בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בעיה עם חגורת צניעות: הטבעת קטנה מדי:

גון קונור מקלאוד​(נשלט)
לפני 6 שנים • 16 ביולי 2017

Re: בעיה עם חגורת צניעות: הטבעת קטנה מדי:

נשוי חתיך מתחלף כתב/ה:
קניתי cb6000 כדי לשחק קצת עם אשתי, יותר נכון - שהיא תשחק איתי. הבעיה היא שהטבעת קטנה מדי על האשכים שלי ואני לא מצליח להקיף איתה את בסיס האשכים. מילא הכלוב עצמו, שגם אליו קשה לי להיכנס כי כשאני רק מתחיל לגעת בכלוב הזין שלי מתעורר וקשה מאד להכניסו או שאני חייב להעסיק את עצמי במחשבות מפגרות כדי לנסות להיכנס אליו.
אבל הבעיה הגדולה היא עם טבעת ה -U. מישהו יודע כאן איפה קונים טבעת יותר גדולה? או שיש פתרון אחר?

לך לפטיש דיל לאלכסיי
James Bondage​(מתחלף)
James Bondage​(מתחלף) • 16 ביולי 2017
רק עכשיו רואה את השרשור הזה שהוא כבר בן 9 חודשים, אבל חשוב לי להזהיר שלא מומלץ להדפיס סתם במדפסת תלת-מימד, אלא אם אתם יודעים שהפלסטיק הוא כזה שמתאים לשימוש על העור לזמן ארוך -- במיוחד ליד האשכים, שהם רגישים מאוד.

לא כל פלסטיק ולא כל מתכת הם בטוחים ללבישה לזמן ארוך - חלק מהחיקויים הזולים מצופים במתכות לא בריאות שמתגרדות לעור (זה נכון לגבי חגורות צניעות, מחזיקי פה, חזיות מתכת וכו'). יש גם חיקויים זולים מחומרים טובים, הבעיה היא שקשה מאוד להבדיל ביניהם לבין החומרים הלא בריאים.
I'm God
I'm God • 16 ביולי 2017
באקט כתב/ה:
בדרך כלל, כשיש לך 2 אופציות, האחת בסיכוי של 1% והשניה בסיכוי של 99%, אתה בוחר באופציה של ה1% ?
לא ?
כי זה מה שבקשת ממני לעשות ( :

ויותר מזה, לא רק שכתבתי כנראה, שכנראה קנית לא מקורי, שזה רק כנראה, לא בטוח, אלא רק כנראה, מה שעשית.
בשביל שלא תעלב, שמתי עוד כנראה אחד בסוגריים, ליתר בטחון, ואפילו עם סימן קריאה, אבל לא הצליח לי.
נעלבת בכל זאת ( :

ולא כתבתי אף מילה לגבי איזה סוג בן אדם אתה, ככה, או ככה.
זה הכל לגמרי שלך.

ולעניין. 
עד כמה שאני יודע, אין טבעות גדולות יותר מהמקוריות.
מה שמשאיר לך 2 אפשרויות, שוב, רק עד כמה שאני מבין ויודע.
הראשונה, חגורת צניעות בהזמנה מיוחדת.
אלו החגורות הטובות ביותר, אבל גם היקרות ביותר.
אתה לוקח מידות מדויקות של האיבר שלך, הם מסבירים לך איך בדיוק למדוד.
שולח להם, מחכה משהו כמו חודש, אומר שלום למשהו כמו אלף דולר או יותר,
ומקבל לאחר חודש את החגורת צניעות הטובה ביותר הבטוחה ביותר והמתאימה ביותר לאנטומיה שלך.
כאמור, מתחיל באיזור האלף דולר ומעלה.
יש כמה יצרנים שעושים את זה.

האופציה השניה,
יש לך חבר עם מדפסת תלת מימד, שיכול  לייצר לך טבעת גדולה יותר.
ואני אומר חבר, שעושה טובה, כי לפנות למישהו שייצר לך בתשלום, כנראה יעלה כמו חגורה בהזמנה
או משהו קרוב לזה. אז כבר לא כדאי.

ולסיום,
כנראה שיש לך צרות של עשירים, 
זין גדול מידי זה צרות של עשירים ( :

זין גדול ,שכל קטן
kasandra​(מתחלפת){jegularis}
לפני 6 שנים • 19 ביולי 2017

ממליצה על ברלין

kasandra​(מתחלפת){jegularis} • 19 ביולי 2017
אני גם הייתי הולכת לאלכסיי או לסנטר יש שם גם חנות מעולה.
אם אחריי כל זה עדיין לא מתאים לדעתי עדיף לנצל נסיעה טובה לברלין -
https://fetlife.com/
באתר הזה יש רשימה של חנויות לאביזרי מין מצוינות בברלין, באופן אישי הייתי בחלקן ואיכות הסחורה, השירות האישי וכו מצוינים. לא זולים אבל שווים כל יורו.
עם חלקם אפשר לקבוע פגישה אישית בצורה דיסקרטית אם זה נורא קריטי לכם והם עושים המון מוצרים בהתאמה אישית לגדלים שאתם רוצים.
יש מצב שהם גם שולחים לארץ פשוט אף פעם לא בדקתי אני מעדיפה לראות פיזית לפניי שקונים.

אם אתה כבר מגיע לשם פיזית ממליצה לקחת את האישה איתך, רק מלהסתכל על הגברים בחנות והלקוחות שעומדים בטור כבר יפתח לה התאבון icon_smile.gif

יש גם חנות מצוינת בטורונטו בקנדה ברחוב המרכזי שלהם, גם איכות מעולה ושירות כיפי ואדיב.

הזהרה - אני משוחדת, מאוהבת בטירוף בברלין, הגברים הגרמנים פשוט הורסים. הייתי צריכה להיולד שם.
פוסעת בענווה
לפני 6 שנים • 21 ביולי 2017
פוסעת בענווה • 21 ביולי 2017
חחחחח צחקתי מהדיון הזה בלי להעליב..
אישית, אם לגבר שלי יש איבר גדול, אעודד אותו להיות כזה ולא אצמצם אותו.
אך זו דעתי האישית.
זה נשמע לי מתסכל לאללה. icon_smile.gif
bondman​(נשלט){FLR}
לפני 6 שנים • 7 באוק׳ 2017

Re: בעיה עם חגורת צניעות: הטבעת קטנה מדי:

bondman​(נשלט){FLR} • 7 באוק׳ 2017
נשוי חתיך מתחלף כתב/ה:
קניתי cb6000 כדי לשחק קצת עם אשתי, יותר נכון - שהיא תשחק איתי. הבעיה היא שהטבעת קטנה מדי על האשכים שלי ואני לא מצליח להקיף איתה את בסיס האשכים. מילא הכלוב עצמו, שגם אליו קשה לי להיכנס כי כשאני רק מתחיל לגעת בכלוב הזין שלי מתעורר וקשה מאד להכניסו או שאני חייב להעסיק את עצמי במחשבות מפגרות כדי לנסות להיכנס אליו.
אבל הבעיה הגדולה היא עם טבעת ה -U. מישהו יודע כאן איפה קונים טבעת יותר גדולה? או שיש פתרון אחר?

אם זאת לא אישי מידי
מה ההיקף שלך בסנטימטרים שלא הסתדרת עם טבעת של 50 ?
רוצה לדעת שלא תיהיה לי גם בעיה כזאת אם וכאשר...
תודה.