בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הכרזה על הזוכים בתחרות הסיפורים :

כלבה נאמנה​(נשלטת){M.E}
לפני 6 שנים • 15 בספט׳ 2017
אני מציעה שבפעם הבאה יוגשו הסיפורים ישירות אל השופטים והם יעלו אותם להצבעה בבלוג נפרד שמיועד רק לזה ובצורה אנונימית מבלי שידעו הקוראים מי כתב אותם ואם גבר או אישה.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 15 בספט׳ 2017
זה אחלה רעיון ואני בעד (כפי שכתבתי בעצמי לפני שתי תגובות), אם זה מה שבאמת יגרום לאנשים להרגיש שזה הוגן יותר- זה נהדר ומבורך.
אבל כשזה נובע לא מחוסר הוגנות אמיתית (כמה פעמים השופטים צריכים לחזור על זה שהזכיה הייתה ביושר וההצבעות היו כשרות?!) אלא מאנשים שפשוט קשה להם לפרגן לזכיה, הם ימצאו על מה ומי להתלונן וזה לא משנה איך התחרות תתנהל או אפילו מי יזכה.
אני כבר יכולה לחזות בראשי איך כלפי הזוכה בהגשה אנונימית יעלו טיעונים כמו "השופטים נתנו עדיפות לסיפור שלו ופרסמו אותו בראש/סוף/אמצע הרשימה (כאילו שהקהל בן 4 ולא יודע לגלול עם העכבר) כי מי ששלח את זה להם הוא פופולרי בעיניהם ובגלל שזה לא היה פומבי זה לא יכולנו להתנגד לכך! זה לא פייר!"
ובטח במציאות הטיעונים יתעלו על כל דמיון בראשי, כמו שקרה כאן.

אומרים פה "פופולריות", "פופולריות"... בדר"כ לאנשים פופולריים מפרגנים.
ולא, פרגון זה לא להגיד "ברכות על הזכיה" בשלוש מילים אחרי שורות שטוענות את ההפך המוחלט, וזה לא משנה באילו מילים מנומסות זה עטוף כשהכוונה ברורה.
זה שהכינוי שלי מוכר ומופיע מעל הרבה תגובות ופוסטים פה, לא בהכרח אומר שכולם מעריצים אותי ועוד באיזו צורה עיוורת כמו שנראה לכמה כאן.
האלה עשתורת​(אחרת)
האלה עשתורת​(אחרת) • 15 בספט׳ 2017
בתור מי שישבה בין השופטים אני מבקשת להגיב כאן:
נמנעתי עד כה מלהגיב, בעיקר משום שאחרי שבוע עמוס במיוחד בתחרות התפניתי ל"חיים עצמם"...

הפקנו הרבה מאד לקחים מהתחרות הזו.
הראשונה והחשובה ביותר היא - שיש רצון וצמא למשהו כזה כאן.
וכן - אני חושבת שיש מקום לתחרות קבועה אחת לכמה זמן - עם נושא ספציפי, ומגבלת מילים, פרסום מקדים ארוך וכדומה.
ההצבעה אכן צריכה להיות לסיפור - ללא זיהוי שם הכותב (כדי למנוע את הדיון הנוכחי, שלטעמי אינו רלוונטי ואסביר מדוע בהמשך דברי).
הסיפורים צריכים להישלח לשופטים ישירות - והם יועלו בשירשור מיוחד עם שם משתמש ספציפי ייעודי לתחרות - כדי להקל על הקוראים.
הסיפורים צריכים להיות חדשים - כאלו שלא הופיעו בעבר בבלוגים של הכותבים או במקום אחר.
וכן - כבר פניתי לבקש חסויות לפרסים.
שכן הפרסים היו מכיסם של השופטים....

ולעניין ההצבעה:
בעיני הגינות, אמינות ויושרה הם הדברים החשובים ביותר. הם מעל הכל. שני חברי לחבר השופטים חולקים לחלוטין את דעותי בנושא.
לא עלה על דעתנו לרגע אחד להסתיר, לשנות או לשנות משהו בדפוסי ההצבעה שהתגלו לעינינו.
ברגע שמנטור קבע מראש שהקוראים משפיעים ב-70% - דעת הקהל היא הקובעת - וכנראה שקהל הקוראים שנחשפו לתחרות חשב שהסיפור של ארקית הוא הטוב ביותר עבורם. נפלא בעיני!
זה לא פרס נובל לספרות. זה אפילו לא תחרות מפעל הפיס.
אני מוכרחה לומר שזה היה שבוע מתיש, לא קל. גם לקבל את הסיפורים ולוודא שהם מועלים בצורה מכובדת, גם לקרוא את כולם בתשומת לב, וגם להגיב לכל המצביעים על מנת שידעו שהצבעתם נרשמה (ולוודא שלא היו הצבעות כפולות - לא היתה אפילו אחת!), ולבסוף לשקלל את ההצבעות ולקבל החלטה במי לבחור בעצמי... זה היה מסע מרתק שבתוכו זכיתי להכיר אנשים מרתקים כאן, כותבים נהדרים, ויותר מכל - להרגיש חלק מקהילה. לא חלק מחבורת פרטים מאחורי מקלדת - אלא אנשים אמיתיים שמתקשרים ביניהם ברמה האישית והאנושית.

אלה מסקנותי מהתחרות, אני באמת רוצה להודות לכל כותב וכותבת, להתנצל בפני אלו שלא ידעו או לא הספיקו להשתתף, ולהבטיח שבקרוב תתקיים תחרות נוספת. מבטיחה להמשיך לשמור על יושרה, הגינות וחוסר משוא פנים לכל אחד ואחת בלי שיפוטיות ובאהבה גדולה למילה הכתובה.
חיבוק גדול לזוכים - שזכו ביושר על פי כללי התחרות - וכל מילה נוספת בעניין הזכיות היא מיותרת. פופולריות - כתיבה טובה - סיפור טוב - מה זה משנה בסך הכל? מי שזכו - זכו ביושר כאן. וזה בעיני כל מה שחשוב!
ותודה ענקית לכל מי שלקח חלק - הן בתחרות, בהצבעה, בהערות והארות ובתמיכה המוראלית.
להשתמע בתחרות הבאה!
כלבלב נסתר​(נשלט)
כלבלב נסתר​(נשלט) • 15 בספט׳ 2017
וצריך כאן גם מילת פירגון לשופטים. שאתם אנשים כמונו, עם חיים, עבודה, משפחה, לימודים וכו... פיניתם זמן רב בהתנדבות מלאה, למען כלל חברי הכלוב. תודה רבה לכם וראויים להערכה של ממש
Bagel
Bagel • 15 בספט׳ 2017
ArchAngel כתב/ה:
זה שהכינוי שלי מוכר ומופיע מעל הרבה תגובות ופוסטים פה, לא בהכרח אומר שכולם מעריצים אותי ועוד באיזו צורה עיוורת כמו שנראה לכמה כאן.

כן, זה כן אומר. תהני כל עוד את יכולה, זה לא יימשך לעד
Snitch
לפני 6 שנים • 16 בספט׳ 2017
Snitch • 16 בספט׳ 2017
היי. יש אפשרות לזכות גם אם לא אשלח סיפור?
אני מת לזכות בתחרות, אבל כותב סיפורים כל כך חרא עד שאפילו הדמויות עצמן מקבלות רוח חיים ומבקשות שאפסיק.

שיהיה לכולם סופש של אור, אהבה ואיחולים קלישאתיים )(
תודה!!
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 16 בספט׳ 2017
באמת, בייגל? כי עד כה חוויתי הרבה זלזול בשרשור הזה שלא אמור לאפיין הערצה עיוורת ע"י כל תושבי האתר.
איך למען השם פוסט שנועד לברך את הזוכים ולהשתתף בשמחתכם הפך לביקורת ארסית שמופנת בעיקרה אלי אם כולם מעריצים אותי כאן ועוד בצורה עיוורת?
אני לא מכחישה את זה שיש אנשים שמעריכים אותי כאן, אבל אני לא מקבלת את זה שכולם מעריצים אותי ועושים רק מה שאני רוצה.
כי אם זה היה כך, אז כולם היו משבחים אותי במקום לפקפק בזלזול בזכיה שלי על אף השופטים כתבו מספר פעמים שהם עשו את כל החישובים והגיעו למסקנה פה-אחד שהיא הגיעה לי ביושר! שזה אפילו לא ביטוי להערצה, אלא פשוט לא להיות דושבאגים.
זה שאדם מוכר ורואים אותו הרבה במרחב כלשהו לא אומר הוא בהכרח נערץ, וגם אם כן מעריצים אותו כמה אנשים מסוימים, בטח שזה לא קורה ע"י כולם.
נח השישי
נח השישי • 16 בספט׳ 2017
היי -
אני לא אובייקטיבי.
שלחתי סיפור לתחרות ולא זכיתי.
יותר מזה, אני נרקסיסט שמאוהב בעצמו ומשוכנע שהוא הכותב הכי טוב באתר הזה. בטח בתחרות.
יותר מזה, את רוב הסיפורים בתחרות לא קראתי בכלל, אני בטוח שהם גרועים.
גם את קריאת הסיפור הזוכה לא השלמתי (מצטער, דיסקליימרים זה לא הקטע שלי).
יחד עם זאת, המציאות הקשה היא שאני חי בעולם משל עצמי. והקהל, המשפיע והקובע, אולי מבולבל, אבל הוא קבע: ארק היא הזוכה.
אין יותר צודק מזה.
אין יותר צודק מזה.
אלו הכללים, זו התחרות.
הקהל בחר את מה שבעיניו הסיפור הכי טוב.
אז זה הסיפור הכי טוב, ולא משנה כמה רציתי שזה יהיה הסיפור שלי.
כל הכבוד לארק, לטלי, ולזו שזכתה במקום השלישי.
היה כיף, כיף שהיה, מקווה שיהיה עוד, ולא אכפת לי להפסיד עוד המון פעמים.
עכשיו, תפסיקו לדכא את הנשמה עם הקונספירציות שלכם.
ארק היא כותבת מוכשרת וטובה מאד ולסיפור שלה הגיע לזכות.
אז כולם יכולים להמשיך לקפוץ
(וכולן יכולות להמשיך למצוץ)