPER LOVERS אנשים שהפן הילדותי פחות משחק תפקיד אלא נהנים מכל מיני דברים אחרים שקשה לפרט פה כי זה מאד ארוך

3. יש שולטים שמשמשים בחיתולים כאקט של השפלת הנשלט/נשלטת שלהם, וגם כאן המנעד הוא מאד רחב. זה יכול להיות לבישה בלבד בזמן הסשן, או לבישה גם מחוץ לבית לזמנים יותר ארוכים, יש איסור שימוש בשרותים ועוד כל מיני פעילויות.

4. יש נשלטות שכל כך מתחרמנות ומרטיבות, שבמקום ללכלך את המיטה או הספה משתמשות בחיתול. ולחליפין נשלטים שמתחרמנים מזה שהשולטת שלהם שמה להם חיתול, זה יכול להיות סימבולי לאקט של חוסר אונים, או כאקט אימהי. כל אחד והקטע שלו.

5. יש כמובן את השימוש הפרקטי שנפוץ בעיקר ברחבי העולם, זה שימוש בחיתולים על מנת להימנע משימוש בשרותים ציבוריים בתחנות דלק וכו' בנסיעות ארוכות, או לבעלי שלפוחית רגיזה שלא רוצים כל 10 דקות לרוץ לשרותים. וכן נשים במחזור משתמשות בחיתולים בעיקר בלילה בימים הקשים על מנת להימנע מדליפות והכתמה של המיטה.

כמו שאמרתי, התחום הזה הוא רחב, וכמו שלשים נשלט/נשלטת על הבירכיים (כמו ילדים) ולתת להם מכות בטוסיק לא מתקשר לפדופיליה, כך גם כל נושא החיתולים.

וכמו בכל עולם ה BSDM לא כל אחד מתחבר לכל הפעילויות, וגם כאן, לא הרבה מתחברים וזה בסדר... העיקר הוא ראש פתוח.

מקווה שעזרתי להבנה, כמובן על קצה המזלג.

אליקו
ArchAngel​(שולטת)
לפני 7 שנים • 27 במרץ 2017
ArchAngel​(שולטת) • 27 במרץ 2017
הבהרה קטנה לגבי Age play:
Age play הוא לא בהכרח Adult baby, ומכאן גם לא בהכרח חייב לכלול בתוכו חיתולים (גם Adult baby לא בהכרח חייב לכלול חיתולים, זה תלוי בהעדפה אישית. אגב, גם כשזה כולל חיתולים לרוב זה לא כולל עשיית צרכים בהם).
Age play כשמו הוא, הוא "משחק גילאים" והוא יכול לנוע סביב "גילאים" שונים.
הנשלט (הבגיר!) יכול להעמיד פנים שהוא תינוק אבל הוא גם יכול להעמיד פנים שהוא ילד קטן או נער מתבגר סטריאוטיפי, והמשחק תפקידים והאיבזרים הנלווים לו יהיו בהתאם "לגיל שלו".

מכיוון ומדובר במשחק תפקידים, אין לו חוקיות מסויימת. נשלט יכול להתנהג כמו תינוק/ילד/נער גם בלי כל התאפורה והציוד מסביב, אפשר גם לוותר על אקטים והתנהגויות שונות, אפשר גם להוסיף מתחומים שונים לחלוטין בבדס"מ.
העיקר שיש State of mind של "הגיל" שאותו משחקים.

וכמובן שאין קשר בין זה לפדופיליה כי פדופיליה זאת משיכה לילדים שטרם התבגרו מינית, ו- Age play נעשה בין בגירים שהתפתחו מינית מזמן שפשוט מפעילים את הדמיון.
להגיד ש- Age play או ABDL זאת פדופיליה כי מתייחסים לנשלט בגיר כקטן משמעתית מכפי גילו, זה כמו להגיד שאם מתייחסים לנשלט/ת אנושית כמו לכלב/ה זאת זואופיליה. זאת השוואה מאוד לא נכונה שנובעת מבורות.
    התגובה האהובה בשרשור
תינוקת בעייתית
לפני 4 שנים • 2 במאי 2019
תינוקת בעייתית • 2 במאי 2019
הייי אני רוצה את זה בדיוק יש מישהו שיכול להגשים לי את הפנטזיה? אם כן שישלח הודעה