שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מזה להיות גבר במדינת ישראל.

אוקיינוס​(נשלטת)
לפני 6 שנים • 25 באוג׳ 2017
אוקיינוס​(נשלטת) • 25 באוג׳ 2017
לפחד שאישה תתלונן עליך תלונת שווא?

יודע מה יותר מבאס?

להיאנס.

אגב, נאנסתי די הרבה פעמים. על אחד מהם הגשתי תלונה במשטרה. גם אותה סגרו, כמו בערך 90% מתיקי האונס שנסגרים כל שנה.
מזוכיסט טהור​(נשלט)
מזוכיסט טהור​(נשלט) • 25 באוג׳ 2017
מרבית ממה שכתבת בולשיט.
ואני להבדיל ממך הבאתי אפליה ממסדית ע"י המדינה דברים שמחוקקים בחוק.

ואץ נתת לי דוגמאות שהן לא ריאליות, ומכללות את כלל החברה, וזה ממש לא נכון.

והכי לא נכון זה שכדי שאישה תקבל טיפול רפואי היא תריכה אישור של רב זה בולשיט, קרה מקרה בודד בבית חולים יחיד וגם זה בגלל שהאישה חרדית, והרופא הוא דתי ואגב הוא פוטר למיטב זכרוני.

כך שאפליה בבתי חולים וטיפול רפואי אין.

לעומתשאץ אפליה ממסדיתכלפי גברים יש, ועוד איך.

ויודעת מה?
אם כך הדברים אני מוכן להתחלף עם נשים, בכייף אהיה אישה, מוכןבכייף להיות "טרף" וכך שיכניסו אותי למועדון רק כי אני גבר ושנשים יצודו אותי. בכייף!!!!! הלוואי!!!

נ.ב לגבי זה שאישה צריכה לפחד ברחוב, גם גבר מפחד ברחוב, לא חסר שודדות, נרקומניות, ונרקונים, ושודדים, וגנבים, וגם גברים מוטרדים מינית סתם שתדעי לך
לילית חדשה
לילית חדשה • 25 באוג׳ 2017
מזוכיסט,
הבאתי לך דוגמאות מהמציאות היומיומית של נשים.
ומה לעשות- כשאתה מדבר על חיזור, פרנסה, יציאות ומועדונים, היכרויות- אתה מדבר על מציאות יומיומית.
(למשל-
"* זה לעבוד שעות נוספות כדי שמישהי תסתכל עלייך, ומאידך נשים לא צריכות למצמץ וכבר עשרות גברים רודפים אחריהן.
* זה להיות מופלה בסלקטציה למעדונים, כי תמיד חש עדיפות לנשים. "
אלו דברים שאתה כתבת)
ככה שאתה לא באמת יכול לבוא בטענות על כך שענו לך על מה שהבאת. זה לא רציני מצידך.

"והכי לא נכון זה שכדי שאישה תקבל טיפול רפואי היא תריכה אישור של רב זה בולשיט, קרה מקרה בודד בבית חולים יחיד וגם זה בגלל שהאישה חרדית, והרופא הוא דתי ואגב הוא פוטר למיטב זכרוני."

לא נכון. לא מדובר על מקרה אחד ולא מודבר על אישה חרדית שפנתה מרצונה החופשי לרב לקבל עצתו. מדובר במדיניות של שני בתי חולים לגבי הליכים רפואיים אלקטיביים כדוגמת קשירת חצוצרות שזה הליך רפואי מוכר וחוקי. על פי אותם בתי חולים או שתביאי אישור מהרב שלך או שתיפגשי עם רב בית החולים או שלא תוכלי לעבור שם את הטיפול. נכון שאלו בתי חולים דתיים אבל הם מקבלים כספים מהמדינה ועם זאת מרשים לעצמם לא לפעול על פי החוקים שלה והמדינה עדיין לא עשתה כלום.

"כך שאפליה בבתי חולים וטיפול רפואי אין. "
שוב, לא נכון.
למרות שיותר גברים עוברים התקפי לב, תמותת נשים מהתקפי לב גבוהה פי 2 עד פי 4 מתמותת גברים מהתקפי לב- גם כי התסמינים שונים (רוצה לנחש של מי יותר מוכרים לממסד הרפואי?)
וגם כי איכות הטיפול שאישה תקבל תהיה נמוכה מאיכות הטיפול של הגבר (מהירות הטיפול, אפשרויות הטיפול, ולאחר הטיפול בהתקף- בשיקום שלרוב נדרש ולרוב נשים בכלל לא מופנות אליו)
תלונות של נשים על כאב למשל לא מקבלות את אותו היחס כמו תלונות של גברים לגבי כאב.
הממסד הרפואי דוחף לנשים גלולות נגד היריון מבלי לטרוח לבדוק האם הן נמצאות בתוך קבוצות סיכון. או מבלי ליידע על הסכנות.
ובכלל- רוב התרופות ורוב ההליכים הרפואיים לא נוסו על נשים אלא רק על גברים (וכן, היום כבר ידוע שיש שוני בין תגובה של אישה להליך רפואי לבין תגובה של גבר לאותו הליך רפואי אך ורק בגלל הבדלי המגדר) כי המחזור ההורמונאלי של נשים מסבך יותר מדי את המחקר.

אמנם כל אלו לא דברים שייחודיים רק לישראל אבל אי אפשר לטעון שלא קיימים בה.
ויש גם דברים שיחסית ייחודיים לישראל (בהשאווה לעולם המערבי) כמו ההתערבות הממסדית בנושא ההיריון והלידה.

אם אתה רוצה להיצמד לאפליות ממסדיות-
יש לנו את החוק שהגביל וסגר את מרכזי הלידה;
את החוק שמגביל לידות בית;
את העובדה שהיה צריך לפנות לבג"ץ כדי שקיומה של וגינה לא תיחשב כסיבה מספקת לסגירת תפקידים בצבא בפני נשים;
יש את ביטוח לאומי שמגדיר עקרת בית אבל לא עקר בית- הגדרה שמשפיעה על זכאות לקצבאות שונות ועל הגובה שלהן;
וכמובן את כל מוסדות הדת שמעניקים ייתרונות עצומים לגברים על פני נשים.

לגבי הטרדות מיניות ומגדריות-
בוודאי שגם גברים מוטרדים ולא רק נשים
עם זאת- מספר הגברים המוטרדים זניח לעומת מספר הנשים המוטרדות
עם זאת#2 ברוב המקרים בהם גבר מוטרד/מותקף/נאנס- הצד התוקף הוא גם גבר.

אבל בכנות מזוכיסט?
אני חושבת שאתה סתם מדבר או סתם מיתמם.
SpongeBob​(שולט){SandyCheek}
SpongeBob​(שולט){SandyCheek} • 25 באוג׳ 2017
שמע אתה יודע איזה קשה זה להיות ספוג במדינת ישראל??
אתה לא מתבייש אתה יודע עם מה אני מתמודד עם זה שאני ספוג מרובע וצהוב?!

שוטפים איתי צלחות וכלים ואתה מתלונן לי על חיזור?
אני לא יכול לזיין כי אין לי איברי מין!
בשביל לייצר אותי הורגים כוכבי ים מסכנים אללה ירחמו.
ואתה מדבר איתי על לעשות צבא?

הלוואי ויכלתי לעשות צבא אתה מבין מה זה?
אומרים לי אתה משוגע אתה צריך ללכת לקב"ן ואני אומר להם מה הבעיה שלכם שספוג צהוב יעשה צבא??
Noboru Wataya
Noboru Wataya • 25 באוג׳ 2017
מהפוסט שלך הבנתי שאתה די בכיין. כאילו, בכיין מהסוג של חסרי עמוד שדרה... כן מהסוג הזה. סוג די משעשע חייב לציין.

אגב, לא יודע על אילו ״שודדות״ אתה מדבר. לא פעם הלכתי במקומות חשוכים בלילה ועברתי ליד נשים. מעולם מעולם לא הותקפתי, נאנסתי או נשדדתי על ידי אישה. מעולם לא הרגשתי פחד ללכת עם נשים. אותי שדדו פעם אחת - גברים. הטרידו מינית - גם גברים. איימו עליי בגלל צבע עורי ומוצאי - גברים.

בקשר לתלונת שווא? יש קטע פסיכי חדש בעולם שימנע בוודאות שלא יפתחו לך תיק על אונס. אל תגלה לאיש בבקשה. בוא בוא, תקרב אחי. תקשיב טוב. ״אל תאנוס!״ - ככה לא יפתחו נגדך תיק. מהפכני הא?
עוד משהו לסיום, כשסיפרתי לאישה על הטרדה מינית, קיבלתי חיבוק. כשדיברתי עם גברים על הטרדה מינית של גבר על ידי גבר, בעקיפין, קיבלתי תגובות של ״גבר שנאנס או מוטרד הוא כוסית עלובה ולא גבר״ אז... ממ.. ואללה, גברים הם באמת הצד הפוגע וכגבר, אני בהחלט מעדיף להיות בחברה של נשים ולסתום את הפה מאשר להיות מוקף גברים ולפחד ולא, אני לא ״כוסית״, אני גבר יחסית חזק ועדיין, מעולם לא אויימתי על ידי נשים כמו שאויימתי ונפגעתי מגברים. הפוסט שלך הוא התבכיינות קלאסית של אדם קטן ולא מבריק בלשון המעטה שכנראה כמה בחורות איכותיות סירבו לו ואתה מחפש מקום להוציא את המרמור אבל היחידים שיסכימו איתך זה בעיקר גברים כמוך. עצוב. באמת עצוב.
מזוכיסט טהור​(נשלט)
הדבר העצוב כאן זה אתה, רוצה חיבוק ? בוא קח.

וזה לא נובע ממרמור זה נובע מכך שאפסים כמוך מסרבים להכיר במציאות.

כל מה שנכב על ידי אלו חוקים ונורמות במדינת ישראל, כך שעל זה איפשר לתווכח, לגבי תלונות שווא את מעיז לדבר?

תתםלא יש גברים שלא אנסו ולא הטרידו ובכל זאת האישה החליטה לשקר ולנקום עקב סכסוך כזה ואחר, לרוב בהליכי גירושין.

אז שמע סוד - אתה עלוב, עלוב כי אתה מסרב להכיר בעובדות, עלוב כי אתה חושב שאם תצא נגד דעה כנה של גבר אתה תזכה ללייק מאישה, אבל בפועל יצאת עלוב.
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 25 באוג׳ 2017
תגידו במקום להאכיל את הטרול,
ישמצב אתם נכנסים לי לבלוג רושמים תגובות כאלו מפורטות במקום?
סתם כדי שארגיש קצת צומי icon_smile.gif וואלה גם אני בודד פה!!
Netrunner​(נשלט)
Netrunner​(נשלט) • 25 באוג׳ 2017
אם אענה לך אני אאכיל אותך ולא מאכילים את הטרול P: . תישאר רעב..
מזוכיסט טהור​(נשלט)
ענית,
ולא מחפש שיאכילו אותי, כל מה שנכתב זה נכון. מוזמן להיכנס לספר החוקים של מדינת ישראל ולבדוק בעמך.

אבל היי, אתה גבר גיבור שמתקשה להודות שנוצרה כאן במדינה אפלייה כלפי המין שלך. גיבור גדול.