ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם תעדיפו שילדיכם לא יהיו בבדס"מ?

Tutti
לפני 7 שנים • 15 בפבר׳ 2017
Tutti • 15 בפבר׳ 2017
בתור אימא ארצה שילדיי יעשו בחירות טובות להם.ולהם בלבד.
הייתי רוצה כמובן שישתפו אותי או יתייעצו איתי אבל למדתי שהחיים הם לא תכני כבקשתך ואם אגלה שאחד מהם בדסמי וכלל לא משנה באיזה צד של המתרס הוא נמצא ארצה שיהיה בעל אחריות ותודעה לשמור על פרופורציות רק בכדי להקטין רמת פגיעה מסוימת באם תהיה.
באשר לבכורי אין ספק שהוא שולט אבל גם אימא שלו שולטת והכלוב היא נשלטת אז לעולם אין באמת לדעת(:
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 7 שנים • 15 במרץ 2017
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 15 במרץ 2017
אני מקבל אותן כמו שהן, תומך בהן בכל הבחירות שלהן ובמקומות שבהם הן מתיעצות איתי אני שמח להציע ורואה בכך שיתוף באמון.

אנחנו גם משפחה מאד פתוחה ומקבלת ותומכת ולכן אנחנו מקבלים את זה שהן שתיהן כנראה וניליות בהשלמה.

אבל תמיד מקווים שיום אחד הן יבינו מה המשמעות של צינור הפלדה עם הגלגילות בחדר השינה, הווים על קורת הבטון בסלון והמגנט עם דגל ה-Leather pride על המקרר...

icon_cool.gif
Dervish
לפני 7 שנים • 18 במרץ 2017
Dervish • 18 במרץ 2017
אני לא רואה שום סיבה שזה יפריע לי אם הבן\בת שלי יהיו בדסמים או לא. זה כמו לשאול אם יפריע לי שהילדים שלי יהיו הומואים\לסביות ושאר הדברים.
כל אחד וההחלטות שלו ואין לי את הזכות להחליט בשבילם או להתבאס בגלל זה.
גבוהה דומיננטית​(שולטת)
אני בעד שהילדים שלי יהיו מחוברים לbdsm לדעתי זה התבלין האמיתי לחיי סקס טובים מגוונים ומלאי אטרקציות רק בדרך הזו מגיעים למקסימום מעצמך
הודיביטי​(שולט)

שווין. באמת?

הודיביטי​(שולט) • 18 במרץ 2017
שיהיו מאושרים ומסופקים.
בדסמים, ונילים, הטרו, הומו, בי...
למי אכפת? שיהיו אוהבים, מסורים ושלא יאמינו בשטויות.

אם יש לעולם בעיה עם מה שיהיו...
fuck the world for all its worth
Netrunner​(נשלט)
לפני 7 שנים • 23 במרץ 2017
Netrunner​(נשלט) • 23 במרץ 2017
בדסמ זה פרמטר ככ קטן שלא משפיע לרעה על החיים ואפילו מתבל אותם.
אז לא יהיה לי אכפת.

אבל מי חושב על ילדים בגילי,
למה בכלל צריך ילדים (?).
hrgiger
לפני 7 שנים • 31 במרץ 2017
hrgiger • 31 במרץ 2017
אני הייתי מעדיפה שילדיי (העתידיים) יהיו וונילים. וונילים וסטרייטים אם אפשר.
לא אשפוט אותם לשלילה אם הם יהיו אחרת, כמובן. לא אכעס, לא אתאכזב. אבל כן ארגיש צער בשבילם. קל יותר להיות כמו "כולם", פשוט מאוד. קל יותר לא לשבת בבית ולנסות להבין למה את מרגישה ככה ואם זה אומר עליך דברים איומים. וכן, יהיו אין ספור דברים שיגרמו לכל אדם חכם (וכמובן ששלי יהיו חכמים (: ) לנתח, לחשוב ולהתאכזב מעצמו. זאת בדיוק הסיבה שאעדיף שיהיה להם אספקט אחד (או יותר) שלא יגרום להם כאב או תסכול.
אני גיליתי מאוחר את הבדס"מ והיו לי חיי מין פוריים, עשירים ומהנים גם לפני.

אני בדס"מית, דו מינית, לא מסוגלת להיות מונוגמית וחיה (90%) בשלום עם עצמי. אבל עברתי גיהנום בחלק מהדברים מול עצמי וקצת מול הסביבה ואולי אעבור עוד. אז נכון, בהנתן העובדה שאני יודעת איך זה להיות ככה לא הייתי רוצה להשתנות. אבל אם אפשר היה לתכנת אותי מחדש ולמחוק את מערכת ההפעלה הקיימת אז - מונוגמית, וונילית, סטרייטית. מהחשוב יותר לפחות.
Lanya Colson
לפני 7 שנים • 1 באפר׳ 2017
Lanya Colson • 1 באפר׳ 2017
Hrgiger יקרה.
כמו כולם לפני, לא אשפוט, ואני מאחלת לך כל מה שתרצי לעצמך.
אבל רק פיסת מידע קטנה לפני שאת עושה השתלת אישיות:
לסטרייטים וניליים מונוגמיים, ממה שאני רואה סביבי, לרוב אין חיי מין כמעט בכלל....
hrgiger
hrgiger • 1 באפר׳ 2017
גם הטענה שלך היא סוג של השתלה אישית (אלא אם את מדברת על מידע ממחקרים) (:

מן הסתם שתהיה השתלה אישית, זוהי דעתי ולא אמת אבסולוטית, לצערי ולמזלו של המין האנושי לא כולם חושבים כמוני. ואני, דרך אגב, מכירה לא מעט ואפילו המון מהקבוצה הנ"ל שחוגגים יפה יפה (:
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 1 באפר׳ 2017
Lanya Colson כתב/ה:
Hrgiger יקרה.
כמו כולם לפני, לא אשפוט, ואני מאחלת לך כל מה שתרצי לעצמך.
אבל רק פיסת מידע קטנה לפני שאת עושה השתלת אישיות:
לסטרייטים וניליים מונוגמיים, ממה שאני רואה סביבי, לרוב אין חיי מין כמעט בכלל....

וואו חזק. העלת נקודה.
לרוב זה נכון.
אבל עדיין כנראה קל להם יותר. icon_smile.gif