אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

זקוקה לעזרתכם

Zord​(מתחלף)
לפני 6 שנים • 6 ביוני 2017
Zord​(מתחלף) • 6 ביוני 2017
תגידי להם שאת טרול
Callisto
לפני 6 שנים • 20 ביוני 2017
Callisto • 20 ביוני 2017
תראי פונפונית, נשלטת לזוג זה חלום של הרבה מאוד אנשים פה, וחלק מהם חסרי נימוס והם ינסו את מזלם לא משנה מה את תעשי. העיצה שלי היא פשוט לא לענות: הם אוביוסלי לא מכבדים אותך או את השיוך שלך ואת לא חייבת להם כלום ושום דבר. להפך, החמדנות שלהם באה להרוס לך.
דבר נוסף אם יש לך מנוי- תיכנסי לפרופילים שלהם ותרשמי בהערות מה היתה הבעיה שלך עם כל אחד, ככה שתמיד תהיה לך תזכורת מי זומם עלייך ומחכה לשעת כושר, על מי את לא יכולה לסמוך. בהצלחה
kinkyman​(שולט)
kinkyman​(שולט) • 20 ביוני 2017
כולכם גברים גברים - גם הנשים - חוץ מארצ׳אנג׳ל שהיא ילדה עם אופי.
המלכהx​(שולטת)
המלכהx​(שולטת) • 20 ביוני 2017
יש כמה אופציות.
1. לכתוב בפרופיל שאינך מעוניינת.
כנסי לפרופיל שלי וראי מה אני עשיתי.
2. כמסי מהנייד לתיבה שלך..
למעלה יש לך אופציה לבחור ממי לקבל פניות.
רשמי מאף אחד.
3. להתעלם.
4. לענות ולכתוב שאינך מעוניינת.

מוזמנת לבחור.
בהצלחה?
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 20 ביוני 2017
שאלה יהיו הצרות שלךicon_smile.gif

ברשת כמו במרשתת
התעלמות תמיד עובדת
the_drow​(שולט)
לפני 6 שנים • 21 ביוני 2017
the_drow​(שולט) • 21 ביוני 2017
למנויי זהב יש אפשרות לא לקבל הודעות. זה גם פתרון.
ALPHA QUEEN
לפני 6 שנים • 21 ביוני 2017
ALPHA QUEEN • 21 ביוני 2017
קראתי את הכותרת שלך "זקוקה לעזרתכם". התלבטתי אם לענות או לא. ואז החלטתי לפעול על פי "ואהבת לרעך כמוך".
קראתי את הפרופיל שלך ואת, שכתבת פה. והרגשתי, שיש שם ילדה פצועה, שכמהה לאישור ואהבת הורים. וכפי הנראה גדלה אצל הורים או אפילו בחוסר הורים, או לכל הפחות ללא אהבת הורים.
לא קיבלה אישור ואהבת הורים. ונאלצה כל הזמן לרצות ולהתאמץ מאוד כדי, לזכות באישור ואהבה, שכפי הנראה מעולם לא הגיעו. ואף יתכן, שהילדה חוותה התעללות לא מעטה. וחושבת, שככה בעצם מתבטאת אהבת הורים. שההתעללות ושתלטנות היא הדרך בה מבטאים הורים אהבה. שההתעללות והשתלטנות היא בעצם דרך לבטא אהבה. שההתעללות והשתלטנות היא אהבה. כי בעצם לא הכרת אחרת. כי בעצם לא קיבלת אהבה טובה ובריאה.
והפצע השותת, הכמה לאישור ואהבת הורים, ללא תנאי הוביל אותך לכאן ולחפש זוג "שולט"/"שולטים", שיטילו עליך משימות ויאשרו לך, שעשית אותם כהלכה.
אבל זה ממש לא הריפוי האמיתי לנפש הילדה הפצועה והכה חסרת אהבת הורים. זו לא הדרך, שתרפא ותאפשר לך לבנות חיים טובים ושמחים.
יש דרכים לרפא את הפצעים, שבנפש. תהיה חכמה וחזקה. לכי לטיפולים הנכונים. רפאי את החסך והכאב בדרך נכונה ובונה מהשורש.
אני לא מטלפת. אבל יש מטפלות מקצועיות ומוסמכות רבות מתאימות לצורך העניין.
לכי רק לכאלה, מקצועיות ומוסמכות, שתמצאי עליהם המלצות.
שתיזכי לריפוי שלם והרבה אור ואהבה אמיתיים כל חייך.

אם התגובה שלי לא מתאימה לך, את יכולה פשוט להתעלם.
Sm Art{☆Sm}
לפני 6 שנים • 22 ביוני 2017
Sm Art{☆Sm} • 22 ביוני 2017
תכתבי להם בנימוס תאריך לעד מתי את משוייכת