סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תחת פתוח לרווחה

ArchAngel​(שולטת)
לפני 6 שנים • 25 ביולי 2017
ArchAngel​(שולטת) • 25 ביולי 2017
מה מושך אותי? תמונות שצולמו יפה, של ישבן מטופח ואסתטי. התנוחה שבה זה צולם פחות משנה לי (טוב נו, עבורי יש משהו יותר מחרמן באחד פתוח, כי במצב הזה הוא הופך מסתם תחת יפה למשהו פורנוגרפי מובהק) אלא האופן שבו זה צולם, הזווית יכולה לשנות את כל התמונה ולהפוך אותה למחמיאה יותר או פחות.
למה זה מושך אותי? אין לי על זה תשובה עמוקה ומורכבת, זה פשוט מחרמן אותי. כשאני רואה גבר במצב הזה במציאות זה נגמר באופן שמדליק אותי (ואותו, כמובן) ולכן תמונות כאלו מציתות לי את הדמיון כי סביב מראות כאלו סובבים חיי המין שלי (לא רק, אבל חלק לא קטן).
זה עניין של טעם אישי, ככה שכמובן שמהחוויה שלי ניתן ללמוד רק עלי.
טלי35​(שולטת)
טלי35​(שולטת) • 25 ביולי 2017
אותי לא.

סוג של טרן אוף אפילו כמו שכתבה מרשעת מפונקת.

יותר מזה - אני מוצאת שלא נעים לי לפתוח בלוג שאין בכותרת שלו הכנה מה מחכה לי שם ולראות פתאום תמונות מהסוג שתארת.

אני אישית גם לא אוהבת דיקפיק וחוסמת מי ששולח לי תמונה לא ונילית בשלבים הראשונים.

אני כן נהנית מהומור - פעם קיבלתי תמונה עם כותרת "זהירות תמונה סקסית" ואחרי הרבה הפצרות לקחתי סיכון ופתחתי והיה שם משהו שנורא הצחיק אותי (כי הוא *לא* היה בוטה או מיני אלא סקסי הומוריסטי).

בקיצור - אותי אישית מושכים יותר מקוריות, יצירתיות והומור מאשר תמונות כמו אלו שתיארת מיתוסית.
בלנדר
בלנדר • 25 ביולי 2017
איך ידעתי שזה יגיע 😶
ronni​(נשלט)
לפני 6 שנים • 28 ביולי 2017
ronni​(נשלט) • 28 ביולי 2017
אני רואה בתמונות האלו פלטופרמה אחרת של אינסטגרם , מה מושך בחורות להצטלם בחוטיני ולהעלות את זה לקבוצות אינסטגרם ?.. כנראה חשיפה ותשומת לב.. אותו דבר פה , לי יש את הבחירה להיכנס לראות או לא ובעתיד בטח גם אוכל לעקוב אחרי מי שמעניין אותי.
כל אחד בוחר לו את המינון ..
להפך ככל שיותר אנשים יחשפו את עצמם באופן אנונומי התופעה תלך ותגבר -> מה שיוביל ליותר אנשים שיחשפו לאתר הזה ולתכנים שלו מה שיוביל אנשים להצטלם ללא טשטוש ...
לא רואה בזה פסול,
כל אחד יעשה את הטוב בעיניו..

שבת שלום!
10 sexy queen​(שולטת)
לפני 6 שנים • 30 ביולי 2017
10 sexy queen​(שולטת) • 30 ביולי 2017
אני אישית מעדיפה תמונות מוצנעות
שונאת את כל תמונות התחת זין כוס ציצי
לא עפה
Sm Art{☆Sm}
לפני 6 שנים • 1 באוג׳ 2017
Sm Art{☆Sm} • 1 באוג׳ 2017
לפי הצילום אתה יכול להבחין שהסשן לא היה משהו .או להיפך .
נכון רוב התמונות של ישבני גברים אין בהם שום כלום .כי הם לא מספרים סיפור של מי שאתם .
Sm Art{☆Sm}
לפני 6 שנים • 9 באוג׳ 2017
Sm Art{☆Sm} • 9 באוג׳ 2017
תלוי גם של מי התחת .
בגדול יש לתחת תנועה סיבובית
מי שאוהב להביא בתחת אוהב לקבל בתחת .
ומי שלא חובב תחת זה כי אין לו תחת
Shelly ASMR
לפני 6 שנים • 9 באוג׳ 2017
Shelly ASMR • 9 באוג׳ 2017
על טעם וריח... לפי לייקים אפשר לראות שיש קהל מסוים שהתמונות הללו מגורות אותם. מצד שני בואו לא נשכח שיש אנשים עם נטייה ברורה לסשן פומבי והתמונות מהוות זיקה להכרזה פומבית. אני אישית לא מתחברת לתמונות מסוג שכזה. יש אלף ואחת דרכים להראות את היופי שבכאב, אבל זה רק דעה אישית שלי.